Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisajak plasztika fórum

Kisajak plasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
325. Redzs000 (válaszként erre: 324. - Redzs000)
2021. dec. 2. 20:12
Ma már nem csíp és nem viszket. Szépen gyógyul. Már sebes 😊
324. Redzs000 (válaszként erre: 323. - Redzs000)
2021. nov. 30. 11:54
Most már csíp is.. 😂
323. Redzs000 (válaszként erre: 322. - Redzs000)
2021. nov. 28. 18:35

3.nap estére úgy elkezdett viszketni, hogy csak na. De a duzzanat szinte teljesen lement 😊


/remélem segít valakinek ha mindent leírok, bocsi ha valakinek sok lenne/

322. Redzs000 (válaszként erre: 321. - Redzs000)
2021. nov. 27. 13:32
Eltelt 26óra a műtét elvégezte óta. Vártam és egyre csak vártam, hogy na mikor kezdődik a fájdalom. Hát semmikor 😂 fájdalomcsillapítót se kellett be vennem, jegelni is csak a minimális duzzanat miatt jegelem,mert amúgy abszolút nem fáj, nincs az az égő érzés amiről írtak páran. Mondjuk engem nem kellett varrni, mert vékony volt a bőröm. Hát kíváncsi leszek, hogy alakul tovább 😊 nekem csikló mellett is lekapta a bőrt, mert ott is husisabb volt. Pár csepp vért látok csak a betéten.
2021. nov. 26. 16:24

Sziasztok! Most értem haza. Regényi doktornál voltam én is. Hát hol is kezdjem. Az itt olvasottak alapján nagyon szimpatikussá vált, felbuzdulva felhívtam. Telefonba nagyon kedves volt és az első benyomása számomra: ez az ember szereti a munkáját! Azt hiszem nem csak a magam nevében mondom azt, hogy olyan ember kezei alá szerettem volna kerülni akivel normálisan lehet kommunikálni, nem érzed kellemetlenül magad, szakmailag a toppon van és nincs az az érzésed, hogy "ez az ember ÚGY néz rád". Ő ezeknek a szempontoknak eleget tett! Telefonba mindent készségesen elmondott, időpont szempontjából rugalmas volt. A beavatkozás fájdalommentes volt és ahogy előttem is írták már, kellemesen telt el. Az asszisztens hölgy nagyon barátságos, mindenről tájékoztat és hihetetlenül meg tudja nyugtatni az embert. Doktor Úrral nagyon jó csapatot alkotnak. Nincs az az érzésed, hogy elfordulnak és már ki is leszel beszélve, ők látszik, hogy tényleg szeretik az embereket! A végeredmény valami csoda! Alig várom, hogy meggyógyuljon 🥺 5óra telt el a beavatkozás elvégezte óta és csak egy nagyon enyhe égő érzést érzek. Később még írni fogok. Ha valami kérdésetek lenne, írjatok nyugodtan, szívesen válaszolok!


Bánom, hogy nem mentem korábban. Annyira félelmetesnek tűnt, de csajok ne higyjétek, hogy az! Regényi doktor nem csak a testet, ezzel a lelket is gyógyíja 🙏

2021. okt. 29. 21:34

Sziasztok műtét előtt hezitálók☺️!

Sikeresen túl vagyok a műtéten✌️! Ma voltam Hévízen Dr. Regényi Péternél. A hozzászólásaitok után úgy döntöttem hozzá szeretnék menni…, nem sokáig gondolkodtam, mert én nagyon nem szerettem már magamat a kisajkaim miatt. Csak pozitív dolgokat tudok megosztani veletek! Írtóra izgultam, de teljesen felesleges volt! Nekem a kenőcs felvitele után teljesen elzsibbadt mindenem, én nem sajnáltam magamtól😂. A szurikat abszolút nem éreztem és a műtétet sem. Kedélyesen elbeszélgettünk ezalatt a fél óra alatt és még mondhatom, hogy nevettünk is közben. Őszintén megírom, hogy arra a kérdésre, hogy valami nyugtatót lehet-e ilyenkor kérni, azonnal felajánlottak egy Xanaxot☺️, sosem éltem vele, de most szívesen elfogadtam, főleg azután, hogy a doktor úr is támogatott benne. Lehet ez is közrejátszott abban, hogy szinte boldog voltam a műtét alatt. Varratokat is kaptam, de azok sem fájtak. Miután végeztünk fél óra pihenés után mehettünk ebédezni, kávézni és sütizni. Én kimondottan meg voltam elégedve mindennel, az asszisztens nagyon kedves volt, a doktorúr pedig nagyon jópofa. Hazautazáshoz kaptam jeget, amit végig használtam is és fogok is. Fájdalomcsillapítót csak a műtét előtt kaptam, azóta nem vettem be. A First-t régóta ismerem, így azt folyamatosan használom, mert csodaszernek tartom. Most 8 óra telt el a műtét óta…, nem panaszkodok…, vezettem, sétálok, 3 gyerkőc itthon van és csak azt érzem, hogy sokkal korábban kellett volna megcsináltatnom ezt a műtétet! Mindenki, aki gondolkodik, vágjon bele minél hamarabb, megbánni nem fogjátok, a fájdalom pedig elviselhető!

Remélem tudtam nektek segíteni😉!

319. Annak2
2021. okt. 19. 19:34

Sziasztok!

Nagyon régóta gondolkodtam már a műtéten, ma műtött Hévízen Dr Regényi Péter. Nagyon kedves volt mindenki, az érzéstelenítő injekciók fájtak, de kibírható volt. Nagyon szép lett a végeredmény, a doktor úr többször is megmutatta képen, hogy mi a helyzet. Csak azt bánom, hogy nem műtettem meg korábban. A műtét után ettünk egy sütit, ittunk kávét és később ebédet is kaptunk. Ez mind benne volt a műtét árában 2 főre.😊

Még eléggé fel van dagadva, de krémezem, jegelem és használom az aloe vera sprayt is. Fájdalomcsillapítót kell szedni, azzal most jó, kíváncsi vagyok, milyen lesz a továbbiakban.

Mindenki, aki gondolkodik rajta vágjon bele! Nem fogjátok megbánni.


Akik már átestek: ti mikor kezdtetek újra szexuális életet élni műtét után?

2021. okt. 8. 11:02
Sziasztok! Van köztetek olyan, aki magának vágta át a csomókat? Én ma vagyok 10 napos, ma kellene. Az alsó kettő szépen meglett, a felső kettő viszont olyan mintha be lenne gyógyul a. A hurkot látom de a csomót nem. Nem annyira merem huzogatni, de muszáj lesz. A klinikán azt mondták gond nélkül meg lehet csinálni. Nektek jól ment?
317. ket004 (válaszként erre: 287. - GesztiAgi)
2021. szept. 16. 16:58

Szia!


Hogy ment a műtét? Kaphatnénk updateket? Nagyon-nagyon hálás volnék a véleményedért!


Üdv.

316. SZO
2021. aug. 2. 07:29

Sziasztok!

Megosztom tapasztalataimat, mert hátha valakinek segít, én is nagyon sokáig gondolkodtam mielőtt belevágtam.


Hévízen voltam Regényi Péter Doktor Úrnál lézeres kisajak plasztikán. Már a telefonban nagyon szimpatikus kedves volt, megnyugtatott és minden kérdésemre válaszolt. A műtét előtt a hotelban egy szobát kaptunk (a Férjem vitt Hévízre, mi messzebb lakunk és jó ha műtét után nem vezet haza senki)és ott nyugodtan készülhettem a műtétre. Adtak egy érzéstelenítő kenőcsöt, a műtét előtt kellett felkennem. A műtét előtt a megbeszélésen Doktor Úr elmondott mindent, mutatott referenciákat és megbeszéltük milyet szeretnék, mit javasol. Nekem a csiklón is volt egy nagy lelógó bőrdarab, amit javasolt eltávolítani. Az Asszisztens hölgy is nagyon kedves volt, megnyugtató légkörben zajlott a műtét. Az érzéstelenítő injekciók voltak kellemetlenek, de utána semmit nem éreztem. Hamar lekapta a nyuszifüleket :) valamint a csiklón lévő bőrdarabot. Kaptam felszívódó varratokat, majd a megőrzőben fél órát pihentem, utána kontrollált és mehettünk ebédelni (a csomagban van két fő részére: hotelszoba 9-18 óráig, ebéd és kávé+süti a kávézóban).


Ebédkor már nagyon fájt, addigra kiment az érzéstelenítő, de kaptam egy műtét utáni ápoló csomagot benne fájdalomcsillapítóval, így bevettem és hamar hatott, utána már nem éreztem semmit. A csomagban volt aloe first spray és kenőcsök is, azokat használtam műtét után, hamar gyógyultam. A varratok egy része hamar kiesett, de volt amelyik csak 1-2 hét után, azok szúrtak néha. A pisiléssel nem volt gond, de azért az első héten zuhannyal pisiltem a higiénia miatt is.


Mi már 3 hét után sexeltünk a férjemmel, mert már nem bírtuk, de semmi gondot nem okozott :D Sőt... sokkal jobb volt, nem csípődtek be a kisajkak mint előtte... Igaz 6 hét a megadott gyógyulási idő, de szerencsére én sokkal hamarabb gyógyultam. Az ülés sem okoz már gondot, és tudok végre biciklizni.


Csak azt bánom miért nem csináltattam meg már jóval ezelőtt ezt a műtétet.


Minden jót annak aki belevág :)

315. Lily5
2021. jún. 18. 08:21

Sziasztok lányok! Van köztetek olyan,akit Dr Falus György szépített?

Rajta gondolkozom nagyon.

314. Lily5 (válaszként erre: 306. - Teri1)
2021. jún. 18. 08:18
SziaTeri! Köszönöm a válaszod. Kisebbitésre gondoltam. De tényleg köszönöm. :)
313. 04c3ddbd38 (válaszként erre: 311. - Szilvi98)
2021. máj. 27. 23:17

Szia! :-)

Engem Jánky doktor műtött apr. 17-én. Szóval már több, mint egy hónapja. Az eredménnyel maximálisan elégedett vagyok...most azon gondolkodok, hogy miért nem mertem előbb belevágni. A csiklom nem lett erzeketlenebb, minden ugyanolyan, mint előtte volt.

A doki profi, már az első pillanattól kezdve érzetem, hogy jo helyen vagyok.

Az első nap nekem fájdalmas volt, mondjuk én elég sokat utaztam a műtét miatt... Egy nap volt NEKEM rossz, másnap már minden okes volt.

Ne habozz! :-D

A férjem (aki szerint “gyönyörű” volt régen is )

annyit mondott, hogy “szívem ezt megadom, Imadom! “

Amúgy én kb 2 év hoxa nezegetes utan döntöttem Jánky György mellett, szóval koszi mindenkinek, aki megosztotta a tapasztalatait.

312. szandi9212 (válaszként erre: 311. - Szilvi98)
2021. máj. 16. 14:12
Nekem is ő javította, a csiklódhoz hozzá sem érnek, így az ugyanolyan érzékenységű lesz, mint előtte volt. Ami bőr fedi - csuklya - azt sem igazán szokták levágni, max. külön kérésre, csak alatta a kisajkakat, amik nem töltenek be igazán szerepet a szexben, csak ott lógnak, becsípődnek..
2021. máj. 16. 11:43

Sziaszok!


Olyanokhoz fordulnéék, akik Dr. Jánky Györgynél voltak kisajak plasztikán.

Elégedettek vagytok az eredménnyel? Nem lett érzéketlenebb a csiklótok a műtét után?

Minden hozzászólást elolvastam már itt, szerintem lehet többször is, mert évek óta követem a fórumot. :D

Így inkább az érdekelene, hogy a teljes gyógyulási folyamat után mik a tapasztalatok.

2021. ápr. 20. 17:53
Sziasztok! Van itt valaki a csoportban, akinek van tapasztalata dr. Kocsis Andreával? Voltam nála konzultáción, nagyon szimpatikus a doktornő, május 31-én meg is tudna műteni, viszont elég drágának találom. Tudnátok segíteni? Mindenképpen csak Győr és környéke jöhetne szóba.
2021. ápr. 20. 02:01
Sziasztok! Őszintén kíváncsi lennék arra,hogy van e itt olyan lány akinek nem volt problémamentes a gyógyulás? Én 2 hete voltam lézeres korrekción (csak az egyik oldal) és már az első héten szétnyíltak a sebszélek ami nem járt vérzéssel,de nagyon érzékeny a terület és közel sem úgy néz ki ahogy kéne ennyi idő után. A felszívódó varrat sem szívódott fel teljesen,ami maradt azt én szedtem ki ma. A doki szerint ez teljesen normális. Ki milyen krémet használt ami nagyon bevált? Szerintetek ez normális egy ilyen eljárásnál?
308. Teri1 (válaszként erre: 307. - Szandi9212)
2021. ápr. 17. 11:42

Örülök a jó híreknek! :)


Szerintem az bioptron fényterápia lehetet (de csak találgatok) :)

307. szandi9212 (válaszként erre: 304. - Teri1)
2021. ápr. 16. 16:35
Jól vagyok, a műtét óra semmi bajom, néha kicsit szúrnak a varratok, annyi kellemetlenség van, de ma pl. az sem egésznap jól vannak helyezkedve. Voltam tegnap a Doktor úrnál, valami lámpás kezelést csinált rajta, ami elősegíti a gyógyulást, de egyébként már szép. :) Mintha semmi se lenne. 1 hét múlva lesz varratszedés.
306. Teri1 (válaszként erre: 305. - Lily5)
2021. ápr. 15. 06:58

Szia Lily5!

Mit értesz nagyajak plasztika alatt? Kisebbítés vagy nagyobbítás (saját zsírral való feltöltés)? A kisebbítésről nincs infóm, a nagyobbítást pedig külön ajánlott csinálni egy másik műtétet követően.

305. Lily5
2021. ápr. 14. 20:34
Sziasztok Lányok! Van itt valaki akinek kis ajak és nagy ajak plasztikája is volt? Egyszerre persze😊
304. Teri1 (válaszként erre: 301. - Szandi9212)
2021. ápr. 14. 18:38

Szia Szandi!

Döbbenten olvasom az első tapasztalataidat, ugyanakkor örülök, hogy happy end lett a vége!

Az írásod óta eltelt pár nap. Hogy vagy mostanság?


Jánky Doktor Úrhoz vagyok én is előjegyezve.

303. Elena94 (válaszként erre: 273. - Melaszka)
2021. ápr. 13. 23:11
Szia én is Hévízre szeretnek menni azért azóta már sok idő el telt azóta mi a véleményed és a végeredmény ?
302. Elena94 (válaszként erre: 289. - Janetsz)
2021. ápr. 13. 22:59
Szia es most azota Hogy vagy ?
2021. ápr. 12. 22:52

Sziasztok!


10 hónapja volt az első kisajakplasztika műtétem.

Az egyik oldal dupla akkora volt, mint a másik, de azért az is jócskán kilógott. Nem gondoltam, hogy túl bonyolult lenne levágni 2 kis bőrdarabot, így nem voltam elég körültekintő, nem olvastam végig ezt a fórumot előtte, csak felütöttem a neten egy plasztikást és elmentem hozzá. Nem volt ezelőtt semmilyen beavatkozásom, így nem tudtam mihez viszonyítani.


Sima rendelői körülmények között csonkított meg Regőczi Tamás, szörnyű lett, csúnyán varr, néhol túlvágta, néhol pedig jócskán rajtahagyott, a végeredmény egy hepehupás, cikkcakkos, asszimetrikus borzalom lett, semmi ívvel, amit 2 hét szenvedés követett, ordítva könyörögtem a halálomért minél előbb, olyan szorosra húzta hurkásan, vastag cérnával...

Nem volt kérdés, hogy ő hozzá biztosan vissza nem megyek és ezt újra kell műteni.


Elolvastam a fórumot míg szenvedtem, sokan ajánlottátok Jánky György Doktor urat, így tudtam, már elsőre is hozzá kellett volna menjek..Már a konzultáció alkalmával éreztem, itt jó kezekben leszek, megnyugodtam. Mindenki nagyon kedves, emberi, törődő, és vérprofi! Rendesen műtőben, 2 asszisztenssel, teljes körültekintéssel kihozta a legjobbat amit lehetett az elrontottból. Levágdosta a kiálló cafatokat és szép ívet próbált csinálni mindkét oldalon. Nagyon szépen, vékony cérnával, rejtetten varr. Amint vége lett a műtétnek - ahol csak a Lidokain szurik fájtak -, onnantól kezdve egy álom volt, egy csoda az előzőhöz képest, semmi sem fájt egy percig sem! Hihetetlen! Most vagyok a 3. napon a műtét után és végig jól vagyok, már most gyönyörű az eredmény, tudok bárhogyan aludni, járni az első perctől, az előzőhöz képest ég és föld, hogy így is lehet ezt!


Úgyhogy én mindenkinek Jánky Doktor urat ajánlom! Ne próbálkozzatok másnál, bízzátok tapasztalt emberre magatokat, hogy ne éljetek át olyan kínokat, mint én, és ne kelljen 2-szer kés alá feküdnötök..

300. Teri1 (válaszként erre: 297. - Anonim01)
2021. ápr. 11. 19:08

Szia Anonim01!


Köszönjük szépen a beszámolódat és örülünk a jó híreknek! :-)

Pár napja már írtál, de ha az idődbe belefér, örömmel olvasnánk az új tapasztalataidat az elmúlt napokból. :-)

299. Tímeakinga (válaszként erre: 289. - Janetsz)
2021. ápr. 6. 18:24
Szia! Azért írok neked mert sok fórumolvasgatás után úgy döntöttem olyan plasztikai sebészt keresek aki nagy név a szakmában.sobor doktorról jókat olvasok bár tény hogy mellplasztika a vélemények 99%a. Erdekelne mi alapján döntöttélúgy hogy hozzá mész?kedves segítőkesz? Lehet nézni nála referencia képeket?és persze a tied hogyan sikerült?milyen technikával csinálta?tudsz esetleg más calakiről is akinek ő csinálta. Nem tűmik túl gyakori műtétnek a hozzászólások számából ítélve. Nagyon köszi a válaszokat előre is:)
2021. ápr. 6. 17:58
Sziasztok! En is hasonló cipőben járok mint itt sokan. Évek óta fontolgatom de most vettem rá magam. Olvasgattam a fórumot, és hiányolom hogy sokan nem írjátok oda kinél műtöttek, pedig nagy segítség lenne:) én Sobor György doktorhoz megyek konzultációra, valaki járt köztetek nála?mutat előtte utána fotókat amin láttátok a munkáját?mert az interneten nincs kép.Ami meg van(nem Sobor munkája) annak fele tetszik csak. Nektek milyen technikával csinálták a mütétet?itt a kimetszés alakjára gondolok.a hosszanti vágásnál ki tudnak alakítani megfelelő formát?mert több képen konkrétan csak csonkításnak látszik.Jánky doktort is néztem, de neki a legrosszabbak a referenciaképei:(vagy csak közvetlen műtét után készülhettek, nem tudom. Bármilyen véleményt szívesen meghallgatok:)
2021. ápr. 5. 20:00

Sziasztok!


Majdnem 3 hete volt a kisajak plasztikám, leírom én is a tapasztalataim.


Mikor elkezdtem orvos után nézelődni, úgy gondoltam ez egy igen egyszerű beavatkozás, nem igényel akkora körültekintést az orvos kiválasztása. Az itteni tapasztalatokat olvasva jöttem rá, hogy még ezt is el lehet rontani. Sok-sok beszámolót elolvasva végül Jánky doktorra esett a választásom.


Elmentem egy konzultációra, ahol mindent megbeszéltünk, elmondta a tudnivalókat, megmutatta rajtam, hogy mi fog történni.


Szombati napon volt a műtét. A nővérek nagyon kedvesek voltak, bár én egyáltalán nem izgultam, elég magas a fájdalomtűrő küszöböm, így csak vártam, hogy jöjjön aminek jönnie kell. :D Az érzéstelenítő injekciók tényleg elég kellemetlenek voltak, erre azonban az itteni vélemények alapján fel voltam készülve. Őszintén én azt gondoltam, hogy hasonló érzés lesz mint egy fogorvosi érzéstelenítő és elkezd majd zsibbadni, vagy valami hasonlót fogok érezni... meglepődtem, hogy nem éreztem semmi ilyesmit, sőt konkrétan semmit :D

Maga a műtét egyáltalán nem fájt, az egész alatt valami állatos filmet néztem a falon lévő tévén :D Pontosan 1 óráig tartott, ezután kb 10 percig kellett feküdnöm, a Doktor Úr hozott fájdalomcsillapítót, hogy miután kiment az érzéstelenítő ne fájjon.

Az első pisiléstől rettegtem, de olyan volt mintha semmi sem történt volna. A műtét napján, otthon már alig vérzett, és egyáltalán nem éreztem fájdalmat. És ez így volt a következő napokban is. Tudom nem szabadott volna, de olyannyira nem fájt, hogy a műtét másnapján a heti nagybevásárlást is megejtettem, gond nélkül, hétfőn pedig dolgozni is mentem. Ülőmunkát végzem, semmi kellemetlenséget nem éreztem.

Összességében nagyon boldog vagyok, hogy tulajdonképpen fájdalom nélkül, enyhe kellemetlenséggel megúsztam a műtétet és a felépülést. Rettentő hálás vagyok a Doktor Úrnak, hiszen mindez az ő profi munkájának köszönhető.

Ja és az eredmény, egyszerűen tökéletes lett. Tudom még fog változni, de már most nagyon elégedett vagyok.

Úgyhogy lányok,aki gondolkozik rajta bátran vágjon bele!

Ha valakinek lenne kérdése szívesen válaszolok :)

296. A333123
2021. márc. 26. 00:05

Kedves Mindenki!

Egy éve gondolkodom a műtéten, de most sikerült csak rá vennnem magam. Ha valaki volt kisajak és csuklya korrekkción egyben annak nagyon szívesen fogadnám a véleményét=tapasztalatait akár privát üzenetben is, s persze azt is, hogy pontosan melyik orvosnál volt aki esztétikus munkát végzett.

Előre is köszönöm!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook