Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


134. pandreax (válaszként erre: 133. - Vicky76)
2012. febr. 28. 10:55

Szia Vicky!

Én Veszprém megyében élek, egész pontosan a veszprémi Interspar udvar gyógyszertárában, Vp., Dornyai B. u. 4.-ben vásároltam, de szerintem bármelyik gyógyszertárban rákérdezhetsz, mert elém toltak egy patikai újságot, amiben benne volt ez a készítmény, az alapján ajánlotta a gyógyszerész. Biztos, hogy be tudják rendelni bárhol! Remélem, segíthettem! Nekem hihetetlenül lecsökkent az étvágyam, pedig szerettem enni, de most beérem pár falattal és rohamosan szűkül a gyomrom. Fantasztikus, mert nem szenvedek az éhségtől! Sok sikert neked is!

133. Vicky76 (válaszként erre: 132. - Pandreax)
2012. febr. 28. 09:56
Szia!Megtudod mondani milyen patikába vetted?Ez jelentősen olcsóbb és lehet be is tankolnék belőle,mert jóval olcsóbb!Köszi!
2012. febr. 27. 16:17

Sziasztok!

Mint már írtam, én is megrendeltem, de kiszállításkor nem vettem át a postástól! MPL hozta ugyanis, megmondtam, hogy nem veszem át, semmi következménye nem lett! Viszont van egy jó hírem! Bementem egy patikába és megkérdeztem, hogy egészségpénztári kártyára milyen fogyókúrás készítmény van? Neve: Obesimed. Eredeti ára: 5.490,-Ft, de most március 31-ig 1.590,-Ft/doboz, azaz 45 db kapszula. Ez egy orvostechnikai eszköz, a leírás szerint, étrendkiegészítő, elveszi az éhségérzetet, nézzetek utána, fantasztikus a hatása! Nem vagyok éhes! 178 cm magas vagyok és most szülés után 86 kg voltam. Eredeti súlyom 65 kg volt, vissza szeretnék fogyni erre. 1 hét alatt lement 2 kg!!!!! És ez még csak a kezdet, mert most azt látom, hogy beindult a fogyás, látványosan! A család tagjai napról-napra megállapították! Csak ajánlani tudom mindenkinek, még gyerekek is szedhetik 10 éves kor felett! És természetes anyagokat tartalmaz! Sok sikert! Keressétek a patikákban!

131. aszabq
2012. febr. 27. 16:01

Most már nagyon könnyű beleszaladni egy ilyen weight loss-os hirdetésbe. Mivel sokadszorra szaladtam bele, és annyira jó nézni az oldalukon, hogy emberek hipp-hopp lefogynak, így felkeltette a figyelmemet nekem is. Ilyenkor én mindig megpróbálom körbejárni alaposabban a dolgot. Ki hirdet, mit hirdet, és mik a visszajelzések. Számomra nem derült ki semmi konkrét, hogy ki ez a cég és hogy mi az elérhetősége. Nem derül ki az sem , hogy ki az a Medveczky Bea diatetikus , kinek a neve a [link] oldalon mint diatetikus szakértő található meg. Internetes kereső semmit nem mond róla. A pk.weightlossc.com domain-nek is utánanéztem. A tulajdonos így van bejegyezve :Active Food Supplements , USA , Sunrise, Broward, Florida . Az internetes keresők semmit nem mondanak róla.

[link] oldalon az a R.Mária az nem más mint Renee-Marie Stephano. Ez pár kattintásból kiderül. Keresőbe a nevét beírva, megfűszerezve fogyókúra túlsúly szavakkal, nincsenek meggyőző hírek , adatok stb. csak a gyógyturizmussal hozható kapcsolatba. Hát engem nem győzött meg ez a nagy homály, ami ezt a terméket övezi. Saját magam részére ennyi információból biztosan nem választanám, és senkinek eszembe nem jutna javasolni a terméküket. Inkább mindenkinek felhívnám a figyelmét arra, hogy keressenek a hirdetésen kívül egyéb meggyőző információt, mielőtt vásárolnának a termékükből. Véleményem szerint , ha a termék igaz lenne, s működne, nem így , s ilyen formában árulnák.

130. lafayette (válaszként erre: 129. - Criscito)
2012. febr. 27. 11:40
Criscito, teljesen egyetértek Veled!!!! Pontosan én is így gondolom.....
2012. febr. 27. 10:50
Csodaszer nem létezik. Ezek a zsírégetők és társai úgy működnek, hogy amennyiben precízen diétázol és fogyózól, akkor ezek segítenek abban, hogy még jobb eredményt érjél el, még gyorsabban fogyjál. De a legjobb zsírégető sem dob 200% a teljesítményen, hanem csak olyan 10-et ... Olyan "szer"-t még nem találtak fel amivel ehetsz velőspacalt dobostortával, és még akkor is fogysz. Ilyen nincs. A fogyáshoz kemény munka kell, ezzel jó tisztában lenni. Könnyű út nincsen. Minden dekáért meg kell küzdeni, de végül a jutalom sem marad el ;) Erre kell gondolni és akkor sikerülni fog!
2012. febr. 27. 06:59
Sziasztok!!!! Én ilyen kapszuláktól csodát nem várok. Biztosan nem fogja kiló számra a felesleges zsírt lebontani. Szerintem diéta és mozgás nélkül nem lehet fogyni. Nekem legalábbis nem. Nem hiszek abban sem, hogy nevetve lehet fogyókúrázni. Minden deka mögött kemény munka van. Aki diétázik az ismeri azt a mardosó éhségérzetet...főleg az esti órákban. Szóval nekem ettől a kapszulától nem volt olyan erős az éhségérzetem. Mondhatnám kibírható. Persze egy diétánál agyilag ott kell lenni.Január 2-a óta sikerült több mint 10 kilót leadnom....és erre nagyon büszke vagyok.....ennyit hirtelen....
127. hjné
2012. febr. 26. 13:51
Sziasztok! Ma megint, és csak ma, és csak "annyiért" reklámozzák a kapszulát:( Sajnos megint be fog jó néhány hiszékeny ember dőlni a csábításnak..., holott egyszerű, semmit nem érő, többszörös áron kínált étrendkiegészítő. Hogyan lehetne megállítani ezt a csalást? Sehol egy cím, sehol egy elérhetőség a megrendelésen kívül. A szállításkor is a szállító cég (fuvarozó cég) címét adták meg. Tényleg felháborító! [link] - itt olvasható a mai reklámjuk.
2012. febr. 26. 10:05

Sziasztok.

1. A fogyás fejben kezdődik. Elhatározás - döntés - kivitelezés. Folyamatos lelki erő és kitartás kell hozzá.

2. Munka, kemény munka, mert 2 oldalról is változás történik testileg és lelkileg.

Miért gondolják sokan azt, hogy ha 2 évig zabáltak, azt 4 hét alatt le lehet adni?!

Nem lehet. Eddig egy csodabogyó nem oldotta meg a problémát, csak kényelmes. Nem akarok senkit megbántani, de joggal merem ezeket leírni. Én hormonális betegség miatt voltam 20 évesen 140 kg. Senki nem tudott megoldást nyújtani. Én magam voltam a megoldás. Most már hormonálisan rendben vagyok, de még mindig van rajtam 20 kg. De lassan ez is eltűnik. Tartós, mert mindezt 4 év alatt sikerült elérnem. Nem szabad - mint ez a csodapirula is - ilyen badar ígéretekkel kábítanotok magatokat. A neten nagyon sok jó írás van, amivel tanulhattok alapvető táplálkozástani alaptörvényeket. Tanuljatok! Élvezzétek! Sokszor az út sokkal érdekesebb, mint maga az eredmény. Figyeljétek magatokat, ahogy változtok és alakultok. Sok sikert mindenkinek :-)

2012. febr. 25. 19:01

Sziasztok!


Én ígértem nektek, hogy fogok írni, amikor már lesz legalább 2 hetes tapasztalatom a tablettával kapcsolatban.

Az alábbi hozzászólásaimban is igyekeztem nagyon pozitív lenni.

Hát most büszkeségem ellenére sajnos be kell vallanom, hogy igazatok volt.

Én 2 hétig szedtem a tablettát.

Ez idő alatt fogytam, azt nem állítom, hogy nem, 4-6 kg le ment rólam.

Viszont sajnos a múlt héten már kezdtem érezni, hogy emésztési problémáim vannak, tehát napokig nem tudtam wc-re járni.

A fogyás kísértett, de már a közérzetem egyre rosszabb lett, így abba kellett hagyjam.

Fogytam, de sajnos ez a mellékhatás megkínzott.


Mindenkitől elnézést kérek, akit esetleg a pozitív hozzászólásaim buzdítottak és hasonló pooblémái keletkeztek.


Én valóban fogytam, de most már maradok a bevált diétánál és elkezdek újra edzeni.

Az tuti egészséges és hatásos is.

124. vbmeda
2012. febr. 24. 13:24

Sziasztok!

Sajnálom, hogy nem kerestem meg ezt a fórumot, mielőtt megrendeltem a szert. Valószínűleg visszaléptem volna tőle, mert korábban sem mentem bele semmi ilyesmibe.

Most is az vitt rá, hogy még soha nem volt ekkora a súlyom és olyan kilátástalannak látom a helyzetet. Úgy éreztem, hogy lehetetlenség innen lefogyni.

Igazából ettől a tablettától sem vártam csodákat, csak reméltem, hogy elkezdődik valami, ami kibillent ebből a helyzetből. Hiszen elméletben én is tudom, hogy kitartással, türelemmel, esetleg kicsit több pénzzel (lásd teljes kiörlésű termékek, barnacukor, szobabicikli :-)és idővel stb.) el lehet érni, amit szeretnénk.

Nos 9. napja szedem, de egy deka sem ment le rólam. Eleinte én is pörögtem (a guaranától gondolom), 2-3 napja meg (egy korábbi hozzászólóval szemben)túl gyors lett az anyagcserém, ami hasfájással is jár. A fejfájást meg foghatom a frontokra, de nem igazán kellemes az sem. Ráadásul én is sokkal előbb megéhezem mint korábban, nem vettem észre, hogy csökkent volna az étvágyam.

Érdeklődve olvastam végig a fórumot, amiből azt szűrtem le, hogy vagy több különböző termékről van szó különböző összetevőkkel, vagy ennyire különbözően hat az emberekre.

Nem tudom, mit tegyek. Van értelme tovább szedni? Elmúlnak a kellemetlen hatások? Vagy próbájam meg visszaküldeni mint bolya81 (nekem is ez a cím van a számlámon, mint amit leírt a 35. hozzászólásában)?

Nem tudom, átgondolom a hétvégén, de ha van valakinek biztató gondolata, azt kérem, ossza meg velem.

Kellemes, aktív ;-)pihenést mindenkinek a hétvégére!

123. Alexios
2012. febr. 21. 17:28

Sziasztok!

Nem szeretném elrontani ezt a kialakulóban lévő kedélyes lincshangulatot, azonban néhány apróságra szívesen felhívnám a figyelmeteket, csak a teljesebb kép kedvéért!

Nem kellene megfeledkezni arról, hogy ez nem csodaszer, amit beveszel, és eltűnnek a felesleges kilók, főleg nem pár nap alatt! Ez egy táplálék kiegészítő, amit ha szedsz, akkor megkönnyíti a fogyás folyamatát, de helyetted nem fog elvégezni semmit! A kalória bevitelre neked kellene figyelni, a kiegészítő mozgásra is. Te vagy az, akinek a tenni kell a fogyásért!

Az, hogy akcióban adják, annyira nem meglepő, hiszen a mai gazdasági helyzetben feltételezem ez a piac is beszűkült. A hasonló termékeket az előállítási költség sokszorosáért lehet megvásárolni általában. Ha logikusan belegondoltok, akkor a kisebb haszon is jobb, mint a semmi, tehát így is bőven van még rajt nyereség.

A negatív kritikákkal is hasonló a helyzet, gondolom fordított esetben senki sem örülne neki, ha ezzel rontanák az üzletet.

Természetesen, mindenkinek legyen véleménye, ennek adjon is hangot, azonban a pánikkeltés nem biztos, hogy bárkinek is hasznos. Olyan arany középút biztosan nincs, ahol mindenki csak jól jár. Ha mérlegre teszed, hogy kockáztattál 9900Ft-ot azért, hogy a súlyod csökkenjen pár kilóval, ez a te döntésed. Természetesen ezt a pénzt egy konditerem-, vagy fitness-bérletre is költhetnétek, azonban ez a megoldás mindenkinek lényegesen kényelmesebbnek látszott.

Várjátok ki türelmesen a végét, lehet, hogy annyira mégsem lesz rossz, mint amire itt számítani lehetne az eddigi hozzászólások alapján! Talán éppen az ellenkezőjét éritek el vele, és sok valóban súlyfeleslegtől megszabadulni vágyó éppen emiatt szenved tovább, mert a negatív kritikák miatt nem mert belevágni ebbe a lehetőségbe…

Mindenképpen fontos, hogy higgy is benne, hogy valóban használjon! A lottót is azért veszed, mert nyerni szeretnél, ha nem húzzák ki a számaidat, buktad a pénzt, mert vissza ott sem adják soha.

Én két hét alatt 120,6 kg-ról 115,4 kg-ra küzdöttem le magam, igaz, nem eszem se kenyeret, se cukrot azóta, és este 6 után már csak vizet iszom…

Ezt mindenki megtehetné, csak akarni kell…

2012. febr. 21. 10:40

Sziasztok!

Én is megrendeltem, de még az a szerencsém, hogy elolvastam a hozzászólásokat a kiszállítás előtt és

ebből okulva nem vettem át a postástól a terméket, megmondtam neki, hogy küldje vissza. Nagyon megkönnyebbültem, hogy nem úszott el a pénzem, egyébként utánanéztem, hogy a gyógyszertárakban lehet kapni Weight Loss kapszulát, a 90 db-os kiszerelés 3.790,-Ft, de itt a neten is lehet rendelni patikából online ugyanannyiért! Szerintem a gyógyszertári biztonságosabb módszer, mégha nem is ugyanaz a termék!

121. doriask
2012. febr. 19. 19:56

Sziasztok!

Megrendeltem..beszedtem és semmi,tudom nincsenek csodák de mégis próbálkozom..igyekszem visszaszerezni a pénzem nemtom, hogy sikerül e ,bár ebben sem hiszek

120. munita
2012. febr. 18. 15:52
Hät igen ezt beläthatja mindenki, hogy vannak olyan emberek akik a könnyebb penzkereses formät keresik, mint pl:ezek a roszfiuk akik ätvertek! Sajnos ilyenek mindig lesznek, mert nekik lehet nem izlene a tisztesseges melo! En ezert meg is fogattam, hogy soha semmi olyat nem fogok rendelni amit a neten vagy a tv-ben reklämoznak! En idäig akärmit rendeltem mindenben csak csalodtam es erre szoktäk mondani, hogy az emberek a sajät hibäjukbol tanulnak! En sokat tanultam ebböl es rä jöttem, hogy senkiben es semmiben nem szabad hinni, mert ezeknek a sok baromsägoknak is a hiszekenysegemnek köszönhetem!
2012. febr. 17. 20:52
olvasom a hozzászólásokat mert érdekel ki mit ir.én tényleg fogytam nem tudom minek köszönhető,az étvágyam eléggé lecsökkent reggel kávézok aztán elviszem a fiam oviba és utána szoktam reggelizni de ma majdnem 11 ora volt akkor ettem elöször.az étvágyam tényleg kisebb és az is tény hogy oda figyelek mikor mit eszem de semmi rossz tapasztalatot nem tudok irni max annyit hogy most nagyon fáj a fejem ezt az időnek is be lehet tudni nem tudom.énnekem nincs hányingerem sem ,tudok aludni is mert valaki azt irta hogy csak koffein tabletta.simán elalszom szinte elöbb mint a gyerek:)nem tudom mit gondoljak csak a tapasztalatom irom le ezzel kapcsolatban.amúgy van még valaki akinek hasonlo a tapasztalata?
2012. febr. 17. 20:46
És még valamit el szeretnék mondani. Azért vagyok itt, hogy esetleg segítsek másokon, hogy ne dobjanak ki feleslegesen egy vagyont és ne mérgezzék magukat. Annyi leleplező információ van a cégről és a termékről, hogy abból egyenes következtetést lehet levonni. Nem durvulok, nem sértegetek másokat, előre elnézést kértem, hogy magunkat hülyének azaz naívnak neveztem. "Hittérítő" tevékenységemet befejeztem. Mindenestre iszonyú igazságtalannak tartom,hogy ezek a csaló emberek tovább gazdagodnak.
117. galambocska88 (válaszként erre: 116. - Galambocska88)
2012. febr. 17. 20:28
bocs, elírtam. Afrika keleti partjától
116. galambocska88 (válaszként erre: 114. - 7hofeherke)
2012. febr. 17. 20:28

nem vagyok negatív, csak összeraktam a kockákat. persze, mindenki abban hisz amiben akar. és ami az offshore céget illeti, igazam volt! union of comoros. Afrika nyugati partjától egy kis sziget, offshore cégalapítás ideális helyszíne.


[link]


azért ezt külön kiemelném:


"OFFSHORE CÉGALAPÍTÁS AZ EU-BAN Az Európai Unió tagállamai között több ország is igen kedvezõ offshore cégalapítás feltételeket biztosít...Ezeken a helyszíneken van ÁFA-regisztrálás is, ami a többoldalú tranzakciókhoz szükséges, így segítve az országok közötti nemzetközi kereskedelmet. Az offshore ügyletek nagy elõnye, hogy az Unión belül még fiókirodával és kinevezz adóhivatalnokkal rendelkezni ezen tevékenységek lebonyolításához.


OFFSHORE CÉG ÜZEMELTETÉSE Az offshore cégalapítást követõen a cég a világ bármely pontjáról üzemeltethetõ. Az offshore cégalapításra szakosodott szolgáltatók ismerik a helyi szabályokat. Amikre érdemes odafigyelni a helyszín kiválasztásakor: az ügyvitel legyen gyors és egyszerû, csekély bürokráciával. Jogilag és politikailag védett, megbízható, rugalmas jogi szabályozás, a tulajdonosok és cégvezetõk személyét illetõ diszkrét magatartás (nominee)."


hát ettől legális az egész. ja, és azért mert valami fent van a neten, az csakis valós lehet?

hidd el nekem, koffeintabblettákat vásároltál jó pénzen!

cica:)

2012. febr. 17. 19:58

Lehet, hogy munitának igaza van abban, hogy ha hat is a tabletta, akkor csak a képzeleterőnek köszönhető. Ha igy is van, és ez a tabletta képes arra, hogy muködjön a képzelőerom és be tudjam vonzani a fogyást a gondolataimmal, akkor legalább ennyi hasznom lesz belőle. Ha már kifizettem 9900ft-ot, legalább elértem, hogy muködjön a koncentrációnak ez a formája, amire magamtól nem vagyok képes.

Én azt gondolom, hogy azért van itt ennyi negativ vélemény, mert nyilvánvalóan csak azok keresik az oldalt, akiknek nem használt. Akinek igen, az minek venne részt forumon? Én is csak azért találtam rá erre az oldalra, mert meg akartam nézni a honlapot.

Egy biztos, akik itt vagyunk, mindannyian bedőltünk ennek és ha átvertek, csak magunknak köszönhetjük!

Akkor is probálkozni fogok tovább, és ha már kifizettük, miért ne próbáljuk ki?Lett itt valakinek bármi komoly baja is? Komolyan kérdezem és nem támadó jelleggel.

Biztos nem küldöm vissza, mert abban nem hiszek, hogy visszatéritik az árát. Akkor inkább megtapasztalom, sikerül-e többet leadni.

Egyébként, 7hofeherke bár nem fogalmaznék ilyen durván, de a mondanivalód lényegével egyetértek.

Hogyne ugrottunk volna bele ebbe az egészbe, amikor most is itt ülünk a számitogép előtt edzés helyett!

Én már ettol tobbet is veszitettem és ha már nincs időm tornázni, vagy nincs elég akaratom és keresem a kifogásokat, hogy fáradt vagyok, sokat dolgozom, stb... akkor lássuk, mi lesz az eredménye. Ha csak a képzelőerőmre hatok és annyira koncentrálok rá, hogy ettől lefogyok, hogy végül sikerül, akkor legyen.

2012. febr. 17. 19:45

Drága galambocska!Pöcsöm se3 tudja, mitől legális. Mégiscsak kell néha valamiben hinnei. Nem? Nnna, sztem legális, mert különben nem dobnák be a vil

ágháló. Ne légy ilyen negatív, hülyék sem vagyunk.Nem biztos, hogy a te véleményed a tuti, de az is lehet, hogy kurvára nem! Beszélgetünk, és nem szabad durvulni. Ok, cica? Én azt látom, itt mindenki normális. Segítsünk egymásnak.

Én maxi8málisan azt akarom. Nnna. ma nem vacsoráztam, mert nem voltam éhes. Nem tudok diétázni, nem tudok nem enni, nézzük meg, hogy ezzel mire megyek. Megyünk.

A neten a negativ véleméynek ömlenek. Mindennapi frusztráltságunkat, seggberugottságu7nkat próbáljuk meg itt névtelenül levezetni.

Drágáim! legyüönk mi a kivételek, akik kedvelik és tisztelik egymást.

Ezzel történelmet irnánk lányok! Ha abból indulnánk ki, amilyenek alapjában a legtöbben vagyunk: Őszinték, kedvesek, és ducik.

113. isoram
2012. febr. 17. 19:01
2012.01.17
112. isoram
2012. febr. 17. 19:00

Megtaláltam a számlám!!!


A.F.S. Ltd.

Suite 1156 BP 303,Mutsamudu,Anjouan,Union of Comoros

Reg id no. 46283:contacthu@activefoodsupplements.com


A számla alján Massive Dynamic Sp.z o.o.,00-511Warszawa,,Nowogrodzka 23, Poland.


2 doboz 19800ft. volt!

111. galambocska88 (válaszként erre: 109. - 7hofeherke)
2012. febr. 17. 18:29

Miből gondolod, hogy legális? Egy lengyel cég egy magyar futárszolgálatot bízott meg a termék kiszállításával? Van a terméknek engedélye magyarországi forgalmazásra? Bár, ők biztos jól le vannak fedve. Ez pedig csak úgy lehetséges, ha tulajdonképpen egy offshore cégről van szó.

Ne legyetek már ennyire hülyék, ne haragudjatok, hamis termékről és csaló cégről van szó. Ennyi pénzetek van?!

2012. febr. 17. 17:27

Sziasztok!


Ma hozták, de nem vettem át és nem problémáztak rajta, hozzá tenném, hogy folyamatosan hívtam a számot,hogy lemondjam, ne kelljen kiszállítaniuk, de nekem nem vették fel :)

A 81-es kérdésemre tud valaki válaszolni?

2012. febr. 17. 17:26

107-re. Szia, tudom, hogy el tudjátok olvasni, hogy mik az összetevők, ezt én azoknak szántam, akiknek nincs ilyen készítmány. Persze, az, hogyesetleg nem azt irják a dobozra, amit tartalmaz, az bennem is megfordult, de aztán elvetettem. Ezt egyszerúen nem lehet már megtenni, hiszen a weight loss foralmazása gondolom legális.Ezért gondolom, hogy mégis az van benne. Minden összetevője étvágycsökkentő és zsírlebontó. Lehet lányok, hogy különbözőképp reagál a szervezetünk. / ez volt a remény hangja/

Azért olyan írás is volt lentebb, hogy lefogyott tőle.

Valaki irta, hogy hányingere volt tőle.Nekem is egy kicsit van ilyen érzésem, még most délután is.

Ennél nagyobb bajunk remélem nem lesz!

Üdv nektek, jó hólapátolást a testedzés jegyében!

2012. febr. 17. 17:14

Sziasztok!

Azoknak, akik azt gondolják, hogy benne vannak ebben az egészben a pozitiv hozzaszolok:


Én mégegyszer mondom: senkinek nem ajánlom bátran, nekem is gyanus volt, hogy 1 hét után hozták ki, és engem fel sem hivtak. Egyszer csörögött a telefonom, letették, mire felvettem, de sose tudtam visszahivni.

Én nem tudom, hogy attol fogyok-e, amit szedek (egyébként az enyém is kék dobozos), de én is leszoktam azóta a napi több kávérol és mindig ugy érzem, tele vagyok energiával, nehezen fáradok el, este viszont ugy kidőlök, mint eddig soha. Szoval lehet, igazatok van, hogy nem az van benne, amit irtak, nyilván nem véletlen, hogy ennyi csalodás van ezen a falon.

Kicsit én is megijedtem a hozzászolasaitok után, már nem tudom, mit szedek be, de egy biztos, bármilyen tablettát beszedünk, az soha nem egészséges. Ahogy lentebb is irtam: a legeszségesebb a kitarto diéta és edzés.

Ha már több, mint egy hete szedem, én még próbálkozok (amig nem vagyok rosszul és nem hizok tőle) egy darabig.

107. isoram (válaszként erre: 102. - 7hofeherke)
2012. febr. 17. 17:11
az rányomtatott összetevőket el tudtuk olvasni,csak semmilyen hatás nem volt!Ezért kérdőjeleztük meg! Az első két nap nekem is elment az étvágyam..............a kifizetett 20000 miatt!!!!!!
106. isoram (válaszként erre: 103. - Subbasa)
2012. febr. 17. 17:06
szia! pontosan hova és miket kell visszaküldeni?
105. munita
2012. febr. 17. 15:49
Sziasztok!!! En a 103 üzenetre szeretnek välaszolni!!! En mär elküldtem a panaszomat az oldalukra es sehol semmi mär ennek 2 hete, hogy elküldtem,de meg csak 1 telefon se jött!!! Probäld meg hätha neked bevällik! En azt nem ertem, hogy mi ez az egesz, hogy valakinek tök könnyen vissza adjäk a penzüket valaki meg mär 1 honapja värja, hogy hätha igy vagy ugy vissza tudja szerezni a penzet! En szerintem ez baromsäg es aki azt irja, hogy vissza tudta szerezni a penzet az is benne van ebben az egeszben!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook