Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


164. buschne (válaszként erre: 163. - Bemaor)
2012. márc. 7. 16:38

Nekem azért tetszett az idézet-nem tiltja a zsabályzet, hogy idézzek, ugyanis nem trágár-, mert én is gyakran gondolom úgy a tükörbe nézve, hogy le tudnám magam h....

Milyen érdekes, hogy egyeseknek 2-3 kiló is gondot okoz és elkezd tenni érte valamit, hogy ne legyen több, míg mások a + 20 kilónál sem érzik úgy...

Engem most megint észhez térített, biztos vagyok benne, hogy le fog menni a feleslegem.

Lehet szépítgeni és átfogalmazni az idézetet, attól még igaz marad és látom, hogy ez fáj neked :-)

163. bemaor (válaszként erre: 156. - Buschne)
2012. márc. 7. 10:36
Benéztem. Bocs. Amúgy te idézgetsz egy ilyen hányásból. Aki kiváncsi rá majd elolvasgatja. Amúgy foglalkozom a fogyókúrámmal, megy is szépen! És tény, hogy te nem tehetsz róla, nem is állítottam. :) Szép napot! :)
162. Vicky76 (válaszként erre: 160. - Sheenka)
2012. márc. 7. 08:39
Szia Sheenka!Gratulálok a lányodnak,és persze neked drukkolok.Engem felvillanyoztál és most lelkesen keresgélek a neten mit-hogyan-mivel enni,mert mindig csak elkezdeni nehéz,de azt se bánom ha külön fözök magamnak,mert a családnak nem kell fogynia.De szívesen olvsnék recepteket nagy segítség lenne.Köszi!
161. Vicky76 (válaszként erre: 158. - Gabóca1)
2012. márc. 7. 08:34
Szia!Hát sajna nem már az összes létező patikát megkerestem,de volt hogy még nem is hallottak róla!Igy most itt a jo idő kezdődhet a mozgás és megprobálok 6 után nem enni és talán sikerrel járok!
160. Sheenka
2012. márc. 7. 07:30
Sziasztok! Legelőször is szeretnék Mortimernek igazat adni. Leírom a lányom esetét, hátha ettől erőre kaptok, én legalábbis tele lettem tettvággyal, mikor megláttam a hatást. Sokat csúfolták suliban, ezért úgy döntött, diétázni kezd a nyári szünetben. Hát ha akarja, legyen, gondoltam, max belerokkanok anyagilag. Nekiálltunk átváltoztatni az étrendjét, kölcsönkértünk egy Fitnessguru receptkönyvet, duci tréningünk meg már volt. Az első alkalom után sem mondta azt a gyerek,hogy "jaaaaj meghalok, annyira elfáradtam...", hisz csak fél óra az egész torna. Tehát a torna túlélhető, gondoltam, de mi van a kajával? Átírtam picit a recepteket, hogy olcsóbb legyen, és így is olyan hatása volt, hogy a nyári szünet alatt a gyerek lefogyott 12 kilót, és azóta sem csúfolják. Úgy döntöttem, most én kezdem el, hisz neki azóta sem jött vissza, teljesen átállt a szervezete az ilyen ételekre, igaz, néha megbotlik, mert annyira kívánja a téliszalámit...=) Sütiket is ehet, hisz lehet diétásan sütni, nem sokkal drágább... Hagyjátok ezt a bogyót, inkább csináljátok meg azt a napi fél órát, ehettek finomat, gusztát (a diétás kaja néha jobb, mint amit én ettem, hamarabb kész is van), ha kell, receptet is cserélhetünk, csak NE ADJÁTOK FEL! Ja, és szurkoljatok nekem, hogy én se adjam fel...=))))
2012. márc. 6. 20:02

Sziasztok!


Valaki ismeri a CM3 Alginat-ot?

A választ előre is köszönöm!

158. Gabóca1 (válaszként erre: 144. - Vicky76)
2012. márc. 6. 19:17
Szia, szeretném megkérdezni hogy sikerrel jártál e Pécsett? válaszod előre is köszi
157. buschne (válaszként erre: 155. - Ica77)
2012. márc. 6. 13:40

Ja bocsi, ezt csak most olvastam ;)


Naugye :-)

156. buschne (válaszként erre: 153. - Bemaor)
2012. márc. 6. 13:39

Kedves bamaor!


Ma a problémád a stíluommal? Nem érzem úgy, hogy gond lenne a stílusommal.

Ha figyelmesen olvastad volna, láthattad volna, hogy csupán idéztem. Azt is irtam, hogy igen, közönséges. De attól igaz. Bármennyire is fáj ez neked! Nem én tehetek róla, hogy meghíztál, ezt ne vetítsd ki rám légyszi.

Nem vagyok anorexiás és fogyókúráztam is már.

Rajtam is van felesleg, csak tudod, az a különbség kettőnk közt, hogy én nem marok bele másokba, hanem inkább odafigyelek az étkezésemre és tornázom is. :-)Ha javasolhatom, t is inkább koncentrálj a fogyókúrádra :-)

155. Ica77 (válaszként erre: 153. - Bemaor)
2012. márc. 6. 09:08

bemaor!

Azt nem "buschne" írta, hanem csak beidézett egy mondatot az alábbi oldalról:

[link]


Egyébként én is egyetértek az idézettel, bár hozzáteszem, hogy nem vagyok anorexiás (70 kg). Sőt, voltam olyan hülye, hogy én is rendeltem ilyen bogyót, de szerencsére nem szedtem be.

154. <Ági>
2012. márc. 5. 19:24

Sziasztok Lányok!

Én is megláttam ezt a Weight Loss - reklmámot, még majdnem rá is beszéltem anyát, hogy rendeljünk,próba szerencse,mondván,hogy majd vissza fizetik. Amúgy én mindig annak a híve vagyok, hogy mozgás nélkül nincs eredmény, de itt annyira ügyesen,pszichológiailag befolyásolják az embereket, hogy az hihetetlen. Szóval aztán fogtam magam és gondoltam utána nézek egy két fórumban így jutottam ide. Elolvastam miket írtatok, és egyből elszállt a "rózsaszín köd".

Végül fogtam magam, és írtam nekik véleményt a termékről ide: [link]

Azt írtam nekik, hogy én inkább ennek a fórumnak hiszek hús vér embereknek.

A kommentet délben írtam meg nekik, és most este megnéztem vajon kitörölték-e, hát persze, hogy ki...

Szánalom!!!

153. bemaor
2012. márc. 5. 13:07

Sziasztok!


Elösször is köszönöm a gratulációkat. Aranyosak vagytok. Másodszor nem tudom szó nélkül hagyni azt a stílust amit "buschne" enged meg magának!

Gondolom egy anorexiás vagy, aki soha nem küzdött komoly súlyfelesleggel vagy csillapíthatatlan éhséggel. Ez a fórum azért tetszett meg, mert lelkitársakra és jó ötletekre találhat az ember. Szerintem többek nevében szólok, ha megkérlek, hogy ezt a közönséges, alpári stílust mellőzd. Tudjuk, hogy munka nélkül nem megy. Nem hülyék vagyunk, csak ducik!!!!!

A diétám(azoknak, akit érdekel): reggel 7kor- 1 teáskanál szilvalekvár(nem bóti!:)) 9kor- egy joghurt, egy turórudi, 11kor- egy alma vagy egy banán, 13kor- egy tányér leves(bármilyen, néha egy kis tésztát is rakok bele-néha!) 15kor-müzliszelet és egy kis gyümi, vagy zöldség párolva vagy nyersen(mikor mit kívánok) 18kor-vacsi(párolt husi, zöldséggel vagy felvágott főtt tojással, virsli főtt tojással- a lényeg, hogy a kenyeret helyettesíti a tojás és este 6 után semmi!)Amúgy elösször 7kor ettem utoljára majd lassan 5 percenként csökkentettem le 6ra! Nagyon fontos, hogy délelőtt és délután is 1,5-2 liter víz!! Nekem ez volt a legnehezebb, de amikor megiszom nem vagyok annyira éhes, Így már tökre elviselhető lett. Ja és a lényeg: heti egyszer(vasárnap) ebéd után 15 perccel(amikor normális ebédet eszek és nem csak levest)lelkiismeretfurdalás nélkül bedörgölök egy nagy szelet sütit! Mert ennyi jár! Mozogni, nem mozogtam, mert az izületeim nagyon megterheltek a súlyom miatt. Most elkezdtem heti 2szer infraszaunázni. Még 10 kiló és beiktatok valami kis mozgást, mert lusti vagyok! :) Ennyi! Remélem segíthettem, mert ti a dicsérő szavakkal új lendületet adtatok, amit nagyon köszönök!!!

Szép napot nektek!!!

152. buschne (válaszként erre: 143. - Pandreax)
2012. márc. 5. 11:37

Kedves pandreax!

Még ha közönségesen is, de legalább felnyitja az emberek szemét.


"Inkább beszedtek bármit, csak futni ne kelljen, csak azt a k.rva csokit hadd ehesd meg, mert anélkül ugye nem bírod mint valami véglény aki képtelen parancsolni az ingereinek, de azért persze kéne egy olyan alak, amit ha meglátsz a tükörben akkor nem hányod le magad. Szánalmas szerencsétlen ember mindenki, aki energia befektetés nélkül akar eredményeket elérni, és itt már régen nem csak a fogyásról beszélek.

"

Ha tetszik, ha nem, sajnos minden szava igaz! :-)

151. ency03 (válaszként erre: 149. - Tincsi69)
2012. márc. 4. 19:50

Szia!

Én Adipex Retard-ot rendeltem,10 napja szedem és mozgás nélkül 3kg-tól szabadultam meg ez idő alatt.Étvágyközpontra ható GYÓGYSZER,konkrétan annyira nem vagyok éhes tőle hogy azért eszem pár falatot hogy ne essek össze.Terhesség alatt 30 kg-t sikerült felszednem,van rajtam 20 kg felesleg.Hiába próbáltam odafigyeléssel táplálkozni,étvágyam volt,mozgáshoz lusta voltam.Elkezdtem szedni,már másnap nem voltam éhes,és ma a 2.napja hogy rendesen tornáztam,mert volt rá energiám az 5 hónapos kisfiam mellett.Tudni kell hogy sok mellékhatása lehet ennek a gyógyszernek,többek között a pulzusszám emelkedése,ennek következtében szívdobogásérzet amit én az első 2 napban éreztem csak.Amfetamin származékot tartalmaz,ezért "pörget"egész nap,ami nálam annyival egyenlő hogy nem vagyok lusta mozogni,sőt még olyan dolgokat is megcsinálok,amire előtte azt mondtam,majd holnap...nem rábeszélés,nem reklám,mindenki maga dönti el mit vesz be.Nekem hatásos,most fogok rendelni még,mert tényleg nem vagyok éhes,sőt kívánós sem.Remélem sikerül elérnem a célt.Másoknak is sok sikert kívánok!:)

2012. márc. 2. 19:28
törölték a hozzászólásomat?:(
149. Tincsi69 (válaszként erre: 147. - Bemaor)
2012. márc. 2. 18:53

Szia!

Én is gratulálok a 15 kg fogyáshoz, és megosztanád esetleg, hogy milyen módszerrel fogysz? Négy hét alatt sikerült nekem is 4-5 kiló körül leadnom, de úgy másfél hete teljesen megállt, pedig odafigyelek a kalóriákra, sajnos kezdem feladni. Köszi

148. Criscito (válaszként erre: 147. - Bemaor)
2012. márc. 2. 10:40
Grat a 15 kilóhoz, csak így tovább ;)
147. bemaor
2012. márc. 2. 09:43

Sziasztok!

Hát én is belefutottam a nívós reklám csábításába, és rögtön meg is rendeltem. Még nem jött meg, és most már át se veszem. Elolvasva a sok negatív hozzászólást még a fogyókúrától is elment a kedvem. Azt köszönöm minden inteligensen hozzászólónak, hogy felnyitották a szemem. Tiszta hülye vagyok. Csak hát a diéta sokkal nehezebb, és hosszabb folyamat, mint bekapkodni pár bogyót, amitől leolvadnak a kilók. Maradok a diétámnál, ami egyébként hatásos, mert 3 hónap alatt 15 kiló ment le. :) Csak ugye most kezd lassulni a dolog, a türelmetlenségem viszont nő. Ha tud valaki olyan szert, ami egy kicsit megtámogathatja az étrendem, azt megköszönném! Szép napot nektek!!!

146. Criscito (válaszként erre: 143. - Pandreax)
2012. márc. 2. 09:16
Most te komolyan a stíluson akadtál ki? A cikkben feketén-fehéren le van írva, hogy ez a kapszula egy nagy kamu ( csakúgy, mint a legtöbb ilyen termék ). De ezzel ne is foglalkozz, szedjed csak ;)
145. Lilian1112 (válaszként erre: 138. - Mortimer)
2012. márc. 1. 22:46

Szia Miklós!


Nagyon örülök, hogy írtál! Én is azzal a módszerrel fogytam le, amiről írtál! :D 2006-ban, 4,5 hónap alatt 18 kg. :)

144. Vicky76 (válaszként erre: 134. - Pandreax)
2012. márc. 1. 22:30
Szia!Hát itt Pécsen a legtöbb patikába nem ismerik,:( illetve egy mondta hogy megrendeli,de drágán :( Probáltam neten keresni a veszprémi patikát Ciklámen néven találtam az címen de sajna nincs web oldaluk,gondoltam tőlük rendelek.Így én még nem tudtam neki állni,de igyekszem :D
143. pandreax (válaszként erre: 142. - Criscito)
2012. márc. 1. 14:27
Megnéztem a hivatkozási oldalad, amit ajánlottál elolvasásra, a maga primitív, közönséges stílusában visszataszító és felháborító, hogy a trágárság széles repertoárjával akar valaki megnyerni másokat saját elveiről. Értelmesen is lehet ezt eszközölni mások felé, de ehhez intelligencia és tudás kell, úgy gondolom. A trágárság engem mindig felháborít, én úgy gondolom, az eddigi hozzászólókra ez nem volt jellemző, mindenki kultúrált formában próbálta mások tudomására hozni saját véleményét és ez így volt helyes, remélem, így is marad a továbbiakban!
2012. márc. 1. 12:35

MINDENKINEK AJÁNLOM ELOLVASÁSRA, AKI GONDOLKODIK AZON, HOGY VESZ BELŐLE:

[link]

141. lafayette (válaszként erre: 139. - Pandreax)
2012. márc. 1. 12:04
Köszi az infót!!!!!
2012. febr. 29. 13:17
A bolthely weboldalán most 2220,-Ft, 6.030,-Ft-ról van leárazva.
139. pandreax (válaszként erre: 137. - Lafayette)
2012. febr. 29. 13:15

Szia!

Neten is lehet rendelni, csak itt drágább sajnos, lehet, hogy patikánként változik az ár, vagyis mostmár biztos, de találtam egy oldalt, itt is akciós most!

A bolthely oldalán is megtalálod akciósan, kicsit drágább. Nem tudom beírni a weboldal nevét, mert nem engedi a rendszer bemásolni.

...hát remélem, segíthettem! Szia!

2012. febr. 29. 12:12

Miután olvastam erről a "csodabogyóról", így kerültem ide, és jól tettem, hogy előbb kicsit körbejártam a dolgot, nem pedig azonnal rendeltem. Nem is fogok.

Viszont ha ajánlhatok valamit, ami működik és semmi ördöngösség nincs benne. Én is szenvedtem, mert pocakos vagyok és mivel szeretek enni, nem tudtam leadni. Két utcával mellettünk lakik az ország "fittnesguruja" Réka nevű feleségével. (szándékosan nem írom ki a nevét, nehogy kimoderáljanak reklámért) Bezsélgettem vele egyszer és abban maradtunk, hogy olvassam el a "Második titok" című könyvét és próbáljak meg asszerint étkezni.

Bár nem hittem ebben az egész "cirkuszban", kipróbáltam és azt kell hogy mondja, hogy megkövetem az írót, mert igenis működik. Két hónap alatt 8 kilót adtam le úgy, hogy sosem voltam éhes, sokat és sűrűn ettem, csak nem mindegy, hogy mikor mit, de ez feketén-fehéren le van írva a könyvben. Meleg szívvel ajánlom a fogyni akaróknak. Nem csodaszer, nem kábítás, nem átverés. Ha kérdésed van, e-mailben keress!

Ödvözlettel mindenkinek: Miklós

2012. febr. 29. 11:58
3 patikában kerestem az Obesimed kapszulát....az elsőben nem tudják beszerezni, a másik kettőben meg 4900, illetve 5500 Ft-ért.....de nem adom fel...
136. Vicky76 (válaszként erre: 134. - Pandreax)
2012. febr. 28. 21:13

Szia Pandreax!

Köszönöm a segítséget.Holnap nyakamba veszem a várost itt Pécsen és utána járok az árának.remélem sikerrel járok és mielőbb beszámolhatok én is az eredményemről!Még 1x nagyon köszi!

2012. febr. 28. 11:29
1590-ért jól hangzik, főleg ha jó is. Mert 5500-ért brutális ára van. Úgy olvastam a napi adag 3x2 kapszula....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook