Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a Top agyserkentő kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Top agyserkentő kapszulát? (beszélgetős fórum)


10. Channa* (válaszként erre: 7. - Zerika79)
2015. máj. 14. 21:00

Én semmiképp nem adnék neki ilyen szereket. Sok mozgás, sok program, sok odafigyelés.

Én azt sem tartom rossz dolognak, hogy nem változatos az étkezése. Persze biztos azért, mert én mindig ilyen vagyok. Képes vagyok hetekig téliszalámit enni vagy rántottát. Semmi bajom tőle. A gyerekek mindig esznek annyit, amennyire szükségük van. Nem tudom miben nyilvánul meg a figyelem zavar vagy a koncentráció hiánya, de szerintem ilyen mindenkivel előfordul és elég egy kis front hozzá. nem kell minden gyereknek kitűnőnek lennie.

Melyik gyerekkel nem kell harcolni?

Szerintem ne adj neki semmit, hanem foglalkoztassátok sokat. Foci, ahol mozoghat sokat, bicaj, szakkörök, stb.

9. zerika79 (válaszként erre: 4. - Kriszta 68)
2015. máj. 14. 16:55
Koncentrációra kellene ,lejjebb leírtam a problémámat
8. zerika79 (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
2015. máj. 14. 16:51
Köszönöm ennek utánna járok! :)
2015. máj. 14. 16:49

Köszönöm a válaszokat ! :)

Kisfiam 9 éves figyelemzavaros, túlmozgásos ,nehezzen koncentrál! Nekünk a nevelési tanácsadóba ajánlották,hogy régebben kb 6 éve szedte ezt a készítményt egy kisgyermek , és nagyon jó hatást ért el nála .Azt mondták kicserélték szinte a gyereket jobban tudott koncentrálni javultak az eredményei !Azt szeretném hozzá tenni nem rám akarják dukmálni hanem csak említették !Ezért is szeretnék több infót.Halolajos termékeket eddig is adtunk neki kisebb sikerrel,pár napig láni javulást és ennyi.Amúgy nagyon rossz evő is .Se zöldség se gyümölcs kivéve az alma .Táplálkozása is egyoldalú Egy -két féle kaját eszik ,és ebből is adódik a problémája. Javasolták neki , hogy kezdjük el a Ritalin gyógyszert szedni de azt én nem engedem ! Annyira nincs gond vele,hogy az agyi idegpájáit blokkolják.Meg ez pszihiátriai baromság, amit azért adjak a gyerekemnek ,mert a tanároknak problémát jelent egy kicsit több figyelmet igénylő gyermek.Hát nem ! Próbálkozunk több mozgással,próbáljuk egészségesebben táplálni ,Tanulásba segítjük,de nagy harcokat vívunk! Ez a hejzet :)

6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Zerika79)
2015. máj. 14. 08:02

Arra ott a Nootropil. Az se tuti, de legalább ellenőrzött .:)

Receptes.

2015. máj. 14. 07:13

Én nem nagyok hiszek az ilyen készítményekben. Az agyad serkenteni mással kell. Flyamatosan dolgoztatni kell. Olvasás, rejtvény fejtés, stb.

Nem tudom mire akarod rávenni az agyadat, de nem hinném, hogy 1-2 kapszulától valaki Einstenné válna.

Ha csak ennyit kellene tenni a szenilitás ellen, akkor bizony nem igen lenne annyi alzheimeres ember....

2015. máj. 13. 21:25

Én ismerem. Mire kellene?


Koncentráció javítására, kisebb idegesség ellen nagyon jó. Ha nagyobb baj van 4-szer 2 kapszulát kell enni naponta.


Nekem porckorongsérv problémám van amitől eléggé kivagyok, erre már kevés.

2015. máj. 13. 20:55

Gyorsan visszanéztem, hogy jól láttam e az árát.

Sajnos jól!!!

Szerintem onnan lehet észlelni, hogy a készítmény hatásos, hogy néhány nap-hét szedés után az ember rájön, hogy becsapták, sőt lehúzták. :(

Viszont én már akkor is rájöttem, amikor elolvastam az összetételét...


A kínaiak kitalálták a ginzenget teának, ma van kapszula is - és a maiak az idegek vitaminját a B vitamint, esetleg egy kis magnéziummal.

És ha ügyesen körülnézel a fellelhető árak között akkor a tizedébe kerül!

2015. máj. 13. 18:19
2015. máj. 13. 18:18

Sziasztok !

Tudnátok segíteni Ismeri e ,vagy szedte e valaki a TOP nevezetű agyserkentő kapszulát ? Ha igen mik voltak a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook