Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisajak plasztika fórum

Kisajak plasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
295. nbaarb
2021. márc. 17. 19:48
Sziasztok! Érdekelne, hogy tb támogatott vizsgálaton voltam és orvosi szakvélemény szerint is kétoldali kisajak kisebbítés javasolt. Hova kell fordulni a továbbiakban? Kinek hogyan zajlott ez? Ha tb támogatással műtötték. Ebben szeretnék segítséget kérni. Köszönöm előre is a választ😊
2021. febr. 28. 23:10
Sziasztok! Volt vakakinek tb re kisajakplasztikája?
2021. febr. 20. 16:41

Sziasztok,

Tegnap volt a kisajak plasztikám. Tele vagyok kérdésekkel, bár a jelenlegi látszat ellenére is úgy gondolom, hogy életem legjobb döntése volt. Ha van rá lehetőség, szeretnék érdeklődni azzal kapcsolatban, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a gyógyulást, a kezelést és mindent tekintve? 30 perc volt a műtét, Sikos Doktor Úr műtott, vér profi volt, és elmondása szerint nagyon jól sikerült. Csuklya korrekcióm is volt és úgy látom, hogy az volt a kényesebb rész. Tudtam aludni, bár este a Cataflam sem segített, ma már jónak érzem. Pisilni csak a zuhanyszóban pisilek, illetve aloe gel-lel kenegetem. Az normális, hogy a jobb oldalam nagyon fel van dagadva, a bal epdig egyáltalán nem? Jelenleg így a második napon nem igazán tudom kibogarászni, hogy mi hol van, úgyhogy csak bíztató szavakra és tapasztalatokra vágyom, ha van rá mód...:) Előre is köszönöm.

292. cipello
2021. febr. 1. 16:24

Sziasztok. Valakinek esetleg volt itt kisajak plasztikaja lezeres eljarassal????


Gondolkodom a muteten, de mindenkeppen lezerrel csinaltatnam, infokra es orvos ajanlasokra lenne szuksegem. :)

291. Janetsz
2021. jan. 25. 18:02

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy kinek mikor estek ki a varratok? Vagy mikor szedtek varratot? Normális hogyha még 1 hét után van 2 varratom ami a szedésnél bent maradt? Vajon kiesnek maguktól?😟

Köszi a választ előre is🥺

290. Janetsz (válaszként erre: 288. - Babykam)
2021. jan. 25. 17:37

Sziaa! Olyan kérdésem lenne hogy neked az 1 hetes kontrollon próbált a doktor úr varratot szedni és akkor mondta hogy inkább nem szed? És végül akkor mikor szivodtak fel és estek ki?

Előre köszi a választ.

289. Janetsz
2021. jan. 25. 09:06

Sziasztok!

Gondoltam leírom a véleményem és tapasztalatom én is.

Én a Dr. Rose klinikán voltam Dr. Sobos Györgynél.

Az előzetes vizsgálatok és maga a műtét előtti-utáni foglalkozás nagyon jó volt. Én altatásban csinaltattam de gyakorlatilag már a reggel 8-as műtét után 9:30kor már fent voltam. Nem fajt semmi ott aznap kaptam fájdalomcsillapítót, de utána nem szedtem. Amúgy pedig nem ajánlom csak azért szedni mert “leviszi a gyulladást” szerintem nem. Az antibiotikumot rendesen szedtem kicsit fel volt dagadva de nekem az ulofurdo sokszor segített. Mindenkinek ajánlom egyébként a doktor urat és klinikát is. Engem 1 hete műtöttek kereken. Ma voltam kontrollon amiről viszont mindenkit tájékoztatok annak ellenére hogy nem habos torta. Nekem hiába felszívódó varrat volt, sajnos egyik sem esett ki így most kivette az összeset a doktor úr. Nem vagyok egy hisztis ember és elég magas a fájdalom küszöböm, de a legrosszabb ellenségemnek sem ajánlanám a varratszedést. Eletem legnagyobb fájdalma volt. Ezt azért mondom el mert itt sokan csak jót írnak, én pedig úgy gondoltam hogy a legrosszabbat is elmondom. A többi dolog nem rossz és nem volt sok fájdalmam a héten sőt most a szedés után már jobb. Ha valakinek van kérdése nyugodtan írjon privatban és tudok valaszolni😇

288. babykam
2021. jan. 4. 11:57

Sziasztok!



Engem 3 hete műtött Sáfrány doktor úr. Vagy 2 évi fórumolvasás után úgy döntöttem én is belevágok és egyáltalán nem bántam meg sőt, nagyon elégedett vagyok. Nekem eléggé asszimetrikus volt, de a Doktor úr kihozta belőle a lehető legjobbat. A műtét kb 1 órás volt, a szurik fájtak de utána nem éreztem semmit. Az érzéstelenítő hatása hazafele a kocsiban már elmúlt, de az sem volt elviselhetetlen, fájdalomcsillapítóval kibírható. 1 hétig kb. csak feküdtem és jegeltem de így is eléggé be volt dagadva még a második kontroll időpontjában is. A varratszedést csak megpróbálta a Doktor úr, mivel eléggé fájt nem erőltette, így nekem az összes magától szívódott fel. Így 3 hét után már minden rendben van, nem fáj nem érzékeny és a dagadás is teljesen elmúlt.


Összességében nagyon meg vagyok elégedve a Doktor úr munkájával és azt tanácsolom annak, aki a műtéten gondolkozik, hogy vágjon bele! Ha bárkinek van kérdése Sáfrány doktor úrral vagy a műtéttel kapcsolatban szívesen válaszolok privátban is! :)

2020. nov. 20. 13:24

Sziasztok! Engem Jánky doktorúr fog műteni jövő héten. Nagyon rendes volt a konzultáción, megnyugtatott és választ kaptam az összes kérdésemre. Látszik hogy rettentő profi.:)


Majd jövök az updatekkel.

286. Jenna7
2020. nov. 20. 13:08

Sziasztok! Orvos ügyben kérnék segítséget. Kisajak plasztikát és csukja korrekciót szeretnék csináltatni, de nem tudom kihez menjek. Olvastam, hogy Jánky doktorúrnál sokan voltatok, de mivel ő csak kisajkakat korrigál ezért mást keresek. Kit ajánlatok ez ügyben? Síkos doktor úr esetleg?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm😊

285. DNikol7
2020. nov. 14. 14:32
Sziasztok! Valaki tudna friss tapasztalatokkal és árral szolgálni Sikos dr. Úr műtéteiről? Köszönöm előre is :)
2020. okt. 23. 16:13

Sziasztok!


Én 7 éve csináltattam kisajak kisebbítést Jánky doktor úrnál. Éppen csak annyit metszett le, amennyi még szerinte nem megy az egészségem rovására, a csikló körüli részhez pl nem is nyúlt. Kicsit aszimmetrikus lett a végeredmény, de nem is ez a lényeg, hanem hogy még mindig vaskos és lehetne leszedni róla, valamint a nagyajkam is elég húsos, de azt meg ő egyáltalán nem is kisebbíti.

Kinek volt nagyajak kisebbítő műtéte és melyik orvost tudjátok ajánlani?

A nagyajakon elvileg jobban ott marad a heg, de engem ez nem zavar, csak lenne már pici puncim :(

283. Evi16
2020. okt. 9. 21:25

Sziasztok!

Lassan egy éve, februárban volt kisajak plasztikám, Debrecenben. Sok negatívumot olvastam róla, de pozitívumot is. Most így, majdnem egy év után, azt tudom mondani hogy életem egyik legjobb döntése volt!


Csak a bal oldali kisajkamat kellett kisebbíteni. Nem lett egyforma és nem is tökéletes kinézetű, de minden pénzt megért. Sokáig fájt, és műtét után kb 2 hétig nem tudtam ülni.

Mai napig az időváltozásra néha-néha enyhén belenyílal, de szinte már megsem érzem.


Többen is említették, hogy a szexuális életüket is megváltoztatta, már nem olyan jó. Ami nekem ebben változott, az az, hogy a csikló érzékenyebb ezért néha van kellemetlen pillanatom. VISZONT! Ez teljesen normális, hogy a csiklót már nem takarja annyira a bőr műtét után, hiszen valahonnan kell húzni bőrt a bevarráshoz. Ha mindkét kisajkat plasztikáztatjátok, lehet még kellemetlenebb lesz, mert két oldalból húzódik. De ez mindenkinél más!


Csak ajánlani tudok! És nagyon sok bátorságot mindenkinek!!

Szívesen válaszolok bárkinek ha van kérdésetek! ;)

282. Judeet
2020. szept. 25. 16:56

Sziasztok!


Régóta olvasom a hozzászólásokat a témában, mivel évek óta fontolgatam a kisajak plasztikát elsősorban esztétikai okokból. Zala megyei vagyok, ezért csakis a hévízi helyszínben gondolkodtam. Őszintén szólva szabályosan rettegtem a beavatkozástól, többször oda jutottam gondolatban, hogy lemondom az időpontomat. Regényi doktor úr nagyon kedves, segítőkész volt a teljes folyamatban, nem csak a beavatkozás előtt, hanem azután is.

(Mivel nekem volt már korábban lézeres arckezelésem, tisztában voltam vele, hogy a gyógyulási folyamat teljesen egyénfüggő. Van, akinek begyullad, van akinek ödémásodik, fáj, feszül, stb..., nincs két egyforma sztori, sőt, nincs két azonos kezelés utáni egyforma gyógyulás sem.)

Ha így utólag visszagondolok, nekem a doki nagyon korrekt tájékoztatást adott, végül nem ért meglepetésként semmi. Nekem például azt is elmondta, hogy ritkán, de előfordulhat, hogy szükség van 1-1 varratra, szerencsére nekem nem kellett. A gyógyulásom is szép ütemben ment, mondjuk én szigorúan betartottam minden utasítást, nem mentem futni, fitnesz terembe, stb...

Életem legjobb döntése volt, hogy rászántam magam, és személy szerint az orvosválasztással is elégedett voltam.

2020. szept. 2. 11:20

Sziasztok!

Nekem tegnap volt a műtétem (kb már 10 éve terveztem...) így gondoltam, megosztom a tapasztalataim.

Rengeteget olvasgattam itt, ki melyik orvost javasolja, de végül mindig húztam, 1-2nél konzultáción is voltam, de borzasztóan sokalltam a min. 200 ezret a műtétre. Aztán valakitől hallottam róla, hogy indokolt esetben tb által is megcsinálják a plasztikai műtéteket, így megkérdeztem erről a nőgyógyászom, és felajánlotta, hogy megcsinálja ingyen.

Hát baromi izgatott lettem és hálás, így elfogadtam a felajánlását.

Nekem a kisajkaimon volt egy elég nagy megnagyobbodás, esztétikailag én nagyon kínosan éreztem magam tőle a párom mellett is, pedig több mint 2 éve együtt vagyunk, és mindíg mondta, hogy semmi baj nincs vele... Én nem tudtam elfogadni és már most örülök, hogy belevágtam.

Tegnap 11kor műtöttek viszont engem altatásban.

Így visszaolvasva örülök, mert sokan írtátok hogy brutálisak voltak a szurik. Viszont mikor 12kor magamhoz tértem, még beszélni sem tudtam, de már mondtam a nővérkének, hogy azonnal adjon valami fájdalomcsillapítót, mert azt hittem, meghalok annyira fájt lent... Fél 2ig arra emlékszem, hogy remegtem a fájdalomtól, majd végül kaptam a fenekembe 2 adag fájdalomcsillapítót, ami végre hatott. Ezután már lassan enni is tudtam és én simán kimentem a wc-re, mert meg kellett néznem, mi történt. :D Ilyenkor tényleg felesleges megnézni, mert irdatlanul be van dagadva és nagyon nem szép látvány, viszont a pisi nekem abszolút nem csípett, pedig nagyon féltem tőle. Simán kisétáltam pár óra alvással később. Ülni ilyen kis nagypárnán ülök, ami ugye annál a résznél lyukas, de inkább csak fekszem, ez esik jól és sokat alszom. Éjszaka tök jót aludtam, én tudtam hason, ahogy általában is. De most jól esik a háton alvás is kivételesen. Reggel voltam kicsit rosszul, csak pirítóst tudtam enni, vettem be 2 gyógyszert is, mert kicsikét kellemetlen volt, de inkább csak az hogy hozzáér a bugyi. Azóta teljesen jól vagyok és nekem max estig vérezgetett, azóta semmi. :) Az ülés kellenelten de tudok járni, nem venni észre, hogy O lábakkal járkálnék. :DDD Ma megvizslattam tükörrel és sokkal szebb mint tegnap volt, szemből pedig ha beállok a tükörbe... hát ezerszer szebbnek érzem magam. nagyon durva. nem lóg semmi. remélem a varrott rész is, szépen gyógyul majd, illetve egyenlőre annyi félelmem van, hogy mikorra gyógyul meg teljesen, és remélem, a sex nem lesz fájdalmas hónapokkal később is. De majd írok még beszámolót később is :)

280. Lolkaa (válaszként erre: 276. - Melaszka)
2020. aug. 22. 11:14
Köszi a tanácsot!! :)
279. Leonetta (válaszként erre: 278. - Melaszka)
2020. aug. 19. 07:30
Megírom privátban hogy történt !
278. Melaszka (válaszként erre: 277. - Leonetta)
2020. aug. 17. 12:30
Nem maradt kisajak sem? Ezt eddig nem írtad a kommentekben, csak azt, hogy korrekció volt... Én azért sem erősködtem a korrekció miatt, mert ami nagyon csúnyán rontotta az összhangot az a megbeszélt korrekció előtt leapadt...a többin meg csak úgy lehetne segíteni, ha nem maradna semmi, de arra az orvos is azt mondta, hogy ami hiányzik ahhoz hozzá tenni nem tud...továbbra sem tudom elképzelni, hogy hogyan lehetett egy egyébként egyáltalán nem csúnya, csak megnyúlt kisajak ól cafrangos eredményt kihozni... és valóban nagyon kedves volt a doktor úr a műtét előtt, alatt, de amint jeleztem felé a problémám, hogy tök jó, hogy az eredetileg korrekciózandó rész leapadt, de a többi nem tetszik és képet is küldtem már nem volt készséges és azóta sem kaptam választ a fotóimra.. Én borzasztóam dühös vagyok magamra az orvos választásom miatt..
277. Leonetta (válaszként erre: 273. - Melaszka)
2020. aug. 15. 21:39
Szia , Hévízen voltam januárban nekem a helye sem látszik, igazából nekem nem maradt kisajak sem... tetszik a látvány de meg mindig nem tudom érzésre azt mondani , hogy olyan mintha mi sem történt volna
276. Melaszka (válaszként erre: 274. - Lolkaa)
2020. aug. 13. 07:46

Szia!

Ha elölről kezdhetném én Pest felé venném az irányt...

275. Lolkaa (válaszként erre: 261. - Dinnye27)
2020. júl. 22. 21:10

Szia!

Azóta megcsináltattad már?Tudtál dönteni hova mész? :)

274. Lolkaa (válaszként erre: 273. - Melaszka)
2020. júl. 22. 21:04
Szia!Én pont erre lettem volna kíváncsi!Nekem Hévíz közelebb lenne,mint Pest.Szóval ide indulnék inkább.Évek óta szeretném én is megcsináltatni.Végre összespóroltam a pénzt rá,most jött a kérdés...Hova menjek,kivel csináltassam.Végigolvasva a hozzászólásokat elgondolkodtam, hogy biztos jó helyet néztem ki?Nekem pont az nem tetszett a referencia képeken,hogy mintha túl kicsi részt hagynának csak meg...Igazábólén is inkább kényelmi szempontból szeretném megcsináltatni.De őszintén szólva magamnak sem nagyon tetszik.De ettöl tartok.Ha nem fog az sem tetszeni?onnan nincs visszaút!Csak az ember komfortosabban érzi magát.De a többi elégedetlenség a kinézet miatt marad.😔
2020. júl. 21. 22:29

Sziasztok!


Gondoltam megosztom a tapasztalatom, hátha tudok segíteni. :)


Én 1.5 hónapja voltam Hévízen. Kényelmi okok miatt döntöttem a műtét mellett. Az itteni vélemények alapján esett a Doktor Úrra a választásom (olvastam a negatív véleményeket is)


A honlapon megadott telefonszámon a Doktor Úr érhető el közvetlenül, nagyon készségesen tájékoztatott, minden kérdésemre kielégítő választ kaptam és 3 héttel későbbre meg is beszéltük az időpontot. 60 perccel a műtét előtt kellett felkennem az érzéstelenítő krémet, majd a műtét előtt mutatott néhány referencia munkát, majd szemügyre vett, az elképzeléseink egyeztek. Az injekciókat a krém ellenére éreztem, de kibírható, mindössze pár másodpercig tart. A Doktor Úr a lézerezés előtt mutatott fotót, hogy hogy képzeli a felesleges rész eltávolítását, 20 percig rajtam volt az eszköz. Többek közt azért esett erre a kezelésre a választásom, mert a honlap is úgy hirdeti, hogy nem kell varrni... Engem ennek ellenére varrtak. Majd ezután kb 30 percre elvonultam egy pihenőszobába, ahol megnézték a vérzést és kaptam fájdalomcsillapító szurit karba, popsiba... És irány az étterem, na itt nagyon fájt és mivel mindenkinél azt olvastam és a rendelőben is azt mondták, hogy este és éjszaka lesz kegyetlen... Hát rettegtem... A kocsiban haza felé letolt nadrággal már jegeltem...1 óra alatt értünk haza és akkor már nem igazán fájt... Gondoltam hatottak az injekciók... Kora este bevettem egy fájdalomcsillapítót prevenciós céllal... Jegeltem, krémeztem, vérzés csillapítóztam, de ezeket nagyon szigorúan az előírtak szerint...És átaludtam az éjszakát... Másnap nem mondom, hogy nem éreztem, de inkább kellemetlen volt, mint fájt. A 3. és 4. nap volt számomra a legrosszabb, mert akkor úgy, de úgy viszketett :D 4-5 napig vérezgettem.


Az esztétikája miatt aggódtam, de 2-3 nap után abbahagytam a napi többszöri nézegetést, mert csak kétségbe estem, javaslom, hogy Ti ne essetek ebbe a hibába!:) A gyógyulásnak idő kell. 3 hét után hívtam fel a Doktor Urat egy esetleges korrekció miatt (fotót küldtem Neki), nem tetszett a látvány, a doktor Úr azt mondta, hogy a hiányzó részt pótolni nem tudja, valószínűleg a varrat miatt alakult úgy a forma... de egy ponton a megnagyobbodást kisebbre tudja venni, viszont a leegyeztetett korreciózandó rész 2 nappal a korrekció előtt leapadt. A biztonság kedvéért küldtem a Doktor Úrnak még egy képet arról az állapotról és megbeszéltük, hogy visszajelez, közel 2 hét telt el, azóta sem kaptam választ...Kényelmi szempontból 100%-os az eredmény, én emiatt mentem. De esztétikai szempontból nagyon nem vagyok kibékülve vele, pedig egyáltalán nem volt se csúnya, se fodros, hát most nem szép... Totál aszimmetrikus, valahol túl lett vágva... viszont hozzátenném, hogy a műtét után közvetlenül, ahogy lefotózta a Doktor Úr nagyon szép volt. Nem tudom, hogy mi az oka, hogy ennek ellenére nem lett szép az eredmény, a varratok vagy az egyéni gyógyulás...a Doktor Úr azt mondta, hogy ez most már ilyen és én is látom, hogy nem igazán maradt anyag, amit lehetne korriekciózni...Én mindenkinek javaslom, aki úgy érzi, hogy ne halogassa a műtétet, azzal viszont számolni kell, hogy minden test máshogy gyógyul és nem biztos, hogy az elképzelt eredmény születik. A fizikai fájdalom, kellemetlenség nálam teljesen elviselhetető volt...A lelki részével még küzdök, pedig a párom próbál bíztatni, de ő is látja mi a bajom...A lényeg, hogy a fájdalomtól nem kell félni, én utólag már inkább hagyományos eljárást választanám, mert ott szabad keze van az orvosnak, a lézeres kezelés kötöttebb a forma szempontjából. Igyekeztem mindent leírni, remélem sokaknak segített a beszámolóm, hajrá lányok! :)

272. Mia46
2020. jún. 12. 20:28
Sziasztok! Beavatkozás után kinek mennyire volt erős verzese? Mennyi ideig lehet számítani vérzésre? Köszönöm
2020. jún. 2. 16:41
Esetleg Miskolcon Debrecenben vagy Budapesten tudnátok orvost ajánlani?
2020. jún. 2. 15:53
Sziasztok. Elolvastam a korábbi válaszokat.Műtétre Falus dr-t vagy inkább Dr. Sikost ajánlanátok? Egy kb. aktuális árat kérhetek esetleg?
2020. máj. 27. 01:16

Sziasztok!

Én ennek a műtétnek a mentális/érzelmi részére lennék kíváncsi. Sok hozzászólást olvastam, de még csak egyszer láttam, hogy valaki írt erről a bizonyos 'megcsonkítottság' érzésről. Ti hogy vagytok ezzel? Hogy sikerült feldolgoznotok ezt? Volt hasonló érzésetek? Én talán e miatt ódzkodom a legjobban.

268. Leonetta (válaszként erre: 266. - Fannyka96)
2020. máj. 24. 09:00
Tényleg olvass vissza részletesen leírtuk.
267. Szilvi98 (válaszként erre: 266. - Fannyka96)
2020. máj. 13. 19:35
Szia! Olvass vissza a fórumon, minden általad feltett kérdésre van válasz, hiszen erről szól. :) Én is elsőként itt elolvastam több évre visszamenőleg a tapasztalatokat, hogy jobban átlátható legyen a helyzet.
2020. máj. 12. 22:07
Sziasztok! Erősen gondolkodom kisajakplasztikán de teljesen tanácstalan vagyok. Akinek esetleg volt ilyen beavatkozása leírná hol csináltatta mennyi volt a felépülési idő, elözetesen milyen vizsgálatokra volt szükség illetve mennyire fájdalmas? Voltak e komplikációk, szép lett e az eredmény? Ha valaki tud orvost ajánlani azt is szívesen veszem. Köszönöm a segítséget szép napot mindenkinek!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook