Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisajak plasztika fórum

Kisajak plasztika (beszélgetős fórum)


2019. nov. 11. 16:39
Egyébként bárkinek szivesen küldök kepet privatban a doktor ur undoritó munkajarol...a valóságról,és nem arról amit ö a helyszínen két méter távolságból fotóz...nevetséges. Remélem tudok segíteni ha legalább egy embernek is,de akkor már megérte.
174. ff4681e474 (válaszként erre: 173. - S.Vivien19)
2019. nov. 11. 16:23
Amugy ha vissza mész hozzá ,nem fogja érdekelni a problémád..nagyon nagyon megbántam ,hogy hozzá mentem.Ha valaki tud egy jo orvost ,aki a maradék kisajkamat helyre tudná hozni,hogy legalább ez a kellemetlen érzés elmuljon,illetve a széle az a maradék valahogy kinézzen,azt nagyon megköszönném.Amúgy én majdnem teljes 2 hetet feküdtem otthon bugyi nelkül,hogy tutira szép legyen...hát felesleges volt..bar amugysem tudtam mozogni addig...amugy en a ket kezemet összetenném ,ha csak a szimmetriával lenne problémám..:(
173. S.Vivien19 (válaszként erre: 172. - Ff4681e474)
2019. nov. 9. 16:15

Én most vagyok 18napos.

Nekem szintén egyik oldal eltűnt, másikat meg jóval nagyobbra hagyta. Szexről nem tudok beszámolni még.

172. ff4681e474 (válaszként erre: 161. - Levitate)
2019. nov. 9. 09:21

Szia!


Engem januárban mütött Dr.Sikos Géza.Nagyon csunya lett a vegeredmeny,illletve valamit elrontott mert azota is fáj a csiklomnál,ami a szexuális életemet is megneheziti...visszamentem természetesen ,és megse nézte ,hogy miröl beszélek csak igy messziröl ránézett és annyit mondott,hogy ez biztosan nem az ö hibája és csak a fotoval volt elfoglalva.A másik,hogy nagyon megcsonkitotta,a széle is ilyen darabosan gyogyult...messzirol szep ahogy a fotoin is látni,de közelröl nagyon csunya,nem beszélve a fájdalomrol.....semmi lelkiismeretesség nincs benne.

Remélem tudtam segíteni...ha esetleg mégis öt választanád,remélem te jobban jársz majd..

2019. okt. 27. 20:55

Nos, összefoglalnám a dolgokat.

Ma már több, mint 1 hetes vagyok. A műtét menete (Nem lézeres): felfeküdtem, lábak ketté, berajzolta, megnéztem, injekció először egyik oldalra, rögtön vágta is, majd utána adta másik oldalra. Közben szóltam ha bármit is éreztem kaptam plusz injekciót. Max. Ennyi a kellemetlen része. Kb 30-40 perc volt az egész. Utána igazából sztem 10-15 percet fektettek és mehettem. (Jegelés volt) 2 asszisztens volt, 1 férfi és 1 nő, a férfi nagyon kedves volt, többször megfogta a kezem, mosolygott, simogatott. A hölgy inkább a doktor úrnak segített, nem volt túl kedves. Aznap este kicsit paráztam h vérzett pisilésnél is eléggé meg amúgy is a kötés mindig átázott de másnap estére elmúlt. A lényeg ami a legfontosabb, hogy fájdalmat nem éreztem, se a műtét alatt, se utána mikor kiment at érzéstelenítő, sosem. Max csípett a műtét után pár percig, gyógyulás alatt inkább csak olyan volt mint mikor kidörzsölődött. Nem vészes. Pisi sose csípett. Nagyon hálás vagyok h nem volt fájdalmam és ajánlom mindenkinek dr. Jánky Györgyöt. Nem akarok senkit se rábeszélni de lézeres beavatkozásnál eléggé lutri h milyen neked utána, hogy 2 hétig meghalsz úgy fáj vagy nem. Örülök h kész és h megfelelő emberhez mentem. 😊

170. Juditta2019 (válaszként erre: 169. - Kkk15)
2019. okt. 20. 16:14
Tegnap még sok volt, ma reggel is még egészen átázott a géz, de már elmúlt szerencsére. Pisilésnél ijedtem meg először h csöpögött belőle a vér. Most,hogy megmostam láttam h inkább fehér váladék volt valamennyi a 2 kisajak között. Egyébként nem fájt/fáj egyáltalán csak meg van duzzadva. Majd írok még később is egy összefoglalót. Minden esetre nagyon örülök h nincs fájdalmam, se csípés pisinél.
169. kkk15 (válaszként erre: 168. - Juditta2019)
2019. okt. 20. 15:38

Én egész sokáig, de csak halvány rózsaszín, és kevés vér volt.


Hogy vagy? Fájt/Fáj? Nagyon vérzik?

2019. okt. 20. 05:48
Kinek mennyire és mennyi ideig vérzett?
167. Juditta2019 (válaszként erre: 166. - Olizs)
2019. okt. 18. 16:29
Hogy vagy? Én holnap megyek :D
166. Olizs
2019. okt. 16. 18:48
Tegnap műtött dr Regényi Péter, minden úgy történt ahogy leirták már sokan előttem. Nekem nem igazán használt az érzéstelenítő krém, így éreztem az injekciót, aztán annak a hatása is hamar kiment, így a varrást is nagyon meg szenvedtem, utána is nagyon fájt, pedig szültem már, és mell műtétem is volt, egyik sem fájt ennyire... Sok gyógyszer kellett, nagyon véreztem, mára már el viselhető a fájdalom, és a verzes is elmúlóban van... Szóval túl éltem, de az, hogy fájdalom mentes??? Abszolút nem igaz nálam, bár ez biztos egyéni érzékenység, és a lenyeg, hogy a végeredmény szép legyen. Ha szép lesz, megérte a szenvedést. Ma már aktívan jövök megyek 1 nappal a műtét után, és nem tudom milyen lesz a gyógyult állapot, de már most ezerszer jobban néz ki 😊🙏
165. kkk15
2019. okt. 12. 14:43

Sziasztok!

Tegnap volt két hete, hogy műtöttek. Az első egy hétben nem volt annyira kellemetlen a pisilés, mint az utóbbi egy hétben. Tapasztaltatok ti is ilyet? Mit csináljak, mivel kenjem, hogy ne csipjen? Egy hete minden egyes nap szenvedés a pisilés... :(


Továbbá nekem is a bal oldal az kb. nem is látszik, nem maradt belőle semmi. Sokkal érzékenyebb, mint a jobb oldal, ahol maradt belőle valami... :(

164. Bbbbb7
2019. okt. 11. 11:05
Sziasztok! Igyekeztem alaposan atolvasni mindent viszont nem találtam olyan kommentet ahol nagyajak kissebitesrol irtatok volna :) van valakinek erről tapasztalata?
163. Juditta2019 (válaszként erre: 162. - MO2)
2019. okt. 10. 20:36
Nem :) Ezt a Doktor Úr akihez mentem konzultációra ő írta nekem. Bocsi ha kihagytam.
162. MO2 (válaszként erre: 160. - Juditta2019)
2019. okt. 9. 13:33
Juditta2019 te doki vagy?
2019. okt. 4. 20:14

Sziasztok!


Még egy kérdésem lenne a korábban kiírthoz. :D

Budapesten élek, itt szeretném a műtétet is. Jelenleg Sikos Géza és Falus György között gondolkodom. Egyiküknél sincs kiírva a műtét ára, de korábbi kommenteknél 200 000 Ft-ot írtak mások. Ez mostanában is így van? Melyiküket ajánlanátok inkább? Nekem sajnos elég komoly csuklya korrekció is kéne, szinte nem is láttam még olyan képet az előtte-utána fotóknál, ami hasonlítana, nagyjából 2x akkora az enyém... Vagy ha van más plasztikai sebész, az is érdekel, olvastam olyat is, aki nem végez csuklya korrekciót, de az én esetemben az teljesen értelmetlen lenne, mindenképp csuklya és kisajak kéne egyszerre!

160. Juditta2019 (válaszként erre: 158. - Kkk15)
2019. okt. 3. 10:26

"A lézer is kés, csak fény-kés! Vág, de utána össze kell varrni!!!.


A hajszálereket lehegeszti, de a nagyobb arteriáknál és vénáknál nem csinál megfelelő elzárást,


ezért van a lézeres kisajak műtéteknél annyi utólagos bevérzés.


Az érről mozgás, mosdás, törölközés közben leválik a coagulum (alvadék dugó)


Műtétnél én az ereket egy finom elektromos csipesszel zárom el, ez biztonságos vérzéscsillapítást eredményez.



A nőgyógyászok nagy része által használt módszer :egy lapos érfogóval leszorítják a kisajak levágandó részét és úgy vágják le. Sajnos így összezúzzák a bőrben levő idegek végződéseit, ezért panaszkodnak a páciensek még 2 hét után is fájdalomról."

- sajnos nagyon reklámozzák a lézereset de ha valaki jól csinálja és szikével akkor nincs ilyen.jobbulast

159. Aaaa8 (válaszként erre: 158. - Kkk15)
2019. okt. 1. 08:58
Persze, az odema akar 3-4 hetig is lehetseges, legalabbis nekem azt mondtak, es nekem kb a 3.heten kezdett el jobban kinezni, mára meg mar teljesen olyan amilyennek szerettem volna!
158. kkk15
2019. szept. 30. 08:03
Lányok. Normális az, hogy pénteken voltam műtéten, és még mindig nagyon gyulladt az egész? Éjjel még kellett egy gyógyszert is bevennem a fájdalomra.
157. kkk15 (válaszként erre: 150. - Levitate)
2019. szept. 28. 11:54

+ ha Hévízre mész, ott kapsz jegelőt. Hogy milyen időközönként, azt nem tudom.

Én egyelőre akkor csinálom, mikor fáj.

156. kkk15 (válaszként erre: 150. - Levitate)
2019. szept. 28. 11:52
Szia. Én kaptam a Dr. Úrtól egy levél curidol gyógyszert. Kb. 3 órára elmulassza. Ha az elfogy algoflex forte-t fogok szedni rá.
155. kkk15 (válaszként erre: 152. - S.Vivien19)
2019. szept. 27. 20:41
Köszi. Remélem nekem is elfog. 😊
154. kkk15 (válaszként erre: 153. - S.Vivien19)
2019. szept. 27. 20:41
Nem volt. Olvastam már itt, hogy Hévízen nem csinálnak.
153. S.Vivien19 (válaszként erre: 151. - Kkk15)
2019. szept. 27. 19:20
Csuklya is volt neked?
152. S.Vivien19 (válaszként erre: 151. - Kkk15)
2019. szept. 27. 19:19
Igen, nekem is ugyanez volt!😃 mondtam is páromnak, hogy ez így nem az igazi😃 de nekem elmúlt!
151. kkk15
2019. szept. 27. 18:29

Sziasztok.

Nektek volt olyan tapasztalatotok, hogy műtét után a pisilés nem a megfelelő irányban ment? Eddig háromszor voltam mosdóba, de háromszor sikerült lepisilnem a bal combom....

2019. szept. 27. 17:07

Sziasztok!


Lenne két kérdésem: az egyik, hogy kinek melyik fájdalomcsillapító vált be a műtét után? Kb. hány napig szedtétek és naponta hány darabot?

A másik pedig, hogy a jegelést hogy a legegyszerűbb megoldani? Venni egy olyan tasakot, amit borogatásra szoktak használni és azzal? Ebben a témában is érdekel, nagyjából hány napig, milyen gyakran jegeltétek. Ezt mindenképp kell, nem csak akkor, ha nagyon fáj, ugye?


Köszönöm előre is annak, aki válaszol. :) Régóta tervezem a műtétet és a lehető legkörültekintőbben fel szeretnék készülni rá...

149. Juditta2019 (válaszként erre: 144. - Csillag99)
2019. szept. 24. 19:53
Az intim plasztika fórumnál olvasd el amit írtam, szerintem hasznos lehet.
148. Aaaa8 (válaszként erre: 147. - Kkk15)
2019. szept. 20. 11:10
2db betet az utra, 2fajta kremet amit az elso idoszakban kell hasznalni, fajdalomcsillapito tabletta,criogel (jegzsele) aloevera spray, verzescsillapito tabletta
147. kkk15
2019. szept. 16. 20:19
Heló Lányok! Tudnátok abba segíteni, hogy Hévízen dr. Regényinél az un. "szeretetcsomag" ami 10000 Ft-ba kerül az mit tartalmaz? Lanyos zavaromban vagy elfelejtettem, vagy nem is kérdeztem meg, hogy mi van benne? :)
2019. szept. 9. 08:30
Csuklya korrekcióra kit ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook