Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisajak plasztika fórum

Kisajak plasztika (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
188. Leonetta (válaszként erre: 187. - Juditta2019)
jan. 16. 15:52
Igazából majd 1 hónap múlva látszik igazán, de már most gyönyörű, ahhoz képest amilyen volt.Ma már nem fáj csak érzékeny és olyan száraz érzés valóban. Kiváncsian várom milyen lesz a duzzanat mikor fog lemenni, ez még eléggé be van dagadva.Kérhettem volna még én is a végén injekciót, de már én hülye nem kértem, mondván "kibírom"-hát kibírtam-csak fájt.Köszi a jókivánságot!
187. Juditta2019 (válaszként erre: 186. - Leonetta)
jan. 16. 10:35
Az jó, ha szép olyan amilyet szerettél volna, de nem szabad, hogy fájjon. Nekem is volt és a szurin kívül semmi nem fájt. Volt, hogy éreztem közben valamit kértem még 1 szurit. Utána se fájt a gyógyulás alatt és nem is csípett sose a pisi. Max olyan érzésem volt, mint mikor kiszárítja valami odalent a nyálkahártyát és kicsit érzékeny. Nekem nem lézeres volt mondjuk, Jánky Doktor Úr csinálta :) Ja és nekem csak cataflamot ajánlott és jegelést, a krém érdekes utána elvileg nem is lehetne kenni semmivel de lehet lézeresnél más. Gondtalan gyógyulást!
jan. 14. 14:38

Sziasztok!

Ma voltam lézeres kisajak plaszikán, dr Regenyi Péternél . Mindenki nagyon kedves minden szuper, de nem fájdalommentes , szültem már én is , de a szuri is fajt , csillagokat láttam és a végén a varrás is . Amúgy gyönyörű munkát végez , folyamatosan egyeztet , hogy jó lesz e így. Már most csodaszép a változás , kislány lettem újra :) , figyel arra , hogy ne csonkítson meg , mert az később fájdalmas . Egyszóval csajok nem egy egyszerű történet , 1-2 hét múlva többet tudok mondani ! Ma meg azért eléggé faj , de kaptam sok gyógyszert krémet ez sz árban benne van

dec. 26. 11:01
A műtéthez szükséges labor vizsgálatot hol csináltattátok és mennyibe került? Budapesten belüli helyek érdekelnének. SZTK-ban macerásabb beutalót kérni, várni kell stb., ezért szeretném magánhelyen, de még sosem voltam, az árakat se tudom, mi számít soknak, mi nem... Szóval érdeklődnék, hova érdemes menni. :)
dec. 8. 22:52

Sziasztok!

Nyíregyházán csináltak már valakinek kisajak plasztikát? Ha igen, ki volt az orvos?

dec. 7. 19:45

Sziasztok!

Akik már túlestek a műtéten: előtte tapasztaltatok a folyamatos kidörzsöléstől erősebb, sűrűbb folyást? Ezt a problémát a műtét meg tudja oldani teljesen? Azt vettem észre, hogy bizonyos fehérneműk jobban kidörzsölik a kisajkakat, olyankor lesz erősebb a folyás, kis viszketés is van mellette, majd elmúlik 1-2 nap múlva.

nov. 28. 14:10
Dr. Falus Györgyről van valakinek véleménye? Szívesen beszélnék akár privátban is a tapasztalatokról. Köszönöm!
181. Unalome95 (válaszként erre: 175. - Katalinka1993)
nov. 25. 21:11
Engem érdekelne a kép, hogyan lehet az annyira elrontani
nov. 25. 20:56

Hali!

4 napja voltam Hévízen, Dr. Regényi Peternél. Nagyon kedves volt mindenki, közvetlen, mégis diszkrét ami nekem nagyon fontos volt. A doktorur nyugtatott, az érzéstelenítő szurin kívül semmit nem éreztem. (az is kibirhato volt) Mielőtt nekilatott volna a korrekciónak, ellenőriztem jól jelölte e be, megbeszéltük, hogy nem szeretném ha teljesen megcsonkitana, hagyjon azért ott eleget,nem vágytam egy babapuncira :D a kérésem be is tartotta. Kimondottan tetszett, hogy többször átellenőrizte, és még vagy 3x "csiszolt" rajta, mondván hogy minél tökéletesebb legyen. Mikor befejezte, mondta, hogy nagyon szép lesz. Mellesleg 2 kis érzékeny pontom van a kisajkaim "tövében" kértem, hogy ahhoz ne nyúljon, es így is lett :D fél órás pihenés vége felé bejott, még egyszer megnezett, mondtam, hogy olyan mintha kezdene szúrni. Azt mondta kb. megy ki az érzéstelenítő, és hogy fog még azért fájni. Tetszett az őszintesége, megölelt es el köszönt. Hazafelé megalltunk a noveremmel sutizni, ebedelni, ekkorra mar bevettem egy fájdalomcsillapítót, mert rám jött egy 5 perces rosszullét ami elég hamar atment.A 3 órás út egész tűrhető volt, estére bevettem még egy csillapítót mikor kezdtem ujra érezni es egész éjjel aludtam. Másnap abszolút semmilyen fajdalmam nem volt. 3. napon estére voltam érzékenyebb, 4. Napon 10 órás ülő munkát vegeztem. Egyelőre duzzadt, a pereme sötét, kemény, izgatottan várom az eredményt :)

nov. 21. 16:43
Eltelt 4hèt... igazábòl így hogy nincs feldagava/elszíneződve egész jó lett!:) annyi, hogy sebszétvàlásom van és nem tudom hogy az a lyuk befog-e gyógyulni:(
nov. 12. 20:21
Sebszétválás mennyi idő alatt forr össze?! Most vagyok 3hetes és egy lyuk van a csuklya részen....
177. Juditta2019 (válaszként erre: 175. - Katalinka1993)
nov. 12. 15:16
Sajnálom nagyon. Mindig csak 1 nevet szajkózok, dr. JÁNKY GYÖRGY. sajnos mentek hozzá már mások is h helyre tegye amit még lehet. Nekem ő csinálta és nem fájt egyáltalán utána.
176. S.Vivien19 (válaszként erre: 175. - Katalinka1993)
nov. 11. 21:29

Visszamentél reklamálni és letojt?

Én szeretnék kérni képeket?!!

nov. 11. 16:39
Egyébként bárkinek szivesen küldök kepet privatban a doktor ur undoritó munkajarol...a valóságról,és nem arról amit ö a helyszínen két méter távolságból fotóz...nevetséges. Remélem tudok segíteni ha legalább egy embernek is,de akkor már megérte.
174. Katalinka1993 (válaszként erre: 173. - S.Vivien19)
nov. 11. 16:23
Amugy ha vissza mész hozzá ,nem fogja érdekelni a problémád..nagyon nagyon megbántam ,hogy hozzá mentem.Ha valaki tud egy jo orvost ,aki a maradék kisajkamat helyre tudná hozni,hogy legalább ez a kellemetlen érzés elmuljon,illetve a széle az a maradék valahogy kinézzen,azt nagyon megköszönném.Amúgy én majdnem teljes 2 hetet feküdtem otthon bugyi nelkül,hogy tutira szép legyen...hát felesleges volt..bar amugysem tudtam mozogni addig...amugy en a ket kezemet összetenném ,ha csak a szimmetriával lenne problémám..:(
173. S.Vivien19 (válaszként erre: 172. - Katalinka1993)
nov. 9. 16:15

Én most vagyok 18napos.

Nekem szintén egyik oldal eltűnt, másikat meg jóval nagyobbra hagyta. Szexről nem tudok beszámolni még.

172. Katalinka1993 (válaszként erre: 161. - Levitate)
nov. 9. 09:21

Szia!

Engem januárban mütött Dr.Sikos Géza.Nagyon csunya lett a vegeredmeny,illletve valamit elrontott mert azota is fáj a csiklomnál,ami a szexuális életemet is megneheziti...visszamentem természetesen ,és megse nézte ,hogy miröl beszélek csak igy messziröl ránézett és annyit mondott,hogy ez biztosan nem az ö hibája és csak a fotoval volt elfoglalva.A másik,hogy nagyon megcsonkitotta,a széle is ilyen darabosan gyogyult...messzirol szep ahogy a fotoin is látni,de közelröl nagyon csunya,nem beszélve a fájdalomrol.....semmi lelkiismeretesség nincs benne.

Remélem tudtam segíteni...ha esetleg mégis öt választanád,remélem te jobban jársz majd..

okt. 27. 20:55

Nos, összefoglalnám a dolgokat.

Ma már több, mint 1 hetes vagyok. A műtét menete (Nem lézeres): felfeküdtem, lábak ketté, berajzolta, megnéztem, injekció először egyik oldalra, rögtön vágta is, majd utána adta másik oldalra. Közben szóltam ha bármit is éreztem kaptam plusz injekciót. Max. Ennyi a kellemetlen része. Kb 30-40 perc volt az egész. Utána igazából sztem 10-15 percet fektettek és mehettem. (Jegelés volt) 2 asszisztens volt, 1 férfi és 1 nő, a férfi nagyon kedves volt, többször megfogta a kezem, mosolygott, simogatott. A hölgy inkább a doktor úrnak segített, nem volt túl kedves. Aznap este kicsit paráztam h vérzett pisilésnél is eléggé meg amúgy is a kötés mindig átázott de másnap estére elmúlt. A lényeg ami a legfontosabb, hogy fájdalmat nem éreztem, se a műtét alatt, se utána mikor kiment at érzéstelenítő, sosem. Max csípett a műtét után pár percig, gyógyulás alatt inkább csak olyan volt mint mikor kidörzsölődött. Nem vészes. Pisi sose csípett. Nagyon hálás vagyok h nem volt fájdalmam és ajánlom mindenkinek dr. Jánky Györgyöt. Nem akarok senkit se rábeszélni de lézeres beavatkozásnál eléggé lutri h milyen neked utána, hogy 2 hétig meghalsz úgy fáj vagy nem. Örülök h kész és h megfelelő emberhez mentem. 😊

170. Juditta2019 (válaszként erre: 169. - Kkk15)
okt. 20. 16:14
Tegnap még sok volt, ma reggel is még egészen átázott a géz, de már elmúlt szerencsére. Pisilésnél ijedtem meg először h csöpögött belőle a vér. Most,hogy megmostam láttam h inkább fehér váladék volt valamennyi a 2 kisajak között. Egyébként nem fájt/fáj egyáltalán csak meg van duzzadva. Majd írok még később is egy összefoglalót. Minden esetre nagyon örülök h nincs fájdalmam, se csípés pisinél.
169. kkk15 (válaszként erre: 168. - Juditta2019)
okt. 20. 15:38

Én egész sokáig, de csak halvány rózsaszín, és kevés vér volt.

Hogy vagy? Fájt/Fáj? Nagyon vérzik?

okt. 20. 05:48
Kinek mennyire és mennyi ideig vérzett?
167. Juditta2019 (válaszként erre: 166. - Olizs)
okt. 18. 16:29
Hogy vagy? Én holnap megyek :D
166. Olizs
okt. 16. 18:48
Tegnap műtött dr Regényi Péter, minden úgy történt ahogy leirták már sokan előttem. Nekem nem igazán használt az érzéstelenítő krém, így éreztem az injekciót, aztán annak a hatása is hamar kiment, így a varrást is nagyon meg szenvedtem, utána is nagyon fájt, pedig szültem már, és mell műtétem is volt, egyik sem fájt ennyire... Sok gyógyszer kellett, nagyon véreztem, mára már el viselhető a fájdalom, és a verzes is elmúlóban van... Szóval túl éltem, de az, hogy fájdalom mentes??? Abszolút nem igaz nálam, bár ez biztos egyéni érzékenység, és a lenyeg, hogy a végeredmény szép legyen. Ha szép lesz, megérte a szenvedést. Ma már aktívan jövök megyek 1 nappal a műtét után, és nem tudom milyen lesz a gyógyult állapot, de már most ezerszer jobban néz ki 😊🙏
165. kkk15
okt. 12. 14:43

Sziasztok!

Tegnap volt két hete, hogy műtöttek. Az első egy hétben nem volt annyira kellemetlen a pisilés, mint az utóbbi egy hétben. Tapasztaltatok ti is ilyet? Mit csináljak, mivel kenjem, hogy ne csipjen? Egy hete minden egyes nap szenvedés a pisilés... :(

Továbbá nekem is a bal oldal az kb. nem is látszik, nem maradt belőle semmi. Sokkal érzékenyebb, mint a jobb oldal, ahol maradt belőle valami... :(

164. Bbbbb7
okt. 11. 11:05
Sziasztok! Igyekeztem alaposan atolvasni mindent viszont nem találtam olyan kommentet ahol nagyajak kissebitesrol irtatok volna :) van valakinek erről tapasztalata?
163. Juditta2019 (válaszként erre: 162. - MO2)
okt. 10. 20:36
Nem :) Ezt a Doktor Úr akihez mentem konzultációra ő írta nekem. Bocsi ha kihagytam.
162. MO2 (válaszként erre: 160. - Juditta2019)
okt. 9. 13:33
Juditta2019 te doki vagy?
okt. 4. 20:14

Sziasztok!

Még egy kérdésem lenne a korábban kiírthoz. :D

Budapesten élek, itt szeretném a műtétet is. Jelenleg Sikos Géza és Falus György között gondolkodom. Egyiküknél sincs kiírva a műtét ára, de korábbi kommenteknél 200 000 Ft-ot írtak mások. Ez mostanában is így van? Melyiküket ajánlanátok inkább? Nekem sajnos elég komoly csuklya korrekció is kéne, szinte nem is láttam még olyan képet az előtte-utána fotóknál, ami hasonlítana, nagyjából 2x akkora az enyém... Vagy ha van más plasztikai sebész, az is érdekel, olvastam olyat is, aki nem végez csuklya korrekciót, de az én esetemben az teljesen értelmetlen lenne, mindenképp csuklya és kisajak kéne egyszerre!

160. Juditta2019 (válaszként erre: 158. - Kkk15)
okt. 3. 10:26

"A lézer is kés, csak fény-kés! Vág, de utána össze kell varrni!!!.

A hajszálereket lehegeszti, de a nagyobb arteriáknál és vénáknál nem csinál megfelelő elzárást,

ezért van a lézeres kisajak műtéteknél annyi utólagos bevérzés.

Az érről mozgás, mosdás, törölközés közben leválik a coagulum (alvadék dugó)

Műtétnél én az ereket egy finom elektromos csipesszel zárom el, ez biztonságos vérzéscsillapítást eredményez.

A nőgyógyászok nagy része által használt módszer :egy lapos érfogóval leszorítják a kisajak levágandó részét és úgy vágják le. Sajnos így összezúzzák a bőrben levő idegek végződéseit, ezért panaszkodnak a páciensek még 2 hét után is fájdalomról."

- sajnos nagyon reklámozzák a lézereset de ha valaki jól csinálja és szikével akkor nincs ilyen.jobbulast

159. Aaaa8 (válaszként erre: 158. - Kkk15)
okt. 1. 08:58
Persze, az odema akar 3-4 hetig is lehetseges, legalabbis nekem azt mondtak, es nekem kb a 3.heten kezdett el jobban kinezni, mára meg mar teljesen olyan amilyennek szerettem volna!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook