Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lelki bántalmazás. Ez már az lenne? fórum

Lelki bántalmazás. Ez már az lenne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Lávli*)
2020. máj. 22. 20:36

Ja persze!Mert ahogy írtam apukámhoz költöztem nyáron.Csak azzal a feltétellel jöttem vissza miután könyörgött,hogy emegy pszichológushoz.

Amúgy pont lesz.ja a véleményem mióta újra “Önmaga” lett.

2020. máj. 22. 20:34

Állítólagra reagálnék:

Nem hazudok,nem azért nyitottam ezt a fórumot.Mi értelme lenne?10éves hoxazásom alatt bőven láttam kamu fórumot.Bárcsak ez is az lenne.Jól esik kiírni magamból.Átment a haverjához és most úgy éreztem kikell adnom magamból.

31. globus (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 20:33
Azért így durva beszólás, nem a bejárónője vagy.
30. Lávli* (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 20:33
Elküldted pszichologusokhoz? 😳 És elment. Akkor te nagy hatással tudsz lenni a párodra.
29. globus (válaszként erre: 27. - Globus)
2020. máj. 22. 20:32
Nem is... pont együtt írtunk akkor.
2020. máj. 22. 20:32

De apukám amiben lakik 50nm-en annak a fele az enyém,másik a tesómé.Apukám a haszonélvező.

Anyukám vidéken egy faluban él.Ér kb 3milliót az ingatlan.Annak a fele az enyém.

De menni nemtudok sehova.

27. globus (válaszként erre: 24. - Bless the child)
2020. máj. 22. 20:32
Ja, a házasságtalanság ténye elkerülte figyelmemet :)
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Globus)
2020. máj. 22. 20:31
Nem vagyunk házasok!Sose akartam férhez menni.Nem is fogok.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2020. máj. 22. 20:30

Hiába jól az ügyvéd,ha nemtudok hova menni.Nemtudom őket eltartani.

Apámhoz nem mehetek ez után.Éreztem is,hogy mennyire megtűrt személyek vagyunk mi ott,de azt nem gondoltam,hogy őt ennyire zavartuk.Nagyon rosszul esett amikor megtudtam.Azt hittem,hogy számíthatok rá.

24. Bless the child (válaszként erre: 23. - Globus)
2020. máj. 22. 20:29
Nem házasok. Nincs semmije-állítólag.
23. globus (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 20:28
Hát akkor nem sokat járt hozzá... ha a páciens mellébeszél, nehéz. Igen, párterápia jó ötlet lenne, főleg hogy alapvetően nem rossz ember, csak néha elgurul a gyógyszere :) Mondd meg neki, hogy a válóper sem olcsó.
2020. máj. 22. 20:28
Ez egyre cifrább történet🤔
21. 8d00a82c06 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 20:27

Bocsáss meg!


Meg az anyja picháját!

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2020. máj. 22. 20:27

Nem vagyunk házasok.

Amikoe hozzá költöztem 10éve az apja egy papírt is aláiratott velem,hogy semmilyen követelésem nem lehet az ingatlannal kapcsolatban.

2020. máj. 22. 20:25
Gyerekek:7 és 11évesek
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 8d00a82c06)
2020. máj. 22. 20:25
Azt mondta én vagyok anyagias mert az ő házában lakok,úgy hogy én semmit nem tettem hozzá.Nem vettem ide semmit.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Globus)
2020. máj. 22. 20:24

Igazából egy intelligens tanult emberről van szó,aki miután elmondta a pszichologusoknak(2.-höz is elküldtem)hogy ő mi mindent akar a gyerekeknek megadni és,hogy ugyan nem ez a dolga egy apának..na itt egyikse tudod mit mondani csak bólogattak és egyetértettek.

Szerintem sose mondta el,hogy velem hogyan bánik.

Párterápiára akartam menni vele.

Közölte neki erre nincs pénze.

A betegségem belgyógyászati.

Rokkantsági ellátást kapok.Sok nagy műtéten vagyok túl.

16. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 20:22

Nem vagy senki!

A férjed rendkívül buta, anyagias ember.

Az embereket nem pénzben mérik.

2020. máj. 22. 20:21

A családjogi törvény kimondja:

"4:73. § [A vagyontárgyak használata és kezelése; tartozások, költségek és kiadások viselése]


(1) Ha a házasulók vagy a házastársak között szerződés vagy a bíróság határozata alapján vagyonelkülönítés jön létre, a házassági életközösség fennállása alatt a vagyonukat önállóan használják és kezelik, azzal önállóan rendelkeznek, és tartozásukért önállóan felelnek.


(2) A házastársak a közös háztartás költségeit, a közös gyermek és az egyik házastárs hozzájárulásával a másik házastárs közös háztartásban nevelt gyermeke megélhetéséhez, felneveléséhez szükséges kiadásokat közösen viselik akkor is, ha vagyonelkülönítésben élnek. Semmis az a kikötés, amely e költségek és kiadások alól bármelyik házastársat teljesen vagy túlnyomó részben mentesíti.


A háztartásban és a gyermeknevelésben végzett munka a költségviselésben való részvételnek minősül."


Az utolsó mondatot igyekeztem kiemelni.

Megsúgom, ha lenne örökséged, az a saját különvagyonod lenne, nem kellene megosztanod.

Viszont válás esetén valószínűleg még tartást is kérhetnél, vannak pro bono (a jó ügyért ingyen dolgozó) jó ügyvédek is.

14. globus (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 20:19

Írtad, hogy nagy teher nehezedik rá. Nem védem, de az biztos, hogy ők, a férfiak, nehezen dolgoznak fel problémákat. Persze nem törvényszerű, hogy terrorizáljon, bántson titeket, ki-ki különbözően reagál a gondokra, némelyek harapnak. Pszichológus sem boldogult vele? A nyitó hsz-ben felmerült megoldási lehetőségeket nem ajánlom kipróbálni, ebből nagyobb baj lehet.

Megkérdezhetem, hogy milyen jellegű betegséged van? Fizikai? Mozgásszervi, belgyógyászati? Mentálist a tervezett műtét miatt kizárom. Mennyi idősek a gyerekek?

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2020. máj. 22. 20:16

Én is így érzem.Aztán másnap meg jön a teljesen más ember.Ez az amit nem bírok.

Mondtam már neki menjen keressen egy szeretőt,hátha ott kiéli magát,mert emiatt a dolgok miatt is nekem a sextől egyre inkább megy el a kedvem.Mondtam mehet.De nem akar,mert ő engem szeret😳Szerintem meg szeretne,de milliomosan,îgy pénz nélkül egy senki vagyok.Elérte,hogy még nyomorultabban érezzem magam.Én ma tök boldog voltam.Reggel jó hírt kaptam jó kedvem volt.Este meg bezárkózom a wc-be,hogy ne halljam,hátha abba hagyja.Mint egy hullámvasút:-(

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Globus)
2020. máj. 22. 20:12

A fordítva azt jelenti,hogy amikor meggyógyulok majd ő nem fog dolgozni.Pedig tudja,hogy sose leszek teljesen egészséges.

Előzmény?

Semmi.Mint a hideg zuhany.

Ma pl:

Játszón voltunk,mondtam a gyerekeknek siessünk haza,hogy apával találkozzatok.

Már amikor a kapuba ránk nézzet,megkérdezte a gyerek,hogy apának mi baja?Mert a gyerek már egy köszönésből tudja,hogy apa megint ilyen lesz.Bejöttünk a házba és el is kezdte mondani.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2020. máj. 22. 20:09
Örülj neki,hogy te nem vagy ilyen helyzetben.10éve vagyok Hoxa tag.Nem ok nélkül van az anonim fórum.Úgyhogy köszönöm a gúnyolódást megkapom itthon.Hagyd el a fórumot.
10. Ildi
2020. máj. 22. 20:08
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
2020. máj. 22. 20:07
A sugar daddy-ig komolyan is vettem .
8. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 20:06
Ha nagyobbak lesznek a gyerekek, úgyis látják, hogy mi az ábra. Nincs kőbe vésve, hogy muszáj nekik lakást venni.
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 20:04

Jesszusom!

Igen, ez bántalmazás!

Az egyik részét átérzem (itthon vagyok 10 éve, ápolok), a másik része felháborít!

Soha, de soha ilyet nem kaptam a fejemre! Nem is tűrném!

Viszont nagyon rossz, hogy nincs hova menned.

Nagyon sajnálom!

Ez az ember nem szerethet túlságosan téged.

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 20:04

"Mert én az egyiknek adok,de a másiknak te fogsz.Én csak arra vagyok jó,hogy pénzt adjak és ha kinyitom a szám én vagyok a rossz,na de lesz ez még fordítva”

Ez mit jelent? Két csapatra tudja osztani a gyerekeket?

Milyen előzményei vannak egy-egy ilyen veszekedésnek, hogyan kezdődik? A betegségedhez hogy viszonyul?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2020. máj. 22. 20:04
Amikor normális meg is becsüli,aztán ha bekattan teljesen más ember lesz.Mintha nem is ő lenne.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2020. máj. 22. 20:03

Az nem elég.Jelenleg elég.18évesen azt fogom tőlük kapni,hogy nem vettem nekik ingatlant.

A gyerekek is tudják,mert előttük mondja ezt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook