Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1999. cackoka (válaszként erre: 1998. - Endzsi89)
2012. ápr. 23. 22:54

én ma főztem meg, megkóstoltam, nagyon nem jön be, de holnap már csak azt eszem, mert ma még sajnos a fiam túrókrémje elcsábított. mentségemre legyen szólva, hogy voltam este futni:)))

kb 10 kiló van rajtam, szóval van miből faragni. tök ügyi vagy! kíváncsi vagyok kibírjuk-e a hét napot:)

1998. endzsi89
2012. ápr. 23. 19:51

Szia!

Énis szurkolok neked! :)

Rizikómentes könnyed napnak mondhatom a mait,nagyon izlik a kaja...nyomtam ma vagy 4 tányérral:)

Meg mellette 2körte,1 alma!

Neked hogy sikerült?

1997. cackoka (válaszként erre: 1992. - E38364cce9)
2012. ápr. 23. 15:45
na mi volt? bírtad?
1996. cackoka (válaszként erre: 1995. - Endzsi89)
2012. ápr. 23. 15:44
szia, én is ma kezdtem! szurkolok neked is, meg magamnak is:)
1995. endzsi89
2012. ápr. 23. 09:42

Sziasztok!

Én tegnap este főztem meg 2 nagy kotli levest és ma kezdtem a kúrát!

89kg a kezdősúlyom,már 10 kg túl vagyok,de azt nem a káposztalevesnek köszönhetem.

Nem fogok megmérekezni csak hétfő reggel és úgy döntöttem,ha vége a kúrának utána még tartok 3nap felépitő napot mint böjt után szoktak.

Havonta fogok mostantól nyomatni egy hetes káposztaleveskúrát,amég nem érem el a célom,ami a 65-70kg.

Nekem nagyon izlik a leves,én teszek bele egy kicsi tejfölt is itt olvastam és tényleg nagyon jó igy.Próbálok ehhez a kúrához nagyon pozitivan állni fejben,hogy könnyen menjen.

Jövőhét hétfőn ismét jelentkezem az eredménnyel.

Sok sikert mindenkinek és szép napot!

1994. Ritus078 (válaszként erre: 1991. - Dandelion11)
2012. ápr. 19. 13:17
SZIA en 3 napja kezdtem. Nekemis nagyon izlik a leves.....es mar -3nal tartok.Remelem,hogy tartom tovab.Hajra
1993. Dandelion11 (válaszként erre: 1992. - E38364cce9)
2012. ápr. 19. 09:15

Csúszik... na nem annyira, mint első nap, de a tegnap esti krumpli feldobott kicsit! :)

A zöldséges napot nem szerettem. :P Nagyon nem.

Nem ez lesz a kedvenc diétám - ha van olyan- de csak azért is végigcsinálom, ha másra nem, arra nagyon jó, hogy leszokjak a sok szénhidrátról és egészségesebben étkezzem. Igaz, a mérleg másfél kg-val mutat kevesebbet, de ebből fél tuti víz, bár rengeteget iszom.

Kitartás!!!!!!!!!!!!!!

1992. e38364cce9 (válaszként erre: 1991. - Dandelion11)
2012. ápr. 18. 22:31

Szia!


Na, hogy megy a levesezés, csúszik még? :)


Ma még ettem, bár elég uncsi volt.

Holnap nehéz lesz mert vidékre megyek és nem tudok magammal vinni, ráadásul tutira éttermi ebéd lesz, meló miatt.


Szóval holnap vagy feladom, vagy csalok. :)

1991. Dandelion11 (válaszként erre: 1990. - E38364cce9)
2012. ápr. 17. 11:18

Szia!

Ma kezdtem el én is! :) Nekem nagyon ízlik a leves, igaz, 3 paradicsomkonzervet tettem bele és jó sok curryt. Remélem, ízleni fog 4 nap múltán is... :D

Hajrá!!!

2012. ápr. 17. 08:32

Sziasztok!


Ma kezdem a kápilevesezést. :)Tegnap este megfőztem, hááát...annyira nem bizalom gerjesztő. :)

Szeretnék elég sokat fogyni, a csodát nem ettől várom, de arra gondoltam egy tisztító kúrának jó lesz az elején.

Jó, ha egy hétig bírni fogom. :)

1989. Baby-G (válaszként erre: 1987. - Dundianyuci)
2012. ápr. 13. 21:17

hajra !!:)


en mar egy hete eszek rendesen , es nem jott vissza eddig semmi.

pedig csokitojas, gumicukor , minden kutya fule volt ...holnaptol megint elkezdem . ne nezzetek hulyenek , de hianyzik :) a sok zoldseg gyumolcs kajalast nem hagytam abba azota se .

1988. sumákné (válaszként erre: 1987. - Dundianyuci)
2012. ápr. 13. 17:55
Hűűűű! ducianyu! Ez igen!
2012. ápr. 13. 17:17
Sziasztok! 3 nap után -2,5kg :)
1986. sumákné (válaszként erre: 1985. - Dundianyuci)
2012. ápr. 13. 09:45

Szia dundianyuci!

Köszönöm,hogy válaszoltál :)

Szóval reggelire is leves! Hát ez nem annyira funny,de sebaj,ezen nem fogok elbukni. Viszonylag jól bírtam az első napot,de rengeteg gyümölcsöt megettem.Kíváncsi vagyok,hogy birom a zöldség napot.Kitartást és "étvágytalanságot" kívánok minannyiunknak!

1985. dundianyuci (válaszként erre: 1984. - Sumákné)
2012. ápr. 12. 18:40

Szia!


Én reggel káposztalevessel kezdek és 1.nap gyümit ettem 2 leves között a 2.napon zöldséget a levesek között,most a 3.nap pedig felváltva gyümi és zöldség a levesek között. Nem tudom jó-e így,de mégcsak 3 napja csinálom. íjó sok vizet hajt ki az biztos :)

1984. sumákné
2012. ápr. 12. 17:36

Sziasztok!

Új vagyok az oldalon,és olvastam a tapasztalaitokat a káposztalaves kúrával kapcsolatban.Az lenne az első kérdésem (biztosan lesz még több is),hogy Ti mit szoktatok reggelizni?

Kb. 10 kg-ot szeretnék fogyni ezért ma elkezdtem a leveskúrát.

Reggel mérlegre álltam:68kg-ot mutatott.

Amit észre vettem,így az első nap végére,hogy rengeteget járok a wc-re,sokkal többet mint egyébként:)

1983. OGGY79
2012. ápr. 12. 17:06
KIVI LENNÉK, H MENNYI ZSÍR MEGY LE ILYENKOR??
1982. dundianyuci (válaszként erre: 1981. - Baby-G)
2012. ápr. 12. 16:39

Szia Baby-G!

Én nem tettem bele joghurtot vagy tejfölt,mert nem tudtam,hogy ezekkel is ugyanolyan hatásos-e,de a tegnapot kibírtam és ma reggel -1,9 kg-nál jártam. Na és ezek után,akkor én is használok joghurtot,mert így teljesen más ízt fogok kapni :) köszike

1981. Baby-G
2012. ápr. 11. 18:42

Sziasztok, es udv az "ujoncoknak" :)

Nagy elszantsag kell ehhez a kurahoz, de megeri !!

En 5 nap alatt 4 kilot dobtam le.

9 napig ettem , es nem untam meg . Lehet kicsit varialni az osszetevokkel , izesitessel . En pl. tettem bele neha gombat , tarkonytt is , es gy kis natur joghurtot tejfol helyett:)

Egy het hamar elmegy , ne adjatok fel !!

Es tenyleg meregtelenit , megha kiloban esetleg nem is megy le sok ( zsirbol nem is mehet ) , sokkal konnyebbnek es energikusabbnak ereztem magam utana .

levesbol korlatlanul lehet enni, Dundianyuci hogy vagy akkor ehes ?

2012. ápr. 11. 16:36
Húúúúúúúú ez a 2.nap nekem nagyon nehéz,de kitartok :)hiába eszem a levesek között zöldséget , állandóan éhes vagyok,de a mai napból már nincs sok hátra :) és holnap már gyümit is ehetek,ja és ma 1db héjában sült krumplikát :)
2012. ápr. 11. 15:10

Sziasztok!


Én most regisztráltam, mert fogyizni kezdtem, és erőt, illetve tapasztalatokat gyűjtök. :)

Arra gondoltam én is kipróbálom a kápileves kúrát, a netről néztem hozzá receptet is.


Azt szeretném megkérdezni,hogy akik már régebb óta csinálják, nem undorodtatok meg tőle?Én úgy érzem néha, már attól rosszul vagyok, ha arra gondolok, hogy ezt kell ennem napokig, vagy akár hetekig.


Attól tartok, hogy megfőzöm, és két nap után megy a kukába attól függetlenül, hogy imádom a kposztát.

2012. ápr. 11. 08:49

Sziasztok!

Én csak tegnap kezdtem a kúrát és -1kg a ma reggeli mérlegelésnél :)Tegnap 3* ettem levest,ebből az esti adagot pürésítve,hogy ne legyen uncsi és 1db narancsot ettem uzsira.Kíváncsian várom a holnapi mérlegelést :)

1977. Csilkó
2012. ápr. 7. 15:17

Sziasztok!

Én két hete hagytam abba a kápileves diétát, de sajna csak 2 kilót fogytam. Viszont az akaraterőm még ez után is megmaradt, és a hét nap után csak zöldséget (párolva, nyersen)és gyümit ettem

, na meg egy kevés husit vagy halat. Azóta lement még 4 kiló, tehát nem kell elkeseredni ha nem fogysz egyből olyan sokat amit írnak!!!

Kedden megint elkezdem, mert még mindig kell egy kevéske :)

Sok sikert mindenkinek aki most csinálja!! :)

1976. Baby-G
2012. ápr. 4. 20:25

Udv Mikinek aki erre jar :)


En ma csinalom 9. napja a kurat .

A sikeres het utan ma engedtem magamnak egy kis jutalmat , es megettem a csokitojast , amit kaptam a mtarsamtol:)

4 kilo lement , 5 nap utan , azota semmi valtozas . Ugy tunik ennyi felesleges salakanyag volt, a zsir meg ugye nem tuniik el napok alatt ...de jo is lenne :)A kozerzetem viszont fenyevekkel jobb , mint elotte .

A hetet meg vegigcsinalom, aztan visszaallok a "mindenbol eszek

csak nagyon keveset " modszerre.

Ma ettem egy kis csirkehust , tesztaval .

Osszehasonlitottam a barna rizs es az altalam hasznalt teszta adatait es ledobbentem mert szinte ugyanaz . Igy inkabb tesztat ettem .


Erdekes modon a levestol meg mindig nincs undorom, ugyanolyen joizuen eszem , mint az elso nap .

A zoldsegeket gyumolcsoket nagyon kivanom , ennem egyfolytaban . A szenhidrat -megvonast egy nagyon picit neha rosszul viseltem , nem agyilag , :) de osszessegeben nagyon jo ez a kura , es biztos , hogy meg fogom ismetelni , sot azt hiszem , hogy a zoldseg gyumolcs zabalast abba se hagyom !!

4 mar lement , meg 6 kilot kene leadnom .

1975. lviki21
2012. ápr. 1. 13:55
Hát ma lesz az utolsó nap a káposztaleves diétából már ma hányingerem volt tőle:Sdélbe ettem főtthúst répával!Összesen 2,4 kg fogytam!De nem szomorkodok fogytatom tovább a fogyókúrát és egyszer elérem az álom súlyomat!:D
1974. Baby-G
2012. ápr. 1. 13:16

Joreggelt :)


Kereken - 4 kilo 5 nap alatt !!!

El sem hiszem :)

Tegnap 4 liter ittam meg egesz nap .

Jol kitisztultam :D

Kajam nem sok volt , 2 jo nagy tanyer leves , kb. 10 dkg tokehal fuszeresen .

Este repat meg zellert ragcsaltam . Utobbi nagyon izlik nyersen , eer is ennyi idos fejjel jottem ra :)


Ma eddig egy liter tea,ebed barna rizs lesz kis csirkehussal amit zoldsegekkel megparoltam wokban .Delutan megyek egyet tekerni , aztan vacsora leves meg nyers zoldseg .

Nagyon jo a kozerzetem , tenyleg van vmi ebben a meregtelenitesben!!

Szivesen belekukkantanek a naplodba , megirod a cimet ?

1973. lviki21
2012. márc. 31. 22:22
Neked is!Hát én a húslvest nem szeretm kb 1 éve amióta nem eszek tésztát!Én a húst szeretm belőle meg a másodikat püré meg sülthús!Amúgy vezetek naplót ha van kedved elolvashatod:D!én is most olyan sok káposzta levest csináltam hogy 3 napig biztos kitart!
1972. Baby-G
2012. márc. 31. 18:49

Azt el is hiszem , en imadom a huslevest , jo sok csigatesztaval ...hmmm..:)

Na, majd ha versenysulyomnal leszek fozok.

Egy eve is fogyoztam , akkor mindent ettem , csak kevesebbet sokkal , este 6 utan semmit. Az is bevalt , de sokkal lassabban ment . Probalom 3 hetig meg csinakni ezt a dietat , aztan atallok a regi modszerre .

Orulok hogy legalabb Te irsz , nem talaltam aktiv forumot mashol:(

Kitartast neked es sok minusz kilot !

1971. lviki21
2012. márc. 31. 17:53
Én ma nekem jó volt meg tegnap mivel ehettem marhahúst :DHolnapi nap lesz vészes mivel nem szeretem a barna rizst ezért csak leves meg alma lesz!Főleg hogy holnap anyósom húslevest csinál sok hússal:Dnehéz lesz megálni!Én még ma főzök levest mert már ma elfogyott amennyi lesz azt megeszem lehet kitolom pár nappal utána csak almát zöldséget húst és tojást fogok enni és sokat edzeni remélem így lefog menni az a 15-20 kg
1970. Baby-G (válaszként erre: 1969. - Baby-G)
2012. márc. 31. 13:43
Ja, ezt a sok levest es krumplit este 9-kor ettem :)))
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook