Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisajak plasztika fórum

Kisajak plasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
205. marijja2 (válaszként erre: 201. - Ccc01)
2020. febr. 14. 21:54
Szia! Tőle kérdezted esetleg kontrollon, h mire számíthatsz? Nagyon drukkolok, h rendben legyen!!
204. marijja2 (válaszként erre: 203. - Dodoka9)
2020. febr. 14. 21:53
Szia! Te kinél voltál?
203. dodoka9
2020. febr. 14. 13:08

Sziasztok!


Remélem releváns a tapasztalat/ a komment. Én tegnap estem át egy kisajak-korrekciós műtéten. Nekem extrém nagyméretűek voltak a kisajkaim amit mindenképp korrigálni kellett. A műtét maga nem volt egyáltalán fájdalmas mert nem éreztem semmit, de helyi érzéstelenítéssel végezték el ( ami egyébként teljesen rendben lenne), azonban csak olyanoknak ajánlom akiknek nagyon magas a fájdalomküszöbük, ugyanis oldalaként 4-6 érzéstelenítő injekciót adnak, és az pokolian fáj. Nem is tudom mihez hasonlítani, a fogorvosi érzéstelenítés egy 0, semmi ehhez képest. Épphogy csak kibírtam sírás nélkül, és én pedig még akkor sem sírtam amikor az oldalra kitörött csuklómat vissza kellett törni, szóval szerintem azért ez elmond valamit. Egyébként elrettenteni sem szeretnék senkit úgyhogy elnézést ha ez most valakit nagyon hazavágott, mert mindenkinek más a fájdalomérzete és nyilván valóan, másnak lehet hogy nem is olyan érzékeny ott lent mint nekem. Csak sejtem azonban hogy másoknak is nagyon fáj mert megkérdeztem az asszisztens hölgyet és a szokásos " nem is fogsz semmit érezni" helyett korrektül megmondta hogy igen, ez bizony fájni fog. A Doktor Úr szép munkát végzett, és igen érdekes az én szervezetem mert egyébként egy kis diszkomfort érzeten kívül nincsen semmi bajom, járok-kelek ( nyilván azért óvatosan) , a műtét után simán hazavezettem, és délután még a boltba is elmentem. Nekem nincs bedagadva, kicsi duzzanat van csak a varrás mentén de azért szerintem ez normális. Ha bármi kérdésetek van, szívesen válaszolok és egyébként igyekszem majd pár hét múlva is írni, mert látom hogy a műtét után inkább aktívak a kommentelők mint pár hétre rá amikor már ténylegesen látszik az eredmény.

202. Leonetta (válaszként erre: 201. - Ccc01)
2020. febr. 14. 09:46
6 hét minden seb gyógyulása, olvastam több helyen, hogy a végleges állapotot 3 hónap alatt éri el.Minden szép lesz ne aggódj!
201. Ccc01 (válaszként erre: 193. - Marijja2)
2020. febr. 13. 04:13
Sikosnál voltam. Harmadik napra a fájdalom nekem elmúlt a varratok mentén. Most egész jól vagyok, csak baromira duzzadt az egész. Viszont van egy nagy problémám. A csuklya nem fedi a csiklót. Teljesen kint van és ez nagyon kellemetlen. Kiszáradt, fáj, ég, szúr, minden bajom van... nagyon be vagyok tojva, hogy ez így marad. 😩
200. Leonetta (válaszként erre: 198. - Levitate)
2020. febr. 12. 19:10
Te rászántad már magad?
199. Leonetta (válaszként erre: 198. - Levitate)
2020. febr. 11. 22:35
Hát ezek szerint de, igazából azért nem értem miért, mert itt is varrnak, csak maga a kimetszés történik lézerrel, nekem az érzéstelenítő injekció okozta a hematómát, eltalált egy eret , be is vérzett. Utana pedig napokig nagyon fajt
198. levitate (válaszként erre: 197. - Leonetta)
2020. febr. 11. 22:31

Szia!


Olvastam a korábbi hozzászólásodban, hogy lézeres műtéten voltál. Ott nem nagyobb a kockázat ilyesmire?

197. Leonetta (válaszként erre: 196. - Marijja2)
2020. febr. 11. 22:26
Koszi ràmfér, igazából nem hibáztatom a dokit, aki újrac műtött azt mondta, sajnos ez benne van a pakliban,pl 100 ból 1 embernél, pont én lettem az, az orvos amúgy nagyon segítőkész volt de sajnos peches vagyok .
196. marijja2 (válaszként erre: 194. - Leonetta)
2020. febr. 11. 22:19
Te jó ég! Te kinél voltál? Remélem rendbejössz minél hamarabb!
195. Leonetta (válaszként erre: 192. - Ccc01)
2020. febr. 11. 22:18
Tudom mit érzel , én már ott megbántam amikor bementem a kezelőbe, sajnos nekem minden létező szövődmény bejött, 1 hétig szinte csak feküdni tudtam a fájdalomtól , utána újabb műtét , most telt el 1 hónap , jól vagyok de még messzi a gyógyulás....
194. Leonetta (válaszként erre: 190. - Kkk15)
2020. febr. 11. 22:03
Szia, nem kaptam értesítést , hogy írtál , most olvastam csak. Rosszul jártam én is 10 napra rá megműtöttek sürgősségivel egy kórházban mert nagyon véreztem. Innentől látványos javulás kezdődött el , de újra varrták az egészet , 1 hónap telt el minden jó de a varratok meg mindig ott vannak, szexualitásrol nem is almodozom !!! meg 1 hónapig !!! Én mégegyszer nem vallalkoznék erre, ha tudom mivel jár
193. marijja2 (válaszként erre: 192. - Ccc01)
2020. febr. 11. 18:28
Szia! Te kinél voltál, mi a tapasztalatod? Pont orvosokat "gyűjtök" :) És egyetértek, jó lenne hallani a pár hónapos eredményekről is.
192. Ccc01
2020. febr. 11. 09:40

Sziasztok,


Nagyon hiányolom innen a több hónapos eredményekről a beszámolókat. :(

Nekem tegnap volt a műtét. Most csúnya, duzzadt, fáj. Tegnap repestem az örömtől, de ma elkezdődött a hullámvasút effektus. Kiborultam az előbb és nem is tudom, mit érzek... félek, talán bánom is. Félek, hogy tönkre tettem a szexuális életem. Nem is tudom, minek vállaltam ezt. Nem volt szép, se kényelmes, de legalább jól funkcionált. Most persze újra elolvastam a kommenteket és mást se látok, csak a negatív tapasztalatokat. Rettegek, hogy vajon nekem is tövig ki lett-e vágva, mint ahogy azt sokan írjátok. Ahogy látom, nem valószínű, dehát egy nap után ez csak egy ocsmány húscafat, nem sok mindent lehet megállapítani. Most akkor kb 3 hónapig kell őrlődnöm, hogy hogy is fog ez kinézni? Bárcsak jönne valaki és azt írná, hogy az elején undorító akármiből 1-2-3 hónap múlva csodás eredmény lett! Én most teljesen elbizonytalanodtam és a fájdalom meg csak tovább rontja a lelki állapotomat. :( ha most visszafordíthatnám, lehet, hogy megtenném. Nagyon bízom benne, hogy pár nap múlva újra boldog leszek, amiért megtettem!

2020. febr. 1. 00:51

Sziasztok!

Dr. Falus Györgyhöz próbáltam bejelentkezni, múlt hétvégén jelentkeztem a honlapon konzultációra, de azóta sem hívtak vissza. Ma felhívtam, de csak üzenetet lehet hagyni. Nem túl bizalomgerjesztő, hogy nem lehet elérni. Ti jártatok így vele?

190. kkk15 (válaszként erre: 189. - Leonetta)
2020. jan. 26. 21:20

Szia.

Nekem hosszadalmas volt a gyógyulás. Három hét után kezdtem el komfortosabban érezni magam, viszont a mai napig nem az igazi, de ugye nekem nem sikerült jól a műtét. A bal oldalon eltűnt az ajak, a jobb oldal teljesen rendben van. A bal oldal még most is erzkeny, és borotválkozásnál nagyon óvatosnak kell lennem, mert ha épp rosszul csinálom, akkor csíp. Úgyhogy mindenkit irigylek akinek jól sikerült, én meg annak örülök, hogy jobb lett, mint volt, bár jól elbantak velem.

189. Leonetta (válaszként erre: 158. - Kkk15)
2020. jan. 21. 18:25
Szia mennyi idő alatt gyógyultal meg? Én is ott voltam ahol te 1 hete
188. Leonetta (válaszként erre: 187. - Juditta2019)
2020. jan. 16. 15:52
Igazából majd 1 hónap múlva látszik igazán, de már most gyönyörű, ahhoz képest amilyen volt.Ma már nem fáj csak érzékeny és olyan száraz érzés valóban. Kiváncsian várom milyen lesz a duzzanat mikor fog lemenni, ez még eléggé be van dagadva.Kérhettem volna még én is a végén injekciót, de már én hülye nem kértem, mondván "kibírom"-hát kibírtam-csak fájt.Köszi a jókivánságot!
187. Juditta2019 (válaszként erre: 186. - Leonetta)
2020. jan. 16. 10:35
Az jó, ha szép olyan amilyet szerettél volna, de nem szabad, hogy fájjon. Nekem is volt és a szurin kívül semmi nem fájt. Volt, hogy éreztem közben valamit kértem még 1 szurit. Utána se fájt a gyógyulás alatt és nem is csípett sose a pisi. Max olyan érzésem volt, mint mikor kiszárítja valami odalent a nyálkahártyát és kicsit érzékeny. Nekem nem lézeres volt mondjuk, Jánky Doktor Úr csinálta :) Ja és nekem csak cataflamot ajánlott és jegelést, a krém érdekes utána elvileg nem is lehetne kenni semmivel de lehet lézeresnél más. Gondtalan gyógyulást!
2020. jan. 14. 14:38

Sziasztok!

Ma voltam lézeres kisajak plaszikán, dr Regenyi Péternél . Mindenki nagyon kedves minden szuper, de nem fájdalommentes , szültem már én is , de a szuri is fajt , csillagokat láttam és a végén a varrás is . Amúgy gyönyörű munkát végez , folyamatosan egyeztet , hogy jó lesz e így. Már most csodaszép a változás , kislány lettem újra :) , figyel arra , hogy ne csonkítson meg , mert az később fájdalmas . Egyszóval csajok nem egy egyszerű történet , 1-2 hét múlva többet tudok mondani ! Ma meg azért eléggé faj , de kaptam sok gyógyszert krémet ez sz árban benne van

2019. dec. 26. 11:01
A műtéthez szükséges labor vizsgálatot hol csináltattátok és mennyibe került? Budapesten belüli helyek érdekelnének. SZTK-ban macerásabb beutalót kérni, várni kell stb., ezért szeretném magánhelyen, de még sosem voltam, az árakat se tudom, mi számít soknak, mi nem... Szóval érdeklődnék, hova érdemes menni. :)
2019. dec. 8. 22:52

Sziasztok!

Nyíregyházán csináltak már valakinek kisajak plasztikát? Ha igen, ki volt az orvos?

2019. dec. 7. 19:45

Sziasztok!


Akik már túlestek a műtéten: előtte tapasztaltatok a folyamatos kidörzsöléstől erősebb, sűrűbb folyást? Ezt a problémát a műtét meg tudja oldani teljesen? Azt vettem észre, hogy bizonyos fehérneműk jobban kidörzsölik a kisajkakat, olyankor lesz erősebb a folyás, kis viszketés is van mellette, majd elmúlik 1-2 nap múlva.

2019. nov. 28. 14:10
Dr. Falus Györgyről van valakinek véleménye? Szívesen beszélnék akár privátban is a tapasztalatokról. Köszönöm!
181. Unalome95 (válaszként erre: 175. - Ff4681e474)
2019. nov. 25. 21:11
Engem érdekelne a kép, hogyan lehet az annyira elrontani
2019. nov. 25. 20:56

Hali!

4 napja voltam Hévízen, Dr. Regényi Peternél. Nagyon kedves volt mindenki, közvetlen, mégis diszkrét ami nekem nagyon fontos volt. A doktorur nyugtatott, az érzéstelenítő szurin kívül semmit nem éreztem. (az is kibirhato volt) Mielőtt nekilatott volna a korrekciónak, ellenőriztem jól jelölte e be, megbeszéltük, hogy nem szeretném ha teljesen megcsonkitana, hagyjon azért ott eleget,nem vágytam egy babapuncira :D a kérésem be is tartotta. Kimondottan tetszett, hogy többször átellenőrizte, és még vagy 3x "csiszolt" rajta, mondván hogy minél tökéletesebb legyen. Mikor befejezte, mondta, hogy nagyon szép lesz. Mellesleg 2 kis érzékeny pontom van a kisajkaim "tövében" kértem, hogy ahhoz ne nyúljon, es így is lett :D fél órás pihenés vége felé bejott, még egyszer megnezett, mondtam, hogy olyan mintha kezdene szúrni. Azt mondta kb. megy ki az érzéstelenítő, és hogy fog még azért fájni. Tetszett az őszintesége, megölelt es el köszönt. Hazafelé megalltunk a noveremmel sutizni, ebedelni, ekkorra mar bevettem egy fájdalomcsillapítót, mert rám jött egy 5 perces rosszullét ami elég hamar atment.A 3 órás út egész tűrhető volt, estére bevettem még egy csillapítót mikor kezdtem ujra érezni es egész éjjel aludtam. Másnap abszolút semmilyen fajdalmam nem volt. 3. napon estére voltam érzékenyebb, 4. Napon 10 órás ülő munkát vegeztem. Egyelőre duzzadt, a pereme sötét, kemény, izgatottan várom az eredményt :)

2019. nov. 21. 16:43
Eltelt 4hèt... igazábòl így hogy nincs feldagava/elszíneződve egész jó lett!:) annyi, hogy sebszétvàlásom van és nem tudom hogy az a lyuk befog-e gyógyulni:(
2019. nov. 12. 20:21
Sebszétválás mennyi idő alatt forr össze?! Most vagyok 3hetes és egy lyuk van a csuklya részen....
177. Juditta2019 (válaszként erre: 175. - Ff4681e474)
2019. nov. 12. 15:16
Sajnálom nagyon. Mindig csak 1 nevet szajkózok, dr. JÁNKY GYÖRGY. sajnos mentek hozzá már mások is h helyre tegye amit még lehet. Nekem ő csinálta és nem fájt egyáltalán utána.
176. S.Vivien19 (válaszként erre: 175. - Ff4681e474)
2019. nov. 11. 21:29

Visszamentél reklamálni és letojt?

Én szeretnék kérni képeket?!!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook