Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lelki bántalmazás. Ez már az lenne? fórum

Lelki bántalmazás. Ez már az lenne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
93. aszparagusz (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 23. 10:29

A bejelentkezés sajnos semmit nem jelent.

Eladhatja a házat, nem kell a hozzájárulásod.

92. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Lianax)
2020. máj. 23. 09:02

Igen erről van szó.De ő elvárja ezt.

Tegnap mielőtt elment.

Közölte hogy ma már normális lesz.Legyek én is az.

Ezt azt jelentki,ha nem vágok szép arcot ezek után akkor folytatódik az egész.

Szinészkedni nagyon nehéz mert már ahhoz túl mélyen megvagyok bántva.

91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Cc7a88f96d)
2020. máj. 23. 09:00

Nem lát búvalba.zottnak.

Puszival fogadom es öleléssel.

Aztán ezt kapom.

90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - Alfyorova)
2020. máj. 23. 08:59

Tudom,hogy nem tehet ki.Be is vagyunk ide jelentkezve.De attól még nem öröm ilyen helyzetben itt lenni.

Köszönöm kedves szavaid.

89. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Aszparagusz)
2020. máj. 23. 08:58
Igen van rajta
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Aszparagusz)
2020. máj. 23. 08:58

3éve.

11 és 7

87. Lianax (válaszként erre: 86. - Lianax)
2020. máj. 23. 08:51
Elnézést a hibákért,a telefonom átir és gyorsan irtam.Remèlem kibogozható a mondanivalója
86. Lianax (válaszként erre: 84. - Cc7a88f96d)
2020. máj. 23. 08:49
Milyen asszonyt lásson ha folyton ba...tassa , kritizálja?Megnèznèlek ha te lennél ilyen helyzetben hosszú idő óta, és a betegségeddel is megkène küzdeni, és egy férj alázo magatartásával, alá ássa az onèrzeted, és huzamosabb ideig igy èlnèl,lenne e kedved ahhoz hogy szexin mosolyogni az egészhez mintha minden rendben menne? És ha igy is tenne a kommentelő , jó kedvünk èletteli a férje egyből tesz róla hogy ne legyen jókedve.Te tovább mosolyognál a helyében? Mert akkor ahhoz már fogyatekosnak kell lennie valakinek!
85. aszparagusz (válaszként erre: 83. - Alfyorova)
2020. máj. 23. 08:40

Itt egy élettársi viszonyról van szó, a ház pedig a férfié, ami már az összeköltözésükkor megvolt.

A saját tulajdonával azt csinál amit akar, ha úgy tetszik, holnap eladhatja az egészet.

84. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 23. 08:34
Hàt ha az òràit ledolgozva mikor hazaèr egy bùvalb*szott asszonyt làt...ne is csodàlkozz a viselkedèsèn...
2020. máj. 23. 08:27

Nem vagyok jogász, de azt kizártnak tartom (teljesen mindegy,milyen papirt írtál alá), hogy a két gyerekkel téged kitegyenek a házból.


A Bíróságon ilyenkor még azt is mérlegelik, hogy milyen körülmények között írtad alá a papírt.


Ma az a ház két kiskorú gyermek otthona, te pedig a gyermekek anyukája vagy.


Ezt csak azért írom, mert nem vagy te olyan "fegyvertelen" ebben a kapcsolatban.


Amúgy pedig az a véleményem, hogy csak megbecsülést érdemelsz, pontosan azért, mert betegen is igyekszel gondoskodni a gyermekekről és erről az emberről is.

82. aszparagusz (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 23. 08:11
Mióta nem tudsz dolgozni? Mennyi idősek a gyerekek? (ha már írtad bocs, de nem olvastam végig)
81. aszparagusz (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 23. 08:10

Ha haszonélvezet van rajta, akkor szinte semmit nem ér.

A haszonélvező tudja használni, te csak az ő beleegyezésével lakhatsz ott.

80. Guruljka (válaszként erre: 75. - Channa*)
2020. máj. 22. 22:59

Ha az apa balhézna amiatt, hogy az anya ilyenmegolyan körülmények közé vitte a gyerekeket, akkor kétesélyes a dolog.

És nem utolsósorban, óriási lelki megterhelés.

79. Guruljka (válaszként erre: 78. - Garabonciás)
2020. máj. 22. 22:56

Igen. De rehabilitációs munkahelyre akkor vesznek fel, ha van róla papírod, ami az orvosi bizottság határozata.

Akkor meg nincs is esélyed másmilyen munkahelyre, a kereset meg kevés.

78. Garabonciás (válaszként erre: 74. - Guruljka)
2020. máj. 22. 22:11
Vannak ezek a rehabilitációs munkahelyek ahol rokkantakat alkalmaznak. Vagy fogyatékosokat. Vagy legalábbis voltak régebben, most nem tudom van-e. Könnyű fizikai munkára. Legtöbbször ülő munkára. Csomagolás, címkézés, egyebek.. ilyesmi munkára gondoltam. Az a baj hogy annyira aláás az önbecsülésének a párja, hogy lassan már arra se lesz képes hogy kilépjen az ajtón. Ledönti a lábáról a depresszió. És abban a helyzetben qrvanehéz lesz bármit is csinálni. Lépni előre egyet. Kilátástalan egy helyzet, nem tudom mi lenne belőle a kiút, én mindenképp segítséget kérnék vkitől, egy szakembertől. Vagy mit tudom én, szervezettől, aki kiemeli ebből a környezetből. Vagy csak tanácsot ad, mit tegyen, hogyan tovább.
77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Channa*)
2020. máj. 22. 22:09

Tedd meg kérlek Channa hagyd el a fórumomat!

Ismerem a hozzászólásaidat,én is azon a fórumon amin te megjelensz elhagytam.Van biztos más fórum amin beszólhatsz szokásodhoz híven.Nem olvasom a továbbiakban amit írsz.Szia

76. Lávli* (válaszként erre: 69. - Channa*)
2020. máj. 22. 22:08
Ha a munka az ücsörgés, akkor biztosan nem.
75. Channa* (válaszként erre: 72. - Guruljka)
2020. máj. 22. 22:08

Újraolvastam:DDD


Tehát, 50 nm annyira nem kicsi, hogy ne lakhatna ott 2 felnőtt és 2 gyerek.


Sokan kisebb lakásban laknak ennyien.

Itt a házunkban van pl. egy család, ahol 2 gyerek és a szülők 1 szoba+konyha+fürdős lakásban élnek és már fogalmam sincs hány éve, mert már mi is itt lakunk 10 éve.

Tehát, ez nem rossz helyzet. Engedné a gyámhatóság.

74. Guruljka (válaszként erre: 70. - Garabonciás)
2020. máj. 22. 22:02

Van ilyen szervezet, de nem könnyű bekerülni egy anyaotthonba.

Munkát viszont jelenleg nem nagyon tud vállalni a kérdező.

73. Channa* (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 22:02

Hülye vagyok?


Azt hiszem igaza van az élettársadnak...


Jól jönne a házának egy része, ugye? Milyen jó, hogy az apjának volt esze...


Könnyen meglehet, hogy a stílusod miatt akad ki rá x időnként.

72. Guruljka (válaszként erre: 61. - Channa*)
2020. máj. 22. 22:01

Nem írtam, hogy joga lenne a házhoz. Mit olvastál félre?

A lakhatáshoz van joga. Nem a pasi házában való lakhatáshoz.


A gyerekeket nyilván nem engedné a gyámhatóság rosszabb körülmények közé.


Nem haragszom, de furán olvasol.

71. Garabonciás (válaszként erre: 70. - Garabonciás)
2020. máj. 22. 22:00
* szervezet, bocs egy té, csak már elég késő van, de amúgy se ment soha annyira a helyesírás. :D
2020. máj. 22. 21:59
Ez már az. Folyamatosan stressz alatt tart a férjed. Mit akar elérni? Hogy idő előtt feldobd a pacskert? Nem írigyellek, te szegény, nem lehetsz könnyű helyzetben. Nagyon sajnállak tényleg, de még csak tanácsot adni is nehéz erre a helyzetre. Azt mondanám legszívesebben hogy hátraarc, oszt menj el, de hova mehetnél, ha dolgozni sem tudsz? Nincs olyan szervezett aki ilyen bántalmazott nőkkel foglalkozik itt Magyarországon? Régebben volt, aztán elhelyezték őket vmilyen anyaotthonba, meg munkát kerestek, gyerekestül is. Talán ők, ha van még ilyen .. én felvenném velük a kapcsolatot a helyedben.
69. Channa* (válaszként erre: 67. - Lávli*)
2020. máj. 22. 21:59
Hát nem tudom. Egy irodába ücsörögni nem megterhelő.
68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Buspics)
2020. máj. 22. 21:50
Mondtam már neki..azt mondja neki én kellek😏csak azzal nem így bánik az ember
67. Lávli* (válaszként erre: 62. - Channa*)
2020. máj. 22. 21:49
Apránként, sokszor megpihenve, súlyos betegen is mindent meg lehet csinálni egy házban (vagy legalább is majdnem mindent, talán létrára mászni nem, meg ilyenek .. ), de ez nem jelenti azt, hogy a folyamatos, munkahelyi munka is megy.
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Channa*)
2020. máj. 22. 21:49

Te hüly. vagy komolyan!!

Lef.nám a pénzt ha nem azzal lennék állandóan bántva a gyerekeim előtt!!Te voltál ilyen helyzetben?

Betegségről annyit,rokkant nem jópofiból lesz az ember.4. Műtétemre készülök 2éven belül.4-5órás intenzív osztályos műtét.Főzni,mosni stb azért tudok mert egyrészt nem jár emeléssel,másrészt mert itthon csinálom közel egy bizonyos eszközhöz ami nekem igen sűrűn szükséges.Tovább nem boncolgatom a betegségem.Pláne neked.

Ha fura a story keress más fórumot ami kevésbbé fura.

Szia

65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Channa*)
2020. máj. 22. 21:44
😳
64. Channa* (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 22. 21:39

Igen?

A házhoz semmi közöd. Nem közös szerzemény.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook