Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szaki kerestetik - lelki bántalmazás fórum

Szaki kerestetik - lelki bántalmazás (beszélgetős fórum)


3. Odimama (válaszként erre: 2. - Birebora)
2020. dec. 21. 17:55

Kedves Birebora!


Örülök, hogy szükségtelen számodra ilyen emberek ismerete, remélem ez így is marad!

Köszönöm a jókívánságokat és viszont kívánom Neked is! :)

2. birebora (válaszként erre: 1. - Odimama)
2020. dec. 21. 15:27

Jaj de aranyos vagy, ez nagyon megható volt:)

Személy szerint nem tudok segíteni se Győrben sem sehol nincs ilyen ismerősöm.


Ismeretlenül is kívánom, hogy mihamarabb gyógyulj meg!

Sok sikert és kitartást neked!


Kellemes Ünnepeket és egy boldogabb jövőt kívánok:)

2020. dec. 21. 15:06

Sziasztok Hoxa tagok!


Két hónapja hagytam ott egy életet ahol lelkileg bántalmaztak és egészen darabokra estem.

Azóta részt vettem egy önismereti kurzuson és anyagilag kezdem magam annyira rendbe szedni,illetve bátorságot is érzek magamban hozzá, hogy kimondjam, el szeretnék menni egy szakemberhez aki segít ezen túllépni. Van az a pont ahol kell, és én nem fogom szégyelni.

Helyileg Győr vagy vonzáskörzete érdekel és arra kérlek titeket, ha valakinek sajnálatos módon van ebben tapasztalata vagy ismer valakit akinek van és tudna nekem ajánlani egy megbízható embert aki neki vagy ismerősének segítette

nagyon hálás lennék.


Ha pedig most úgy olvasod ezt, hogy te magad is gondolkodsz ezen, üzenem neked, hogy erősebb vagy mint hinnéd és megérdemelsz egy olyan embert magad mellé aki becsül és szeret!!!

Ne félj magadért lépni!!!


Ajánlanék egy könyvet is ami nekem csúnya szóval a Bibliám lett, óvatosan olvasom nem húzom rá mindenkire a vizes lepedőt és ahogy nekem sem szól minden oldala, de sok igen, úgy más is megtalálhatja benne magát.

Jackson Mackenzie

- Kézikönyv mérgező emberekhez


szomorú hogy szükség van rá, de csodálatos hogy ha már így alakult van.


Kitartás és végtelen szeretet mindenkinek akinek szüksége van rá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook