Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2029. Dika-84 (válaszként erre: 2028. - Pemp)
2012. máj. 17. 19:58

én csak 3-4 kilót szeretnék leadni de béna vagyok....ma is este rontottam el mindent..

Mennyit tekersz a szobabicajon időben?

2028. Pemp
2012. máj. 17. 18:38

Üdv minden Fórumozótársnak!


Hétfőn elkezdetem a káposztaleves "nassolását" immáron 3. alkalommal, persze köztük minimum egy hetes szünetekkel. Bánom, hogy az első diétát megelőzően nem mértem meg a súlyom, de amit korábban mértem az 94 kg-volt. Jelenleg 73 kg vagyok, mellette be kell vallanom, hogy napi szinten rászoktam a sportolásra, hol futok, Rékára tornázom, vagy csak magamtól csinálok gyakorlatokat egy-egy film nézése közben, amit legjobban szeretek a szobakerékpár (bár sajna ez legkevésbé formálja az én problémás részeim - körte típus vagyok).

A diétát nem az itteni cikk szerint csináltam/csinálom. Az 5. napon a leves mellett 6 szem paradicsomot és 20 dkg párolt csirkemellet/halat eszem. A 6. nap 2-3 szelet cs.mell és saláta+leves, 7.-en leves valamint főtt barnarizs, zöldség és gyümölcs.

A lényeg az elhatározás, tudom ez olyan elcsépelt, de komolyan mondom, majd 20 kg-ot adtam le 4 hónap alatt. Akik régen láttak mind csodálkoznak és azt kérdezik valami nagy szerelem hozta e ezeket a minuszokat. :)

Szóval nagyon sokat jelent, hogy fejben mennyire vagy elhatározott, pláne ha a családtagjaid kínálgatnak különféle finomságokkal és azt mondják, hogy már amit fogytál bőven elegendő. Soha ne engedd eltérítei magad a kiszemelt célodtól és ne álmodj túl sokat(pl.: 40 kg 5 hónap alatt).

Kívánok mindenkinek rengeteg kitartást és sok-sok minusz kilogrammokat :)

2027. Dika-84 (válaszként erre: 2026. - Baby-G)
2012. máj. 17. 07:35

Szia! Ettem este sütit amit a családomnak készítettem...:-(

TE mennyiről kezded?Itt egyeztethetnénk hogy melyik nap mit lehet enni!Akkor ma újra belevágok,csinálhatnánk együtt!Sok sikert!

2026. Baby-G
2012. máj. 16. 22:32

sziasztok!

en holnap kezdem megint , egyszer mar leadtam vele 5 nap alatt 4 kilot , es nem is jott vissza .

a valtozatossag kedveert nekiugrottam az atkinsnak , de a 3.napra mar nagyon rosszul ereztem magam :( izom es izuleti fajdalom, fulzugas erosodese , allando faradtsag ...borzalmas !!!

a kaposztatol viszont sokkal jobb lett a kozerzetem es energikusabb voltam . ma este kepes voltam meg atmenni boltba , es nekialltam fozni holnapra :) kicsit merges is lettem mert suritett paradicsomot elfelejtettem venni...

Dika- en is reggelire gyumolcs , neha egy kis natur joghurttal megontozve , ebedre leves ,delutan -este leves , esetleg elragcsaltam meg egy kis zoldseget , gyumolcsot .

2025. Alaleh (válaszként erre: 2023. - Dika-84)
2012. máj. 15. 10:10

Kicsit utánna vissza kell fogni magad.

Be lehet tartani.Én reggelire gyümit ettem,és rengeteg levest bekajáltam 5-6 alkalommal naponta.

2024. Dika-84
2012. máj. 15. 07:54
Ja és mégvalami!Azt írja hogy az első nap csak leves és gyümölcs.TI ezt hogy csináltátok?Reggeli gyümi,ebéd leves és vacsira is leves vagy milyen arányban?
2023. Dika-84 (válaszként erre: 2021. - Alaleh)
2012. máj. 15. 07:48
És tudtad tartani is?Nem jött vissza mind?
2022. Dika-84 (válaszként erre: 2020. - Editke24)
2012. máj. 15. 07:47

Szia,én pont 10 kg -al vagyok több.

A tegnapi napot elcsesztem,így ma újra nekifutok.Remélem sikerűlni fog.

Sok sikert mindenkinek!!!

Este írok hogy alakúlt a napom!

2021. Alaleh
2012. máj. 15. 05:43

Sziasztok!

Ma van a 2.napom.Egy éve már végig csináltam 2hetet,6 kg ment le.Most is szeretnék ilyen eredményt elérni. 2hét után kis pihi és ismétlés.Remélem sikerül.

Sok minusz kilót mindenkinek.

2020. Editke24
2012. máj. 14. 21:35
57 kg..
2019. Dika-84
2012. máj. 14. 18:48

Nekem is 0-ás a vércsoportom.....:-(

Editke TE mennyivel kezdted?

2018. Editke24
2012. máj. 14. 14:30
Ja..a dietetikus szerint a O-ás vércsoportúaknak, mint pl. én nem ajánlatos ez a diéta..így a végén jó ezt megtudni, miért vagyok rosszul állandóan..
2017. Editke24
2012. máj. 14. 14:02
Hát, 6. nap, ezt a kicsit már kibírom, de soha többet nem csinálom az is biztos...tegnap a levestől hánytam már..ja, és a rosszullétekről, szédülésről nem is beszélve...Kezdem azt gondolni, hogy ez a diéta tényleg csak azoknak való, akinek viszonylag sok a súlyfeleslegük..6. nap -2,5kg..és tényleg nem csaltam..de ez a kalóriamennyiség amit beviszek szinte 0...ha ennyire sanyargatni akarja valaki magát, hatásosabb semmit nem enni, attól nem ennyi megy le, hanem sokkal több..
2016. Ani_29
2012. máj. 14. 12:03

Sziasztok!

A szülés után még 8Kg maradt rajtam a kiindulási súlyomból. Az sem volt kevés 110 Kg. :( Bár a 180cm-hez nézve nem tűnök annyira kövérnek...

Így hogy a kisfiam már elmúlt 7 hónapos, így belekezdtem én is a diétába. :)

Ma már a 4. napot kezdtem! És már minusz 4,5 Kg-nál járok úgy, hogy persze ma reggel meg is jött. :( Úgy hogy ez nem teljesen hivatalos súly.De megírom, hogy mi lett a vége. :)

Viszont centikben is mérhető a változás. :) Ja és nem csak a hasamon! (mell: -2,5 cm, derék: -4 cm, csípő: -2,5 cm, a combomból csak 1 cm ment le, de még van egy pár napom. :) )

Nekem a legnagyobb kihívás amikor a férjem haza jön a munkából és leülünk együtt vacsorázni. Ő normális ételeket eszik. Furcsa módon nem vagyok hisztis, hogy nem ehetek normálisan.

Bevallom tegnap csatam egy kicsit, mert a párolt padlizsán mellé ettem egy kis párizsit, De nem ment volna le anélkül.

Ma ugye banánt ehetek, és minden falatot 15-20 szor megrágok, gondolom ez is kicsit átveri at agyamat. A levest is 15 percig eszem, úgy hogy leturmixoltam, de azon a pépen is csak nyammogok. A vizet is úgy iszom mintha nem lenne több kis apró kortyokban.

Nem állítom, hogy nem vagyok éhes folyamatosan. De sokkal kipihentebb lettem, nem vagyok fáradékony, főleg a kis örökmozgó mellett. :)

Kitartást mindenkinek!!!

2015. Dika-84
2012. máj. 13. 15:43

Sziasztok!

Holnap kezdeném a diétát!Valaki velem tart????

2014. Mikolt39
2012. máj. 11. 09:09

Sziasztok!


Én ma kezdtem el,kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!

Mínusz 10kg a cél.

Hajrá mindenkinek!!

2013. Editke24
2012. máj. 10. 14:56
Sziasztok! Tegnap kezdtem el, kicsit kételkedem a dologban. A leves nemhogy nem finom, valami borzalom:D De ha ez az ára, hát legyen. Tapasztaltam én is pár dolgot..pl. annyira sokat járok wc-re, hogy majdnem megijeszt, ill. izzadok..Nem sok felesleg van rajtam, remélem így is hatásos..és nem csak a vizet hajtja ki, hanem ezért szeretnék fogyni is...
2012. máj. 7. 19:44

Sziasztok!

Én is ma kezdtem el a kúrát, bár én másképp csináltam meg a levest. :P egy munkatársamtól hallottam, hogy káposztával lehet fogyni..

Egyszerű módon a levesbe káposztát, mirelit vegyeszöldséget tettem.. (karfiol, brokkoli, sárgarépa). Fűszereztem sóval, ételízesítővel, és fokhagymával:P nekem nagyon bejön:D remélem kitartó leszek és hogy használni fog. :P hogy ne legyen unalmas, többféleképpen fogom elkészíteni.

Sok sikert és kitartást mindenkinek.

2011. ancsi7676
2012. máj. 5. 08:05

Sziasztok!

Én most kezdtem másodjára a kúrát.Először simán lement 3 kiló sőt még az utána következő napokban is.Most a 3-dik napnál tartok a kisfiammal együtt csináljuk és megvagyunk elégedve vele!Kitartást kívánok mindenkinek az egésznek az a lényege hogy higgyünk is a sikerbe és ne csaljunk:)

2010. zsozsicii
2012. ápr. 27. 19:29
Csatlakozom! Holnaptól kezdem :) Ki kezdi velem vagy ki hol tart???? :)
2009. endzsi89
2012. ápr. 26. 16:06

Ne haragudj!

Én ezt egyáltalán nem bántásnak irtam...bár úgylátom annak vetted.

Én sem tartom be 100%ra...

2008. cackoka (válaszként erre: 2004. - Endzsi89)
2012. ápr. 26. 14:31
mért hagynám abba? köszi a véleményed. én lazábban veszem a szabályokat, de szerintem ez nem gáz. önuralom terén nincs gond. remélem a kisfiaimnak így is példaértékű vagyok! szerencsére már 5-6 kilót fogytam, másfél hónap telt el, nincs bűntudatom. este lefutok 5 km-t, és egész nap rohangálok utánunk (egyik 9 hónapos, másik 22 hónapos). örülök, hogy te 100 %osan betartod, hajrá!
2007. OGGY79 (válaszként erre: 2006. - Endzsi89)
2012. ápr. 25. 12:47

ilyen korhelyleves szerűségre gondolok :D


monjuk tejföl helyett joghurt :S

2006. endzsi89
2012. ápr. 25. 12:14

Szia!


Hát nem tudom hogy savanyú káposztából milyen leves lenne...sztem nem túl finom :)

Nem hallottam hogy valaki abból csinálta volna...de próbáld ki! :)

Amúgy sima édes káposztából sem rossz izü!

2005. OGGY79
2012. ápr. 25. 11:59

sziasztok


savanyú kápiból nem lehet ezt a qúúrát csinálni?? :S

2004. endzsi89
2012. ápr. 25. 09:16

Örülök,hogy sikerélményed van a lement kilók miatt!

Gondolj bele milyen eredményt érnél el ha nem csalnál!

Hiszen csak egy hétről van szó...annyit féllábon is kibir az ember!

Én is főzöm itt a jobnál jobb kajákat a páromnak,de még csak bele se nyalok...

Ez a kúra egy nagyon jó önfejlesztő gyakorlat is egyben,hisz megtanit az önuralomra...gondolj bele...ha csalsz az azt jelenti hogy még saját magadnak sem tudsz parancsolni...sztem példaértékü lenne a kisfiad szemében is ha látná,hogy neki egy olyan anyukája van,aki erős és szavahihető...de ez csak az én véleményem! :)

A tegnapi napon este amikor a krumpievés rész volt....hát....komolyan mondom....életemben nem esett még ilyen jól krumpli vajjal...:)

Amúgy nem volt semmi baj,egész nap jól birtam...tegnap óta megszerettem a nyers karalábét...:)

Sztem életemben összesen nem ettem még ennyi zöldséget mint az utóbbi napokban! :)

És most mi lesz? Folytatod a kúrát vagy abbahagyod? Vagy igy érzésből nyomatod tovább?

2003. cackoka (válaszként erre: 2002. - Endzsi89)
2012. ápr. 24. 22:25
őszintén? csaltam! a fiamnak (kétéves) nagyon ízlik a leves! ebédig okés is volt, aztán sajnos ettem péksütit (2 fornetti), meg este a gyerekek maradékát (tudod a konyhamalac), aztán futni mentem, de csak 20 percet, mert elkezdett zuhogni. tudod mi a durva? hogy a kíváncsiság miatt ráálltam a mérlegre (közben imádkoztam magamban, hogy nehogy már híztam a fogyim alatt:))), és még egy fél kiló mement. szóval nekem bejön ez a leveskúra!!!
2002. endzsi89
2012. ápr. 24. 17:56

Vettem egy akkora krumplit ami akkora mint a fél fejem!:)

Ma a zöldséges nap nem volt nehéz,bár a gyümölcs nap könnyebb volt egy picit! :)

Én nem mérekezek majd csak hétfőn,annyira nem érdekel hogy mennyi fog lemenni,ezt inkább egy jó kis méregtelenitő kúrának fogom fel.

Ha lemegy 3 kg a héten,annak is nagyon fogok örülni,de ha csak 0.1kg akkor is! :)

Igazándiból majd a közeljövőben egy 15 napos léböjtkúrát akarok tartani,amire ezt bemelegitésnek szánom!

A mai energialevezetésem a konyha kisúrolása meritette ki...mindent lesúroltam...elágettem ma vagy 1000kcal legalább! :)

Hogy ment a mai nap?

2001. cackoka (válaszként erre: 2000. - Endzsi89)
2012. ápr. 24. 14:02

képzeld, már is lement egy kiló! igaz, én már több ,mint egy hónapja futni járok, és már fogytam 4 kilót, de az utóbbi egy-két hétben megállt. szóval ma már csinálom rendesen!

hát az utolsó kérdéredre nem tudok, mit írni, egyél akkorát, amekkora van. na ezt jól megmondtam, igaz?!:)

2000. endzsi89
2012. ápr. 24. 09:28

Szurkolok,ma már keményen nyomassad...:)

Reggel óta tele vagyok energiával...nagyon jól érzem magam!

Gyanús délután jógával fogom levezetni a felesleges energiákat,meg lehet futok is egy nagyot...

Egy olyan kérdésem lenne,a nagy héjában sült krumpli az mit takar magában?

Mindenkinek más a nagy...:)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook