Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
104. munita
2012. febr. 17. 15:41
Kivänom neked, hogy beväljon, de ha hatni is fog nem a tablettänak köszönheted, hanem a kepzeleterödnek! Ha nem tudsz ilyen jol bekebzelni valamit akkor biztos vagyok benne, hogy nem fog hatnni!!! Az meg a mäsik,hogy arra a kis cetlire amit beleraktak a csomagoläsba azt ne vegyed biztosra, hogy igaz, lehet, hogy semmi köze nincsen hozzä es ki tudja mi van abba a tablettäban en ezert is hagytam abba, mert ket het utän 6 kg-ot felszettem es ällandoan ehes voltam minden tabletta beszedese utän!! A mäsik az, hogy ällandoan szoruläsom volt,mig szettem a tablettät es az az erdekes mind ebben, hogy nekem ilyen problemäm soha az eletembe nemvolt!!!! Ja es ällandoan rajtam volt a hänyinger!!!! De azert,majd kerlek ird le, hogy neked hogy hatott mert en erre borzasztoan kiväncsi vagyok!!!!
103. subbasa
2012. febr. 17. 15:18
Most írtak, hogy küldjem el egy lengyel címre a panaszom magyarul..természetesen a tablettákkal...valaki kapott már pénzt vissza így? vagy küldte el?
2012. febr. 17. 13:52

Heeló, kedves mindenki! Bár lefizetett ügynök lennék, de sajnos nem.

Tegnap reggel vettem be az elsőt.Pontosan betartom azt, hogy húsz perccel utána kezdjek el enni, mert gondolom nem véletlenül nem fél órát, vagy 10 percet irnak.Irta valaki, hogy kettesével szedte és nem használt. Miért kell ilyet tenni?

Rögtön a reggelim két szendviccsel kevesebb volt, mint eddig.Már a második zsömlét is csak az "illendőség" kedvéért ettem meg! Egyszerűen nem voltam éhes. Ebédidőig én még kétszer szoktam reggelizni, de: nem voltam éhes! Imádom a Milka Waffelinit. Tegnap óta nem vágyom rá. Ebédelni is két óra felé fogok, mert még mindig nem vagyok éhes. Sztem nem sok kell hozzá, hogy ne vacsorázzak egyáltalán. Tegnap este azért megettem jó pár pogácsát(mondhatnám: csakazértis alapon) , de ma már nem fogom erőltetni.

Ja, és este még tv-zés közben jégkrémet tejszinhabbal és gyümölccsel szoktunk nasizni a férjemmel, tegnap csak ő evett.

Mérleget nem vettem, mert óránként ráállnék.

Viszont a hasam, mivel nincs tele kajával, már nem néz ki 6 hónapos terhesnek, ennek nagyon örülök. Ha ilyen keveset fogok enni, akkor abból egyenesen következik, hogy fogyni fogok.

Nekem a lengyel van, ami nem kapcsula hála istennek. Gyógynövény tabletták kinézetre is és illatra is. Utána néztem minden egyes alkotóelemének a neten. Nézd meg te is, engem megnyugtatott abszolút. Leírom:

Garcinia Cambogia +guarana +acai fruit /kivonatok/ + L-camitine tartrate + chromium.

Ami Fr.o-ban halált is okozott, ott mindegyikben valami fluorféleség volt.

Ja, én 8E-ért vettem a 60 tablettát, egy hónapra elég. A neten hirdetik, ha először rákattintasz, 10E körül van,utána jön az olcsóbban is odaadom szöveg. Telefonon a következődobozt 3E-ért kínálták, de én most beérem ennyivel egyenlőre.

Sok sikert mindekinek!

2012. febr. 17. 13:49

Szia!

Át tudnád adni a tel. számot? Fontos lenne minél hamarabb, hogy le tudjam mondani!

Előre is köszönöm, szép napot!

100. isoram
2012. febr. 17. 09:34
csak a 100-as miatt!!
2012. febr. 16. 23:18
A cégnek visszaeshetett a forgalma, ezért vannak pozitív hozzászólások. El tudom képzelni, hogy főnöki utasításra írják őket. Engem egy Kovács Alexandra nevezetű hívott fel. Titeket?
98. joci61
2012. febr. 16. 22:19
Sziasztok! Én a leányomal egyszerre kezdtük el szedni 3 hete!! Én 1,5 kilót hiztam a leányom 1 kilót!! Na erről ennyit!! Holnap küldöm vissza a dobozt , de már tudom ezt ugyfogják visszafizetni, hogy csomagolási és postaköltség levonásával ami kb. a 2 doboznál lesz vagy 5 ezer ft. Így a cégnek ez is óriási nyereség lesz, mert kb nekik 2 ezerbe van az egész!! Jól bedőltünk sokan megint!!!
97. munita
2012. febr. 16. 21:32
Sziasztok!!! En nagyon szeretnek minden olyan embernek sgiteni, mint amilyen en is vagyok, mert nem szabad, hogy sok baromsägot bevegyetek, mert en is igy järtam!Megrendeltem ezt a weight loss kapszulät es meg is erkezett pär napon belül! En nagyon värtam a mäsnapot,hogy elkezdhessem szedni, mert olyan tuti kepek voltak kiteve, hogy (ilyen voltam es ilyn lettem) es nagyon tuti szövegeket irtak amik elegge hihetöek voltak! Az a baj, hogy ennek en is bedöltem es elkezdtem szedni a tablettät, akkor voltam66 kg!! Akär hänyszor bevettem egyet mindig nagyon ehes lettem tölle!1 het utän rä ältam a merlegre es hiztam 2,5 kg-ot! Utänna gondoltam magamban lehet, hogy eleinte hat csak igy es en barom meg toväbb szettem napi 2-tö tablettät!meg egy hettel rä megint lemertem magam es a merleg 72-tö kg-ot mutatott en nagyon kikeszültem, hogy 2 het alatt 66 kg-rol 72-töre felhiztam! Mikor epp azert rendeltem meg,hogy lefoggyak es erre meg magamra szedek6 kg-ot ket het alatt! Ez felhäborito es nem eleg, hogy nem fogytam semmit a penzemet se fogom viszont läni, mert irtam a honlapjukra,hogy szeretnem a penzemet viszont lätni, de nem reagältak rä semmit! Ja es az a sok BAROM aki ennyi embert ät tud verni,hogy ö nagy penzhez jusson szegylje el magät es azok is akik kepeket töltögettek fel, mert olyat szerintem meg a 2-eves kisfiam is tud szerkeszteni laptopon(ilyen voltam es ilyen lettem)Csak azt elfelelejtettek hozzäirni, hogy a tabletta elött voltam ilyen vekony es tabletta beszedese utän meg ilyen dagatt! Biztos azert irtäk forditva, mert irigyek es nem szeretnek, ha mäsnak jo volna es, hogy mi is essünk bele olyan csapdäkba mint ök!Ennyit erröl az egeszröl, de en most rendesen fel huztam magam,hogy lehetnek ilyen köcsög emberek ezen a földön! Mär csak annyit szeretnek, hogy senki ne rendeljen ilyet, ha nem akar meghizni es nem akarja,hogy a penze is oda legyen!Ja es ha nem akar olyan idegällapotba kerülni mint en!!!! NE RENDELJETEK ilyet! Üdv mindenkinek aki hisz nekem aki meg nem az meg igy järt!!
96. bolya81 (válaszként erre: 35. - Bolya81)
2012. febr. 16. 21:15

Sziasztok,


az alábbi levelem alapján én visszaküldtem a dobozt 1,5 hete és ma visszakaptam a pénzt.


Azt hiszem ezután meggondolom, hogy mire kattingatok :-)


Üdv,

Ibolya

95. jhana
2012. febr. 16. 17:52
Sziasztok! Szóval én is beleestem a csapdába, és nekem az a gondom, hogy amint kinyitottam volna a dobozt, nagyon furcsa volt a záró fólia rajta. Nekem ez lett nagyon gyanús és nem is tudom, hogy elmerjem-e kezdeni a szedését. a fólia csak úgy volt rajta, mintha kézzel vasalták volna meg, mert meg volt olvadva rajta a műanyag bevonat. Szóval ezek után nem tudom, hogy vajon tényleg az van-e benne, amit reklámoztak, vagy esetleg az elégedetlenek által visszaküldött termékek közül kaptam egy újrafóliázott változatot. Szerintetek?
2012. febr. 16. 15:08

sziasztok!

ennyi hozzászolás után most énis leirom a tapasztalataimat ezzel kapcsolatban.ugyanaz történt 2 doboz 10900ft ért jól hangzik megrendeltem. elkezdtem szedni ezt a barna szinünek mondható kapszulát,és mindha kicseréltek volna.amúgy szeretek nassolgatni van is rajtam +15kg igy a szülés után de már annyi mindennel próbálkoztam hogy mondtam magamnak na még ezt kipróbálom a sok negativ vélemény ellenére is.1 dobozban 60szem van már kb a felét beszedtem 78kg-ról indultam és most vagyok 73-kg ,2 db szedek egy nap reggel és ebéd elött az ebéd olyan 2-3 között van és komolyan mondom fele annyit eszek mint azelött.nem tudom hogy ez a tablettának köszönhető vagy már bebeszéltem magamnak és ez segit ,de nekem bevált.énis féltem hogy mi lesz de nekem nincsenek negativ élményeim maximum az első 2-3 napban jobban vert a szivem.de már most ezt sem érzem jól vagyok és örülök hogy pár kilót fogytam még.mire beszedem az egész dobozzal kiváncsi vagyok megy e még rólam le pár kiló.mielött valaki azt gondolná hogy a cég embere vagyok, hát nem vagyok az !!!ja és még mellette káposztaleves kapszulát szedek napi 3 db-ot.nekem is a dobozon made in eu van és kék szinü feliratos a doboz.én a hoodia p57-el voltam igy hogy nem mertem rendelni mert tuti valami átverés van benne.na szóval ennyi majd még megirom a 2 hét után fogytam e + kilókat.

üdv csajok kitartás:)

2012. febr. 16. 14:48

Sziasztok!

Örülök, hogy a fórumra találtam, ma reggel megrendeltem a Weight Loss kapszulát (60db 9900ft akcióban). Megtaláltam mindent, miből készül, mennyit kell szedni és nem akartam csupán csak 4-5kg leadni így gondoltam elég a 60szemes kapszula. Kitöltöttem az adataimat és elküldtem a rendelést (mivel eldöntöttem, hogy veszek valamiféle zsírégető tabit és gyógyszertárról gyógyszertárra jártam és a jó minőségűek majdnem mind 30 ill. 60 szemesek és közel 10-15ezerbe kerülnek) nincs mit vesztenem alapon, bár az hogy 1db negatív vélemény sincs fent és nem minden kérdésre válaszoltak gyanus volt. Miután elküldtem a rendelést csörgött a telóm és egy magyart igencsak törő női hang érdeklődött, hogy komoly-e a rendelésem és hogy szeretnék-e egy másik dobozzal 4000ft körül akcióban a kettő (itt bizonytalanodtam el 99%ig) :) Elképzeltem, ahogy a kicsi vietkong ül a telefon előtt és napi xft-ot kap ezért és belegondoltam a komolyságába az egész terméknek és marketingnek :))). A számot elmentettem és elkezdtem rákeresni a termékre és nem találtam azt a fajtát, de másikokat igen, és ezzel együtt ezt az oldalt is megtaláltam. Hívtam a telefonszámot, nagyon sokáig kicsengett és jókat kacagtam közben, hogy lehettem ennyire... szóval NŐ :D. Természetesen nem vette fel senki, majd leraktam és azonnal visszahívtak, egy magyarul igen jól beszélő férfi hivott vissza és elmondtam neki, hogy köszönöm a terméket nem kérem, mire azt mondta jó a megrendelés törölve. Hát ennyi a story :) NEM vagy köteles átvenni semmilyen terméket, ha meggondolod magad bármi miatt, nem kell indoklás és a futár visszaviszi,ennyi. Viszont én spóroltam 10.000e ft-ot, amin holnap fittnesbérletet veszek és még marad is 6000e forintom :D (ha valakinek kell a telószám szívesen megadom)

92. hjné (válaszként erre: 87. - B585f2bb7e)
2012. febr. 16. 14:34

Kedves Szaßrina!!!!

Hát ez itt a kérdés: hogyan lehet egy termék neve ugyanaz, ha az összetevőjük nem egyezik? Vajon "melyik volt előbb: a tojás vagy a tyúk? "

Kicsit melléfogtál az érveiddel...

Mit gondolsz, nem jöttem rá, hogy koffeintartalmú? Ettől függetlenül én jól aludtam, de lehet, hogy akik sok embert átvertek, hamarosan nem fognak úgy aludni, mint én:)

Az a helyzet, hogy az ilyen csalók előbb-utóbb lebuknak... (nem akarok ujjal mutogatni). Üdv.

91. lylandra (válaszként erre: 85. - Tincsi69)
2012. febr. 16. 13:15
Köszi a választ :)
2012. febr. 16. 12:53
én nem akarok itt összeesküvés elméleteket gyártani....de már tegnap is meg mai olvastam pozitív hozzászólást....kicsit furcsa....hogy sabrinának sikerült beazonosítani a terméket....(senki másnak nem)....aztán mandika hozzászólása....nekem furi!
89. isoram
2012. febr. 16. 12:32

Sziasztok!

Az ígért 3 nap helyett 8 munkanap lett a szállítás,ezt még túléltem,mert nagyon vártam........20000Ft volt 2doboz,hatalmas akció,ingyenes szállítás,csak ma estig, az összetevők és a szuper vélemények,valamint a visszavásárlási garancia miatt vettem...........kék feliratos dobozt kaptam,az ajánlott mennyiség kétszeresét szedtem,mellékha-

tást nem észleltem,2 kiló többlettel zártam,és azóta sem jött meg.....de férfi vagyok........30 kilót kell fogynom,most több mindenen változtatok,pici mozgás,de rendszeres,délelőtt csak víz,szedem az adiponixot+egy CLA-t,sokat csökkent az éhségérzetem! Úgy érzem mintha.....de a mérlegem kölcsönadtam a szomszéd lánynak.....

Ez a feljelentősdi érdekelne,mert nagy átverés!próbálom megkeresni a papírokat....

Ja és mindig az aktuális nap az akciós határidő....,rokonokat nem említve leírtam az általam tapasztaltakat,de nem jelent meg a véleményem.Na ennyi a méreg,s ha lesz mérleg beszámolok! Szép,"könnyebb" napot mindenkinek!

88. galambocska88 (válaszként erre: 87. - B585f2bb7e)
2012. febr. 16. 10:26

Kedves Sabrina,

hol találtál a terméken gyártási számot és hol azonosítottad be?

A termék egyébként nem az USA-ból, hanem Lengyelországból Való. Ugyanez a cég tavaly még a Slim Greenline 700-at forgalmazta, nem tudom hogy tudtál Weight Loss terméket rendelni tőlük.

Nos, biztos vagyok benne, hogy az összetevők csak papíron léteznek. És a két termék ugyanaz, csak lecserélték a címkét a dobozról.

Eltűnt az a hozzászóló is, aki álítólag számlát is kapott a termékről.

Várom válaszod.

2012. febr. 16. 08:30

Sziasztok!

Én is szeretnék hozzászólni, ugyanis tavaly még én is rendeltem belőle. Engem is felhívtak hogy 2 doboz csak 10.900.


Még sosem rendeltem semmilyen csodaszert. Ezt sem úgy rendeltem meg hogy na ettől lefogyok ha úgy eszem mellette ahogy jól esik xD

Viszont akészítmény összetevői megtetszettek. itthívnám fel a figyelmet hjné!! Az a wight loss kapszula amit mi szedünk nem ugyanaz mint a herbal weight loss.Egy összetevőjük sem egyezik.


Nekem ahogy megjött a termék rákerestem, hogy a száma alapján bevizsgákt termék-e. nehogy meghaljak:D Szóvel ez rendben van egyébként az USából való.


És hogy miért nem javasolja a vacsora előtti bevételt? nagyon egyszerű. Mert koffein van benne:D És akkor bizony nehéz elaludni.


Az én tapasztalatom nagyon pozitiv. Nem rendszeresen szedtem december és február között ezt az 1 dobozt, mert a karácsony miatt nem akartam pazarolni:D merthogy enni szerettem volna, és nekem igencsak lecsökkentette az étvágyamat, azon belül is az édesség utánit.

Én reggelente beveszem rögtön felkelés után az 1 szememet. Aztán reggeli. kávé helyett is szupi. pörgök tőle és az édesség utáni vágyamat is elűzi. ha úgy érzem kell méggegy akkor azt ebéd előtt:)

Az utóbbi két hétben 2,5 kg-ot fogytam. étrendet nem tartottam, csak edzés és egy kis kcal számolás:)

86. citrom
2012. febr. 15. 22:05
Sziasztok! Ma megrendelte magának a párom ezt a kinyomozhatatlan szert.Kutakodtam a neten,hogy milyen összetevőkből áll,mi a vélemény róla...semmi felhasználhatót nem találtam sehol.Örülök ,hogy Rátok találtam még mielőtt jön a csomag:):)
85. Tincsi69 (válaszként erre: 78. - Lylandra)
2012. febr. 15. 21:52

Szia!

Szerintem semmi következménye, ha nem veszed át, mert én is le akartam mondani, de csak a futárszolgálat telefonszáma volt meg és ott azt mondta egy hölgy, hogy már elküldték, de ha nem kérem, akkor ne vegyem át./Sajnos nekem a segítőkész szomszédasszonyom átvette mire hazaértem./

2012. febr. 15. 21:40
a pénz vissza fizetést sajnos el lehet felejteni....szerintem ha valakinek sikerül kinyomozni a dolgot, fel lehet őket jelenteni...
83. hjné
2012. febr. 15. 20:08

Sziasztok! Bár ne ismerném... Azóta könnyebb lettem 10900 forinttal:) 3 hete szedem, egy deka nem ment le rólam...

Úgy találtam erre az oldalra, hogy reklamálni szerettem volna az eladóknak, de az már sehol nem látható. Jól megszívattak bennünk. [link]

Itt olvasható, mire való az általunk vásárolt fogyasztószer:) Engem felhívtak telefonon is, hogy csak most és csak nekem 4 ezerért + egy dobozzal felajánlanak, még akkor sem gondoltam, hogy csalók. Nem akartam többet fogyni, mint 3-4 kilót, csak az étrendemen kellett volna kicsit alakítani, az nem került volna ennyibe. A használati utastásban azt írták, evés előtt 20 perccel reggel és délben, este ne, mert olyan hatóanyaga van, ami nem javasolt esti bevételre. Nagy bajom nem lett, csak szapora szívverés, és folyamatos szelek:))) amit egy jó bablevessel is elértem volna... - ld. fenti linket, ahol a javaslat napi egy db, két evés között.

Azért ha valakinek sikerül a pénzvisszafizetést eszközölni valamilyen úton-módon, írja meg!!

Köszönöm:)

82. mandika27 (válaszként erre: 79. - Schena)
2012. febr. 15. 19:35

Sziasztok!


Csak most találtam rá erre a fórumra, miközben kerestem a Weight Loss oldalát (már ahonnan megrendeltem).

Én egy hete kezdtem el szedni és semmi bajom nincs tőle, pedig hétvégén le is teszteltem, ettem édességet, jól bevacsoráztam, ... :)

Nagyon hizasra hajlamos vagyok, ezért már egy ilyen hétvége után érezni szoktam a hizast. Úgy gondoltam, ha már ennyit fizettem érte, vizsgázzon le, mert még sose próbáltam semmi ilyet. Én fogyok, már a ruháimon is érezhető, persze nem 10 kg-t egy hét alatt, 2-3 kg ment le eddig.

Én is tartottam tőle, főleg miután nem is jelentkezett senki, és a 3 napból több, mint egy hét lett (szállitási idő). Nekem is a Complexpress hozta ki.

Én senkit nem bátoritok, hogy vegye meg, én is most kezdtem el szedni, majd ha még 2 hét múlva is látványos lesz a változás, akkor azt mondom, rendelje meg bárki nyugodtan.

Most olvasva a hozzászólásaitokat, kicsit megijedtem, de azért bizakodok továbbra is és remélem, hogy nem véletlen egybeesés a tabletta szedésével, hogy pont most ment le pár kg.

Addig is nyomon követem a hozzászólásaitokat.


Aki viszont nem bizik benne, annak azt tudom tanácsolni, hogy én rendszeres diétával(semmi édesség, max. néha, délelőtt és délután 3 után már csak fehérjedús ételek)+ napi 0,5 - 1 óra tornával 3 hónap alatt 25kg-t adtam le korábban, ez a legegészségesebb. Csak sajnos most nincs időm sportolni, mert túl sokat dolgozok.

2012. febr. 15. 18:46

Tud valaki ajánlani jó, megbízható étvágy csökkentőt. A minőségen szép lassan sikerül változtatnunk a párommal, persze néha még vannak bűnözések.A mennyiségen is kéne változtatnunk, ehhez szeretnék némi segítséget!


Ha valaki válaszol azt előre is köszönöm!

80. schena
2012. febr. 15. 18:04
Ja és most nézem, Nálam alaphelyzetben már angol nyelven jön be az oldal, ez is érdekes.
79. schena
2012. febr. 15. 18:00
Sziasztok, döbbenve olvasom a hozzászólásokat, de az a gondom, hogy már késő, ma kaptam meg, és a párom átvette a postástól. Pedig minden igaz, hogy a hozzászólásokat törölték, engem rejtett számmal felhívott egy nő, akcentussal beszélt, hogy szeretné egyeztetni az adataimat, én barom, nem kérdeztem meg Tőle, hogy miért nem adnak meg telefonszámot, illetve a pénz visszafizetési garanciát hogyan tudjuk érvényesíteni? Jaj de nagyon hülye voltam, és most nem is merem elkezdeni szedni, Ti mit tesztek ezek után??
2012. febr. 15. 13:15

Sziasztok!Meg tudná nekem valaki mondani azt a telefonszámot, ahol le lehet mondani a terméket.Valamelyik oldalon láttam egy 06-1-es számot, de már nem találom. Mi a következménye, ha nem veszem át?


Köszi a válaszokat!

77. Böbe8732 (válaszként erre: 76. - Exigus)
2012. febr. 15. 10:55
ugyanez az én kérésem is, ha bármilyen infót tudtok a visszatéritési igényünk benyujtására, kérlek jelezzetek itt, vagy priviben a ginsenguz@t-online.hu-ra, nagyon köszönöm
76. exigus
2012. febr. 13. 00:05
Sziasztok!Február 10.-én nincs Nono hozzászóló,de még Vandát sem találtam.Ma 12.-e én is leírtam a tapasztalatom exigus név alatt,ha nem látjátok,kérlek osszátok meg.Sajnos én is hibáztam,és megvettem.három hét alatt nem hogy nem fogytam ,de még híztam is egy kilót.Kérlek benneteket,ha valaki tudja hogy milyen címre kell visszaküldeni, hogy az árát megkapjam,/ 100% visszafizetési garancia címen :)/az írja meg nekem.Sok remény nincs rá,de egy próbálkozást megér tapasztalat szerzés céljából.Köszönöm
2012. febr. 12. 14:31
Sziasztok! Hát vannak itt nagytudású emberek :) Borzasztó! Egészségüggyel (alternatív) foglalkozom, és Cinzina hozzászólás borzalom. "Fogadd el magad, ahogy vagy!" Ez a tetőfoka az önbecsapásnak, önámításnak. Ha kövér vagy, kövér vagy, biztosan nem véletlen, ha nem tudsz lefogyni az sem. Ez is egy tudatos egészségromboló kampány része volt anno! Mert, ha elfogadod magad kövérnek, abból úgyis jönnek a betegségek: emésztési zavarok, cukorbetegség, majd ennek a szövődményei (vese, érszűkület, látásromlás, stb) Ha ezek előjönnek, márpedig nincs kivétel, akkor hogyan fogod elfogadni magad? Amikor már a családodnak leszel kolonc, akkor mit mondasz? Bocs, csak elfogadtam magam olyannak, amilyen voltam! Borzalom. Lásd magad egészségesnek, és normál testalkatúnak, és, ha ezt kellő ideig vizualizálod, az agyad elkezd dolgozni érte, utána a tested is. Egészsges életmód, mozgás (amitől a legtöbb kövér ember írtózik, és csodát vár) és kész.Ha valakinek lenne ilyen készítménye, és leírná a pontos beltartalmát, megírnám, hogy ennél jobbat, olcsóbban be tudok-e szerzni, amerikából. De a bogyó, étrendváltoztatás nélkül nem old meg semmit, ez tény!Apró ötlet mindenkinek, és működik: reggelente vízkúra. Addig nem ehetsz semmit, míg min 1 liter vizet meg nem iszol! Ez elkezd kipucolni, és elcsodálkozol az eredményen, persze, ha mellette nem tömöd az édességet.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook