Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2149. Baby-G (válaszként erre: 2148. - Causeuse)
2013. jan. 19. 13:45

En nem irtam olyat , hogy az alma hizlal.

Ha az eredeti receptet elolvasod , abban is fel van tuntetve , hogy barmilyen gyumolcs , kiveve pl. szolo , banan .

A szenhidrat sok vizet kot meg , ezert erdemes odafigyelni a ch-tartalomra . Pl. az Atkins is ezen alapul, meg a paleo etrend, mindkettotol gyonyoruen lehet fogyni . Minel kevesebb ch bevitel , ez a lenyeg .

Sok sikert , remelem megtalalod azt , ami neked segit .

2148. Causeuse (válaszként erre: 2142. - Baby-G)
2013. jan. 19. 09:13

Nagyon köszi a válaszokat!


Nem akarok belegázolni senki lelkivilágába, de ha eljutunk addig, hogy az alma is hizlal, akkor inkább ne menjünk bele...

Én nem voltam soha túlsúlyos, sőt. Korábban is ettem bőven mindenfélét, szóval nehogy már az edzés és a "ch-s gyümi" miatt rakódjon rám most a háj. Olyan tanácsokat várok, ami a káposztaleves diéta kellemetlen mellékhatásait segít felderíteni.

(mellesleg natúr joghurt, bio gyümölcs, zöldség - kivéve a paradicsom - azt a nagyi hozza :)

2147. Baby-G (válaszként erre: 2146. - Melendy)
2013. jan. 18. 13:23
Sok sikert es kitartast ! :)
2146. melendy (válaszként erre: 2145. - Baby-G)
2013. jan. 18. 11:00

Ez csak az én véleményem. Minenkire másképpen hat, hiszen nem vagyunk egyformák! : )

De örülök neki, hogy neked sikerült! Nekem nem elég 4 kiló minusz legelább 5x4 kiló minusz kéne! :) Így a 90napost is végig csinálom! Káposztalevesből van még 2 napom...

2145. Baby-G (válaszként erre: 2144. - Melendy)
2013. jan. 17. 23:40
nem virag futty , anno 5 nap alatt 4 kilot fogytam es nem jott vissza, es azota is jol vagyok :)
2144. melendy
2013. jan. 17. 23:20

Én most tartok a diéta 4. napján. A következők a tapasztalataim: Farkas éhes nem voltam, de meg tudtam volna enni valami finomabbat is. A diéta mellett szedek vitaminokat így attól is jobban éreztem magam, erre még a diéta is rásegített. Mérlegre ugyan még nem álltam, de mindent a maga idejében. Minden jó ellenére olyan hasmenést okozott a diéta, amit még sohasem tapasztaltam. Egyet értek az előttem szólókkal. Véleményem szerint jó nagy "virág fütty" ez az egész. Ha valaki fogyni akar, tornázzon legalább napi 15 percet, vagy heti 3 napon amennyi jól esik. Ezzel csak tönkre teszi az ember a bélműködését, és hamar visszajönnek a kilók.

Egyél fehérhúsokat, sok zöldséget, és kevés szénhidrátot. Nassolj egészségesen!

Üzenem a túlsúllyal szenvedőknek, hogy: "Minden, ami finom az bűn!" És ha sokat bűnözöl, meglátszik rajtad! : )

2143. pigoka (válaszként erre: 2142. - Baby-G)
2013. jan. 17. 22:30
sziasztok abszolút egyetértek veled és alátámasztom azzal,hogy én a káposztalevest úgy kezdtem anno,hogy egy kis gyümi ,müzli illetve gyümijoghurt belefér....hát egyáltalán nem fogytam semmit,amint elhagytam ezeket,rögtön megindultak a kilók is.Tehát ez a sok vacak cucc,mint a gyüm.joghurt,müzli rohadtul hízlalnak és tele vannak egyéb szemét cuccokkal amik teljesen egészségtelenek annak ellenére,hogy azt reklámozzák milyen egészséges és milyen jót tesz a bélműködésnek...háát egy nagy kalap szar!!
2142. Baby-G (válaszként erre: 2139. - Causeuse)
2013. jan. 17. 22:11
Szia , " barna rizst, gyümölcsöket, joghurtokat, müzlit" . Milyen gyumolcs , milyen joghurt , muzli ? Ha teljesen natur es gyumolcsbol pl. grapefruit ok, de a legtobb gyumi tele van ch-val , mint a izesitett joghurtok es muzlik is . Tevhit , hogy egeszseges.
2141. Causeuse (válaszként erre: 2140. - Globus)
2013. jan. 16. 22:59
Hú, köszi a választ. Nem túl biztató. Akkor most mi legyen? Folytassam az egészséges életformát, és reménykedjek, hogy nem hízok kétszer ekkorára? Vagy még most kenjek meg 5 szelet fehér kenyeret egy fél vödör kacsazsírral ...hátha? :)
2140. globus (válaszként erre: 2139. - Causeuse)
2013. jan. 16. 22:44

Szia!

Szerintem ilyenkor történik az, hogy az anyagcsere a kezdeti megvonás okozta sokkot kiheverve tartalékoló üzemmódra vált, és később bármilyen kis mennyiségű kaja érkezik, abból el tud raktározni.

Talán ez a jelenség lehet oka annak a szólásnak, hogy az elhízás felé fogyókúrák göröngyös útja vezet. Minél többször tart valamilyen megvonásos diétát valaki, annál inkább bosszút áll a természet.

Persze vannak kivételek, de az ilyen emberek akaratereje acélból van :)

2139. Causeuse
2013. jan. 16. 22:41

Sziasztok!

Senkit nem akarok elijeszteni a diétától, csak egy tanácsot kérnék. Én nem voltam túlsúlyos, amikor elkezdtem a fogyókúrát, kis úszógumi volt ugyan, de nem vészes. Inkább egy egészséges életmód nyitányaként tekintettem az egy hétre, és tényleg frissnek éreztem magam utána. Azóta nem eszem kenyeret, cukrot, tésztát - húsokat fogyasztok zöldséggel, barna rizst, gyümölcsöket, joghurtokat, müzlit. Reggelizem, és éjszaka nem eszek. Járok heti kétszer edzeni is. Hogy mi a gond? Az, hogy mióta abbahagytam a kúrát, rohamos ütemben hízok, már alig tudom begombolni a nadrágomat, az úszógumik is megnőttek, az alhason is rakódik a háj. De mitől?


Az életmódváltástól felborult a hormonháztartásom vagy mi? Csak mert akkor inkább maradok az éjszakai kínai kajálásnál és a sörözésnél, ha ez kell a szervezetnek :)


Valakinek ötlet?

(fogamzásgátlót nem szedek)


Köszi.

2138. melendy
2013. jan. 15. 10:36

Sziasztok!

Én tegap kezdtem el a káposztaleves diétát, elég jól haladok egyenlőre nem vagyok éhes sem! :)

A levest is szeretem egy bizonyos határig. :)

Van valamilyen tanácsotok mire figyeljek oda?

Muszáj most már lefogynom évek óta próbálkozom mindenféle diétával. Ezt most végig fogom csinálni! Utána pedig, ha lesz lelki erőm a 90 napos diétát.

Elég nagy a túlsúlyom! 90 kiló, és 164 cm. Legalább 65 kg szeretnék lenni.

2137. pigoka
2013. jan. 13. 12:39
a kérdésedre pedig válaszolva a terhesség alatt 13 kilót szedtem fel,8 kilóval kevesebb volta mire hazajöttem és most mégis 15 kilót kell leadnom mert egy ökröt megzabáltam minden szopi után:)))) Rengeteget híztam a szopi alatt.3 hete lightosan diétázgatok de nem igen akaródzik távozni a magamra szedett háj.Úgylátszik nem az a fajta vagyok akiről a szoptatás alatt ugrálnak le a kilók.A fiam még legalább 4x szopizik az min.500 kcal mínusz és így sem fogyok.Hát ki hallott már ilyet,ja és a durva,hogy 1 héten 5 nap alkalmanként 40 percet lépcsőzőgépezek.Fogynom kell mert a lábam nem bírja az extra súlyt.(2 hónapja benőtt a körmöm a lábamon,persze bicska lett a vége ott mondták,hogy lúdtalpam van ami terhesség alatt alakult ki,azóta a térdem kiugrott az 3 hét volt fekve és sántikálva)szóval mese nincs valamit tenni kell,mert egészség rovására megy és még kurvára be is lustultam.
2136. pigoka (válaszként erre: 2134. - Mmria)
2013. jan. 13. 12:26

aranyos vagy hogy aggódsz és teljesen igazad van,de nem gondoltam ám olyan vadul csinálni....csak akkor eszem a kápilevest mikor éhes vagyok és falási kényszerem van meg este 10 körül.Egyébképp eszek húst is meg zöldség gyümölcs,tejtermék...stb...a szoptatás az első,ha a baba nem bírja a káposztát természetesen abbahagyom.


A 6 hét is anno így telt,csak annyi különbséggel,hogy csak gyümölcsöt ettem a leves mellé mást nem.

2135. pigoka (válaszként erre: 2133. - Mmria)
2013. jan. 13. 12:20
szia, nem rossz az ötlet bár én mindig éhes volta a sok húsevéstől meg a tejtermékektől,de az tény ,hogy ettől gyorsan megindulnak a kilók!
2134. mmria (válaszként erre: 2132. - Pigoka)
2013. jan. 13. 11:02

Mennyit szedtél fel?

Azért, a szoptatás a legfontosabb a világon most neked. Soha vissza nem térő alkalmak ezek. De ez is szép idő, nekem 4 gyerekem van és soha nem tudtam sokáig szoptatni, a beforduló mellbimbóm miatt.

A káposztaleves diétát csak egy hétig szabad csinálni, ezt olvastam. Te nagyon sokáig csináltad!!! Le a kalappal előtted, de most ne csináld, a babád miatt!!!(óhajtó mondat, nem pedig felszólító :D)

2133. mmria (válaszként erre: 2130. - Gera Ibolya)
2013. jan. 13. 10:52

Ma újra vasárnap!

reggel mértem magam és 5kg ment le. Most egy kicsit szünetelek, mert néha szédelegtem, pedig sokat ittam. Változatosságként egy hét pihenő, aztán "fehérje-diéta a gyors fogyás legegyszerűbb módszere: azonnal beindítja a zsírégetést, és egészségedet is óvja."-olvastam az interneten.

Mit szóltok hozzá!?

2132. pigoka
2013. jan. 11. 23:46

Sziasztok.1000 éve nem jártam itt (2011.06.02) óta,akkor kezdtem a kápileves diétát és 6 hétig bírtam.Azt hittem belehalok a 2.héten de utánna csak úgy eltelt és 16 kilót fogytam ez idő alatt.Azóta eltelt másfél év,szültem egy gyereket és holnaptól megint belevágok egy kis leveskébe(már nem is emlékszem az ízére:))))szerencsére:-0

de csak óvatosan mert a kisfiam 8 hónapos és még szopizik.Remélem sikerül megint..........

2131. Baby-G (válaszként erre: 2130. - Gera Ibolya)
2013. jan. 11. 22:55
Sziasztok, nekem 5 nap alatt 4 kilo ment le , es nem is jott vissza !
2130. Gera Ibolya (válaszként erre: 2127. - Mmria)
2013. jan. 11. 16:05

Gratulálok a kitartásodhoz, de azt hiszem sajnos ez még csak vizháztartásodból ment le, de további kitartásod meg hozza az eredmény.

Nekem is kb 3 kg ment le.

2129. beiglike
2013. jan. 11. 14:55
sziasztok! én ma kezdtem. az szerintetek nagy baj, ha a gyümölcs helyett ma eszek zöldséget, és holnap gyümölcsöt?
2013. jan. 9. 09:09

Főzve kimegy a vitamin, nyersen salátának jobb.

Délig csak gyümölcs, magában, fehérjét és szénhidrátot szétválasztva, sok zöldséggel--úgy meg lehet szabadulni a kilóktól.

2127. mmria
2013. jan. 9. 08:05
Hali!!! Én vasárnap kezdtem el és ma reggelre 3,5kg -ot fogytam. De nem reggelizek csak egy cukor mentes kávét iszom, és nem csábít semmi el, mert szörnyű mikor az előszoba tükörbe meglátom magam. 10kg-ot szedtem fel a vizsgaidőszakban (ha ideges vagyok akkor zabálok). De remélem nem kell semmiért idegeskedni. Lányomnak májusba lesz az esküvője és akkorra le kell fogynom!!!(óhajtó mondat) ... Szerintetek fog sikerülni? Vagy ez még csak víz volt?!
2013. jan. 8. 08:53

A hétvégén én is főzetem egy nagy adag káposzta levest.

A második napot kezdtem a zöldéggel, reggel egy pohár almaecetes víz , a nap folyamán zöldtea és víz.

Tegnap voltam 1 óra spinning 1 óra szauna

Ma is beiktatok valmi mozgást így biztos hatékonyabb. Majd kiderül?!

2125. bertaerzs
2013. jan. 6. 08:37
Én is beszereztem egy doboz (Dr.Herz)50 db-os káposztaleves kapszulát abban a reményben, hogy bélttisztít, salaktalanít. Olvasom, hogy legtöbben fogyás céljára használjátok,így nem tudom én szedhetem e, mivel így is vékony vagyok, viszont renyhe a bélműködésem.
2124. eruska1987 (válaszként erre: 2123. - Eruska1987)
2012. szept. 28. 18:53
Rettenetesen el vagyok keseredve :(( Reggel még azt hittem lement 4 nap alatt 1,5 kg. Ma nekiugrottam a veteményes kertemnek, felástam, megettem kb. 4 tányér káposzta levest, 3 körtét, 2 kis virslit, 1 liter vizet és több vagyok, mint 4 napja, amikor elkezdtem a diétát.
2012. szept. 28. 07:20

Sziasztok,


Én Hétfőn kezdtem el a káposztaleves diétát.

Csak 4 kg-tól szeretnék megszabadulni.

Ma kezdtem az 5-dik napot és csak 1,5kg ment le.

Elkeserítő :((, bár még 3 nap hátravan.

Szigorúan betartom az előírást, csak egy kicsit szotyiztam mellette. Annyit elértem, hogy ma reggelre már nem akartam éhen halni.

Hajnal 2011, Te hol tartasz?

2012. szept. 26. 12:05

Sziasztok!


Tegnap este megfőztem a kápilevesem. Nagyob be voltam lelkesülve, ma kezdtem a diétát. Hááát, mit is mondjak. Nem vagyok elájulva, de bennem van hogy bírnom kell. Azt hiszem ma fogok tenni a levesembe egy kis virslit, meg egy kis tejfölt hogy ehetőbb legyen, mert így borzalmasan rossz. Pedig egyébként szeretem a káposztát. Ha már az első nap ilyen milyen lesz a többi? :S

2121. kocsombab
2012. szept. 20. 11:53

6.nap 53.9kg. Ennél alább nem mentem, utolso két napban barátnő szülinap-tortasütés, babgulyás...igy is egész héten rengeteg dolognak kellett nemet mondanom, és tényleg keveset bunoztem, de a végeredmény:

Kezdő súly: 55,6

Végsúly: mai méréssel: 55,2 (bár tegnap még 53.9 voltam... Nah...

Nem mindenkinél válik be szerintem. Ez van. És a második főzés nem lett olyan finom. PLusz nem állt el sokáig, és már a zöldségek állottak benne.

2120. aurora13
2012. szept. 19. 18:27

Sziasztok!


Én 3. napja szedem a kapszulát, hát eddigi tapasztalatom az az, hogy nekem valamiért éhséget csinál, tehát nem csökkenti az étvágyam.

A diétát betartom, azaz ebédelek-normál ebéd, nem hízlaló stb-és vacsorázok. De sajnos kevés, most is éhes vagyok, ha marad akkor ennem kell müzlit...

Folyadékból a napi 3 liter nem megy, de másfél igen. Én 167/64 kg vagyok, 60 ra szeretnék lefogyni. Jövő héten mérem magam.

Sajnos sportolni nincs módom.. de meglátjuk igy is mi lesz vagy nem...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook