Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lelki bántalmazás. Ez már az lenne? fórum

Lelki bántalmazás. Ez már az lenne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2020. máj. 25. 15:09
Meg persze 10percet megkapja a lehiggadáshoz.Annyi legyen elég.Annyit kibirunk..az órákat már nem.
212. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 210. - Aszparagusz)
2020. máj. 25. 15:07

Rohadtul érdekli mások véleménye.Túlzottan is.Biztos megvan a módja ennek,de elég ha csak azt mondom,hogy itt a környékbeli ismiknek elküldöm üzenetben.

Tök mindegy a lényeg,hogy más is ezt meghallja.

Én ahogy ismerem ez nála lehet visszatartó erő lesz.

Majd kiderül..

211. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 207. - Matyera)
2020. máj. 25. 15:05
Hidd el amilyen idegállapotba tesz simán megteszem.
210. aszparagusz (válaszként erre: 206. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 15:04
Hol teszed nyilvánossá? Ezzel mit fogsz elérni?
209. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 204. - Aszparagusz)
2020. máj. 25. 15:03
Tudom.Meg értem őt is.Ezért Se opció
208. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 205. - Matyera)
2020. máj. 25. 15:03
Nem üvölt!!Soha!!Magyarázz magyarázz bas.tat,bánt szavakkal(nem csúnya szavakkal)ugyanazt elmondva 10x.
207. matyera (válaszként erre: 206. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 15:03
Ez jó. Csak tudd is megtenni.
206. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 201. - Channa*)
2020. máj. 25. 15:02

Nekem most egy durvább dolog jutott eszembe.

Ha újra ilyen lesz,megmondom neki,hogy van 10perce addig hallgatjuk.

Utána viszont a felvételt(amit egyszer csináltam régebben)nyilvánossá teszem.Mondjuk az pont nem volt olyan durva de tudok újat csinálni nagy valószínűséggel.

Ez a másik ötletem.

205. matyera (válaszként erre: 202. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 15:00
Bassza meg. Már bocsánat. De teher ide vagy oda, nem ok hogy leüvöltsön.
204. aszparagusz (válaszként erre: 194. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 14:59
Apukádtól (bármennyi éves is), nem lehet elvárni, hogy adja fel az életét, és csak neked és az unokáinak éljen.
203. matyera (válaszként erre: 199. - Matyera)
2020. máj. 25. 14:59
Mert ha igen, akkor nem, nem normális dolog. Van igen olyan, hogy a párok veszekednek, de nem így. Apa hazajön és ha épp felhúzták a melóban, akkor leüvölti a fejed. Hurrá, ez szuper...ja, nem.
202. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 199. - Matyera)
2020. máj. 25. 14:58

Nem csak akkor.Alapjáraton van rajta egy teher miattam mert nemtudok dolgozni stb..

Es ha erre rá jön valami gond.Akkor már ez van..Én átlagban 2havonta mondanám de most még 2hét se telt el a 2között.

201. Channa* (válaszként erre: 199. - Matyera)
2020. máj. 25. 14:58

Ilyen is van, és persze ezt mindenki máshogy vezeti le. Én pl. szótlanabb leszek, a férjem kibeszéli magából, ahogy a fiúnk is, de van aki ezt teszi, ami szerintem nem a normális hozzáállás.

Ha valóban csak annyi baja van, hogy a melóban felhúzták, akkor azt 40 éves korára meg kellett volna tanulni kezelni és nem otthon a családot terrorizálni.

200. Channa* (válaszként erre: 197. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 14:56

Fogalmam sincs, hogy mit lehet tenni.


Mi is szoktunk vitázni, de mi ezen hamar túllépünk és nem vágunk egymás fejéhez vélt sérelmeket. Azaz nem turbózzuk fel az akkor épp aktuális problémát. Ha a férjem épp hisztizik valamiért, akkor megkérdezem tőle, hogy akkor most ez segített e? Jobb lett e a kaja, stb.? Egy kicsit szoktunk duzzogni is, ami kb. fél óránál tovább nem szokott tartani...


Mindketten voltunk már betegek, munkanélküliek, stb., és annak örülünk, hogy még mindig van a másik ezek ellenére, és nem vagdalkozunk azzal, hogy nem keresel eleget, hogy megfelelj nekem, mert ugye nem erről szól a házasságunk.


Tehát, én sajnos nem tudom, hogy mi lenne a jó viselkedési forma egy ilyen helyzetben.


Félek, hogy felhergeli az, ha fogod a gyerekeket és elmentek otthonról...

199. matyera (válaszként erre: 197. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 14:55
Vagyis azt akarod mondani, hogy a munkában felhúzzák és ő otthon,neked adja ki a dühét?🙄🙄🙄
198. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 196. - Syria)
2020. máj. 25. 14:38

Igen néztem.De nekem már volt eddig is egy ilyen szolgálat telefonszáma elmentve a telefonomba.

De mi az amivel ők többet tudnak mondani mint ti?

2020. máj. 25. 14:36

Amit még nem írtam.

Szerinte amúgy én fújjom fel a dolgot.

Tudnom kellene,hogy 1-2óra és lehiggadt.

Én meg ennyire kikészülök ettől.

Szerinte máshol is van ilyen😳

Igen én is így gondolom máshol is van vita,de én valahogy ezt nemtudom kezelni.Annyi mindent próbáltam már.

Megöleltem.Bezárkóztam,Sírtam,Kiabáltam,Nem válaszoltam.

De ilyenkor ha csak levegőt veszek már abba is beleköt.

Ezért gondoltam arra,hogy majd a gyerekekkel megyek el egyet sétálni hátha ha nemtud kit bántani mire visszajövünk addigra lehiggad.

Amíg nincs másik opció csak azon agyalnatok,hogy a következőt,hogyan kezeljem.

Persze a munkakeresés mellet,most h oviba megy a kicsi elkezdtem újra itthoni munkákat nézni.

196. syria (válaszként erre: 195. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 14:35
Nézted a delutan.hu oldalt?
2020. máj. 25. 14:28

Szeret minket apukám a maga módján.

Úgy mondanám,ha az én lányom lenne hasonló helyzetbe x év múlva,én minden erőmmel segíteni próbálnék rajta de nem úgy ahogy az én szüleim teszik.

194. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 193. - Channa*)
2020. máj. 25. 14:26

Pedig sajnos igen!Olyannyira azok voltuk neki még abban a 6hétben is,hogy a gyerek is megérezte.

65éves jól gondoltad és most éli világát.Őt inkább érdekli a párkeresés mint én meg az unokák.

Ok 50nm kicsi de engem nagyon rosszul érintett,hogy utólag tudtam meg,hogy ő hogy szenvedett tőlünk.Ez nagyon fájt.

És persze a gyerekek se akarnak odamenni.

A fiam biztosan nem.

Kérdeztem tőlük.

Ők azt szeretnék ha az apjuk változna meg.

Mert amúgy imádják őt.

Amikor normális akkor nagyon az.

Ezt az oldalát leszámítva tényleg jó apa.A fiam nagyon apás is.Naponta 3x kérdezi meg,hogy mikor jön haza az apja a munkából.

Szóval amíg nem löki el magától a gyerekeit ezzel a viselkedéssel addig a gyerekek a normális szerethető oldala miatt nem akarnának elmenni.

Amúgy azóta van így mióta 2 gyerek lett és nemtudok dolgozni és ekkora teher lett rajta.

193. Channa* (válaszként erre: 192. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 13:41

Bocs, hogy hozzászólok újra;)


Szerintem ne ámítsd magad abba, hogy megváltozhat. Rajta nem tud segíteni senki. Sem pszichiáter, sem más. Igeretekkel azt gondolom, hogy tele van a padlás, de az ilyen típusú emberek, csak ezt tudják nyújtani x ideig, aztán visszaváltoznak...


Én tuti, hogy nem tölteném vele a következő percet sem. Mélységesen felháborít az ilyen viselkedés.


Egyébként ez végig a 16 évben így volt? Mert ha igen, akkor hatalmas a türelmed, nem tudom elképzelni, hogy miért viselted/ed el.


Olyan nincs, hogy nincs kiút valamiből, csak tenni kell érte. Nem tologatni a határidőt, hogy most ezt várom meg, most azt, most azt mondta, hogy, akkor megvárom, stb.


Látszólag apukád az egyetlen opciód jelenleg, így vele kell egyeztetned.


Tudom, hogy sokaknak fárasztó, hogy mindig magammal és a családommal jövök, de azért leírom: ha én ilyen helyzetben lennék, akkor mondanom sem kellene, anélkül is költöztetne valaki a családomból. Ha az én férjem csak negyed annyit tett volna velem, mint a te párod veled, akkor tuti, hogy az én apukám nem hagyta volna, hogy inkább szenvedjek, csak ne kelljen kilépnie a saját komfortzónájából. És azt gondolom, hogy a te apukád sem akarja ezt, csak te gondolod így.

A te apukád nem hinném, hogy egy idős ember lenne, úgy tippelem, hogy 60 körül van, ők pedig még nem nyűgnek élik meg az ilyen helyzeteket...

192. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 190. - Michelle.r)
2020. máj. 25. 13:13
Amúgy durván szó szerint leírtad amit én a fejemhez kapok.Ezt szokta mondani.Hidd el nem lennék én se ilyen de ahhoz neki tartósan kellene vátoztatni.Ez az ami nem megy neki.
191. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 190. - Michelle.r)
2020. máj. 25. 13:11

Igen ebben van igazság.Csak a sok fájdalom miatt nemtudom,hogyan változtassak én is.Ha tudnám azt,hogy tényleg marad olyan amilyennek szerethető hosszútávon akkor tudnék vátozni.Az a baj,hogy mondjuk kezdenék feloldódni pár nap után-1hét után de aztán megint kitör belőle ez az oldala.Emiatt nemtudok én máshogy hozzá állni.

Nem burkoló:-)

Nem fizikai hanem szellemi munkát végez viszont azt elég sokat.Kiszámíthatatlan munkabeosztásban.

190. michelle.r (válaszként erre: 187. - Matyera)
2020. máj. 25. 12:40

Próbáld meg magad a helyébe képzelni. Egyedül tart el egy négyfős családot. Ha jól emlékszem burkoló, az ízületei tropára fognak menni néhány év múlva, ergo ő sem fog tudni annyit dolgozni. Miközben a nő, akit szeret, évek óta nem megy hozzá feleségül, sőt flegmán odaveti, hogy ha feleséget akar, menjen, keressen magának, ő nem áll az útjába.


Kívülről ez tud úgy IS kinézni, hogy a fickó gebedjen csak bele a melóba, biztosítsa a család biztonságos életét, de ő nem kell. Nincs házasság, nincs szex, csak virítsa a lóvét.


Szerintem nem elmebeteg, nem pszichopata, hanem egy végtelenül fáradt pasi, aki nem párkapcsolatban, hanem folyamatos párbajban él. Nem mentem fel, nagyon is felelős a helyzetért, de nem ő egyedül.

189. birebora (válaszként erre: 187. - Matyera)
2020. máj. 24. 21:11
Szerintem is egyértelmű, hogy az. Ide nem párterápia kell hanem pszichiáter.
188. syria (válaszként erre: 168. - Michelle.r)
2020. máj. 24. 20:30
Nem játszmázik. Szenved, pont úgy, mint a gyerekei apja. Egyikük se tudja egymagában mind a négyük számára JÓL, (optimálisan) megoldani ezt a helyzetet. Ezért írtam, hogy nézzen körül a delutan.hu/-n.
187. matyera (válaszként erre: 183. - New(l))
2020. máj. 24. 19:14
Szereti. Csak pszichopata. Egy elmebeteg. Aki képtelen elviselni,ha valami nem úgy történik ahogy azt ő elképzeli.
186. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 185. - New(l))
2020. máj. 24. 19:06

Köszönöm!

De amúgy mindenkinek!!!

A rám irányuló kritikát is!

Átfogom mindet gondolni!

Tudom,hogy segítő szándék volt benne és igyekszem változtatni,amin tudok.

Sokat jelent,hogy ennyien írtok!

185. New(l) (válaszként erre: 184. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 24. 18:43
De egyetértek, gyógyulj meg, építgesd az életed, ha fut az erődből, próbálj beszélgetni a férjeddel. Fog ez menni. :)
184. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 183. - New(l))
2020. máj. 24. 18:36
Jogos!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook