Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Kovács Ferenc - Plasztikai sebész fórum

Dr. Kovács Ferenc - Plasztikai sebész (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
nov. 21. 12:09
Sziasztok! Főként hasplasztika kapcsán keresgélek, nagyon hálás lennék ha megoszatanátok velem Kovács doktorúrral való tapasztalataitokat, és esetleg egy-két előtte-utána képet. Csináltam naplót, remélem jól is csináltam... 😂
3194. nodi12 (válaszként erre: 3193. - Crm93)
nov. 11. 21:41
Igen közben beszéltem a szabinaval és sajnos tényleg nem lehet.. 😕
3193. Crm93 (válaszként erre: 3192. - Nodi12)
nov. 11. 18:30
Szia, nekem azt mondtak, h csak a konzultacio utan lehet mutetre idopontot kerni
3192. nodi12
nov. 11. 15:08
Sziasztok! Szerintetek az lehetséges hogy telefonon kérjek időpontot műtétre is? Konzultációra már van idopontom ami januárban esedékes de attól tartok h amikor megyek akkor már márciusra nem lesz időpont műtétre...😕
3191. Katoca5
nov. 9. 17:01

Sziasztok!

Csináltam naplót aza alapomról és az álomciciről.

Akinek van naplója és beenged a sajátjába az kérem kukkantson be hozzám, segítsen nekem. 😊

Köszönöm szépen! 😊

Hol tudok szép szilikon ciciket nézegetni? Csakhogy tényleg összeálljon a fejemben a kép.

3190. Solyaber
nov. 8. 17:51

Sziasztok !

Nagyon rég jártam itt a fórumon , igazából nem is hittem , hogy ilyen ügyben még olvasgatni fogok . Engem 6 éve műtött a dr . Úr , sajnos egy elrontott és megbetegedett cicit hozott rendbe első körben aztán 3 hónap múlva tökéletesített egy felvarrással is mert első körben a cél a teljes gyógyulás volt .

Aztán a fene se tudja mikor hol és hogyan de az egyik implant megfordult ami kívülről annyira nem is látható ( azért de ) , de mikor megmozgatom na akkor érzem , hogy itt valami nem stimmel . 450cc kerek van most bent .

Márciusra kaptam időpontot műtétre és ha már ismét megadatott a lehetőség akkor szeretném a hasamat is rendbehozatni , 2 terhesség nyomait halványítani .Nagyon szeretnék valakitől információkat szerezni erről a kombinált műtétről , mire kell számítani , beszerezni stb stb bármi ami ezzel kapcsolatos és fontos .

Bár nekem naplóm nincs de szívesen néznék róla képet is .

Köszönöm szépen ...

3189. NicoleM (válaszként erre: 3188. - Dipszi2)
nov. 5. 22:46

Szia.Javaslom, hogy keszits naplot, tegyel fel kepeket az alapodrol, az elkepzelesedrol...biztos van mentett keped arrol, hogy milyen mellek tetszenek...ha egesz alakos kepet teszel fel meg segiteni is tudnak mi allna jol, nagyjabol mekkora, ha leirod a mereteidet

...naplo nelkul szinte senki!! nem fog beengedni...

Mikorra van idopontod konzira? :)

3188. Dipszi2 (válaszként erre: 3187. - Vikinca)
nov. 5. 19:28
Azért köszönöm!🙂😄
3187. Vikinca (válaszként erre: 3186. - Dipszi2)
nov. 5. 16:47
Szia!latom kopogtal hozzam-nem vagyok nagy segítség,nekem csak varrta a doki.😊🤗
3186. Dipszi2
nov. 5. 12:41

Sziasztok!

Kopogtattam pár lánynál.🙂Kovács doktorhoz szeretnék menni mellnagyobbításra,kérlek mutassatok pár képet konzultációra legyen valami támpontom..

3185. azsi (válaszként erre: 3183. - Katoca5)
nov. 2. 14:13

Mindenképp vigyél kb.10 fotót, hogy milyet szeretnél és szerintem egy párat, hogy milyet nem szeretnél.

A konzi időtartama szerintem változó, hogy mennyi kérdésed van stb.

Táppénzt a háziorvosoddal tudod megbeszélni. Ezt van aki megérti, van aki elküld, hogy old meg, ahogy tudod...pl.szabadság...

3184. Katoca5
nov. 2. 08:46
Még egy kérdés:kb mennyi idő van szánva a konzultációra?
3183. Katoca5
nov. 2. 08:41

Sziasztok!

Január 18-ra kaptam időpontot konzultációra. 25 éves vágyamat szeretném, hogy teljesítse a doktorúr. 😊 Szeretném megkérdezni tőletek, hogy vigyek magammal képet, hogy kb. milyenre gondolok, vagy majd a doktorúr mutat?

Egyáltalán mit érdemes megkérdezni? Cikáznak a fejemben a gondolatok, kérdések, amiket fel is írok magamnak, de biztos nektek is van ötletetek, amire én nem is gondolnék, hogy jó lenne rákérdezni.

Azt esetleg tudjátok, hogy melyik napokon műt a doktorúr Ágfalván?

És gondolom a táppénz lehetősége ebben az esetben kizárt. Vagy van rá lehetőség/megoldás?

3182. Misty (válaszként erre: 3181. - Nicky1986)
okt. 31. 15:12
Köszönöm szépen!Én is bízok a várólistában😊
3181. Nicky1986 (válaszként erre: 3180. - Misty)
okt. 31. 14:17
Én 5-6 hónaprol tudok. De mindig szabadulnak fel időpontok. Engem pl konzi utan 1 honappal mütott, mert pont lemondta valaki. Szóval szerencsém volt:)
3180. Misty
okt. 28. 21:57

Sziasztok!December 9-én megyek Kovács Doktor Úrhoz konzultációra,szilikon cici ügyben😊

Aki mostanában volt nála konzin,kb mennyi időre rá kapott műtéti időpontot?

3179. Csigabiga3 (válaszként erre: 3178. - KomReni)
okt. 19. 22:45

Nekem az nagyon kemény, ha egyszer csere lesz Motivát biztos nem rakatok. Több mint 1 éves az implantom de ez ugyan olyan kemény mint az elején

Mikor a lányok felraknak képeket hogy belemarnak a cicijükbe és milyen puha, milyen szépen össze tudják "gyimakolni" én csak ámulok... mert az enyém olyan kemény mint egy teniszlabda 😑

3178. KomReni (válaszként erre: 3176. - Csigabiga3)
okt. 18. 17:18
Köszönöm! Jelenleg Nagor van bent, azt össze tudtam hasonlítani a Polytech impanttal. A Nagorhoz képest már a Polytech is "keményebb", vagyis inkább szilárdabb. Nekem az kellene, nem számít, hogy mű hatású, illetve kontúros, mert a lágy összegyűrödik.
3177. GabiH85
okt. 18. 13:12
Sziasztok! Csütörtökön megyek konzultációra Kovács Doktor Úrhoz! Van esetleg tanácsotok, mi az amire mindenképp kérdezzek rá? (még sosem voltam konzultáción) Illetve a texturált implantokról mi a véleményetek? Köszönöm
3176. Csigabiga3 (válaszként erre: 3175. - KomReni)
okt. 12. 22:28
Szerintem a motiva nagyon kemény tapintásra
3175. KomReni
okt. 12. 19:16

Sziasztok!

Elvileg 2021. februárban lesz Dr. Kovács Ferencnél implantcserém felvarrással. Idén márciusban voltam nála konzin, akkor Polytech implantot javasolt. Több naplóban is olvasom a Motivát. Vajon most ezt részesíti inkább előnyben, vagy van akinél ez jobb lenne? A konzin nekem nem is említette ezt a márkát.

3174. heidi78
okt. 7. 17:43

Sziasztok!

Műtött valakit Dr. Kovács Ferenc alsó és felső szemhéjjal?

3173. Crm93
okt. 1. 05:55

Sziasztok,

A javaslatom: 445 anatómiai text. ( polytech, magas profil)

Van aki hasonlót kapott a Doktor Úrtól?:)

Panarom Teafa kézpermet
3172. Bubumaci (válaszként erre: 3171. - Bimba.13)
szept. 21. 19:58
Már kopogtam is 😊
3171. Bimba.13 (válaszként erre: 3170. - Bubumaci)
szept. 21. 18:15
Nyitottam új naplót ott van már infó a korrekciór😉
3170. Bubumaci (válaszként erre: 3166. - Bimba.13)
szept. 21. 16:02
Már én is nagyon kíváncsi vagyok hogy hogy döntöttél 😊
3169. Karamell (válaszként erre: 3166. - Bimba.13)
szept. 20. 18:08
Alig várom,hogy lássam az új cickókat ;)
3168. Bimba.13 (válaszként erre: 3167. - Bejus)
szept. 18. 18:18

Szia...

Korrekciós műtétem volt.

Az egyik bimbót kellet korrigálni, mert letapadt.

Volt felvarrás (újra) és csere is.

3167. Bejus (válaszként erre: 3166. - Bimba.13)
szept. 18. 16:08

Szia, milyen típusú mûtéted volt? Implantot kaptál, vagy felvarrás volt, esetleg kisebbítés?

További gyors gyógyulást!

3166. Bimba.13
szept. 16. 23:27
Túl vagyok a műtéten, minden rendben ment...a bimbiket holnap reggel látom már...bízom benne, hogy most már karcol mindkettő😉
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Unatkozol? Gyere játszani!
Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook