Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisajak plasztika fórum

Kisajak plasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2022. júl. 24. 15:54

Sziasztok!

Elsősorban azoktól érdeklődöm, akik NEM a lézeres műtét mellett döntöttek.

Röviden a történetem: 32 éves vagyok, 2 császáros műtétem volt. Már az első várandóság alatt nagy visszerek jöttek ki a nagyajak belső falán, ezért nem volt engedélyezett a hüvelyi úton történő szülés. A műtétet követően egy héten belül vissza húzódtak az erek, de még mindig látszik jól. Van, amikor érzek fájdalmat azon a területen.

A kisajak műtét régóta foglalkoztat. A nőgyógyász felajánlotta, hogy el tudja végezni a műtétet, epidurális érzéstelenítés és egynapos kórházi beutalással. Ami miatt aggódom, azok az erek... Két nagy vastag ér megy le a megnyúlt kisajakban, a nagyajak belső falán pedig jól látszanak a visszerek. A Dr. Nő azt mondta, hogy ne aggodjak, mert az ereket égetni fogja úgy is. Félek a visszér okozta következményektől: nem-e lesz nagy a vérzés a vágás során? Nem-e lehet komplikáció a visszerek miatt? Volt már hasonló eset valakinél, hogy vastag erek voltak a megnyúlt kisajkakon? Volt bármiféle probléma ez miatt? Szeretném nagyon meglépni ezt a döntést, de nyomasztó ez az aggodalom :( Válaszokat előre is köszönöm!

2022. júl. 24. 10:30

Kedves Mindenki!


Én most vagyok kb.1,5 hónapos, június elején volt a műtétem.


Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy OLVASSÁTOK EL AZ ÖSSZES HOZZÁSZÓLÁST, MIELŐTT EGY ILYEN MŰTÉTRE VÁLLALKOZTOK, HOGY MEGTALÁLJÁTOK A MEGFELELŐ ORVOST, MERT AKKOR NEM LESZ ROSSZ TAPASZTALATOTOK!


Én nem is értem, hogy hogy lehet hogy vannak emberek, akik egy ilyen volumenű műtétnek,(igaz, ez nem nagy dolog, de mégiscsak egy intim területről van szó)nem néznek töviről - hegyire utána, mire belevágnak, és sokan az ár alapján hoznak döntést, nagyon drága = nagyon jó.


Nekem csak Jánky Dr.úrral van tapasztalatom, de azt tudom, hogy akkor is amikor legutoljára nála voltam, épp egy olyan hölggyel telefonált, akinek borzasztóan elrontották a műtétet egy másik helyen, amit lehet hogy már nem is lehetett visszacsinálni.


Ez egy életet tönkre tud vágni, kérlek, nagyon informálódjatok utána, hogy hol!


Nekem nagyon jó tapasztalatom van, nem lettem megcsonkítva, nincsenek fájdalmaim (nem is nagyon voltak).


Sok kommentben olvasom itt, hogy azért nem mentek Jánky Dr. úrhoz menni, mert "nem vág annyit."


Én nem tudom mi számít "annyinak", de azt tudom, hogy nekem egy 15 éves problémám volt ez a dolog, egészségügyileg is és mentálisan is, és 100% elégedett vagyok az eredménnyel, abszolút nem érzem azt, nem látom úgy, hogy nem lenne megfelelő.


Akinek többet ér az, hogy bocsánat a megfogalmazásért, kap egy "babapuncit" egy csíkkal, utána meg egy életre tönkremegy a szexuális élete, és fájdalmai lesznek, mindezt azért hogy megfeleljen egy ideálnak, az nyugodtan menjen más orvoshoz, aki meg elégedett szeretne lenni az eredménnyel, mindenféle további komplikáció nélkül, az menjen Jánky Dr.úrhoz!


A műtétről:


Nem megyek részletekbe, pont olyan mint ahogy itt többen is leírták, akik a Dr.Úrnál voltak.


Én az érzéstelenítőt nagyon rosszul éltem meg, de ezt azért nem kell alapul venni, mert az én fájdalomtűrő képességem az sajnos mindig is nagyon alacsony volt, de ha elolvassátok a többi kommentet, szinte senki nem éli meg rosszul. :)


Ezenkívül abszolút semmit nem éreztem a műtétből, és az utána való lábadozás sem volt vészes abszolút, nagyon enyhe fájdalmaim az első napon voltak csak, de semmi olyan nem volt, hogy ne tudtam volna aludni, vagy akadályozva lettem volna.


Én az első 3-4 napban inkább csak feküdtem, jegeltem, de ennyi volt. :)


Mára már csak nagyon enyhe érzékenységet érzek, de fájdalmat nem éreztem egészen azóta, amióta "elkészült."


Szexuális élet: Mi újrakezdtük a párommal, az első pár alkalommal óvatosabban kellett mert érzékeny volt, de mostmár ezzel sincs probléma így 1,5 hónap után, úgyhogy én nagyon ajánlom a Dr.Úrat! :)

353. rbhid84
2022. jún. 10. 04:22

Sziasztok!



Leírom ide is, talán van itt olyan, aki a másik topicot nem olvassa.


Annyit gondolkodok ezen a műtéten, már tényleg azt kívánom, lennék végre túl rajta! Elkapkodni nem akarom, elvégre nem egy hajvágásról van szó...

Idő közben telefonon beszélgettem Regényi doktorral, de mivel én mindenképp csuklyaplasztikát is szeretnék, ő valószínűleg kiesik, mert azt mondta, nem végez ilyet. Ha már egyszer műtétre adom a fejem, és fizetek is érte, akkor olyan legyen a beavatkozás, amilyet én akarok.


Sikosról találtam néhány hozzászólást, miszerint helyenként túl sokat vág, és van, hogy aszimmetrikus lesz, ezt sem feltétlenül szeretném. Az még egy dolog, hogy emberileg milyen a stílusa, nem barátkozni megyünk oda.


Egyelőre nagyon hajlok Dr. Falus György fele. Ő végez csuklyaplasztikát is.

A lézeres műtétnél talán csak a teljesen sima hegvonal lett volna vonzó számomra, de a varrat nélkül esetleg szétnyíló sebszélek őszintén szólva nem.


Van valakinek tapasztalata Dr Falus Györggyel? Akinek igen, annak olyan lett a végeredmény, amilyet szeretett volna?

Milyen volt az általános tapasztalat vele kapcsolatban?


Nagyon örülnék neki, ha esetleg erről tudnátok némi infóval szolgálni! Ha itt publikusan nem akarjátok, nyugodtan írhattok privát üzenetet is, nagyon örülnék neki!

Köszönöm!

352. rbhid84 (válaszként erre: 351. - Consy)
2022. máj. 20. 22:23
Szia! Mesi05 üzeneteit nézd meg, ő is hasonlóról számolt be. Én leveleztem vele még egy ideig. A kisebb nedvedzés és a nem teljesen zárt seb nála is előfordult, de 2 héttel később nagyon szépen begyógyult neki. Tényleg türelem kell ehhez, ahogy itt sokat visszaolvastam. Remélem, hamarosan be tudok számolni majd én is a tapasztalataimról, egyelőre még sajos nem jött el az ideje.
351. consy
2022. máj. 20. 20:34

Sziasztok!


Azokhoz szól a kérdésem akik lézeres plasztikán voltak Hévízen. Kinek meddig tartott a vérzés? 1 hét után normális ha van még kissebb váladékozás és nem zárt teljesen végig a seb?


Köszönöm előre is a tapasztalatokat.

350. Chris3
2022. máj. 18. 10:52

Sziasztok, kisajak plasztika kapcsán járt már valaki Dr. Csemniczky Gusztávnál (Perfect Laser Klinika)?

Köszi

2022. máj. 11. 07:28
Sziasztok,új tag vagyok.Igazából először is az árakról ha tudnátok tájékoztatást adni azt megköszönném.
348. Stella85 (válaszként erre: 328. - Adriii)
2022. máj. 3. 00:58
Sajnos Regényi doktor nem veszi figyelembe az érzékeny bőrterületeket:(
2022. máj. 3. 00:51
REGÉNYI PÉTERT senkinek NEM AJÁNLOM! Őt kerüljétek ha ilyen jellegű műtéten gondolkoztok.
346. Hello1234 (válaszként erre: 345. - Aaaa8)
2022. ápr. 14. 10:29

Dejó, örülök ennek a válasznak.

Kevesen írnak a teljes gyógyulási folyamatról, és már egy kicsit kétségbe estem.

345. Aaaa8 (válaszként erre: 344. - Hello1234)
2022. ápr. 13. 00:40

Nem hiába mondja a doktor úr és az asszisztense is hogy ki kell várni a 4-5 hetet a teljes gyógyulásig, addig rengeteget változik!!!

Én sem "hittem", de nagyon igaz😉

344. Hello1234 (válaszként erre: 192. - Ccc01)
2022. ápr. 3. 11:47

Szia

Pénteken voltam dr.Regényi Péternél.

És most, hozzád hasonlóan kétségbe vagyok esve.

Nincsenek fájdalmaim,de nem tetszik, amit látok, és félek, hogy hiába vállaltam ezt a sok nehézséget, mert nem lett szebb mint volt.

Sokat fog még változni úgy 1-2 hét után?

2022. ápr. 3. 11:27

Sziasztok

Az normális, hogy a műtét utáni 3. napon (lézeres) egyáltalán nem tetszik amit látok?

342. Mi0102
2022. ápr. 2. 16:11

Sziasztok!

Gondoltam elmesélem az én történetem, hátha valakinek tudok vele segíteni . Én Dr. Regény Péternél járta Hévízen. Azért esett rá a választásom, mert róla csak jókat olvastam, illetve összehasonlítva a többi klinikával, nagyon korrekt árakkal dolgozik.

Január közepén hívtam fel őket, hogy szeretnék menni. A Doktor Úr vissza is hívott rövid időn belül, és elmondta, hogy mire számíthatok, mi fog történni a műtét során. Kaptam is időpontot 3 héttel későbbre.

A Doktor Úr mondta, hogy 30 perccel előbb érkezzünk, mivel a műtét előtt fel kell kenni egy kenőcsöt, ami elérzésteleníti a területet. Ennek megfelelően párommal meg is érkeztünk a beavatkozás előtt 30 perccel. A recepción megkaptam a krémet, emellett saját hotelszobát, ebéd-és kávékupont kaptunk két főre. A szobát elfoglaltuk, én pedig felkentem a kenőcsöt.

( Ha utánaszámolok, hogy mennyi plusz költség a Doktor Úrnak a saját szoba, illetve az étel-és italkuponok, akkor azt tudom mondani, hogy több mint korrekt az árszabása. )

A beavatkozás alatt mind a Doktor Úr mind pedig az asszisztense nagyon kedvesen voltak. Végig beszélgettem velük. A Doktor Úr hihetetlenül pozitív és jó energiákkal rendelkezik. Teljesen feltöltődtem mellette!  Őszintén mondhatom, hogy életem legjobb döntése volt, hogy hozzájuk mentem a beavatkozásra. Manapság ritkaság számba megy, ha az embere tud találni egy ilyen kiváló orvost. 

Az első pár injekciószúrás kellemetlen volt, utána viszont nem éreztem semmilyen fájdalmat.

Nekem 2x kellett ráfogni a kisajkaimra, mert egészen lent is nagyok voltak. A műtét végeztével 30 percet pihentem egy szobába, majd Doktor Úr megnézte a sebet, hogy vérzik-e. Megkaptam a csomagomat a krémmekkel és mehettünk is. Hazaérve vártam, hogy mikor fog elkezdeni fájni, de nem jött a fájdalom! Egyáltalán nem fájt, sem aznap sem semmikor! Mintha nem is vágtak volna semmit!

Otthon minden ajánlást, amit kaptam, betartottam. Így szépen gyógyult a sebem. Amíg itthon voltam szabin, úgy pisiltem, hogy beálltam a zuhanyzóba. Sokat feküdtem. Minden pisilés után bekentem a sebemet, hajszárítóval szárítottam, illette amennyit tudtam szellőztettem a sebet. Amikor már munkába kellett mennem, vittem magammal nedves törlőkendőt, hogy rendesen le tudjam törölni a pisit, hogy ne csípje a sebemet.

A sebeim egy idő után elkezdtek szétnyílni és sárga réteg képződött a bőrfelszínen. Mondta az asszisztens, hogy ez fog történni, így nem lepődtem meg. A sárga réteg eltűnt és szép friss bőr képződött. Nekem 4.5 hét kellett a teljes gyógyuláshoz, ekkor szexeltem először a párommal.

A Doktor Úrtól kértem korrekciót, de ez saját döntésem volt. Nekem volt egy rész alul, ami mindig becsípődött a bugyimba, meg folyamatosan dörzsölődött, így folyton be volt dagadva. A Doktor Úr adott egy újabb időpontot és minden további költség nélkül leszedte azt is .  A második alkalommal is minden rendben volt! És ez után sem kellett bevennem semmilyen fájdalomcsillapítót! Hihetetlen! :D

A végeredmény nagyon szép lett és nagyon kényelmes! Nagyon elégedett vagyok! Megnőtt az önbizalmam, nem csípi be a bugyimat többé, és higiéniailag is könnyebb tisztítani, mert nem ragad bele a wc papír. Páromnak is nagyon tetszik 

2022. márc. 17. 08:53

Sziasztok

Érdeklődnék azoktól, akiket Dr.Regényi műtött Hévizen.

Mennyi idővel a műtét után tudtatok szexuális életet élni?

2022. márc. 15. 12:20
Sziasztok, én is Hévízen jártam elvégezni a beavatkozást, az új lézeres technikával, nektek mennyi időbe telt azaz állapot elérése, amikor már bátran elkezdtetek sportolni ismét és minden egyebet , mintha mi sem történt volna? Én most járok a 2. Hétnél, szépen gyógyul, de még nem merek semmi “megerőltetőt”csinálni :)
339. Redzs000 (válaszként erre: 338. - Jessica22)
2022. márc. 15. 12:15
Igen! Amint begyógyult teljesen, onnantól ismét a 2.krém
338. Jessica22 (válaszként erre: 335. - Redzs000)
2022. márc. 15. 09:33
Szuper , köszi nagyon a választ, és akkor onnantól csak az első heti krémmel kented már? :)
2022. márc. 15. 00:54
Sziasztok! Én afelől érdeklődnék, hogy akinek fájdalmat okoznak a kisajkai, hogyan jöttetek rá, hogy ez okozza a panaszokat? Fél éve járom irritációval az orvost, kenet, std4, vizelet negatív, elküldtek. Az ajkaim nagyok, de eddig sosem zavart és eddig tünetet sem okozott. Hét hónapja tart ez a szenvedés:(
2022. márc. 14. 23:20

Sziasztok!

Volt valakinek a nagy kisajkai miatt allando huvelyi fertozese/ gombas megbetegedese? Ami mutet utan elmult? ( ugy ertem hogy kezelve lett es mutet utan nem tert vissza)

335. Redzs000 (válaszként erre: 334. - Jessica22)
2022. márc. 14. 16:36
Elmúlt igen. Kenegettem azzal a krémmel amivel az első héten kell. Nekem az segített. Azon filóztam, hogy lehet túl korán kezdtem el használni a második krémet, mert ugyebár az felpuhítja. Nem volt teljesen összeforrva, az meg, hogy felpuhult, tett rá gondolom egy lapáttal.
334. Jessica22 (válaszként erre: 333. - Redzs000)
2022. márc. 14. 08:29
Szia, érdeklődnék, hogy azóta neked mik a tapasztalataid, elmúlt ez a csípés valahogyan? Nekem is ez a szitu és aggódom, hogy gond lehet vagy mikor fog elmúlni? 🥺
333. Redzs000 (válaszként erre: 332. - Gigi6252)
2022. márc. 3. 18:12
Remélem meg időben írok. Bár kezdetben úgy tűnt nekem, hogy y pikk pakk gyógyul, de nem! Nekem is elhúzódott. Szintén ugyanez amit leírtál. Idő kell neki, sajnos semmi jó praktikám tippem nincs, csak annyi, hogy türelem, szép lesz! :) /ja meg jegeld, bár gondolom azt csinálod/
2022. febr. 18. 22:12

Sziasztok!

Elsőrorban azokhoz szólna a kérdésem, akik lézeres kisajak plasztikán voltak, dr Regényi Péternél. Két hete történt a beavatkozás, viszont kb a második héten elkezdett elviselhetetlenül kínzóan csípni a sebem pisiléskor, fürdéskor, és igazából minden esetben amikor valami folyadék hozzáér. Azt vettem észre, hogy egy két foltban még nem kezdődött meg a hámosodás, és még a "nyers" bőr látható. Kenem a cikadritin nevű krémmel, amit a doktor úr ajánlott, de egyelőre nem nagyon akar hatni. Járt valaki hasonlóképpen? Tud valaki tanácsolni valamit?

Ahogy olvasom a legtöbben azt írják, hogy a második héten már kb kutya bajuk nem volt. Kicsit aggódom, és szörnyen szenvedek pisilés közben...

Előre is köszi, ha valaki megosztja a tapasztalatát/véleményét!!

331. Mesi05 (válaszként erre: 328. - Adriii)
2022. febr. 18. 16:43

Szia Adri!

Nekem még elég friss a műtétem ezért erről nem tudok nyilatkozni. De mivel annyi ideg meg minden megy azon a részen lehet az a probléma. Talán ha egy bőrgyógyászhoz elmennél lehet tudna rajta segíteni kortizolos szuri vagy lézeres kezelés. Biztos, hogy ez nem normális viszont ha a sebszél szépen be van gyógyulva akkor nem a dr úr hibája. Csak egy kis idegre tudok gondolni ami közvetlen súrlódik inger hatására. Tudom, hogy a fogak más történet de ott is elég ha csak egy kis ideg begyullad vagy szabadon van és akár mi érintkezik vele még a hideg meleg is iszonyat fájdalommal jár. Szerintem egy jó bőrgyógyász tud neked segíteni….

330. Mesi05 (válaszként erre: 329. - Zsuzsa2007)
2022. febr. 18. 16:32
Nem tudom, hogy működik a törlés sajnos nekem sem engedi sosem…. Pl ha helyesírási hiba van vagy más szót tett be a javító program nem tudom még szerkeszteni sem …
2022. febr. 18. 08:22

Sziasztok Csajok! Ezt írta ki nekem amikor törölni akartam a hozzászólásom , feltett kérdésem .


Ahhoz, hogy a problémás hozzászólást jelenthesd a moderátornak, legalább 20 törzspontot el kell érned!


Tudja ezt valaki mit jelent. Én csak egy hozzászólást îrtam . Azt akartam törölni ???!!!!Tudna valaki segíteni.

Miért nincs lehetőség törölni?

328. Adriii
2022. febr. 10. 15:20

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni azoktól, akik már átestek a kisajak redukciós műtéten.

Leírnám a történetemet: 2020 december 18-án, Hévízen, Regényi doktor úrnál csináltattam a műtétet, kisajak redukciót(mindkét oldalon), mert vaskosak voltak a kisajkak, és kilógtak a nagyajakak alól. Tulajdonkeppen biciklinél nem zavart, egyedül az zavart, hogy kilógott, és a WC papír néha "ráragadt" valamint borotvalasnal nagyon kellett figyelnem, nehogy megvágjam.(és igen vaskosak voltak) Mivel a nővérem fél évvel előtte megcsináltatta ugyanitt, így én már nem olvastam utána, minden rendben volt nála, teljesen elégedett volt.


A műtéttel, a doktor Úrral én is 100% ig meg voltam elégedve, minden tökéletesen rendben ment. Szerintem gyönyörűek lettek a kisajkak, szabályosak, szépek (nekem 3 -4 hónap után állt be a végleges eredmény, addig nem volt érdemes nézegetni és izgulni).


A gyógyulási időszakra térnék ki.

Nekem még most is, 1 év és 2hónap után érzékeny a terület!!!:((.

Minden Wc után, ha megtörlöm, érzem, érzékeny. Szűk farmert nem húzok, mert szorít a nadrág és kellemetlen. Tehát érzem még a mai napig, hogy ott egy műtét/beavatkozás történt.

Mintha még mindig gyógyulna...de ez az ami miatt írok, hogy járt-e valaki így? Alábbhagy-e még ez a minimális fájdalom/kellemetlentség érzése?

Begyulladva nincsen, minden rendben van a kinézetével,egyszerűen csak érzékeny minden érintésre.

Szerencsére a csikló nem, csak a kisajkak része,ahol lézerrel csökkentették a méretét.



Nekem kiskoromban érzékeny volt a bőröm, de nem gondoltam, hogy ezután a műtét után ennyire érzékeny marad a terület.:(( Én legszívesebben visszacsinálnám a műtétet, ha tehetném.

Van aki ilyet tapasztalt?

Érzékenység, enyhe "fájdalom" 1 év utan is?

6 honapra a műtét után visszamentem a doktor úrhoz, de mondta, hogy külalakra minden tökéletes, nagyon szép lett, tehát az érzékeny bőrömmel függhet össze az egész.

(Nővéremnek semmi ilyen problémája nem volt).


Kérem ha valakinek van ilyen tapasztalata, az írjon ide. Nagyon köszönöm!!

2022. febr. 10. 06:36

Sziasztok!

Nekem nagyon kevés idöm van a lebeszélt mütétig .

Tudna valaki véleményt mondani Dr. Éles György plasztikai ( Kardirex Györ) munkàjàròl. Mütött valakit kisajak kisebbitéssel ? Hallott ròla valaki valami véleményt ??

Elöre is köszönöm, ha valaki tud segíteni

Zsuzsa

2022. febr. 8. 16:22
Sziasztok! Engem február 4-én műtött dr. Kocsis Andrea. A doktornő és az asszisztense is rendkívül kedves, közvetlen, olyan barátságos légkört teremtenek, hogy egy másodpercig sem éreztem kellemetlenül magam (pedig évek óta rendkívül szégyenltem a nemi szervemet és emiatt nem voltam még férfival 24 évesen). A műtét teljesen fájdalommentes volt, az injekciók előtt kaptam érzéstelenítő krémet, amitől a szurikat már nem is éreztem. A műtét napján kicsit csípett, égett a terület, de másnap szinte semmit nem éreztem már. Az eredmény nagyon szépnek tűnik (vagyis az lesz ha lemegy a duzzanat, jelenleg akkora a csiklóm, mintha egy kisebb péniszem lenne :D ) Nagyon ajánlom a doktornőt mindenkinek aki ilyen beavatkozáson gondolkozik. :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook