Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2119. kocsombab
2012. szept. 17. 10:54
3-4. nap: megintminden ugyanaz, és persze a mérleg, ami -1 kg -ot mutat, azaz 54.2 kg vagyok. Ezt betudom a kisebb csalásoknak, mert pl. tegnap este a 4. napon éjszakás muszakos voltam, és mikor hazaértem éjfélkor, ettem egy almát, csipegettem.
2118. Baby-G
2012. szept. 16. 11:14

Elvileg annyit ehetsz , amennyit csak akarsz , de kenyeret ne egyel !!! Itt nem a kalorian van a hangsuly , hanem a szenhidraton .

Es tejfol helyett jobb a natur joghurt .

En is elkezdem matol ujra :)

2117. kocsombab
2012. szept. 13. 17:16

Mai 2.napról:

Reggel u úgy tejeskávé, cigi:)meló, szünet félórára 11 kor, egy tányér leves tejföllel (kenyér most nem kellett mellé),tejeskávé

3 kor újra itthon, reggel kivettem a fagysztobol a nagy kondérnyi leves mai részét, uhogy felraktam főni kis tejföllel nem is kell már mellé kenyér.

Este meg nyomom a jacket potatot vajjal, ahogy irta:)Nem vészes.


Annyit irjatok már, hogy napi mennyit kéne enni a levesből? Litereket? mintha 700 ml-t olvastam volna valahol.


Az anyagcserémről: minden nap reggel wc, napkozben meg pisi ezerrel:)bár ez lehet az almaecettől is van.

2116. kocsombab
2012. szept. 13. 17:13

A tegnapi első napról:

Reggel egy tejeskávé (skimmed milk-kel)-előtte ugye éhgyomorra az almaecetkém két deci csapvízzel, aztán go meló.

11 kor kaptam szünetet fél órára, hazajöttem, megmelegitettem a kb 500 ml-s levesestálnyi levesem, benyomtam, mondjuk annyit csaltam, kivoltam szénhidrátra, egy gluténmentes kenyerrel (egy szelettel:)

Majd 3 kor végeztem, egy tányér leves kis tejföllel, bazsalikomot még tettem rá, tök finom tárkonyos lett tőle:) egy szelet gluténmentessel,

5 kor egy tál gyümi (eper,barack,sdinnye,ananász,mango)

és este 7 körül megint egy tányér leves tejföllel.


Szerintetek mennyire gázos ez a tejföl dolog bele meg a szelet kenyér?Ebben a szeletben 32kCal van, azt irta a csomagolás.

2115. Baby-G
2012. szept. 12. 20:18

szia . keves a napi egy etkezes, az anyagcserenek sokkal jobb lenne a napi tobbszori , keves etkezes . csak egy -ket falat is megteszi , igy mindig porog !

nekem a leves siman kibirta egy heteig a hutoben , fagyasztas nelkul . 5 literes fazek mondjuk 2 napig volt eleg nekem :)

En azt javaslom, probalj meg napkozben bekapni egy falatot , ha mas nem mikor mosdoba mesz , egy kekszet gyorsan , mert igy nagyon leall az anyagcsered es persze , hogy nem fogysz .

En anno 5 nap alatt 4 kiklot fogytam , es nem jott vissza . Szoval hajra ;)

2114. kocsombab (válaszként erre: 2113. - Kocsombab)
2012. szept. 11. 14:50
Ja, és emellett második hete nyomom az almaecetet, reggel éhgyomorra, aztán mikor végzek munkával, evés elott, majd lefekvés elott.
2113. kocsombab
2012. szept. 11. 14:49

Sziasztok!


Ma kezdem egy 0.nappal, mert tegnap muszáj volt koccintani egy házibulin:)És ugye az alkohol tilos...


Lefőztem tegnap, két nagy fazékkal, de szerintem nem fogja kibirni akárhogy hutobe teszem, ugyhogy lefagyasztottam az egyik fazeknyit. Mit gondoltok erről?


Én 25 éves vagyok, 55,6 kg, Cél: 50-52 de főleg az almaformatol, hasbol akarok fogyni. Nekem minden hasra megy, meg combra.

Sajnos ami probléma: felszolgálo vagyok, reggel 6.30-3 ig nyomom, nincs szünet, néha egy pohár teára vagy vízre sem. Szóval mikor végzek, hazajövök, eszek. EGyszer egy nap. És ezért nem értem, miért nem megy le rolam semmi. Szóval utolso reményem ez a kápileves!!!

2112. OGGY79 (válaszként erre: 2106. - Judit1960)
2012. aug. 29. 16:19
én 0-ás FF-i és annó fogytam 4 kg-ot!
2111. Baby-G
2012. aug. 27. 16:07

Ha csak levessel, gyumolccsel es zoldseggel kibirod, akkor nem muszaj.

Gondolom, azert vannak megengedve, hogy ne legyen annyira unalmas a dieta , es egy kis tapanyag -tobblet sem art .

Levest , zoldseget , gyumolcsot barmennyit barmikor lehet enni , de gyumolcsbol az alacsonyabb kal.tartalmuak ajanlottak inkabb. Tehat szolo, banan nem .

2012. aug. 27. 10:07
Sziasztok! Én ma kezdem. Muszáj krumplit, húst meg rizst enni? Gyümölcsből a szőlő ajánlott? A gyümölcsöket, zöldségeket a nap folyamán bármikor ehetek és bármennyit vagy csak így étkezéseken belül napi 5x?
2109. babszibobó (válaszként erre: 2108. - Zsöcelék)
2012. aug. 24. 09:50
Gratulálok!
2012. aug. 22. 13:02

Sziasztok!

Én múlt héten vasárnap "végeztem ki" ezt a diétát.

Nekem a 7 nap alatt több mint 3 kg ment le, de szerintem több is ment volna, de pénteken csaltam egy kicsit. És volt olyan nap, amikor a levesből csak egyszer ettem:(


Arra jó volt, hogy a testkontroll életmódnak könnyebben tudtam nekiállni.

Mindenkinek kitartást!

2107. babszibobó (válaszként erre: 2106. - Judit1960)
2012. aug. 22. 08:16

Szia!

Igen, hallottam már róla, hogy nem ajánlott mindenkinek.


De, érdekes, Anyukám is Judit (1960-as születésű)és bár nem 0-ás, de Ő is hízott tőle, ezért óckodtam belefogni, de egy próbát megér:-)

2106. Judit1960 (válaszként erre: 2105. - Babszibobó)
2012. aug. 21. 19:54
Szia! Én 2 hétig csináltam a káposztalaves diétát. Mindent betartottam és híztam 2 kg-ot. Számomra is hihetetlen és megnéztem a vércsoport diétát. Én 0-ás vagyok és kiderült, hogy a képoszta a tiltott kaják közt van.
2012. aug. 21. 16:43

Sziasztok!

Én ma kezdtem a diétát és érdeklődni szeretnék, hogy van e valaki hasonló aktuális cipőben :-)?

2104. nrfe
2012. aug. 11. 20:05
joghurtot lehet tolni? mert azt írja kefírt meg soványtejet igen és mivel nem vagyok egty szaki gondoltam megkérdem :)
2103. Baby-G (válaszként erre: 2102. - Judit1960)
2012. aug. 11. 15:54

A heti menut pontosan be kell tartani . Esetleg eolhagyhatsz belole valamit , mint pl. en nem ittam tejet ( sosem iszom) , es a banant se szeretem . Ettem inkabb helyette egy kis zoldseget , amiben sokkal kevesebb szenhidrat van .

A gyumolcs azert nem jo a zoldseg helyett , mert azokban sokkal tobb szenhidrat van , ami pedig megkoti a vizet .

A zeller viszont pl. tokeletes vizhajto , es edes is :)

Ugorj neki megegyszer :) csak szigorubban , egy het nem a vilag, En 5 nap alatt fogytam vele 4 kilot , es azota se jott vissza.

Sok sikert :)

2102. Judit1960
2012. aug. 8. 20:49
Sziasztok!Ma vagyok az 5. nap végénél és egyenlőre nem fogytam egy dekát sem, viszont jobban érzem magam, nem dagad úgy a lábam. 164 magas és 65 kg vagyok, 52 éves. Régebben olyan könnyen fogytam, de most gondolom a klimax miatt nem megy, pedig már sok mindent kipróbáltam. 5 kg szeretnék fogyni, tehát még egy hetet ráhúzok, hátha beindul. Mit nem csinálok jól?
2101. krm67 (válaszként erre: 2099. - Baby-G)
2012. aug. 8. 16:44
Sziasztok!Reggel ehgyomorra iszok egy poharral(1 pohar vibe ontok egy kanal almaecetet)...Delben eves elott egy 15-20 perccel megint iszok egy poharral,es este lefekves elott egy ujabb pohar finomsag:).Elso ket napban ment a hasam tole(kitisztultam)rendesen le is ment a hasambol,olyan lapos volt mint regen...De egyebkent lassan egy honapja iszom es azota nincs valtozas!Remelem ha abbahagyom nem szaladnak ujra fel a kilok :P
2100. Judit1960
2012. aug. 7. 08:35

Sziasztok!

Szombaton kezdtem a káposztaleves kúrát, amivel egész jól haladok. Én leturmixoltam, tettem bele kakukk füvet, babérlevelet, mikor eszem, akkor ecetet és "erős pistát". Így szerintem nagyon finom. A kérdésem az lenne, hogy a naponta engedélyezett kajákhoz szigorúan kell-e tartani magam? Én jobb szeretnék szinte minden nap csak gyümölcsöt (görög dinnyét) enni a leves mellett. Holnap kellene 30 dkg húst ennem, de ha nem, akkor leáll a fogyás? Néztem, hogy csak az 2. 3.és 3 nap lehet gyümölcsöt enni, ja és ma a 4 . nap 3 banánt. Már a 2. nap is elég nehéz volt, hogy csak zöldséget lehetett, alig vártam a gyümölcs napot. Mit gondoltok?

2099. Baby-G (válaszként erre: 2098. - Krm67)
2012. aug. 4. 06:24

Az almaecet tenyleg jo, tegnap en is bevasaroltam belole.

Te hogyan es mennyit ittal, hogy ilyen sokat fogytal ?

2098. krm67
2012. aug. 2. 16:24
Sziasztok!Vegul nem kezdtem bele a dietaba,mert fogytam 2 het alatt 4 kg.-t az almaecettol,szerintem probaljatok ki!
2097. ancsi7676 (válaszként erre: 2092. - Femina57)
2012. júl. 23. 14:47
Annyi vizet önts rá hogy ellepje:)Lehet elkéstem már a válasszal:)
2096. Luppancs
2012. júl. 17. 13:49
Sziasztok káposztások ma kezdtem én is :D
2012. júl. 16. 09:15

Fantasztikus az ize :S :S :S

Csak erős pistával ízesítve tudtam legyűrni!

Amúgy ti hányszor esztek belőle naponta?

2012. júl. 16. 08:40

Sziasztok!

Én ma kezdem a kápileves diétát! Most lett kész, azt kell mondjam elég büdi :( Nem tudom, hogy fogom én ezt egy hétig bírni, de igyekszem! Novemberben szültem és a terhességem alatt cukros lettem, 30 kg-t híztam. Az elmúlt 8 hónapban lement ugyan -15kg, de még minimum ennyi hátravan. Remélem ez a diéta már beválik, mert eléggé neki vagyok keseredve annak, hogy ilyen lassan megy ez a fogyás :(

2093. Baby-G (válaszként erre: 2092. - Femina57)
2012. júl. 14. 20:15
nekem 5 literes fazekam van . az tele lesz majdnem , ki hogy szereti , en szeretem surubben , bar volt olyan is , hogy reggel csak szimplan egy bogre levet ittam .
2092. femina57 (válaszként erre: 2091. - Baby-G)
2012. júl. 14. 20:00

es meg azt szeretnem megkerdezni mennyi vizet ontok ra?vagyis a kaposztalevesre.

Koszi

2091. Baby-G
2012. júl. 14. 19:36

Kozzeteszem itt is a receptemet :

- fel kaposzta ( ha nagy )

- 4 repa

- negyed zeller ( vagy fel , attol fugg mekkora )

- 200 g paradicsompure

- 4- 5 szem hagyma

- 3 leveskocka


izesitesre hasznalok meg : eros pistat , petrezselymet , bazsalikomot , es egy kis tarkonyt . Fel szoktam meg tuningolni, hogy ne legyen olyan unalmas : gombaval , vagy egy evokanal natur joghurttal , egy kis sajttal ( nagyon finom mikor megolvad benne ) .

Enni azt lehet melle , ami a kura leirasaban szerepel ( a cikkben talalhato ) .

2090. femina57 (válaszként erre: 2088. - Baby-G)
2012. júl. 14. 16:31

szia,a kaposztaleves receptet szeretnem elkerni,es hogy mit lehet enni melle.

elore is koszonom.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook