Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ a káposztaleves-kapszula? fórum

Használ a káposztaleves-kapszula? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2014. febr. 5. 19:55
2 dobozzal megettem mert gondoltam talámn a második meghozza az eredményt, de semmi egy gram se ment le.
120. Yaweb
2013. júl. 18. 10:24
Nekem sem mukodott...
2013. jún. 17. 14:52
Gondoltam kipróbálom. 2300 Ft-ot kidobtam az ablakon. Nagyjából erre is számítottam.
118. SF
2013. máj. 9. 21:47
Én alapból bizalmatlan vagyok az ilyen dolgokkal szemben. Abból indulok ki, hogy a káposztaleves alacsony kalóriatartalmú étel. Ha csak ezt eszed, lefogysz, mert kevés kalóriát viszel be. Ha a normál étel mellé veszed be a káposztaleves-kapszulát, akkor nem viszel be kevesebb kalóriát, ami viszont a fogyás elindításához volna szükséges. Logikus levezetéssel azt mondom, ez nem fogyaszt. Egyáltalán, kinek jut eszébe, hogy ez így használna? Bocs, ha ezzel valakit megsértettem,
117. Sirga
2013. máj. 9. 19:03
Nálam hatástalan volt. :S
116. zebracsikó (válaszként erre: 113. - ~Szitakötő~)
2013. máj. 9. 18:52

na ez az: a levest ugyebár kaja gyanánt kell enni, de a kapszulát is?? vagy azt kaja után?? akkor hogyan hat?

hülyeség ez, kérem :))

2013. máj. 9. 18:52

Cseles a szöveg is:


A kapszula összetevői nemcsak a fogyásban segítHETnek, de számos más, jótékony hatásuk is van. Tartalmazza mindazokat a hatóanyagokat, melyek nélkülözhetetlenek a fogyáshoz.


Természetes úton felbontHATják a zsírpárnákban felgyülemlett zsírt, eltüntetHETik hasról, derékról, combról és popsiról is.


B vitamin tartalma serkenti az anyagcserét, fokozza a koncentrációképességet. FelbontHATja a felgyülemlett zsírt és megakadályozHATja az új zsírpárnák megjelenését. Erős méregtelenítő és vízhajtó hatással is bír.

2013. máj. 9. 18:50

Összetevők: fehérkáposzta por, paprika por, vöröshagyma por, zeller por, paradicsom por, sárgarépa por, C-vitamin, étkezési zsírsavak magnézium sói, E-vitamin, niaciamid, kálcium-pantotenát, B6 vitamin, B2 vitamin, B1 vitamin, folsav, biotin, B12 vitamin hidroxi-propil-metilcelluloz kapszulában


Ezek közül melyik bontja a zsírt?

2013. máj. 9. 18:43
Szerintem pont a lényege hiányzik! A káposztaveles ugye a sok káposzta és egyéb zöldségféle miatt laktat, nos egy kapszula nem tudom mit csinál, de hogy éhes leszel az tuti! :)
112. f1ed0b587a (válaszként erre: 110. - Leila&)
2013. máj. 9. 18:43
Hogy lehet egy kapszula leves? A káposzta kapszulát még megérteném valahogy, bár akkor is maradnék inkább a nyers káposztánál.
2013. máj. 9. 18:39
csacsiság
110. Leila&
2013. máj. 9. 18:39
Valaki használt már Káposztaleves kapszulát? Vélemények róla?
2012. aug. 12. 09:20
Csak egy dobozzal szedtem be a Dr. Herz féléből. Sajnos sem a futást, sem a diétát nem tudtam tartani, közben vendégek jöttek, mi meg nyaralni voltunk. Az eredmény így nulla lett. Gondolom, ha nem szedem, akkor pár kilóval több lennék. Jövő héten csinálom végig a sporttal együtt... kiváncsi vagyok.
2012. júl. 24. 21:09

Szia Livegirl!


Köszönöm a tanácsot:-)

Megbeszélem az orvosommal és közben írtam itt egy fórumon a pajzsmirigyes tagoknak,hátha ők is tudnak nekem segíteni és tudok velük tapaszatlatokat cserélni.

Hali:-)

2012. júl. 24. 12:59

Szia jojócska! Én káposzta-leves témában kívül álló vagyok, de ha alul működik a pajzsmirigyed, akkor azt kezelni kellene, mert anélkül nagyon nehéz lesz fogyni. Szerintem a káposzta-leves kúra előtt beszélj az endokrinológussal, vagy a háziorvosoddal, mert a káposzta befolyásolhatja a pajzsmirigy működést.

Szia: lg

2012. júl. 23. 18:39

Sziasztok!


Most catlakozom hozzátok én is és megrendeltem a DR.Hertz féle káposztaleves kapszulát.

Ma kezdtem el a diétát,többnyire Norbira hagyatkozva,nem eszem szénhidrátot,odafigyelek az étkezésre és szobabiciklizésbe kezdtem.

Kb 15 kilot szeretnék leadni.

Szerintetek nem okoz gondot,ha pajzsmirigy alulműködésem van? A kapszula csak növényi alapanyagokat tartalmaz ugye?

105. Táncoslábú (válaszként erre: 104. - Gyorifadri)
2012. júl. 19. 18:34
Már 3 napja elkezdted :) Erőt, energiát, kitartást kívánok! Elismerésre méltó, amit csináltál, amit tenni fogsz :)Meglátod, meg lesz az eredménye! Mindent bele!! :))
2012. júl. 16. 15:15

Kedves Táncoslábú!

Én holnap fogom kezdeni, ma rendeltem meg még nem tudom a márkáját, mert gyógyszertárból veszem. Terhesség alatt 30kg-ot híztam, szoptatás befejezése után update-el és Rubint Rékával leadtam 20 kg-ot 1,5 év alatt. Most a maradék 6kg-ot szeretném ezzel. A fizikai terhelés már nagyon megvisel és időm is kevesebb van ezért már csak 3*2 kilométert tudok majd futni hetente emellett a kapszula mellett, update-et továbbra is szeretném tartani. Én kíváncsi lennék a te eredményeidre és én is megpróbálok havonta jelentkezni. Nagyon jó lenne megint az a 60kg. Még így is +4kg-al zárom a terhességet, de már meg lennék elégedve ezzel is. Mozogni muszáj!!! Várom a te kommentjeidet!

2012. júl. 12. 21:44
Még annyit, hogy újabb doboznyit veszek :) Még 6-8 kg.-t szeretnék leadni. Szerintem ha így megy tovább, akkor menni is fog. Ha valakit érdekel, akkor részletesen és gyakrabban is jelentkezhetek !
102. Táncoslábú (válaszként erre: 99. - Nyuszibaba)
2012. júl. 12. 21:34
Dr. Herz féle káposztaleves kapszula :)
2012. júl. 12. 21:31
Sziasztok! Itt vagyok és tartom a beszámolóm :) 1 doboznyit szedtem be, ami ugye16 napi adagot jelent. Emellett sportolok, heti 3x1 óra spinracing, plusz nagyban változtattam az étrendemen is. No meg a rendes folyadék fogyasztásra is odafigyeltem. Étvágycsökkentő hatása is van, istenien méregtelenít. 63 kg voltam, most vagyok 58. Nálam működik :) A lényeg amit szerintem Ti is tudok, hogy mozgás nélkül nem sokra jut az ember. Valamit valamiért alapon, tegyetek még amit csak tudtok, a siker érdekében ! Sok sikert kívánok mindannyiótoknak!
100. CiliLa
2012. júl. 6. 13:56

3 doboz(Dr. Hertz) káposztaleves kapszulát beszedtem. Az eredmény + 2 kiló. A első napokban jónak tűnt, de utána pikk-pakk megszokta a szervezetem és: semmi.

Azaz, dehogy semmi... plusz 2 kiló.

2012. júl. 5. 19:39

Sziasztok!

Aki több napja-hete szedi, bevált? Melyik fajta?

98. Menyus5555 (válaszként erre: 93. - Táncoslábú)
2012. jún. 21. 23:45
Na volt eredménye?:)
2012. jún. 8. 13:18

én 58kg vagyok kiváncsi leszek h napi 2 kapszulával mennyit érek el.eleinte dagattabnak éresztem magam mert föl voltam fujodva .

Szerintetek baj ha két napra abbahagyom a szedését??

96. kata:)) (válaszként erre: 72. - Kirenta)
2012. jún. 8. 13:15
szya:))szerinted úgy is hatni fog h egy nap nem 3-mat hanem csak kettöt veszek be??
95. ildibaby80 (válaszként erre: 72. - Kirenta)
2012. jún. 4. 12:37

Szia Kirenta!

Tudnál nekem segíteni?,melyik típusú kapszulától fogytál én is megpróbálkoznék 10kg-tól szeretnék megszabadulni:))Gratulálok neked a fogyáshoz,köszönöm segítséged!Ildi

2012. máj. 31. 08:14
Életemben először akartam kipróbálni e csodaszert, mert amúgy nemigazán hiszek semmiben, és most is igazam lett. Semmit nem ér,egy dekát sem sikerült leadni egy hónap alatt. Igazából csak 5kg t szerettem volna, ami akorom miatt maradt rajtam az utóbbi években. Kevesebbet enni már nem tudok,vacsorázni ritkán szoktam, és tornázok is. Szerintem nincs csoda, csak genetika
2012. máj. 23. 19:50
Én tegnap vettem meg a Dr. Herz félét. Kíváncsi vagyok, hogy 1 hét alatt lesz-e eredmény vele. Majd jelentkezem és megírom! Addig is sok sikert mindenkinek!
92. judika89 (válaszként erre: 89. - Bajaikriszta)
2012. máj. 6. 20:17
Szia! én szedem kb 1hete! még nem mértem magam, de holnap lehet rá állok a mérlegre:) annyit veszek észre, hogy nem bírok annyit enni, és többször megyek a 00-ra:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook