Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lelki bántalmazás. Ez már az lenne? fórum

Lelki bántalmazás. Ez már az lenne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
63. Channa* (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 21:38
Hányadik gyerek után derült ki?
62. Channa* (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 21:36

És mi bajod van?

Főzöl, mosol, takarítsz, gyereket nevelsz, megy a szex is, csak már nem kell, bár, ha fizetnének érte, akkor menne.


Milyen betegsége lehet valakinek, aki mindent megtud csinálni egy nagy házba, de képtelen munkahelyen dolgozni?


Bezzeg ha pénzt kapnál a szexért, akkor menne...


Fura sztori...

61. Channa* (válaszként erre: 40. - Guruljka)
2020. máj. 22. 21:34

Ne haragudj, de elég nagy butaságokat írsz!

Milyen joga van a házhoz? Egy élettárs, és ha jól értem, akkor már a kapcsolatuk előtt is meg volt a pasinak, így neki semmi köze hozzá, tehetett ő bármit ő.


És a gyerekeket miért ne adnák az apának? Azért mert megteremti nekik az anyagi biztonságot?

60. buspics (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 21:32
Mondd neki, hogy akkor keressen olyan nőt, akinek van pénze. Vagy azt már nem? Mert neki olyan kell, akit bántatni tud? Szerintem erről szól ez az egész, és semmi köze a pénzhez. Ha nem a pénz miatt bántana, akkor más lenne a baj.
2020. máj. 22. 21:24
Lehet nem írtad hogy szexelnél,de hidd el ez nem megoldás.Ennek az embernek te akkor sem lennél jó ha a csillagokat lehoznád.Tudom, volt ilyen párom.Én eldöntöttem nem tűrőm tovább.Nagyon nehéz volt,de léptem és nem bántam meg.Talán neked sem ártana egy szakembert felkeresni.Az ügyvédet én is jó ötletnek tartom.
58. Guruljka (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 21:14
Ez érthető, de két gyerek azért mégis van, nem?
57. Guruljka (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 21:13

Senki nem tervezi a betegséget.

Őt is érheti valami.

A gyerekek nem hülyék és nem is anyagiasak, egy gyerek nem az anyagiak miatt szereti a szüleit. Saját magától is elvadítja azt a két kicsit.

Az együttélés is jár jogi következményekkel, és felelősségvállalásnak is kellene lennie valahol.

2020. máj. 22. 21:13

Mára elköszönök.

Szép estét mindenkinek.Holnap jövök és olvasok.

2020. máj. 22. 21:12
Szerintem azért jön ki ez az énje, mert kiszolgáltatott helyzetben vagy. Ilyen egyszerű! Mindenkinek akkor jön ki az igazi énje, amikor hatalom van a kezében. Ő most megmutatta magát.
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Cucicsillag)
2020. máj. 22. 21:11
De nagyon érdekelne a megoldás.Mire gondolsz?
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Cucicsillag)
2020. máj. 22. 21:11

Voltam egynél.Lakhatásban nem tud segíteni.

Aláírtam még egy papírt is anno,hogy lemondok róla.

Csak így költözhettem ide.Apja aláiratta mert neki köszönhető a ház.Így én természetesen aláírtam.

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Lávli*)
2020. máj. 22. 21:09

Ezt mondtam én is neki.Csakhogy azt nemtudta,hogy nem lesz munkám mert nemtudok dolgozni és persze ez a gondolatmenet,hogy miután neki lesz szép öröksége,ezt tőlem is elvárná,ha nem akkor oldjam meg,hogy legyen na ez gyerekek után derült ki.

Ha ezt tudtam volna nem szülök neki.

51. Cucicsillag (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 21:07

Keress fel egy franko ugyvedet, ha ram irsz tudok segiteni.

Nem ugy vanaz, hgy ennyi ido utan csupasz seggel szelnek ereszt -persze, minel jobban megalaz, annal inkabb behuzod fuled-farkad.

Vannak ennel jobb megoldasok

2020. máj. 22. 21:07

A párom azt mondja,ha nincs pénzem nem keresek annyit,hogy a biztos hátteret megadjam a gyerekeknek akkor egy nagy sz.r vagyok és leszek a gyerekek szemében is.

Na erre írtam azokat a megoldásokat,hogy ha összeszedném a pénzt akkor ember lennek végre a szémbe és nem bántana vagy eltudnék menni a gyerekekkel.

És igen valószínű elhánynám magam tőle.Csak hiába lottozók,valahogy nem jön az a rohadt teli találat.

Egyébként szexet sehol nem írtam pénzért.

Amiket írtam azok nem arról szólnak,hogy lefekszik az ember pénzért egy másikkal.

49. Lávli* (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 21:06
Konkrétan mi a baja veled? Hogy nincs hozományod? De azt 16 éve is tudta, hogy így lesz, nem?
2020. máj. 22. 21:02

Az nem titok!!Nagyon is tudja!Ez a fórum a titok!

De miért is lényeges?

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Globus)
2020. máj. 22. 21:01
Koszonom!
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Lávli*)
2020. máj. 22. 21:01

Mostmár igen!

Ha nem jönne ki ez a mocsok oldala akkor nem így lenne,akkor tudnám szeretni egy életen át,mert olyankor tényleg nagyon normális..csak ha már épp nem mosolyog belém jön a félelem,hogy megint kezdődik.

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Guruljka)
2020. máj. 22. 21:00

Tudja ő ezt.Kivéve amikor félőrülté válik.

Értem amit írsz,de már testileg beteg vagyok mostmár lelkileg is azzá leszek.Egyre rosszabbul viselem.

2020. máj. 22. 20:56
Nekem egyre kuszább ez a sztori.Egyszer azt írod akár bele mennél pénzért szexbe is ,utána meg azt hogy a párod nem kell szexre.Szóval ez nem kapcsolat,érdekből vagytok együtt.Én a helyedben megbeszélném az apámmal hogy amíg felépülsz és tudsz menni dolgozni maradhass nála.Végül is jogod van ott lenni.Utána majd keresnél valamit.Tudom nehéz megtenni,de jobb nem lesz a helyzet.A gyerekek miatt is ki kellene lépned ebből.Nekik ez nem minden csak nem nyugalom.
43. Bless the child (válaszként erre: 42. - Globus)
2020. máj. 22. 20:49

Nem úgy😀

Azt írta, hogy a pasi átment a haverhoz, ezért gyorsan kiírja magából. A pasi számára titok, hogy hoxázik

42. globus (válaszként erre: 35. - Bless the child)
2020. máj. 22. 20:48
Szerintem ez érthető, pontosan olyan téma, amire az anonim fórumok létrejöttek. A "szereted-e a csokit, ma megettem négyet" típusúak nem.
41. Lávli* (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 20:48
Csak azért vagy vele, hogy legyen hol lakni?
40. Guruljka (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 20:46

Nem gondolod komolyan, hogy odamész 50 nm-re? A két gyereket nem hozhatod rosszabb helyzetbe a jelenleginél.


A 10 éven át tartó együttélésben is keletkeztek jogaid, ráadásul a betegségről nem tehetsz, és a háztartást így is ellátod.

Válás esetén az élettársadnak maradnának a gyerekek, na akkor megnézném, mennyit költene pótmamára és takarítónőre.

Te mehetnél egyedül talán édesapádhoz. A két gyereket a gyámhatóság sem engedné oda.


Buta egy helyzet, de a megalázás és a szóbeli bántalmazás akkor sem megengedhető.

Ha a ház az élettársad különvagyona, tudtommal akkor is jogosult vagy lakhatásra, de ezt tényleg egy ügyvéd tudná pontosan.

Megértem, hogy nem a különválás a cél, de az élettársadnak is tudatosítani kellene, hogy a háztartási munka is munka, a jog elismeri.

2020. máj. 22. 20:45
Meg ha szerelmes lenne valakibe hátha békén hagyna és nem bántana és csak élhetnék itt mint bejárónő.Nekem a nyugalmam a gyerekekkel mindennel fontosabb.Nem érdekelne,hogy más nőhöz megy csak ezt az undorító stílust ne hallgassuk.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Lávli*)
2020. máj. 22. 20:44

Nekem nem kell szex.Nincs rá igényem.Ki ölt belőlem ő már mindent.Én csak nyugalmat akarnék.

Neki viszont szexhiánya is van.

Nagy igénye van az átlaghoz képest amit tőlem nem kap meg,ha megkapná nyugodtabb lenne talán.

Bár amikor tőlem megkapta az is kevés volt a nyugalomhoz.

2020. máj. 22. 20:42

Hogy érted?

10éve hoxa tag vagyok.Nem szeretném magam itt kiadni,ezért vagyok anonimban.Gondolom ez érthető.

Amúgy tudja,hogy hoxázom de azt sose kötöm az orrára mit írkálok ide.

Úgyhogy igen ilyen téren is titokban,mert nem ha megtudná ezert is csak basz.atna,hogy az internetre ilyet lemerek írni.

36. Lávli* (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 20:41

Mindegy milyen apropoból, akkor is erősen tudsz rá hatni ezek szerint. A férfiak többsége influenzával is akkor megy fehér köpenyeshez, ha 6 lóval vontatják.

Egy kérdést ha megengedsz:

miért a szexben látod mindkettőtök részéről a tovább lépést? (Külön külön ... )

2020. máj. 22. 20:39
Titokban vagy itt?
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Globus)
2020. máj. 22. 20:38
Én cselédnek hívom magam.Ez előtti kiborulásakor mondtam neki,hogy akkor én mindent megcsinálok a lakhatásért.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook