Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
284. martonvasar2000 (válaszként erre: 269. - Balek68)
2012. máj. 9. 18:53

mindentebbe@gmail.com

Holnap ide a fórumra megírok mindent!

2012. máj. 8. 21:33
Sziasztok! sajnos én is rendeltem a tablettákból, de csak utána olvastam ezeket a negatív bejegyzéseket és nagyon meg ijedtem. 11900 Ft-ot fizettem 2 db dobozért egyet magamnak egyet a férjemnek rendeltem. Csak 2 napig szedtük ő nem érzett semmit nekem viszont erős hányingerem volt. Úgyhogy inkább megpróbálom visszaküldeni remélem visszakapjuk az árát. Igen és még annyi lenne, hogy nekem sem vették fel először a telefont, de később próbálkoztam és akkor sikerült. Emailben elküldték, hogy mit kell visszaküldenem a külföldi címre. Ha valaki visszakapta így az árát az légyszí írja már meg. Köszike.
282. janbor (válaszként erre: 281. - Coxyka)
2012. máj. 8. 08:50
Sajnos a Vicclap-on is tovább hirdeti magát eme jelzővel sem illethető lenyúlós cég.(Tőlem mindenképpen számlaszámot követelnek mondván, hogy anélkül visszatérítés nincs,holott Kp-ben fizettem.)Sajna azt kell írnom, hogy egy kicsit görgessetek!
281. Coxyka
2012. máj. 7. 21:19

Sziasztok!

Na ezt figyeljétek:

Észre vették,hogy több negatív vélemény is van és megszüntették,vagyis már nem ezen a néven forgalmazzák,hanem Caralluma...

Hát ez már tényleg sok...:(

Hány embert akarnak még átvágni?!Szánalmas banda...

[link]

Üdv mindenkinek! :)

280. naiva68 (válaszként erre: 277. - Janbor)
2012. máj. 5. 19:00

Kedves jambor!

Én is rendeltem tegnap ebből a kapszulából. Aztán elgondolkodtam,vajon nem ártalmas-e. Kutakodni kezdtem a neten,így találtam erre az oldalra. Eléggé bepánikoltam a hozzászólásokat olvasva. Gyorsan hívtam a 06-1-4088950 számot,amiről tegnap hívtak adategyeztetés miatt. Szerencsém volt, felvették,lemondtam a rendelést. Szóval nekem működött a szám. Remélem, tényleg törölték a rendelésemet.Próbáld te is hívni őket,remélem neked is sikerül.

2012. máj. 3. 16:44
Elfelejtettem írni hogy a levélből neked is maradjon jambor másolat. Az is bizonyíték.
2012. máj. 3. 16:42
kedves Jambor és többiek. A NAVnak ehhez semmi köze, mint írtam egy messzi szigeteken bejegyzett cég. A lengyelországi cím is csak közvetítő cég. Ha adóznak is azt külföldön teszik. A rendőrségen kell feljelentést tenni,miután írtál a lengyel címre. A levélben le kell írni hogy szedted a kapszulát magyarul betartottad az előírást mivel így sem használt, nem fogytál kéred vissza a pénzt. Megadod a bankszámlaszámodat a sima számlaszámodat. Adsz egy határidőt egy dátumot hogy addigra legyen a számládon a pénz. Ha lejár a határidő és nem kaptad vissza a pénzt,nyugodtan mehetsz a rendőrségre.Nekünk ezt a rendőrségen mondták. Nagyon fontos hogy tértivevénnyel add fel a levelet. Minden emailt és bejövő kimenő emailt nyomtass ki meg a tértivevény vidd a rendőrségre. Remélem segítettem.
277. janbor
2012. máj. 3. 14:55
Tisztelt Fórum Tagok!Kérem, hogy aki a csodakapszula ügyében valamilyen eredményt ért el keressen meg "Privát üzenet"-ben. A 06-1-4088950 telefonhívásomra ma sem válaszol!
276. janbor (válaszként erre: 274. - Janbor)
2012. máj. 2. 20:08
Dr.Pepper a bankszámla számmal csak csínján.Helyesen:Pin kódot nem kértek? Ilyen megbízhatatlan társasággal-amennyiben olvastad a blogokat-egy pillanatra se állj szóba.Tanulj a MI kárunkból.
275. janbor (válaszként erre: 273. - Martika7)
2012. máj. 2. 19:55
Úgy tünik, hogy a NAV sem tesz semmit a Weight Loss károsultak érdekében.Úgy látszik,hogy amíg valami fejest át nem vernek,addig a mi érdekünkben a kisujjukat sem mozdítják
274. janbor (válaszként erre: 267. - Dr.Pepper)
2012. máj. 2. 19:47
Dr.Pepper a bankszámla számmal csak csínján.Pin kódot nem kértek.Ilyen megbízhatatlan társasággal-amennyiben olvastad a blogokat-egy pillanatra se állj szóba.Tanulj a MI kárunkból.
2012. máj. 2. 10:07
Sziasztok! Sajnos a fogyasztóvédelem itt tehetetlen,mert a cég valami szigeteken van bejegyezve, és oda már nem terjed ki a hatáskörük. Csalásért feljelentést kell tenni a rendőrségen. 50.000.Ft alatt szabálysértési eljárás indul, de mivel több a károsult az összeg is meghaladja az 50.000Ft.-ot.Érdemes ezt a lépést megtenni, mert különben reménytelen hogy visszaadják a pénzt.
2012. ápr. 28. 11:48
Én elindítottam azt az akciós adatlap kitöltést, de a másik oldalon,ahol már azt kérdezték, hogy akarok-e két havi adagot, félbeszakítottam, mert felmerült bennem a kétely, utána olvasgattam jobban a készítménynek, és sok helyen írták, hogy rossz... ilyenkor ugye nem küldik ki? nem mentem rá hogy 1 vagy 2 dobozzal kérek.. remélem így nem mentették el a személyes adataim! nem akarom, hogy zaklassanak, vagy kiküldjék :S
2012. ápr. 28. 07:19
Nem értem, miért nem mennek a károsultak a fogyasztóvédelemhez?!?!?! Ezzel talán az is megelőzhető, hogy az olyan fogynivágyók, mint pl. én, beleugorjanak egy ilyen csalásba. Mert attól, hogy fórumokon kiírjátok a dolgot, a cég ugyanúgy működhet tovább és árulhatja ezt a sz@rt :S:S:S Örülök, hogy idetaláltam, erősen gondolkodtam azon, hogy veszek, de ezek után tuti nem...
270. Balek68 (válaszként erre: 269. - Balek68)
2012. ápr. 27. 23:14
bocs már jó :))
269. Balek68 (válaszként erre: 263. - Martonvasar2000)
2012. ápr. 27. 23:08
martonvasar2000!szivesen irnék neked de sajnos nem jó az email cimed valami miatt :(
268. clearly
2012. ápr. 26. 23:25

Sziasztok!!


Én már 15 éves korom óta küzdök súlyproblémákkal. Most így 4 év elteltével még mindig ugyan ez a gondom. A létező összes dologgal, módszerrel próbálkoztam már. Sajnos a genetikai adottságaim miatt bármennyire is próbálkozok, nem sikerült még elérnem azt az eredményt amire én igazán vágyok. 19 évesen a 162cm -hez nem passzol a 70 kg. Előjött egy ablak, ami ezt a terméket reklámozza (Weight Loss kapszula), de a sok kommentárt olvasva már jócskán alábbhagyott az érdeklődésem. A nővérem ajánlott egy kezelést, ami alkalmanként 14.000- be kerül. igen, elég drága mulatság, de egyszer elvitt és kezeltek. ( az egész abból áll, hogy egy magamon nem tetsző felületbe, pl.: a hasamba apró tűszúrásokkal egy bizonyos anyagot juttatnak be, aminek a lényege, hogy a zsírt feloldja. Rengeteg vizet kell meginni hozzá, és annak is jó aki nem szeret sportolni, mert itt ez nem szükséges. Nekem az volt a tapasztalatom, hogy ez be is válna és rendszeres kezeléssekkel el tudnám érni, csakhogy ügye nem vett fel sok embert a pénz manapság :( ..... Szóval, a kezelés után 3 hét telt el, és 8 centit fogytam a hasamból, meg persze a többi testrészeimből is. (értem itt a fenekem, a lábaimat pl. )Mondjuk úgy, hogy 6 kg-ot fogytam. Azért szerettem volna ezt elmondani nektek, mert végig olvastam minden egyes kommentárt, és elszomorított, milyen emberek vannak akik becsapnak másokat. Remélem tudtam segíteni, és ha valaki szeretne részletesebb infót kapni ezekről a kezelésekről, nagyon szívesen segítek, privát üzenetben :) Remélem tudok is, én is nemsokára megyek vissza.

2012. ápr. 26. 12:26
Szép Jó napot mindenkinek!Én most vettem ezt a készítményt,amióta szedem fáj szúr a szivem körül!Senkinek nem ajánlom.Főleg hogy nagyon drága!!!!!!!Amiről hívtak számról,most vettem fel újra a kapcsolatot velük.Egy elég normális férfival beszéltem.Elméletileg küld valami formanyomtatványt,és azzal indíthatom el az áru visszavitelét,és a pénzt is visszutalják!Viszont,kérte a bankszámla számomat:(Azt nem, veszélyes megadni?Nehogy feltörjék?
266. Lilu
2012. ápr. 25. 08:54
Én sem ajánlom senkinek! Két dobozzal rendeltem. Egyiket anyukámnak. Az Ő dobozán eleve nem volt zárófólia, nem vett be egy szemet sem. Én egy szem után rosszul voltam szinte egész nap, így visszaküldtem. A 20 ezer forintból 9200-at kaptam vissza :(
2012. ápr. 21. 13:51

Sziasztok!

Köszönöm a tanácsot, nem vettem át!Jelzem, először amikor kihozták egy mobilszámról hívtak, ami másnapra megszűnt!(hívtam reggel)

De következő nap ismét hozták, megint hívtak egy másik mobilról és az mára szintén megszűnt!

Érdekes.....örülök hogy nem vettem át, bár biztosat nem tudok de sántít az egész!

Én okultam ebből, de mindenki maga döntse el.

A pénzem megmaradt és nem kell utánna járkálnom!

264. Pannaa (válaszként erre: 263. - Martonvasar2000)
2012. ápr. 21. 08:49
Megkérdezhetem mikor adtad fel a tablettákat? Tehát mennyi időt vett igénybe az egész.
2012. ápr. 21. 07:51

visszakaptam a pénzt! Átutalták a bankszámlaszámomra!

Emailt kaptam: contacthu@activefoodsupplements.com


Szebeni-Müller Ildikó

Active Food Supplements aláírással


Ha kellenek még adatok, akkor a mindentebbe@gmail.com email címre írj, és segítek!

2012. ápr. 20. 11:36
vaki adna tanácsot szívesen olvasom
2012. ápr. 20. 10:42

sziasztok!!!


amint ezeket a hozzá szólásokat olvastam menten a fejemhez kaptam és nem tudtam meg állni hogy ne pillantsak percenkét arra a papírra amire azt írtam hogy:,,weight loss sürgős gyűjtés" mert a honlapjukon olyan csábítónak tűnt de most már erősen kételkedek a szer hatásában annyira elfuserált lett az étrendem az idők során hogy most már a száraz kaján kívül mindent kihányok de nemsokára ehetek talán normális ételt méh injekciót is kaptam mert annyira kiszáradtam természetesen én is ki akarom próbálni mert kicsit hájas vagyok és vékony szeretnék lenni ezét megszeretném én is próbálni

260. Pannaa (válaszként erre: 259. - Lilimama)
2012. ápr. 18. 10:12
jajj át ne vedd!! Ha nem válik be soha-soha nem kapod vissza az árát... Már majdnem napi szinten telefonálok és emailezek velük...
2012. ápr. 17. 11:53

Sziasztok!

Engem tegnap hívtak fel erről a számról:

+003614088950 egyeztetés miatt, szerdán, vagy csütörtökön küldik ki.Mit tegyek, elég sok negatív dolgot olvastam és nem tudom átvegyem e?

258. mojcsi (válaszként erre: 253. - Janbor)
2012. ápr. 17. 11:00
Kedves Janbor!!! " Massive Dynamic Sp.Zo.o 00-511 Warszawa Nowogrodzka 23 Poland" erre a címre kell visszaküldeni a szert?
257. mojcsi
2012. ápr. 17. 10:57
Én tegnap kezdetem el szedni a kapszulát!! Egész nap émelyegtem és nagyon erős hányinger gyötört!!! Vissza szeretném küldeni!!! Valaki segítsen hova küldhetem vissza!!!???? És még a pénzem is vissza kapom!!!
256. manci1987 (válaszként erre: 253. - Janbor)
2012. ápr. 10. 10:49
Köszönöm szépen segítséged! telefonban mondtam nekik, hogy nem kell és azt mondták, akkor törlik a megrendelést! remélem valóban törölték...:-S
255. manci1987 (válaszként erre: 251. - Vi-ku)
2012. ápr. 10. 10:48

Én is megkaptam ugyanezt a levelet, miután közöltem a telefonban, hogy nem kérem a csomagot, mikor egyeztetés miatt felhívtak!

Attól tartok nem adják fel amíg vannak akik beveszik ezt a sz@rt... bocsi:(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook