Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lelki bántalmazás. Ez már az lenne? fórum

Lelki bántalmazás. Ez már az lenne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2020. máj. 22. 20:02

Ez erőteljes lelki bántalmazás, és azért megnézném, a férjed hogyan tudna dolgozni járni, ha nem biztosítanád neki ehhez a hátteret, a tiszta ruhát, a pihenés lehetősgét, az étkezést.

Sokan vannak, akik szintén nem számíthatnak örökségre, de megbecsülik és szeretik egymást, egymás munkáját is.

A férjed is sírna, ha neki kellene a házat ellátnia és rendben tartania.

Nem vállalnék a helyedben megalázó kapcsolatot. Itt nem arról van szó, hogy te mennyi anyagit hozol a házhoz, hanem hogy mennyit dolgozol a családért a házban. Ezt a munkádat kellene elismernie a férjednek.

2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 19:58

Mi az, hogy szar anya vagy hogy nem adsz pénzt?

Mosol főzöl, takarítasz ellátod a gyerekeket a férjedet is, vezeted a háztartást. Az egyiknek ad pénzt a másiknak, te adsz, ezt nem is értem.

Ez az ember egy érzelmi tahó.

2020. máj. 22. 19:48

Sziasztok!

2 gyerekes anyuka vagyok.16éves párkapcsolatban,aki a gyerekek apja is.

Igyekszem rövid lenni,de nehéz.Muszáj kiírnom ezt magamból.Én sajnos nem dolgozok.Egészségügyi probléma miatt,ami ha meg is oldódik télnél előbb biztos nem,de normál 8 órás munkát akkor sem biztos tudok vállalni.Itthoni munkákat próbáltam,nagyon sokat néztem is,de vagy átverés,vagy olyan nyelvtudás kell ami nekem nincs.Nagyon szeretnék dolgozni,borzalmasan zavar,hogy 36évesen ilyen az egészégi állapotom:-(

Sokat sírok is emiatt.

Itthon vezetem a háztartást.A kér gyerek kisiskolás.Én itthon főzzök,mosok,takarítok..stb igazából nagy a ház nem unatkozok.

És akkor a probléma:

A páromra elég nagy teher nehezedik.Ami hol havonta,hol eltelik 2 hónap is,de ez nagyon csúnyán jön ki rajta.

Bármi probléma van akár anyagi,akár más téren azért én kapok.Persze a gyerekek előtt.Kizárólag verbálisan de azt nagyon csúnyán.Csúnya szó nincs de kb ez megy(idézek)

“Te könnyen beszélsz neked semmi dolgod,na majd ha cserélünk és te dolgozol ennyit akkor meglátjuk milyen arcot vágsz.Most szeretnek a gyerekek de majd,hogy számolsz el magaddal amikor 18évesek lesznek és semmit nem adtál nekik?Mert én az egyiknek adok,de a másiknak te fogsz.Én csak arra vagyok jó,hogy pénzt adjak és ha kinyitom a szám én vagyok a rossz,na de lesz ez még fordítva”

Ezt órákig hallgatom mire mar elsírom magam és ezért meg kigúnyol,hogy én csak sírni tudok máshoz nem értek.Sírjak apámnak,hogy adjon pénzt.Mert miattam van ilyen helyzetben.

Megjegyezném nálunk vannak sokkal rosszabb helyzetben lévők!Csak én azért vagyok rossz mert nincs örökségem.És anyagilag is alig kapok valamit az államtól.

A gyerekek ilyenkor neki támadnak mostmár,hogy hagyjon engem békén.

Őket is nagyon bántja.Aztán általában jön másnap a bocsánatkérés mindenkitől.A gyerekek múltkor már mondták hogy menjen el innen annyira haragudtak rá.Aztán persze a bocsánatkérés és ők megbocsájtanak.

De én?

Hát engem már tönkretett,egy utolsó szar anyának érzem magam.Anyák napján éreztem a leginkább ezt.Mert az előtti nap kaptam meg,hogy milyen anya vagyok,hogy anyagilag nem adok semmit nekik.

És sajnos ezek bennem maradnak.Emiatt pedig azt kell hallgatnom,hogy milyen arcot vágok ő ezt nem fogja nézni menjek el innen.

És így a gyerekek miatt átlépek.

A következő esetig.Tavaly nyáron már elköltöztem a gyerekekkel.6hétre apukámhoz.Igazából elvoltunk.Nyugodt voltam😳

De a kicsi(fiú)visszaakart jönni,mert az apja nagyon iparkodott megesküdött még a gyereknek is.Visszajöttem,de úgy h még egy ilyen és mentem végleg.

És itt a lényeg.Mennék is,csakhogy húgomtól tudtam meg,hogy apukám akkor nyáron azért járkált el folyamatosan(amit a gyerek is észrevett)mert annyira megviselte őt,hogy ott vagyunk.50nm kicsi lakás valahol megértem.Na de így tényleg nincs hova mennünk.Nem is tudnám őket eltartani:-(

Még vár rám nagy műtét abból fel kell gyógyulnom.Én egy kiutat látok.Mondjuk úgy,hogy külsőleg csillogok,belsőleg rohadok.

Ezt kihasználva keresek egy sugar daddy-t,vagy webcam vagy valakit aki kihúzz ebből a sz.ból.Undorodok ezek gondolatától is.Ez nem én vagyok.Azt se tudom,hogy tudnám ezt megtenni amikor teljesen az elveimmel mennék szembe.De ez a helyzet,az hogy csak akkor leszek ember ha én is annyit adok mint ő ez belefog kényszeríteni.

Amikor ezt elmondtam,közölte h elmondja a gyerekeknek ha ezt megteszem.

Szóval sakk matt.Nem látom a kiutat😭

Vagy szerintetek normális egy férfin aki ilyen helyzetben van,hogy így jön ki rajta a stressz??Lehet én fújjom fel?

Ja amúgy volt pszichologusnál.Anno csak ezzel a feltétellel költöztem vissza.Semmire nem mentünk vele.

Állítólag normális.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook