Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. ápr. 10. 10:46
jesszus. miket olvasok itt. én szedtem belőle kb 3 hétig. de borzasztó rosszul voltam tőle és csak egy parányit fogytam. ez tavaly volt. remélem nem lesz bajom. :S
253. janbor (válaszként erre: 241. - Manci1987)
2012. ápr. 10. 10:43
Kedves Manci 1987!Kicsit kések a válasszal. Ne vedd át! Márc.24-én visszaküldtem a sze(a)rt a Massive Dynamic Sp.Zo.o 00-511 Warszawa Nowogrodzka 23 Poland cimre. Amennyiben lesz előrehaladás azt megírom a HOXA-n.Ha tallózgatsz láthatod, hogy van ajánlat bőven.A többségük egyirányú (rendelési) címet-telefont ad meg.Pedig Mo-n is van képviseletük, csak a bóvli árát nem akarják rendezni.Üdv:BJ
2012. ápr. 9. 12:07

Sziasztok!


Írtam egy elég komoly postot a honlapjukra, persze pár óra múlva le is szedték. Nagyon korrekt.... :(

251. Vi-ku
2012. ápr. 9. 11:24

Üdvözlöm!

Megkaptuk Öntől a nyilatkozatot megrendelése lemondásáról, éppen ezért a kézbesítést megszakítottuk.

Szeretném azonban tájékoztatni, hogy bármikor, kockázat nélkül elkezdheti a fogyókúrát étrendkiegészítőnkkel, hiszen a kívánt hatás elmaradása esetén minden esetben élhet 100%-os pénzvisszafizetési garanciánkkal. Ez abban áll, hogy vásárlóink teljes elégedettsége érdekében a készítmény felhasználása után is vissza tudjuk fizetni a vételárat, amennyiben az nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Azzal hogy leadta megrendelését termékünkre, már jelezte, hogy fontos Önnek a külső megjelenése, az egészsége, és ehhez igénybe kíván venni étrendkiegészőket. Éppen ezért szeretném Önt tájékoztatni, hogy étrendkiegészítőnk kivívta az

Élelmiszer- és Táplélkozástudományi Intézet elismerését, miszerint: „ajánlott minden elhízott, túlsúlyos személynek, aki fölös kilóitól szeretne megszabadulni ” Az intézet munkatársai kimutatták – és ez igen fontos információ lehet az Ön számára – hogy a Weight Loss étrendkiegészítő sikeresen segíti a fogyókúrát, a zsírszövet elégetését akár 400%-al gyorsítja.

Figyelembe véve az Intézet pozitív bírálatát, az álltalunk biztosított garanciát, valamint munkatársaink személyes tapasztalatait, melegen ajánlom étrendkiegészítőnket.

Mostanáig termékünket több munkatársunk is használta, és sikeresen értek el 5-15 kilógramos súlyvesztést, miközben más termékek hatástalanok voltak. Két munkátársunk és több ezer elégedett vásárló véleményével már bizonyára találkozott weblapunkon is.

Pontosan ezért, valamint vásárlóink folyamatos pozitív visszajelzése alapján lehetünk annyira biztosak termékünk hatásában, hogy 100%-os elégedettségi garanciát vállalunk rá.

Úgy vélem, Ön is megérdemli a lehetőséget, hogy ideális alakra tegyen szert, és ha étrendkiegészítőnk segítségével éri el ezt az eredményt, mi is elégedettek lehetünk, hogy segíthettünk Önnek.

Ha bárhogy todok segíteni Önnek a döntéshozatalban, vagy bármilyen kérdése van termékünkkel kapcsolatban, bátran vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal telefonon, vagy e-mailben.

Minden észrevétele javítja szolgáltatásunk minőségét és az ügyfeleinkkel való kapcsolattartást. Ennek fejében különleges kedvezményt tudok Önnek felajánlani a teljes fogyókúrára, valamint egyéb diétás termékünkre, annak érdekében hogy a kívánt alakot elérje.

Ha kérdései maradtak, a küvetkező telefonszámon érhet el: +36 1 4088950



Üdvözlettel,

Szebeni-Müller Ildikó,

Active Food Supplements


A tisztesség kedvéért átmásoltam a kapott levelet.Ez azonban nem változtat az álláspontomon.

2012. ápr. 9. 02:38

Kedves Fórumozók / Sorstársak!


Én is abba a hibába estem, hogy rákattintottam egy, most rengeteg honlapon fellelhető, fogyókúrás tablettát hirdető linkre. Telefonon rendeltem meg a kapszulát és a telefonos ügyintéző ellenállhatatlan ajánlatának bedőlve, rögtön 3 dobozzal 21.700 Ft-ért.

Amikor megkaptam a terméket, megnéztem a dobozt és a hatóanyagokat. Nekiestem a netnek és az egyik hatóanyaggal kapcsolatban (Chromium as polynicotinate) elég rémisztő tanulmányra bukkantam: [link] (a tanulmány szerint a szer mutációkat okoz az emberi DNS-ben!!! )

Én is csatlakoznék Spatzika mozgalmához. Amúgy nekem a tabletta azt eredményezte, hogy 2 nap szedés után folyamatosan hánytam és hasmenésem volt. Emiatt vészesen kiszáradtam és piszkosul vacakul éreztem magam. SENKINEK NEM AJÁNLOM, HOGY MEGRENDELJE !!!

„Studies Show Chromium Picolinate is Dangerous

Update 2000

Dr. Ann de Wees Allen, N.D.


An alarming study conducted by Dr. John Vincent at the University of Alabama shows that chromium picolinate reacts with antioxidants in the cells to produce in "reduced" form of chromium capable of causing mutations in DNA, our human genetic material.

Based on this new research, the University of California at Berkeley warns that:

"Nobody should take chromium picolinate,

especially not young people."

This is not the first time that chromium picolinate has gotten negative press from the media and the scientific community. In 1995 and 1996 scientific studies showed that chromium picolinate could damage genetic material in animals. The research was funded by the National Cancer Institute and conducted at George Washington University, Department of Pharmacology, Washington, D.C. and Dartmouth College, Department of Chemistry.

The study included testing specific chromium supplements as well as various forms of chromium. Chromium picolinate, U.S. Patent 5194615, currently the most widely used form of chromium, was included in the study. The potential toxicity of the picolinate form of chromium has been an issue of debate over the past five years.

The three forms of chromium analyzed in the study were:

 Chromium Chloride

 Chromium Nicotinate (chromium bound to niacin; Niacin-bound chromium)

 Chromium Picolinate (chromium bound to picolinic acid, US Patent 4315927).”

249. Pabloka
2012. ápr. 7. 16:40
Én is vettem. Nem fogytam. Az itt talált (illetve a számlán olvasható) címre visszaküldtem a dobozt egy levél kiséretében (angol-magyar) március 8-án, tegnapelőtt visszakaptam 9.500,- Ft-t egy lengyel címről a megadott számlaszámra. Bátran írjatok küldjétek vissza nekik a cuccot. Egyébként ez volt az első és utolsó ilyen kisérletem. Maradok a Norbi Update-nál és a futásnál...
248. Benydor
2012. ápr. 6. 09:06
Én is bedőltem, 3 hete szedem, minden este futok és 2 kg fogytam, valószínű a futástól. Nekem amúgy, eddig nincs tőle semmi bajom, csak nem fogyaszt.
247. manci1987 (válaszként erre: 246. - Vi-ku)
2012. ápr. 5. 13:48
Köszönöm szépen a válaszod. megnyugtattál.. azért manapság 10000 Ft nem kis pénz... még jó, hogy időben észbe kaptunk...:-S További szép napot!
246. Vi-ku (válaszként erre: 245. - Manci1987)
2012. ápr. 4. 16:54
Először(szombaton) kaptam egy e-mail-t, arra nagyon nehezen, cselezve válaszloltam, hogy a megrendelést visszavonom. Vasárnap kaptam egy sms-t, hogy a terméket jönnek kézbesíteni. Ettől fogva úgy döntöttem simán nem veszem át. Igazából még az e-mail-ra is felesleges volt válaszolni, mert a futár egy cseppet sem csodálkozott, hogy nem kell a termék, megszokta.
245. manci1987 (válaszként erre: 244. - Vi-ku)
2012. ápr. 4. 15:13
Szia Vi-ku!Akkor ebből nem lehet semmi gond?mert én sem akarom átvenni! előtte Téged értesítettek valamilyen formában?köszi a válaszod előre is!
244. Vi-ku
2012. ápr. 4. 13:57

Sziasztok!

Most volt itt a futár, nem vettem át a terméket. Nem is csodálkozott, azt mondta van ahová négyszer is elküldték, hiába nem akarták átvenni.

Remélem én ezzel befejeztem, többet nem küldenek.

243. AlBundy (válaszként erre: 242. - Obligo)
2012. ápr. 4. 09:44

Az igazság az, hogy ez a legnagyobb biznisz, itt olvasgatva gondolkodtam én hogy csinálni kéne.. Összekutyulok pár dolgot ami egészséges (citrus kivonatok, kaktuszléfőzet, mittoménmi koncentrátum) majd háromszoros áron árulni kezdem mert ez bizony leégeti mindenkiről a zsírt úgy hogy mozogni nem hogy nem kell de szigorúan tilos mellette. Vinni fogják mint a cukrot..

Ahelyett, hogy az emberek észrevennék, hogy ezek a bogyók legfeljebb megismétlem LEGFELJEBB kiegészítik a normális diétát és a mozgást ami valójában segít a fogyásban!

242. obligo
2012. ápr. 4. 09:39

Sziasztok!


Nekem igazából ennek a cégnek a neve tetszik: Massive Dynamic

Véletlenül nem a Rejtély című sorozatból találták ki? :)))


Sajnálom azt aki beugrott ebbe a csalásba, én már elég régóta előbb fórumokat keresgélek és csak utána merek vásárolni. Sajna ilyene világot érünk. Mindenki átb*sz mindenkit, akit csak tud. :(

2012. ápr. 4. 09:08

Sziasztok!szóval ha küldik nem veszitek át? én is beugrottam, de már rájöttem nem kellett volna. de nem kaptam se smst se emailt még... mikor fogok?

köszi a válaszokat előre is!

240. Vi-ku (válaszként erre: 239. - Janbor)
2012. ápr. 4. 07:47
Eszem ágában sincs ezek után. Tőlem küldhetik díszdobozban is, úgysem veszem át.
239. janbor (válaszként erre: 236. - Vi-ku)
2012. ápr. 4. 07:38
Ne állj velük szóba, mert csak a pénzed bánja!
238. janbor
2012. ápr. 4. 07:36

"címzett info@easy-fit.eu

dátum 2012. március 31. 18:28

tárgy Pontositás

küldő gmail.com

márc. 31. (4 napja)

Tisztelettel kérem a Magyar postai, üzleti címet és az elérhető telefont. T: BJ"

Ezen az email címen is hirdetnek fogyasztó csodaszert, de a fenti levelemre még nem jött válasz. Ezt azért írom, hogy nehogy beugorjatok a csodaszer ajánlatnak.

2012. ápr. 3. 21:48
én nem kaptam sms-t tőlük.. :S
236. Vi-ku
2012. ápr. 3. 20:43

Sziasztok!

Csak érdekességképpen irom: Kb 1 órája kaptam egy sms-t, hogy küldik a készítményt. Hát én már ezektől köpni.nyelni sem tudok.

235. Vi-ku (válaszként erre: 234. - Szisssssz)
2012. ápr. 3. 18:44
Köszi amit leírtál. Ezek szerint az elején megdobogtatott, émelyegtél és szédültél, de azért eredményes a kúra. Azért én így sem merem megpróbálni, mert szívgyógyszerekt szedek és azok mellé úgy látom nem való.
234. Szisssssz (válaszként erre: 232. - Vi-ku)
2012. ápr. 3. 17:24
Én Karácsonykor kezdtem szedni, de abba hagytam 2hét után, aztán újra kezdtem. Az első hét nekem is iszonyatos volt. Én igazából 9kg-ot FOGYTAM. Napi 1 kapszulát szedtem, mert a foglalkozásomból eredően nincs lehetőségem a 2. beszedésére, a lefekvési idő függvényében. Nem tapasztalok azóta semmi különöset. Már nem dobogtat meg, nem émelygek és nem szédülök. Ezért is lepődtem meg az itt olvasottakon. A szállítás és a megrendelés nekem is rejtélyes volt. Engem egy idősebb férfi hívott (nevére nem emlékszem már), cím egyeztetés szempontjából. Akkor tett még egy ajánlatot, hogyha rendelek még egyel az csak 3vagy 4 eft, már ez sem rémlik.. illetve mondta hogy mikor hozzák. A számlához mellékelt "levélben" én is olvastam hogy ne küldd ide meg oda vissza stb., de mivel nekem nem volt panaszom így nem foglalkoztam ezzel.
233. janbor (válaszként erre: 231. - Szisssssz)
2012. ápr. 3. 06:23
Sajnálom, hogy nem sikerült a hozzászólásokból felismerni a "csodaszer" "jótékony" hatását. Biztosan könnyebb leszel(pár ezer forinttal). Ennek a kapszulának nincs hazai elérhetősége. Valakik terjesztik, a futárral beszedetik a pénzt, de tovább már nem elérhetőek. Hatása: nincs miről írni,mert 60 kapszula beszedése után semmi súlycsökkenést nem mértem. 2 dobozt vissza küldtem egy Warsói címre,(több, mint egy hete)de pénzt,még nem kaptam.Kértek bankszámlaszámot,amit a bankom javaslatára nem adtam meg (hogyne, hogy még azt is meghekkeljék).(az átvételkor kp-ben fizettem). Sajnos ez a cég még egy Warsói magyar nyelvű lapban is hirdet.
232. Vi-ku (válaszként erre: 231. - Szisssssz)
2012. ápr. 2. 23:11
Az eddigi összes fórumozót elolvasva, csak negatív tapasztalatokat tudtam levonni. Egy fórumozó sem számolt be fogyásról, sőt híztak, vagy egyéb egészségügyi problémájuk lett. Te mióta szeded és mi a véleményed. Szeretnénk már egy pozitín, valós véleményt is hallani.
2012. ápr. 2. 21:40
Sziasztok kedves fórumosok! próbáltam a végére járni hogy miért vagytok ennyire felháborodottak, de nem jártam sikerrel. Légyszi fejtse ki nekem valaki mi a gond a termékkel! én is szedem és szeretnék tisztán látni! előre is köszi szépen!
230. Vi-ku
2012. ápr. 2. 20:13

Active Food Supplements [contacthu@activefoodsupplements.com]

Erről az emailról kaptam ma üzenetet, hogy köszönik a megrendelést és kűldik a terméket. Válaszoltam rá, hogy köszi nem kérem. Próbáljátok meg, hogy akinek hasonló gondja van, írjon erre.

2012. ápr. 2. 16:18

Itt lehet a panaszokat bejelenteni! Európai Fogyasztói Központ:

e-mail: info@magyarefk.hu

tel.szám: 061-459-4832

228. Gemini84 (válaszként erre: 227. - Kicsi L)
2012. ápr. 1. 18:03
Szia! Azt teszem, amit javasoltak, nem veszem át a küldeményt!
227. kicsi L (válaszként erre: 223. - Gemini84)
2012. márc. 31. 21:13
Szia! Ne haragudj, hogy zavarlak, de láttam az üzeneted és szeretnék érdeklődni, hogy mit tettél? Én is tanácstalan vagyok.
226. kicsi L
2012. márc. 31. 21:08
Ha megrendeltem ezt a terméket és meggondoltam magam, mit tegyek, telón nem érek el senkit.
225. janbor
2012. márc. 31. 19:55
A 215-ből:Érdemes a fenti munkaajánlatot elolvasni, így látható, hogy hogyan is lehet napról-napra a hozzászólásokat frissíteni, átdátumozni, nyelvet váltani és a nemkívánatos leveleket törölni. Megfigyelhető, hogy ez a "kapszulás" cég az ajánlatait mások szájába adja (soha nem volt ügyfelek). A garancia vállalás is furmányos. Az email-re szándékosan(véletlenül sem)nem válaszolnak. A telefonjuk pedig"ezen a számon előfizető nem kapcsolható" üzenetet küld.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook