Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisajak plasztika fórum

Kisajak plasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2020. máj. 5. 15:24
ziasztok! Gondoltam írok egy helyzetjelentést.Január 14-én volt kisajak plasztikám, nálam minden elképzelhető felmerülő kockázat előfordult, ez azt jelenti hogy bevérzett, lassan gyógyult( ez sajnos egyéni dolog, kinek mennyi idő alatt gyógyul és vérzik be) eltelt lassan 4 hónap , az utolsó korrekció óta 2 hónap (én kértem) , minden helyreállt és jól működik.Ha valaki megszenvedett ezért, hát én megszenvedtem.Annyit fűznék hozzá, hogy sokszor mondtam, hogy még egyszer nem tenném, de most hogy csodaszép és komfortos érzés lett-megérte.Akinél én voltam Hévízen, nagyon kedvesen fogadta,bárminemű utólagos észrevételemet...pedig azt hittem nem fognak velem foglalkozni.Regényi doktor és az asszisztense is nagyon segítőkész-tényleg csak ajánlani tudom, de nyilván mindenki maga dönti el kihez megy.
264. Leonetta (válaszként erre: 262. - Mg0033)
2020. máj. 5. 15:09
Én is regényi Péternél voltam, nyugodtan elmondhatod neki ha valami nem tetszik, mert segít és korrigál, nálam is volt még egy apróbb dolog a végén , izgultam de nagyon kedves és segítőkész volt, természetesen teljesítette a kívánságom ingyen!
263. dodoka9
2020. ápr. 26. 14:38

Sziasztok! Nekem februárban volt a műtétem a KOC-ban és még anno írtam hogy megírom majd hogy hogy érzem magam ennyi idő után.

Minden rendben van, Dr. Sáfrány Györgyöt szívből ajánlom, a műtét napjától kezdve minden simán ment és nem volt sem fájdalmam, sem problémám. Kívánom a legjobbakat!

262. mg0033
2020. ápr. 25. 22:35

Sziasztok!


Nekem most már egy éve volt a műtétem Hévízen. Eleinte úgy gondolomtam minden rendben van és meg is voltam vele elégedve, sajnos ide is túl korán írtam pozitív tapasztalatot, mert akkor még nem is sejtettem hogy ez nem olyan lesz mint amit elképzeltem, vagy esetleg amit a referenciak között láttam...


Bíztam benne hogy idő kell míg kialakul a végleges forma. Mostanra már nem foghatom az időre, sajnos nekem még mindig nagyon zavaró ahogy kilóg, vaskos és fordos. Persze sokkal jobb annál ami volt. De nem vagyok elégedett és a következő műtéten gondolkozom amit nem szívesen élnék át újra mert a felépülés nekem elég nehezkesen alakult. (Meg ha nem is ezt írtam először )

Viszont biztos hogy elfelejtem a lézeres megoldást ezek után.

Egyáltalán nem egyénre szabott , de lehet csak én voltam egy kivételes eset..


Segítséget szeretnék kérni, hogy kit javasoltok , hova lenne érdemes elmenni egy korrekciós műtétre? Esetleg valaki van/volt hasonló helyzetben Hévízi után?

Köszönöm


Bocsánat ha hosszúra sikeredett.

2020. ápr. 19. 14:14

Sziasztok!



Azokhoz lenne a kérdésem, akik elrontott műtét után korrigálni mentek Jánkyhoz vagy akár Hévízre.



Nekem 16 évesen volt egy kisajak műtétem, amit akkor egy nőgyógyász nagyon-nagyon elrontott. Mai napig heges, fáj, "buckás, hurkás,csipkés" tehát elég hentesmunkát végzett a "doktornő", ha alapállapotban rosszul éreztem magam meztelenül, akkor ez 10szeresére nőtt azóta.



Most 26 vagyok, és idén nyáron nagyon aktuális lenne műtét minden szempontból. Anno kb 4 hétig alig aludtam, vérzett, gennyedzett, borzasztóan fájt, így a fájdalomra már fel vagyok készülve, de nem tudom, hogy menyire javítható a dolog.



Volt valaki hasonló cipőben? Volt, akinek javították a dolgot,és azóta szebb az eredmény?:)



Hévízinél aggaszt az egy-két negatív komment, de a elméletben gyorsabb felépülés a már említett erős fájdalom miatt kicsit szimpatikusabb:D



Köszi!! <3

260. Encsi2 (válaszként erre: 258. - Szilvi98)
2020. ápr. 11. 13:32

Szia!


Nekem három hónapja volt a műtét, 5 hétig vártunk a szexszel, nem volt semmi gond, de azért nyilván még óvatosabb voltam. Mostanra minden szuper, az eredmény szép, remekül funkcionál a megújult alkatrész.😀😉 Egyaltalán nem lett érzéketlenebb. Én nagyon örülök, hogy vállaltam. Remélem, Nálad is minden rendben lesz.😊

259. KMarcsi2 (válaszként erre: 258. - Szilvi98)
2020. ápr. 11. 11:34

Szia

Nekem igaz nem olyan régóta csinálták

A varratokat kiszedték és már most nagyon szép az eredmény :)

A csuklyát ott nem vágnak, de én nem is ajánlom

Most műtét után kicsit kint volt a duzzanat miatt, de borzalmas érzékeny volt

Most már szépen visszahúzódott :) és ahogy nézegettem meg hozzáértem szerintem nem lesz változás a szexben.

Én azt mondom aki fél az ne tegye

Simán bevállalnám mégegyszer, mert semmi rossz nem volt max a varratok böktek, de ezt leszámítva simán kibírható.


Majd ha eltelik még egy kis idő és meg lesz az első szex majd írok hogy tényleg maradt e minden

:)

2020. ápr. 8. 16:45

Sziasztok! :)


Rendszeres olvasója vagyok a fórumnak, és már végig olvastam az elejétől, hogy valamivel árnyaltabb képem legyen a dolgok menetéről. :D

Jelenleg anyagilag nem engedhetek meg magamnak egy ilyen műtétet, de amint lesz rá lehetősségem belevágok.

Először a hévizi dokin gondolkodtam, azonban sokan írták, hogy nem elégedettek, mert sokat vágott le, nem lett szimmetrikus stb.

Így inkább Dr. Jánky György felé venném az irányt, és olyan kérdésem lenne, (főként azokhoz akik nála csináltatták, de mindenkiére kíváncsi vagyok) hogy akik régebben estek át a műtéten, a gyógyulás után mennyire voltak elégedettek az ereménnyel? Illetve a szexuális életere volt-e negatív kihatással? (érzéketlenebb csikló stb)

Köszönöm annak aki válaszol! :)

2020. márc. 21. 15:14

Ja és Dr Jánky György csinálta pesten

Szuper kedvesek és figyelmesek. 😊

2020. márc. 21. 15:13

Sziasztok

Én ma voltam kisajak korrekción

Azt kell hogy mondjam nagyobb volt a félelem, mint a fájdalom.

Szuri... nem mondom, hogy jó érzés, de kibírható, simán viselhető.

Most nem érzem, hogy nagyon fájna remélem így is marad😅

Remélem a gyógyulással se lesz gondom.

Kitartás mindenkinek

255. lolo11
2020. márc. 18. 21:14
Sziasztok! Egy hónapja volt lézeres kisajak műtétem Hévízen. A műtét előtt 1 órával kaptam egy krémet, amivel be kellett kennem a területet. Az injekció beadása kicsit fájdalmas volt, de ezután már semmit nem is éreztem, így maga a lézeres műtét fájdalommentes. Egy rövid időre megfigyelés miatt még ott kellett maradni, majd indulhattam haza. A doktor úr ajánlotta, hogy kísérővel menjek, ami szerintem is nagyon fontos, a hazafele út nem volt túl kellemes. Maga a hotel és a lézercentrum nagyon igényes, a doktor úr, az asszisztensnője és a recepciós hölgy is nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. Az első néhány nap nem volt olyan egyszerű, mint ahogy gondoltam, de különösebb probléma nem volt, fájdalmat is csak a műtét napján és a következő nap éreztem, utána inkább csak kellemetlen volt. Én 4 napig nagyrészt feküdtem, utána kezdtem el fokozatosan mozogni. A gyógyulás napról napra szemmel látható volt és mostanra már nagyon szépnek mondhatom. Én nagyon örülök, hogy rászántam magam. A műtét ára egyébként 220.000 Ft.
254. Leonetta (válaszként erre: 249. - Ccc01)
2020. márc. 17. 22:27
Ma voltam még gyorsan Hévízen , nagyon kedves volt mindenki és készséges ,most már kb 10 perc volt csak a korrekció , nem fajt semmi és kedves volt mindenki. Most már csak várom a gyógyulást !
253. Leonetta (válaszként erre: 250. - Barbi28)
2020. márc. 17. 22:24
Olvass kicsit vissza, sokan voltunk ott...
252. Aaaa8 (válaszként erre: 251. - Dodoka9)
2020. márc. 10. 10:01
Hevizen, 220.000 a műtét.
251. dodoka9 (válaszként erre: 250. - Barbi28)
2020. márc. 8. 16:06
Én erről csak annyit tudok hogy majdnem dupla annyi az ára mint pl. az én műtétemnek. Mást nem tudok, de talán van akinek a 350-400.000.-Ft.- körüli összeget nagyon nehéz összespórolni, úgyhogy ha Te is így vagy vele esetleg akkor érdemes szétnézni máshol is. :)
250. Barbi28
2020. márc. 4. 23:08

Sziasztok!


Szeretnék menni kisajak kisebbítésre, de egyenlőre nincs kiválasztva hova menjek, csak nézelődöm. Viszont találtam Hévízen egy helyet ahol lézerrel műtenek és állítólag a gyógyulási idő is gyorsabb. Volt már valaki itt? Tud mondani személyes tapasztalatot? Köszönöm :)

249. Ccc01 (válaszként erre: 248. - Leonetta)
2020. márc. 2. 12:02
Ezt olvasni is borzalmas :( Nagyon sajnálom, hogy ennyi nyűggel jár ez neked! Hogy varrhatta össze a gátnál? Ezt nem is értem. Hiszen az ép területet hiába varrja össze, nem fog összeforrni. Vagy neked annyira lent is vágta és varrta? Szerintem is érdemes lesz másik orvoshoz is elmenned, ha most nem jutsz semmire az orvosoddal! Írj majd, hogy mi az eredmény!
248. Leonetta (válaszként erre: 247. - Dodoka9)
2020. márc. 1. 18:18
Nagyon köszönöm , ezt én sem értem ... holnap megyek ha nem jutok vele semmire kerek tőled egy jó orvos címet ... a pénz már nem is érdekel de legyek már rendbe!!!
247. dodoka9 (válaszként erre: 246. - Leonetta)
2020. febr. 29. 22:12

Annyira sajnálom hogy így alakult nálad. Ezt egyébként nem is értem, mit kerestek a gátnál, vagy ott is problémád volt?


Ha nem jön helyre akkor cserélj orvost szerintem mert azért 3 műtét semmiképpen sem okés. Kitartást! Ha szükséged van egy jó orvosra akkor tudok ajánlani! :)

2020. febr. 28. 21:03
Sziasztok , nekem szörnyű napjaim vannak, minden szepen meggyógyult de valamiért a gatnal úgy össze vártak hogy nem tudunk szexuális életet élni mivel alul annyira feszül , valószínű össze vártak ott ahol nem kellett volna, úgyhogy megyek vissza mert most már szexuális életem sincs. Tegnap egész nap sírtam hogy nálam minden elképesztő rossz megtörténik és nem látom mikor lesz jobb, valószínű újra fel kell vágni hogy elég tag legyen .... el vagyok keseredve , hisz ez már a 3. Beavatkozás lesz 6 hét alatt ...és nincs az az Isten amiért ebbe valaha ujra belevagnék ... soha nem fogok meggyógyulni ... :(
245. dodoka9 (válaszként erre: 244. - Ccc01)
2020. febr. 28. 19:20

Egy nagyon kicsit nekem is kemények még a hegek, de szó szerint semmi nem is látszik nálam.

Nekem is sokat vágott, mind a két oldalon végig lettem vágva és varrva. Kíváncsi leszek nekem mennyi idő alatt puhul fel. :)

244. Ccc01
2020. febr. 28. 16:11
Bocsi, elejtettem a telefont és sikerült rányomnom a hozzászólás elküldése gombra. Szóval olvastam itt vagy a másik topikban valakit hozzászólásában, hogy csaj a “száraz” részt szabad eltávolítani. Lehet, hogy pont te írtad. Nos, nekem jobban belevágott, lehet ez az oka a nagy fájdalmaknak. Viszont túléltem, csak az első hétre nem szívesen emlékszem. Szex nálunk már van és semmi fájdalmat nem okoz. Teljesen össze vagyok forrva, nem is félek, hogy gond lenne belőle. Ha fájna vagy épp nem esne jól, akkor nem csinálnánk semmit. Ez is egyénileg változó lehet, mint a fájdalom vagy bármi más, ami ezzel jár. Én teljesen gyógyultnak érzem, csak a hegek felpuhulhatnának és akkor tökéletes lenne már.
243. Ccc01 (válaszként erre: 242. - Dodoka9)
2020. febr. 28. 16:05
Én sem feküdtem egy percig sem, de volt már hasi műtétem is, ami után azonnal talpon voltam, így csúnya is lenne, ha épp ettől feküdtem volna ki... 🤪 Nekem elég sokat vágott és szerintem azért volt ilyen fájdalmas. Olvastam itt lentebb vagy az intimplasztika topik
242. dodoka9 (válaszként erre: 239. - Ccc01)
2020. febr. 28. 12:27
U.i., "vicces sztori": Nekem egyébként már a műtét utáni első nap kipottyant az első varrat. :D Hívtam is a dokit rögtön hogy ugye nincs baj :D Nem vérzett, nem éreztem fájdalmat csak kipottyant, úgyhogy lehet hogy ott lent nekem a regeneráció extrém gyors, azért is volt elég a két hét, és azért nem voltak fájdalmaim egyáltalán. Nem akarok hülyeséget beszélni de nem tudok mást elképzelni... Nem tudom. Szerencsés vagyok tényleg hogy így alakult.
241. dodoka9 (válaszként erre: 239. - Ccc01)
2020. febr. 28. 12:22
Igen, szerintem is, de mondjuk hozzáteszem hogy én első naptól kezdve mozogtam is és csináltam a dolgom. Szerintem ez is számít hogy nem estem ki a napi rutinból emiatt. Bonyolult ez a dolog, nyilván mindenkinek más a szervezete. Rémlenek a kommentjeid hogy szenvedtél vele, sajnálom! Ezek szerint Ti már visszaálltatok a szexuális életre is? Én azt még nem mertem próbálni mert bár nem fáj és begyógyult, úgy vagyok vele hogy 4 hetet javasolnak mielőtt az ember visszaáll, és mivel csak 2 telt el és nagyon jó minden ezért nem szeretném megkockáztatni hogy esetlegesen valami rossz történjen. Ha már ennyire jól vagyok és nincsen semmi panaszom akkor két hét semmi idő szerintem, inkább várok minthogy utána esetleg hetekig szenvedjek vele és fájdalmaim legyenek.
240. dodoka9 (válaszként erre: 238. - Lauu)
2020. febr. 28. 12:15

Szia! Én a KOC-nál csináltattam, Dr. Sáfrány György a dokim.

Ha a személye érdekel vagy konkrét részletek akkor priviben mesélek szívesen. Nagyon elégedett vagyok vele. :)

239. Ccc01 (válaszként erre: 237. - Dodoka9)
2020. febr. 28. 08:24
Te tényleg nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen hamar meggyógyult és a varratok extra gyorsan kipotyogtak! Nekem még elég kemények a sebszélek. A csuklya még nem túl szép, a hegek miatt elég hurkás, de összességében jól néz ki az egész és már most nagyon boldog vagyok a látványtól! Hihetetlenül felszabadult lettem a férjem előtt. Eddig csak sötétben voltam hajlandó szexelni, most meg büszkén mutatom neki, milyen szép és kicsit sem feszélyez semmi! Van még egy-két problémám, ami a doki szerint a következő hetekben rendeződik. Nem bántam meg, pedig nekem az első hét pokol volt és akkor nagyon kétségbe voltam esve, mit tettem magammal!
238. Lauu (válaszként erre: 237. - Dodoka9)
2020. febr. 27. 23:21

Szia!

Bíztatóak a tapasztalataid. Megkérdezhetem, ki végezte a műtétedet?

Én is szeretnék túlesni rajta, de nagyon félek tőle. :(

237. dodoka9
2020. febr. 27. 22:03

Sziasztok!


Ma voltam a 2 hetes viziten.

Minden rendben van, begyógyult az egész és kipotyogott az összes varrat úgyhogy nekem vágni sem kellett semmit.

Az asszisztens látott először és szinte felsikított hogy milyen szép lett. Elégedett vagyok. 2 hónap múlva kell majd mennem egy utolsó kontrollra, de már igazából kijelenthető hogy minden rendben van. Szerencsés vagyok, ahogy olvasom mások azért jobban megszenvednek ezzel. Nem bántam meg hogy megcsináltattam. :) Mindenkinek sok sikert kívánok.

236. KMarcsi2 (válaszként erre: 216. - Dodoka9)
2020. febr. 25. 19:54

Szia

Melyik dokinál voltál?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook