Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2059. Anitaaaa (válaszként erre: 2058. - Alaleh)
2012. máj. 27. 10:56

Szia Alaleh!

Őszinte leszek, csak a levest eszegetem, 1-1 falat zöldség, vagy víz ennyi.( Keményen koplalok) Ha szédőlgök 3 falat akármi , persze azt csak rosszullétre. Mozgásnak ott a házimunka, meg a 3 gyerek levezetésnek a kert. Szóval nem tornázok:(

Nem nagyon ízlik a leves az a baj :(

2058. Alaleh (válaszként erre: 2056. - Anitaaaa)
2012. máj. 25. 16:23

Szia Anita!

Csak a levest eszed a leírtakból,a többit azt magadtól állítod össze,mármint a diéta levessen kívüli részét?

Sok sikert.

2057. Alaleh (válaszként erre: 2055. - Landrea74)
2012. máj. 25. 16:17

Szia landrea74!

Az első héten mindig így van aztán nagyon kevés megy le a második héten.

Szerintem ha ezzel a diétával szeretnéd leadni mind a 15kg-ot akkor tarts szünetet a kúrák közt.

Igyál sok vizet,és mozogj valamit,a séta is jó csak intezív legyen.

További sok minuszt.

2056. Anitaaaa
2012. máj. 25. 12:18

Szia mindenkinek! :)

Én ma kezdtem leveselni:)

Háát mit mondjak van rajtam bőven 30kg plussz:(

163 cm vagyok és 86 kg :((

ha ezen az első héten lemegy 5 kg akkor már nyert ügyem van:)) Alapból szeretem a levest, majd megszokom ezt az ízvilágot:)

NEm eszem 3 napja kenyeret, csak a reggeli kávémba kell a cukor meg a tej( Erről nem vagyok hajlandó lemondani)Nincs édesség nasi csak leve,leves,leves, meg zöldség gyümi.

Remélem menni fog mert szörnyen érzem magam a bőrömben:(

Kitartást mindenkinek :)

Üdv: Anita

2055. landrea74
2012. máj. 25. 11:56

Sziasztok!

Én egy hét alatt leadtam 4 kg-ot. Második hetet taposom, a levest egész jól megszoktam, viszont a súlyom stagnál, egy deka nem sok nem akar le menni! Nem tudom mi lehet. Pedig van még rajtam +15 kg. Nem adom fel, a leves kúrák között zöldség, hal diétát fogok tartani. Sok sikert MINDENKINEK!

2054. doress (válaszként erre: 2052. - Alaleh)
2012. máj. 24. 17:42
:)))
2053. Pemp (válaszként erre: 2052. - Alaleh)
2012. máj. 23. 17:18

Sziasztok!

Nézegettem én is ezt a diétát, de ha jólemlékszem szerepel a 100 legveszélyesebb fogyókúra között, így nem volt merszem belevágni :$ Lehet nem kellene elolvasgatnom mit írnak az egyes diétákról, olyan lehet, mint a gyógyszereknél a mellékhatások, ha nem olvasod nem hat a placebó ... :)

Nekem jelenleg pihi van, de mérsékelt mennyiséggel és nem akármit. Valami szupit viszont kellene találnom. Valakinek valami ötlete?

Nekem a leves amit egy adagban megfőztem 7 napig elég, nem is romlott meg az idő alatt. Íme a példa, hogy tartósító nélkül is van ami tartós :)

Kitartás csajok!

2052. Alaleh (válaszként erre: 2051. - Doress)
2012. máj. 23. 10:44

De igen bevált,de ez nem végleges megoldás.

A Dukan féle diétát szeretném végig csinálni(eredetit)

[link]

A leves amit egyszer megcsinálsz kb.3napra elég ez eddig az ideig simán eláll.

Én is ma kezdtem ismét ,1 napot kihagytam mert vendégeim voltak :D Hmmm?

2051. doress (válaszként erre: 2049. - Alaleh)
2012. máj. 23. 00:41

Köszönöm :)

De neked nem vált be ez a diéta?

Milyen diétát szeretnél még kipróbálni?


Holnap kezdem újra a levest:D. jááááj.....

A leves szerintetek meddig áll el a hűtőben, h ne romoljon meg? 1 hétig kb?

Mindenkinek kitartást! :)

2050. Alaleh (válaszként erre: 2048. - Baby-G)
2012. máj. 22. 04:14

szia Baby-G!

Remélem a Randi jól sikerült ha már bűnbe estél érte:D

Kitartás.

Találtám egy szerintem jó diétát én azt hiszem azt próbálom ha ennek vége.Figyelmedbe ajánlom: [link]

Szerintem ez az életmod változtatáshoz is remek kezdés.A naplóját is olvasd el nagyon részletes.

További sok sikert és minuszokat

2049. Alaleh (válaszként erre: 2047. - Doress)
2012. máj. 22. 04:07

szia doress!

Az édességröl nekem nem kell sokat mondani mert én is édesség mániás vagyok:D

Elfog múlni,nekem elmúlt,hiszen a leves a káposzta és a sárgarépa elég édes.Amikor nagyon hiányzik egyél egy kis levest,vizet rá :D

A levesek közti étkezés levan írva a cikkben,de ha vissza olvasod a forumot ott is megtalálod.

Kitartásssssssss.

2048. Baby-G (válaszként erre: 2045. - Alaleh)
2012. máj. 21. 18:54
En is itt vagyok, csak csondben sunnyogok a sarokban , mert 7 vegen bunoztem ( randim volt es nem mondhattam nemet a pizzara ) , szoval most holnaptol kezdem elolrol ...jajistenem :) legkorabban szombaton meretkezem , de olvaslak am titeket es szurkolok !!! :)
2047. doress
2012. máj. 21. 18:31

Sziasztok!


Én ma kezdtem el a káposztaleves diétát.

Nem a kedvencem az biztos,és annyira kívánom az édességet...Félek,hogy nem tudom majd betartani az 1 hetet. 167 cm vagyok és 66 kg.

Ha 1 hét alatt lemenne 2 kg,én már annak is örülnék. :)

Ti hogy bírjátok? Mit esztek a leves mellé és hány óránként?

Én egyszer már csináltam ezt a diétát,de akkor csak 3 napig bírtam,és nem is fogytam semmit se.

Most talán másképp lesz.:)

2046. Pemp (válaszként erre: 2045. - Alaleh)
2012. máj. 21. 17:57

Na, de kis ügyes vagy :) Nekem tegnap ment le a 7. napom, uh most abba is hagytam. Terveim szerint ezentúl majd csak kb 2 vagy 3 havonta szeretném ezt a kúrát csinálni, mivel méregtelenítésnek nagyon jó. Most próbálok az új életmódom szerint élni, sportolni és nyárra csúcsformában lenni :)

A mérlegelésed akkor próbáld minél tovább húzni, nehogy rossz élményed legyen vele. Kitartást és sok - -t!

2045. Alaleh (válaszként erre: 2044. - Pemp)
2012. máj. 21. 05:54

Köszi a választ.Úgy látom csak mi vagyunk aktívak :D

Na meg volt a reggeli mérés 4.5 kg ment le az első körben,ma kezdem a második hetet.Szeretnék még 2kg ezen a héten leadni.Remélem meg lesz.

Jó lenne ezzen a héten nem ráugrálni a mérlegre,mert a második héten lassabban mennek a kilók lefele.Aztán ha nem látok változást pipa leszek.Megpróbálom a negyedik nap reggelén megnézni.Addig is jó fogyizást.

2044. Pemp (válaszként erre: 2041. - Alaleh)
2012. máj. 20. 23:13

Szia Alaleh!

Közben igyekszem keveset enni, normál kajákból. Teljesen kiiktattam a kenyeret, pékárut illetve cukrot az étrendemből. Figyelek a kalóriákra, bár az csak amolyan elrettentésképp, hogy "te jó ég, 2 dl multivitamin kb 160 Kcal, basszus, azért mennyit is kellene bicikliznem" :$ erre mondják tesómék, hogy fanatikus vagyok.

Reggelente, illetve éhség esetén, ebéd előtt és után gyümölcsöt eszem, ill light joghurtot, salátát. A húsok mellé saláta, rántás nélküli főzelékek. Sok-sok finomságot lehet találni neten, amelyek kevésbé hízlalóak. Illetve ha nem szeretnél másféléket enni, akkor szerintem elegendő a régi mennyiség negyede is (ennyivel én már telinek érzem magam).

2043. Alaleh (válaszként erre: 2042. - Eva1987)
2012. máj. 20. 18:23

Kapszula?Én a levessel diétázom,külünben ahol élek nem is tudnám beszerezni a kapszulát.Amúgy milyen,és ,hogy mükszik?

Ma volt a 7.napom és nekem eddig nincs bajom a levessel,majd reggel mérem magam.Holnap kezdem a 2.hetet.

Kívánok további minuszokat

2042. eva1987 (válaszként erre: 2035. - Alaleh)
2012. máj. 20. 13:44

Én is 1 hete kezdtem neki a káposztaleves kapszula diétának és már 2 kiló lement rólam. 6 kilót szeretnék még leadni, de azért fogok mellé sportolni is, hogy biztosan lemenjen!

Tetszik ez a káposztaleves kapszulás diéta, mert ez eddig a legolcsóbb és a leginkább bevált nekem.


Az interneten találtam meg a legolcsóbbat. Van Budapesten üzletük is. (sok boltban 600-800Ft-al drágább)


[link]

2041. Alaleh (válaszként erre: 2040. - Pemp)
2012. máj. 19. 14:39

Szia Pemp!

Igen én 2héten keresztűl csináltam és most is úgy szeretném,nem lett semmi bajom töle.Te a szünetek közt ,mit eszel,hogyan táplálkozol?

2040. Pemp (válaszként erre: 2036. - Alaleh)
2012. máj. 18. 11:34

Köszönöm szépen :) Sok sikert neked is a többi minuszoláshoz. 2 héten keresztűl folyamat csinálod? Az nem sok? Mindenhol azt olvastam, hogy igen ismételhető, de legyen közte minimum egy hét szünet.

Ma van nekem is az 5. napom, de szegény leves, már a #&@{}-ba kívánom :$ :)

2039. Baby-G (válaszként erre: 2038. - Alaleh)
2012. máj. 18. 10:30
Nyersen . igy tovabb is tart egy kicsit mert jo alaposan meg kell ragni , es igy tobb vitamin marad bennuk.
2038. Alaleh (válaszként erre: 2032. - Baby-G)
2012. máj. 18. 06:28

Szia Baby-G

Gratulálok az eddigi eredményedhez.

Szeretném megkérdezni a zöldségeket nyersen fogyasztod,vagy párolva?

További sok-sok minuszt.

2037. Alaleh (válaszként erre: 2029. - Dika-84)
2012. máj. 18. 06:20

Szia Dika!

Ez nem bénaság,(lehet,hogy most hülyeséget írok )de lehet,hogy még nem készűltél rá a diétára,ezt azért írom mert én is kb.1 hónapig így voltam vele,tudtam ,hogy nem olyan nehéz,tudtam,hogy kell de nem jött az a "katt"Aztán egy szép reggel bele néztem a tükörbe és képzeld egy bálnát láttam benne:D Na gondoltam most már itt az ideje egy jó kis kápi leves partynak.Szerintem a te súlyod nem is sok(mindenki maga érzzi,hogy mi a jó neki)Lehet,hogy ez le menne máshogy is,és nem kellene diétáznod. :D

Kitartást kívánok.

2036. Alaleh (válaszként erre: 2028. - Pemp)
2012. máj. 18. 06:08

Gratulálok a szép eredményedhez.Én is azt a leírást használom amit te.Dvd-re tonázom otthon,és taposó gépet használok.

További jó eredményt.

2035. Alaleh
2012. máj. 18. 06:03

Sziasztok!

Ma van az ötödik napom :D

Eddig ment simán(na majd a második hét az már nem lesz ilyen sima:D),és kb.3,5 kg ment le,azt hiszem most is meg lesz a -6kg.

Most reggelizem a mai első tál levest.

Szeretnék még 14-15 kg minuszt ,azt nemtudom,hogy végig ezzel a diétával vagy másikkal.

Kívánok nektek jó eredményt.

Szép napot :D

2034. Pemp (válaszként erre: 2031. - Baby-G)
2012. máj. 17. 22:05
Köszönöm szépen :) és kívánok sok-sok erőt neked is hozzá :)
2033. Pemp (válaszként erre: 2029. - Dika-84)
2012. máj. 17. 22:03

Dehogy vagy béna, hisz már nekiálltál ez is eredmény :) sose azt mondogasd magadnak, hogy béna vagy. Nagyon is ügyes vagy és menni fog, pláne ilyen csekély súlyfeleslegnél.

A tekerés változó, általában ráteszem a laptopot a kartámaszra és letekerek egy sorozatnyi (45 perc) vagy egy filmnyi (kb 90 perc) időt. Ajánlom ezt a módszert, mivel így észre sem veszed, hogy repül az idő. Érdemes tudni, hogy szükséged van minimum 30 perc folyamatos mozgásra, mivel a szervezeted a fél óra alatt csak a májadban lévő cukrot használja fel.

Kitartás és csak ügyesen!

2032. Baby-G
2012. máj. 17. 20:51

En ma meg csak egy kis ananaszt ettem reggelire , ebedre egy tanyer leves , es most keszulok enni megint egy kis levest.

Van a hutoben zeller , uborka , spenot (imadooom :) , holnap ezekbool csemegezek majd.

A zellert imadom nyersen , nagyon finom, es nagyon egeszseges is .

2031. Baby-G (válaszként erre: 2028. - Pemp)
2012. máj. 17. 20:47

Gratulalok a leadott kilokhoz , es teljes mertekben egyetertek veled : fejben dol el minden !


Csak kemenyen , csajok !! :)

2030. Baby-G (válaszként erre: 2029. - Dika-84)
2012. máj. 17. 20:46

De jo lenne , ha nekem is csak annyi lenne a plusz !

Tarts ki Dika !!!!! Ha tenyleg betartod , egy het alatt lemegy rolad siman , es ha utana se kezded el kizabalni a hutot akkor nyert ugyed van !!!!


En min. 7 kilot szeretnek leadni , de 10 meg jobb lenne . Most vagyok 62 es 160 cm . Mondjuk nem olyan veszes , mert sokat sportolok, tehat izom is van rajtam boven , de en akkorr sem erzem igy jol magam :(

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook