Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
44. Tibee75 (válaszként erre: 43. - Pötyi54)
2012. febr. 4. 14:30

Friss felhasználó vagyok ezen az oldalon, de azért regisztráltam fel ide, hogy meoszthassam én is veletek az élményeimet a témával kapcsolatban.

Sajnos mint a sok előttem szóló én is belementem gondolkodás nélkül ebbe a Weight-Loss nevezetű "csodaszer" megvásárlásába..közlöm mindenkivel ,hogy semmilyen pozitív élettani hatást nem gyakorolt rám a szer..lehet a cég úgy gondolta, hogyha majd kiderül, hogy egy nagy átverés az egész, és ezt az egyszeri ember megtudja, tehetetlenségében nem tud mást csinálni mint idegbetegeskedni, és ezáltal idegi alapon lefogyni vagy 8-10 kilót...hát köszi, valószínűleg nem erre gondolt a sok tudatlan vásárló, mikor kiadta a sok pénzt erre a semmit sem érő szerre..de a lényeg, megtaláltam nagynehezen a honlapját a "csodaszernek", ahonnan meg lehet rendelni, ott vannak alul a felhasználói kommentek..gondoltam kipróbálom, ha beírok nekik egy negatív kritikát, mennyi idő múlva törlik a hozzászólásomat...és lássatok csodát, amint frissíted az oldalt, azonnal eltűnik a kommented, legyen az pozitív avagy negatív hangvételű..na ennyit erről..nincs az a moderátor aki reggeltől estig azt lesi hogy mikor kommentel be valaki valami rosszat, hogy azonnal törölje..ez alapból úgy van megcsinálva hogy a felhasználói hozzászólások azonnal törlődnek, amint kiléptél az oldalról...a napi szinten érkező kamu hozzászólások gondolom az oldal üzemeltetőjétől erednek, hogy mégiscsak úgy tűnjön mintha figyelemmel lenne kísérve a fórum egyéb felhasználók által..sajnos egyszer már beleestem egy ilyen hibába, arról is itt ezen a fórumon értesültem hogy egy nagy átverés az egész, azért írok ide, hogy mindenki megtudja az igazságot..ez egy nagy csalás úgy ahogy van..nem segít, csak lehúznak pénzzel..ha kíváncsiak vagytok az észrevételemre, akár élőben kipróbálhatjátok ti is, a website címe:


[link]


Legalul vannak a kommentek, írj fel az oldalra, majd frissítsd azt, és nézd meg, hogy nyoma sem lesz a hozzászólásodnak..na ez a nem semmi !!!

2012. febr. 3. 20:12
Ide most nem írnék telefonszámot, de mindenkinek válasz emailben megírom!
2012. febr. 3. 20:11

Figyelj, az esetleg egy 1000 ft. Ennyit ki kell bírni! Többet magunkkal kell pert indítani, csalás büntettében! Biztos, hogy nyerni fogunk!

Az én email címem: martonvasar@gmail.com Ha erre mindenki megírná az adatát, az átvétel időpontját, azonosításra alkalmas adatokat, nyerhetünk!

41. Tincsi69 (válaszként erre: 36. - Pötyi54)
2012. febr. 3. 19:06

Szia Pötyi!


Én is egyfolytában magamat szidom, hogy lehettem ennyire balek, hogy bedőltem, de ott abban a pillanatban annyira meggyőzőnek tűnt.


A visszaküldéstől azért félek, hogy abba is beleölöm a sok pénzt, hogy feladjam a Lengyelországba, vissza meg majd nem kapok egy fillért sem.

2012. febr. 3. 09:49
Arra gondoltam, hogy össze kellene fogni! Közösen indítani egy pert! A 06-1-408-8950 telefonszámot a tegnapi nap délután felhívtam! A beszélgetést rögzítettem! Férfi vette fel a telefont, akcentussal beszélt magyarul. Először azt mondtam, hogy rendelni szeretnék, ezért volt kedves, írta az adatokat, én közben kérdezgettem. Igen, Lengyelországból bonyolítják az egészet. Amikor konkrétan címre kérdeztem, hogy ha nem jó az áru, letette a telefont. Előtte még lengyel-magyar jó barát! - mondta.
2012. febr. 3. 08:51
és miért is nem tudnak IBAN bankszámlaszámra utalni?!
2012. febr. 3. 08:48
Tehát egy lengyel cég küldi a terméket, aminek gyártási száma, engedélyszáma sincs. Számlát sem tud kiállítani, ezért is fura hopanna bejegyzése. Aki feltűnően eltűnt. Az én feltételezésem: a cég alkalmaz magyarul tudó embert, aki az ügyeiket intézi és megbízzák az internetes fórumok követésével is. Ezért ha valaki itt nagyon dícséri a terméket, az tégla!!!! A pénzvisszatérítés meg olyan, hogy vagy visszaadják, vagy nem. Ők jól le vannak fedve. Azért én gondolkodom, hogy feljelentsem őket különböző hatóságóknál.
2012. febr. 3. 08:27
Tudjátok lányok, soha nem hittem volna, hogy ennyire hülye leszek én IS ! Annyi, de annyi hasonló esetet olvastam, hogy fel sem tudom dolgozni, hogy én is beugrottam!
36. Pötyi54 (válaszként erre: 35. - Bolya81)
2012. febr. 3. 08:13
Kedves Ibolya! Klassz vagy, sokat segítettél! Visszaküldöm én is. Az igazság az, hogy én még rosszul is vagyok tőle, kifejezetten rossz a közérzetem!
2012. febr. 2. 22:37

Sziasztok,


Én is beleestem a csapdába. A csomagban találtam egy email címet, amire írtam (angolul), hogy visszaszeretném kérni a pénzt. Kaptam rá választ, a következőt (magyarul):


Tisztelt Hölgyem / Uram!



Amennyiben nincs megelégedve a termékünkkel, készen állunk a ráfordított pénzt

visszafizetni!

A garanciaigény teljesítéséhez Önnek annyit kell tennie, hogy az alább

megadott postázási címre a termék átvételétől számított 60 napon belül

elküldi:

- a termék használata utáni tapasztalat-leírást (amin feljegyzi a

súlyváltozásokat)

- a termék üres vagy teli dobozát

- a bankszámla-számot, amelyre vissza szeretné utaltatni a pénzt (kérjük, ne

adjanak meg IBAN- formátumú bankszámlaszámot, csak simát, technikai okok miatt

nem tudjuk az IBAN-formátumú számlaszámra átutalni a pénzt!)

- mindezt sajátkezű aláírással

Ezeket az adatokat az alábbi címre kell elküldeni:


Címzett: Massive Dynamic Sp. Zo.o

00-511 Warszawa

Nowogrodzka 23

Poland


A küldemény megérkezésétől számított 14 napon belül elbíráljuk a

garanciaigényt, és az Ön által megadott bankszámlaszámra átutaljuk a csomag

árát.



Én holnap erre a címre visszaküldöm. Remélem sikerült segítenem sokatoknak.


Üdv:Ibolya

2012. febr. 1. 22:21

Talán segít: 06-1-408-8950

Ez a szám van a weboldalon,ha türelmes vagy!

Rendelés céljából! :)

33. Tincsi69 (válaszként erre: 29. - Lidna84)
2012. febr. 1. 19:13

Szia!

Ha ma még nem kaptad meg, akkor ne vedd át a futártól.Én is felhívtam a futárszolgálatot, /mert csak annak tudtam a telefonszámát/, hogy szeretném lemondani, ott mondta egy hölgy, hogy akkor ne vegyem át a futártól, de sajnos mire hazajöttem a szomszédasszony jószándékúan már átvette.

32. zagato (válaszként erre: 31. - Nedin)
2012. febr. 1. 19:02
Reméljük, és a dobozon mi van?...vagy ne legyek naiv...magyarul semmi?Leirás...egyéb?..Köszönettel
31. nedin (válaszként erre: 30. - Zagato)
2012. febr. 1. 18:32
feladó.complexpress logisztikai kft Budapest királyok utja 48 irányitó szám 1039. Ma kaptam meg remélem tudtam segiteni
30. zagato
2012. febr. 1. 01:38

Sziasztok,

megírná nekem valaki melyik futár cég kézbesítette a Weight Loss csomagot, mi a cím ahonnan küldték, és a körbélyegzőn lévő postai adatokat, a feladás helyszínéről??? Sokat segítene az ügyben....Köszönettel

2012. jan. 31. 22:40

Sziasztok!

Sajnos én is beleugrottam a csapdába és rendeltem enbből a "csodálatos szerből", meggondolatlanul! Csak később találtam rá erre a fórumra és eléggé elbizonytalanított! Ki is találtam, hogy ha felhínak a rendeléssel kapcsolatban (ahogy néhányan írtátok) lemondom az egészet, de nem hívtak, csak ma kaptam egy sms-t, hogy már a futárszolgálatnál van.Úgyhogy holnap meg is kapom! Ja de jó lesz...

Szóval az utolsó reményem, hogy visszaküldöm és megtérítik az árát, mert nem sok pozitívumot olvastam róla!De azért hátha...

28. Valent
2012. jan. 31. 19:57

Egy kedves hölgy ismerősöm is kipróbálta fogyás céljából a weight loss-t, de nem igazán vált be nála sem. Ezután inkább elkezdett vm. supergreens nevű lúgosító ph programot. Sok zöldséget, salátát eszik és az állítólag savasító dolgokat kerüli (mint pl. a kenyér, tejtermékek, cukros dolgok, zsír, koffein, gomba..stb)

Tényleg fogyott tőle, sokkal jobban néz ki és azt mondja jóval egészségesebb is lett.

Szerencsére nekem nincsenek ilyen problémáim, de el szerettem volna mondani, hogy senki ne lepődjön meg, ha nem válik be.

2012. jan. 30. 17:59

Sziasztok!

Mi most pár napja összefogtunk a kolléganőmmel és elkezdtünk fogyózni /bogyó nélkül, azt betettem a szekrény mélyére/,hat nap alatt lement 1,5-2kg. Reggelire eszünk pl főtt tojást, abonettet, zöld teát, vagy joghurtot zabpehellyel, cukor nélküli müzlivel. Ebédre főtt tojás vagy natúr grillezett csirkemell salátával. Ebéd hasonló, a reggelihez.Vasárnap húsleves ettem, sovány csirkehússal tészta nélkül, nem tudom ezzel vétkeztem-e, mennyi kalória lehet benne. Nem nagyon tudom még ezeket a kalóriákat, de majd csak belejövünk, egy ketten sokkal jobb fogyózni, mindig megbeszéljük, hogy mi legyen a másnapi kajánk, ösztönözzük egymást. Majd keresgélnem kell még ötleteket, hogy ne legyen egyhangú a kaja. Ha van valami bevált módszereket örömmel olvasnám! Köszi Sziasztok.

2012. jan. 30. 10:23
Azért a pajzsmiriggyel nem nagyon szabad szórakozni. Én kikérném az endokrinológus véleményét. Persze ha rákérdezne mi van a tablettában, nem tudnám a választ. Nagy mennyiségű koffein biztos. És ha szerencsénk van, akkor csak az.
2012. jan. 30. 10:05
és szerintem bárki bármit rendel úgy kezdje el szedni, h a szervezetét is hozzá szoktatja azokhoz ami ezekben benne van. ha napi 2szemet kell bevenni akkor inkább csak 1et szedjünk. nekem pajszmirigygyulladásra kaptam új gyógyszert, abból napi 1et kell beszednem de rosszul voltam az elején, így csak egy felet vettem be mindig és ki hagytam egy napot.
24. evetke169 (válaszként erre: 19. - Hopanna)
2012. jan. 30. 09:58

Én is most rendeltem meg a bogyókat, de ez egyedül nem segít a fogyásban, hiába mondják azt, h nem kell mozogni, ez hülyeség. talán több energiád lesz és kevesebbet eszel emiatt, igen ez meglehet, és h ettől fogsz talán 2 kilót, de ha csinálsz magadnak egy ütem tervet akkor akár hetente is fogyhatsz min. 2 kilót. én már 2 héte diétázom és fél éve spotolok, leírom h mikre kéne figyelni akkor ha vki tényleg fogyni akar:

- sok folyadék (nem cukros italok)

- zöld/hehér tea (érdemes a hírtelen jött ásványi anyagok miatt hetente 1-2 nap szünetet tartani)

- heti min. 3szori sportolás és min. 30 percig, én sportolás előtt beveszek egy a DMben is vehető L-karitin kapszulát(ajánlom a kanggot, biciglizést, ugráló kötelezést)

- fehérje diéta (lehetőleg minél kevesebb szénhidrát(rizs,tészta,kenyér féle) és barna kenyeret fogyasztani inkább

- 4-5szöri étkezés, ebédkor esetleg leves után egy 15perc szünet (édességnél cukor mentes ha lehet és inkább étcsoki)

Nem először csinálok olyat, hogy majonézt csinálok magamnak ami nem túl híg és bele aprítok salátát, virslit, párizsit, tojást, kukoricát és reszelt sajtot. ezt elteszem egy nagy tálba és ha megyek suliba akkor is tudok belőle szedni magamnak. csak ha otthon vannak olyanok akik örömmel megeszik előled az ételt, na akkor csináljál több majonézt és tedd külön. ;) remélem segíthettem :))

2012. jan. 30. 08:48

Kedves hopanna! Te mindent megteszel a sikeres fogyókúrád érdekében. Tényleg nem értem miért van szükséged ismeretlen eredetű bogyók bevételére. Ha ezt elolvasod:

[link] , rájöhetsz (ha ugyan még nem tudnád)hogy sokan rosszul voltak a terméktől és próbálták, több kevesebb sikerrel, visszakapni a pénzüket.

Mivel drasztikusan eshetett a megrendelések száma, a SLIM GREENLINE 700 feliratot kicserélték WEIGHT LOSS-ra.

Valóban "szerencsés" vagy hogy kaptál számlát, mert rajtad kívül a hozzászólók közül és magamat is beleértve, senki nem kapott számlát. Milyen számla volt egyébként, ki állította ki, milyen összegről és tartalmazott -e adót?

2012. jan. 30. 08:07
Ja! Az Acay Berry Thin és a Weight Loss összetevői ugyanazok a dobozon lévő címke szerint...
21. ~vízöntő64~ (válaszként erre: 16. - Tincsi69)
2012. jan. 30. 08:02

Sziasztok, szia Tincsi:)

Az anyagcserét tényleg felpörgeti, talán az étvágyat is csökkenti, de én is úgy vagyok vele hogy hashajtónak picit drága:\

Na jó, azért ne ijedj meg, hasmenést nem okoz, de az útifű maghéj is ugyanezt produkálja és lényegesen olcsóbb:)

20. Tincsi69 (válaszként erre: 19. - Hopanna)
2012. jan. 29. 21:17

Szia Hopanna!

En is úgy gondolom, hogy ezek az összetevők hatásosak lehetnek egy fogyókúrában, mert én is próbálok az étkezésre is odafigyelni, nekem csak egy az aggályom, hogy valóban ezek vannak-e benne? Nehogy valami egészségre káros anyagot szedjünk be?

2012. jan. 29. 12:16

én 10900-ért rendeltem, 3 napja szedem, az étvágyam szokatlanul kisebb, amúgy semmilyen mellékhatást nem észleltem... talán kicsivel gyorsabb anyagcserét. nagyon kíváncsi leszek az eredményre, én egyébként is rendkívül odafigyelek mindenre, ami az egészséggel és a táplálkozással összefüggésben áll, 5-6x étkezem, rostokban, tápanyagokban és fehérjében gazdag, egészségtelen zsírokban szegény étrendet tartok, csak teljes kiőrlésű gabonatermékeket fogyasztok, sportolok heti 5x, stb. az egészségesebb édességeket is beiktatom az étkezéseim során, lassan-lassan apadnak is a kilók, de ne felejtsük el, ez nem egy csodabogyó, hanem csak egy kiegészítő... tenni is kell mellé vmit... nem is keveset... bízom benne, h. ez a tabletta segíteni fog, ha nem, természetesen én is visszaküldöm és követelni fogom az árát. a szerencsések közé tartozom, mert kaptam számlát a termék átvételekor. egyébként a futár azt mondta, h. rengeteget kézbesítenek belőle mostanában...


marketingesként azt kell mondanom, h. ezzel az igénytelen, összebarmolt honlappal és a sokak által "kamunak" nevezett termékkel, egy jó online-marketing stratégiával, banner-kampánnyal rengeteg pénzt keresnek, rajtunk...


de táplálkozástudományi szempontból utánaolvasva, azoknak, amik benne vannak, elvileg tényleg segíteniük kellene a fogyást... én mondjuk L-karnitint kardio-edzésenként 2000 mg-ot fogyasztok, ebben 1 tabletta 100 mg-ot tartalmaz.

krómium kloridból pedig 200-400 mikrogramm lenne ajánlott naponta (sportolóknak), ebben van 171... nem rossz...

guarana - wikipedia: "Fiziológiás hatása a koffeinnek és származékainak köszönhető. Ezek a mennyiségtől függően fokozzák a szívösszehúzódás erejét, gyorsabbá teszik a vizeletkiválasztást, a zsír és cukor lebontását, valamint elősegítik a gyomornedv kiválasztását és gátolják a vérlemezkék összecsapódását. A növény alkalmazása veszélytelen, de nagy (100 mg-ot meghaladó) (megj.: >> pont annyi van egy tablettában...) adagban, egyénenként változóan, a koffein mellékhatásaként szapora szívverést, gyomorfájást, hányingert, fejfájást, idegességet, álmatlanságot, remegést okozhat."

acai bogyó: "Az acai bogyó az Amazonas-menti trópusi esőerdők őshonos gyümölcse. Az amazonasi őslakosok már több száz éve fogyasztják ezt a csodás bogyót, elsősorban gyógyító hatása miatt. Hihetetlenül magas antioxidáns- és vitamintartalma révén kiemelkedően hatékony egészségvédő szer, a benne található omega3-zsírsavaknak köszönhetően például érrendszeredet és szívedet is megvédi, sőt, még alakodra is jó hatással lesz. Aminosavai révén növeli teljesítőképességed, így nemcsak a napi stresszel szemben tesz immunissá, de az edzést is hatékonyabbá teszi. Magas rosttartalmának köszönhetően serkenti emésztésedet, növeli anyagcserédet, és a szervezet méregtelenítésében is részt vesz." (Dr. Csiszár Miklós)


szóval egyelőre nem tudom, h. mit is higyjek... bízom benne, h. kiegészítőként használva, kemény munkával és sok odafigyeléssel együtt valóban sikeres lesz ez a bogyó, én nem várok tőle -14 kg-t, ha 6-7 lemegy 30 nap alatt, nem fogom visszaküldeni...

18. Tincsi69 (válaszként erre: 17. - Galambocska88)
2012. jan. 28. 23:40

Köszi Galambocska!

Végig olvastam az általad ajánlott fórumot, valószínű, hogy ugyanazt a tablettát árulják most más néven. Azt hiszem arra a fórumra is átmásolom a véleményemet, hogy kíméljem a többi ilyen hiszékeny ember pénztárcáját, mint én.

2012. jan. 28. 22:02

egy kis olvasmány:

[link]

2012. jan. 27. 22:55

[link]

Sziasztok!

Sajnos én is beugrottam, a fenti oldalon hirdetett Weight Loss kapszulának,két napja kaptam meg,de úgy érzem rettenetes átverés áldozata lettem, de meg is érdemlem, ha ilyen balek vagyok.Elmesélem a gyanús jeleket csak azért, hogy másokat megkiméljek a felesleges pénz kidobástól:

1. A rendelés utáni napon felhívott egy hölgy, hogy egyeztessük a szállítási cimet, természetesen "magán" telefonról, tehát visszahívási lehetőségem nem volt. Már itt gyanússá vált a dolog, el is döntöttem, hogy nem veszem át a terméket, de mire a munkából hazaértem a szomszédasszony átvette a csomagot.


2. A csomagban nincs egy normális számla, nincs egy magyarországi cím, vagy telefonszám, csak a csomagküldő száma.

3. Ezeket a hiányosságokat megreklamáltam a fenti weboldalon a vélemények között, furcsa módon az másnapra kitörlődött.Ekkor újból írtam egy kérdést, hogy mivel 60 napos pénzvisszafizetési garanciát ígérnek szeretnék egy címet, hogy hová küldhetem, na ez az üzenet is kitörlődött.


4. Megfigyeltem a véleményeket,hogy ugyanaz minden nap más dátummal jelenik meg, és természetesen furcsa módon csak a dícsérő vélemények.


Elnézést a hosszú panaszkodásért, csak azért írtam, hogy remélem innen nem fogják kitörölni, és mások nem járhatnak így mint én, mert drága tanuló pénz volt.

Ha esetleg valaki szedett már belőle írjon, mert én még be sem mertem venni egy szemet sem.

2012. jan. 27. 19:38

Most akartam megrendelni a kapszulát,mivel olcsóbban hírdetik, de csak ma és postaköltség sincs.

Gondoltam, előbb elolvasom, mi a fórumozók véleménye.

Köszönöm, elálltam a vásárlástól.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook