Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisajak plasztika fórum

Kisajak plasztika (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
tegnap 09:11
Sziasztok! Régóta készülök kisajak plasztikára, de talán mostanra tudtam leküzdeni a gátlásaimat, hogy belevágjak. Elkezdtem nézelődni a weboldalakon és elsőre az Ars Medica-t néztem ki, (valamiért nekem szimpatikusabb a lézeres megoldás)ott is dr. Kulcsár Ákos szülész, nőgyógyászt. Valakinek esetleg van tapasztalata a klinikával vagy a dokival kapcsolatban?
jún. 12. 22:05

Engem jo par napja műtöttek Hévizen. Elötte én is innen a csoportból informálódtam, es hát bár még a végeredmény nem látszik, egyenlőre már most jobb mint amilyen volt de már azt is látom hogy nem lesz tökéletes.

A fájadalomrol: aki azt irja hogy nem fáj, annak valoszinuleg egy par miliméter volt a kisebbitése vagy én nem tudom MERT EZ KURVÁRA FÁJ. Aznap, másnap harmad nap. Persze nem elviselhetetlen a fájdalom, tul lehet élni, szedni kell fájdalomcsillapitot és jegelni kell. A vérzésről annyit hogy nekem aznap is és másnap is nagyon vérzett még. Alvás simán ment, de leginkább napközben feküdtem mert ha felálltam vagy ültem ujbol elkezdett vérezni.

Az orvosról: nos, a doktor ur egy cimeres barom ennyit mondhatok. A konzultancionkat vegig politizalta majd egy "van kérdés?nincs, jo." cimszoval befejezettnek tekintette a konzultaciot es at tessekelt a masik szobaba ahol a műtétet végezte. Mar a csipeszeket is felhelyezte mikor leallitottam hogy azert lenne kedves velem atbeszelni hogy megis mennyit szeretnek hogy levagja stb, amikor lefotozta ugy hogy mar a csipeszek fent voltak es kozolte hogy hat ennyit fogunk leszedni. Biztam a szakmai hozzaerteseben es ugy voltam vele nyilvan ehez ő ért, és lehetőség szerint ha ez a legjobb akkor legyen igy. A recepcio és az asszisztencia kedves egyebkent de ha előre tudom hogy a doktorur ilyen, akkor nem őt választom több okból is. Végig stresszelt, kapkodott, beszologatott, személyeskedett es végig bugyogott belőle a politikai szar es mindenféle összeesküvés elméletek. Lehet neki ez a harmadik műtéte volt aznap, nekem viszont egész életemben az első, és ahelyett hogy megnyugtatott volna vagy megprobálta volna, végig idegsitett és felzaklatott mindenféle ilyen sátánista meg hasonló dolgokkal. Végig sirtam a beavatkozást, nem a fájdalomtól hanem a stressztől és attol hogy milyen kiszolgáltatott helyzetben vagyok épp és még személyeskedik is. A kapkodásából kifolyolag nem volt tökéletes az érzéstelenítés, ezt kétszer is jeleztem mire vette a fáradtságot és adott még nagy nehezen érzéstelenítőt...Amikor meglátta hogy könnyezek, ( hozzáteszem nem hangosan zokogtam csak csendben folytak a könnyeim) akkor megjegyzést tett hogy hisztizek...ugyhogy a reszemrol Regenyi bekaphatja. Probaltam felre tenni a gusztustalan szemelyiseget es eloterbe helyezni az orvosi hozzaértését de egy ilyen mutethez, ami ennyire kenyelmetlen tema es lelkileg mennyire megterhelő azt hiszem nem eleg azt nézni hogy attol hogy szar arc jol vegzi a dolgát. Pedig en tenyleg nem vagyom arra hogy "tutujgassanak" de amit ő muvelt arra nincsenek szavak...

Mindezek ellenére nem tudok még a végleges végeredményről beszálmolni mert még gyogyulófélben vagyok.

Egykét dolog amit itt nem irnak le:

A 210 ezer forintos műtét árhoz még megkell vásárolni a doktorur által előállitott csomagot melynek ára 10 ezer ft, tartalmaz a gyogyulashoz gyogyszereket kremet stb. Ezt kp-ben kell kifizetni.

Nem igaz hogy nem varr össze, bár ugy hirdeti magát. DE ÖSSZEVARR!

Szivből remélem hogy ez csak az en tapasztalatom és más elégedett vele mert senkinek sem kivanom hogy ezt igy ilyen formaban elje at mint ahogy en. En nem javaslom őt az en tapasztalatom utan.Termeszetesen irok majd ubol ha meggyogyultam.

131. degi6
jún. 6. 08:41
Sziasztok! Tervezem én is a műtétet Dr. Regényinél. Esetleg tudnátok abban segíteni, hogy a menstruációs ciklus tekintetében,melyik időpont lenne az optimális a beavatkozáshoz? Ha korábban volt már kérdés, bocsi előre is. Köszi mindent! :)
130. Beki86
jún. 5. 07:33
Kedves Fórumozók!Van valakinek tapasztalata a Perfect Laser Magánklinikával kapcsolatban?Előre is köszönöm
129. Are (válaszként erre: 125. - Shiba-Nuala)
jún. 1. 13:46
Szia! Nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel. Nekem sem volt különösebb problémám, de a gondoltam a plasztikával együtt megcsináltatom. Én is és párom is érzi a változást. Olyan mintha ki lennék párnázva. Ha kérdésed van írj, válaszolok szívesen.
128. ktrr666
máj. 21. 22:28

Csatlakozom az előttem szólóhoz! :)

Szintén semmi negatívumot nem tapasztaltam.

127. Mano0526999 (válaszként erre: 126. - Shausana)
máj. 21. 17:36

Szia.

Én is dr Regényi Péternél voltam 2018.11.16.-án. El kell mondjam abszolult nincs mitől félni negatív kritikát felejtsd el nagyon nagyon kedves a Dr Úr és az asszisztense is. ( olyan mintha fodrászhoz mennél abszolult nem éreztetik veled, hogy milyen beavatkozást csinálnak) A végeredménnyel abszolult elégedett vagyok. A teljes gyógyulás kb 2 hónap volt mire teljesen minden a “régi lett” de minden ember más. Igaz én nem szültem még egyáltalán de nem hinném, hogy ez befolyásol valamit is. Ha bármi kérdésed lenne nyugidtan írj.

máj. 17. 22:34

Sziasztok! Nekem jövő héten lesz Hévizem a műtétem, amit már legalább 6 éve tervezek! Anyagi okokból nem csináltattam még meg, de most végre össze gyűjtöttem rá a pénzt.Rengeteg lelki traumát okozott már nekem, és gátlást ezért nagyon örülök hogy végre sikerült :) Sokat olvastam itt a fórumon, igy esett a választásom Dr Regényire, és remélem a pár negativabb hozzászólás ellenére elégedett leszek a végeredménnyel. Bevallom hogy kicsit közeledünk az időponthoz elkezdtem félni.Nem a fájdalomtól hanem attol hogy milyen is lesz a végeredmény!

Van itt esetleg valaki aki intim plasztikat követően szült? Ugyértem jo pár évre rá hogy megcsináltatta az intim plasztikát? Ezzel kapcsolatban valami tapasztalat?

Illetve hogy mennyi idő amire együtt lehettetek a párotokkal ? 1-2 hónap? És az is érdekelne kinek mennyi idő volt a teljes gyógyulás?

Köszönöm előre is a válaszokat!

125. Shiba-Nuala (válaszként erre: 124. - Are)
máj. 9. 13:19
Szia Are! A lézeres hüvelyszűkítésről mesélnél picit? Hogy kell azt elképzelni? Mit éreztél közben, és most 2 hónap után? Nekem mondjuk nincs rá szükségem, csak kíváncsi vagyok.
124. Are
máj. 1. 17:34
Sziasztok! Két hónapja volt a műtétem Hévízen, most voltam ellenőrzésen és minden rendben van nagyon szép lett. Nem látszik a műtét teljesen természetes. Két hét kellemetlenség, de nagyon megéri.Lézeres hüvelyszűkítés is kértem
123. Linda1234 (válaszként erre: 112. - Orchideadin)
ápr. 29. 07:53

Nekem is hasonló volt 2 hónapig, utána elmúlt. A heg viszont a mai napig feszül. És a csiklo melletti rész ahol vágva volt, ott pl a tegnapi akcióban el is repedt a bőr...🤔

Lassan 6. Hónapja, de még nem 100%os

122. Ria82
ápr. 18. 22:48

Sziasztok!

6 hete volt kisajak plasztikám. Az a problémám, hogy szex közben alul a hüvely mellett mindkét oldalon nagyon feszül. Ezért kissé kellemetlenek az együttlétek. Más is járt így?

121. Avaava
ápr. 16. 16:18
Szia megszünt, az orvos újra műtöt.
120. Aaaa8 (válaszként erre: 118. - Avaava)
ápr. 16. 10:58
Szia. Mi lett vegul a verzessel?
ápr. 14. 19:59
118. Avaava
ápr. 9. 17:26
Sziasztok ma volt a műtétem Hèvizen nagyon vérzik ên úgy látom .
117. swingsy
ápr. 1. 01:50

Sziasztok!

Én tegnapelott voltam kisajak plasztikan, Prof. Dr. Bánhidy Ferencnél, Ő a nőgyógyászom is.

Nekem igazabol csak az egyik oldal volt nagyobb és egy picit sötétebb színű is, kislánykorom óta zavart, így nagyon vártam már. A műtét előtt kérdeztem, hogy hogyan is mukodik ez, mindkettobol vág e? Azt mondta igen és én rabiztam, az első ejszakam szörnyű volt, a pisiles iszonyatosan csípett, de aztán fájdalomcsillapítóval tudtam aludni.

Egyelőre alig latok belőle valamit, hogy kicsi e vagy maradt valami, csak annyit, hogy jo hurkas ahogy varrva van, remelem nem ilyen lesz :D

Most meg eléggé levedzik/verezget. Nektek is így volt?

Bármi utoapolasi tipp esetleg amitől szépen gyógyul?

Nekem egyelőre azt mondtak h betadine szappannal mossam.

116. Are
márc. 31. 13:57
Sziasztok! Egy hónapja műtöttek Hévízen. Az eredmény nagyon szép lett.Teljesen meg vagyok elégedve. Nekem az első nap volt rossz, nagyon véreztem, de szerencsére estére már az is elmúlt, nem tett jót az utazás hazafelé. Pedig jegeltem és próbáltam minél jobban elfeküdni az ülésen. Mindenkinek azt tanácsolom,hogy ha zavarja csináltassa meg, kb. 2 hét kellemetlenség, de megéri. Pénteken volt a műtét már kedden dolgoztam. Érdeklődnék, hogy volt-e már valaki lézeres hüvelyszűkítésen és meg van-e elégedve az eredménnyel.
márc. 31. 12:30

Sziasztok!

Pénteken műtöttek szintén Hévízen. Minden úgy történt ahogy a honlapon és itt is olvashattam. A műtét első fele teljesen fájdalommentes volt, még a szurit is alig éreztem, viszont a varrásnál már kezdett kicsit elmúlni az érzéstelenítő hatása, műtét után negyed órával pedig nagyon erősen elkezdett fájni 1 órán keresztül. Kaptam egy erősebb fájdalomcsillapítót, az segített, és azóta már nem is fáj egyáltalán, a vérzés is szinte teljesen elmúlt. Ettől függetlenül érzékeny, szóval óvatosan mozgok és fekszem amennyit tudok. Látványra még nem a legszebb, de nem is érdemes most még nézegetni, mert teljesen máshogy fog festeni 1 hónap múlva. A lényeg, hogy már így is jobban néz ki, mint előtte, szóval eddig úgy érzem megérte az az 1 óra fájdalom :)

114. ktrr666
márc. 28. 22:35

Sziasztok!

Kedden műtöttek Hévízen kisajakplasztikával.

Ma este iszonyatosan elkezdett viszketni, de nem merek hozzányúlni. Igyekeztem sűrűn szellőztetni, jegeltem is, betartottam a krémeket is kenés szempontjából.

Nálatok is voltak ehhez hasonló viszketéses tünetek?

113. mg0033
márc. 24. 10:17

Sziasztok!

Én pénteken voltam Hévízen, Dr. Regényi Péternel.

Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra mert a ti segítségetekkel és tapasztalataitokkal sikerült rávenni magam arra hogy én is belevagjak a műtétbe. Megmondom őszintén mire elhatároztam , hogy Hévízen csináltatom meg, a sok negatív beszámoló alapján kicsit elbizonytalanodtam, viszont nekem a lézeres megoldás és a felszívódó varrat miatt sokkal szimpatikusabbnak tűnt. Mivel mindenki máshogy éli meg a fájdalmakat , a felépülést ezért úgy döntöttem hogy megpróbálom félretenni azokat negatívumokat amiket itt olvastam , és belevágok mert már elég régóta megnehezítette az életemet ez a probléma.

Leginkább a felépülési szakasztól féltem.

A műtét fájdalmasabb része az az érzéstelenítő injekció volt , viszont pár másodpercig tartott, kibírhato. Utána semmit se ereztem, sem a lézeres beavatkozásbol sem a varrásbol. A műtét végén kaptam venasan is fájdalomcsillapítót és lefektettek egy fél órára pihenni, ezután a doki megnézett mennyire vérzek és hogy minden rendben van e. Elindultunk haza, már akkor kezdtett kicsit fájni, és egy fél órával később úgy döntöttem veszek be egy fájdalomcsillapítót, aggódtam kicsit, hogy lehet ez a fájdalom kezdetleges és ennél erősebb lesz majd.

Sokan írtatok hogy az első pár napban nem birtatok aludni mert elviselhetetlen volt a fájdalom illetve csíp a pisilés. En már az első estén ataludtam az éjszakát , minimális a fájdalom , igazából már tegnap takarítottam itthon, voltunk vendégségben. A pihenésre azert odafigyelek, nem azt mondom hogy egész nap surgok-forgok de szerencsére egyaltalan nem érzem azt hogy ágyhoz lennék kötve. A pisilés része is hála isten teljesen fájdalommentesen.

Kinézetre most még fel van dagadva, elég vastag így meg nem a legszebb látvány, viszont nagyon várom már a végeredményt.

Összességében örülök , mert az előttem szoloak alapján én sokkal rosszabbra számítottam , még én is meglepődtem azon hogy már a második napon nem okoz gondot az hogy kimozduljak itthonrol.

A klinikán tényleg mindenki nagyon kedves és közvetlen volt, én is csak ajánlani tudom őket , és ne féljetek belevágni, így utólag úgy vagyok vele hogy ezt sokkal hamarabb meg kellett volna csináltatom.

márc. 16. 18:55

Sziasztok! Több mint egy fél éve volt a műtétem hévízen, nem lett a legszebb az eredmény, elől kb semmit sem változott, de azért nekem már így is sokkal jobb.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy normális-e, hogy műtét óta minden szex után fájdalmas, égő érzésem van az operált területen, ami kb negyed-fél órán át tart...?😖😖 Előtte sose volt ilyen, nagyon tanácstalan vagyok. Esetleg másnak volt/van ilyen problémája?

111. Krinyanya (válaszként erre: 108. - Mahox0)
márc. 14. 10:35
El kell keserítselek, sajnos az úgy marad.. ahol nagyon megszorította a varrást és lett egy kis csücsök, az marad is :(
110. Aaaa8 (válaszként erre: 106. - Amàlka74)
márc. 13. 21:52
En pimafucorttal es cicatridinaval kenegettem, sokat jegeltem es fujtam aloe veraval...
109. Mahox0 (válaszként erre: 100. - Ray_kisasszony)
márc. 6. 09:03
Szia Ray meg tudod nekem mondani hogy 2 hét utan még csokken e a meret? Engem Pont ket hete mutottek de remelem annal szebb es kisebb marad mint amit latok. Neked hogy ment a heti fejlodes? Kar hogy kepet nem tudok csatolni...
108. Mahox0 (válaszként erre: 105. - Szilvi98)
márc. 6. 09:01
Szia en nala voltam, vegleges eredmenyt még nem tudok mondani mert még csak 2 hét telt el, de ezen a helyen habar lezereznek, be fognak varrni is, azt sztem nem a legjobban csinalja. Nekem a mutet után 3 oraval vissza kellett menni mert megindult egy verzes. Majdnem erzestelenito nelkul javitotta ki azt hittem belehalok, soha ne engedjetek neki semmit amig nem latnak el normalisan es nem erzestelenitik ki, eleg erzeketlen modon csinalta. A varrast egy reszen annyira megkototte hogy a hus feleben van benne es a fenti resznel nekem egy kiscsücsök kepzodott. Csak remelem nem marad ugy mert a varrast mivel teljesen a husban van még elvagni sem tudom.
107. törpilla09 (válaszként erre: 106. - Amàlka74)
márc. 5. 22:34
Èn Aloe Vera sprayt fújtam rá, akkor nekem azt ajánlották ès elèggè segített a gyógyulàsban. Èn is Sikosnál voltam, májusban lesz egy ève ès sajnos igaz amit már olvastam másoktól is(persze az èn mūtètem után), hogy a bal oldalt tènyleg nagyon levágja.. èn is így jártam. Viszont amit tanácsolni tudok, hogy várj mèg egy kicsit ès lègy türelmes, a mūtèt után kb. nekem sem volt semmi, de utána a 2-3 hónapban megereszkedik a bõr(sajnos nekem csak a jobb oldal ès a bal pici maradt, de remèlem neked nem így lesz)
febr. 24. 21:22
Sziasztok. Műtét után tudtok olyan krémet vagy bármit ami segíti a sebgyógyulàst? Több mint két hete voltam Sikosnàl és a csukjàm szörnyen néz ki...sztm a varrat sem tartott... és azt kell mondanom konkrétan kivàgta a kisajkaimat.... nagyon bánom hogy hozzá mentem....
febr. 24. 20:25

Sziasztok! :)

Elolvastam szinte az összes hozzászólást, ezek alapján Dr. Regényi Péterre esett a választásom, hiszen csak pozitívat írtatok. Jelenleg még tanulok, így a műtét majd csak a nyáron lesz esedékes számomra, addig összespórolom az árát. :D

20 éves vagyok, kb 4-5 éve kezdett el jobban zavarni az, hogy kifejezetten nagyok a kisajkaim. (a csiklóm is kifejezetten nagy, és az azt fedő "fityma" is az, a nagyajkaim meg laposak, szóval az összkép nem túl jó) Van egy lassan három éves párkapcsolatom, és bár a barátom nem zavarja, és soha egy rossz szava sem volt rá, hogy ilyen vagyok 'odalenn', én nem tudok megbarátkozni vele. Előtte meg merek nyílni abszolút meg már nem szégyellősködöm, de nagyon nehezen jutottam el idáig. Azon kívül, hogy esztétikailag is zavar mert olyan mint egy kisebb fallosz, biciklizésnél, fehérnemű/fürdőruha választásnál is szörnyű.

A kérdésem pedig az lenne, hogy aki volt Dr. Regényinél, milyen lett a végeredmény? Ahogy nézegettem (nem csak nála) az előtte-utána képeket, eléggé csonkra vágják a kisajkakat, ha én szeretném ha egy kevés maradna az megoldható?

Köszönöm a válaszokat előre is!

Szilvi

104. Bbi96
febr. 16. 19:34
Sziasztok! Enis Hévízen voltam Dr. Regényi Péternél. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki gondolkozik rajta. A doktor úr és az asszisztense is hihetetlenül kedves és jofej ami nagyon fontos szerintem. Minden fontos tudnivalót elmondtak, válaszoltak minden kérdésemre Semmi negatív dologról nem tudok beszámolni:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook