Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2012. febr. 11. 19:39
Én már el kezdtem nyomozni, de lehet, hogy későre. Hihetetlen a doboz más, az van rá írva Made in the EU. Csúcs, ez elvileg egy amerikai készítmény kéne legyen. Fura mert nézelődök, neten, keresem az összetevőket miből készült de ilyen kék dobozosat nem is találok! Na majd meglátom mit tehetek. Aki postára adta nekem az a Complexpress logisztikai Kft. Ez egy dolog, de majd meglátjuk milyen gyártó áll mögötte???!!!
73. tothnoe (válaszként erre: 44. - Tibee75)
2012. febr. 10. 20:08
Én is írtam a weboldalukon hozzászólást 2012. február 10-én Nono felhasználóként Vanda után, kiváncsi leszek törlik-e? Erre a fórumra hivtam fel a figyelmet :)
2012. febr. 10. 15:36

[link]


itt találtok hasznos infókat erről az egészről csak egy kicsit görgessetek lefelé! Remélem segítettem

2012. febr. 10. 08:46

Párom tegnap kérdezte, hogy beszedném-e ezt a kapszulát, ha venne nekem. Alapból visszautasítottam, mert nem hiszek a bogyókban, viszont a kíváncsiságom elhajtott ide, ahol szembesültem a negatív véleményekkel.

Alapból azt gondolom, hogy az ÖSSZES ilyen kapszula kamu. Csak annak használ, aki maradéktalanul HISZ benne (placebo-hatás). Akiben már egy csepp kétely is felmerül, az biztos lehet a következményekben.

A topik 3. hozzászólásában már ott volt a legnagyobb igazság. Aki elutasítja a testét, az bizony nehezen tud hatni rá. Én mindenféle fogyókúra, kapszula meg önsanyargatás helyett inkább azt tanácsolom, hogy nézzünk a dolgok mélyére. Ha nem eszünk sokat, mégis kövérek vagyunk, akkor tuti, hogy lelki dolog áll a háttérben. Ezeket kell mélyrehatóan megvizsgálni és feloldani. (Az sem árt, ha megnézzük, milyen étel iránt mit érzünk - sokszor nem is vesszük észre, mekkora bűntudat vagy elutasítás van bennünk önmagunk és az étel iránt, mondjuk egy szelet csoki vagy egy sütemény esetében!) Szeressük önmagunkat, fogadjuk el olyannak magunkat, amilyenek vagyunk, lássuk magunkat egésznek, függetlenül mások véleményétől! Csak az számít, mi mit gondolunk magunkról, mert azt sugározzuk a külvilág felé, amiből az levonja a maga következtetéseit.

A testünk a legfontosabb eszközünk a fizikai világ megismerésére, tapasztalására. A nem megfelelő törődésnek ugyanúgy ára van, mint minden másnak. Fontos, hogy mit viszünk be a testünkbe, fontos, hogy mozogjunk, de ugyanakkor az is fontos, mit érzünk iránta.

70. Tincsi69 (válaszként erre: 64. - 57f21e73b6)
2012. febr. 9. 19:17

Komolyan mondod, hogy fogyasztóvédelmi ellenőr vagy?

Akkor csak van valami ötleted, mit lehet tenni ezek ellen a csalók ellen?

2012. febr. 9. 11:28
Ja még valami napi 3 liter ásványvíz!!!!!!!! Muszály!!!!!!!!!!!!
68. niamia55 (válaszként erre: 51. - Aranka79)
2012. febr. 9. 11:25

Eddig sem kellett volna inni kólát! :)

A lényeg mozogjatok legalább heti 3 szor de ha lehet minden nap! szobakerékpár minden nap legalább fél óra és valami rendes bodi boltba kapható zsírégetőt vegyetek! A hatás nem marad el. Vagy a mozgás és a BIO SLIM csak gyógyszertár vagy boio és gyógynövényboltból vegyétek!!!!!

Sok sikert mindenkinek!!!! A zsírégetőt edzés előtt 2 órával vegyétek be ée edzés után 2 óráig nincs kajálás!!!! Különben nem hatásos!!!!!!!!

2012. febr. 8. 15:31
én szedem, majd meglátjuk mi lesz eredmény. csak az egészségem ne károsodjon. ha észre veszek fura jeleket abba hagyom.
2012. febr. 8. 14:21

Ma újabb hozzászólásom tűnt el villámgyorsan a 62-es hsz-abn írt oldalról, amiben eme fórum olvasását ajánlottam :(

Szerencsére ez a fórum nem tűnik el.


Én is venni akartam őszintén bevallom, de szerencsére előtte a gugli kidobta ezt a fórumot. Már majdnem bedőltem a 21.000 helyett csak 9000-ért trükknek.

65. EagleMesh (válaszként erre: 64. - 57f21e73b6)
2012. febr. 8. 14:17
hát nézd....az oldal tényleg egy nagy átverés....a kapszula összetevői is lehet átverés ilyen alapon.
2012. febr. 8. 12:40
Sajnos későn kerestem rá, ha ezt a fórum oldalt megtalálom, nem veszem át a csomagot. Most már mindegy, a pénzem bánja, csak az egészségem ne bánja. Kicsit most hülyének érzem magam, fogyasztóvédelmi ellenőrként, sőt békéltető testületi tagként!!!
2012. febr. 8. 12:36
sziasztok.Egy órája vettem át a kapszulát. Egyet be is vettem nyomban. Teljesen meg vagyok ijedve amit itt a forumon olvasok. Kicsit fáj a fejem is, de remélem nem a kapszula hatása. A hülyeségnek nem szoktam bedölni, de most én is megtettem. A lányom mondta csak ennyi eszem van. Mondtam én leszek a kisérleti nyúl, 4 kilót kéne fogynom! Annyira meggyőző volt a reklámjuk, azt mondtam ha nem fogyok akkor is az antioxidáns egészséges benne. De remélem ha nem használ nem árt!!!!!?????
2012. febr. 7. 20:11
2012. febr. 7. 20:10

Én is írtam ide, csak annyit hogy mozogni kell nem csodabogyót szedni, és 15 perc múlva eltűnt a hozzászólás

VALÓBAN ÁTVERÉS!!!

2012. febr. 7. 07:40

Na sziasztok!

A csomagot a postás hozta tegnap délelőtt.Egész egyszerűen nem vettem át.Tehát nem buktam semmit és még pénzembe sem került.Én ennyivel megúsztam!

2012. febr. 6. 20:48
és tényleg eltűnt!!!!milyen meglepő...
58. EagleMesh (válaszként erre: 57. - Imre608)
2012. febr. 6. 20:46
2012. febr. 6. 20:44
Sajnos én is szedem a kapszulát egy hónapja és egy dekát nem fogytam.Még van egy egész dobozzal,de szerintem kár is tovább folytatni.Még az is elképzelhető,hogy káros az egészségre.Nekem számlát is küldtek,de sehol nem találom ezt a kék cimkés dobozt a neten.Mindenütt más színű,alakú dobozban szerepel.Nem tudom mindenkinek ezt a kék feliratos,barna kapszulás Lengyel fost küldték?Rohadt dühös vagyok erre szemét csaló bandára.Valóban fel kellene őket jelenteni.
56. Eshy
2012. febr. 6. 14:49
csak te látod amit irtál..frissités után is látod,de más nem..., ekkora szemét népet
2012. febr. 6. 13:37
kíváncsi vagyok eltűnik e a link :D
2012. febr. 6. 13:28
elküldtem egy bizonyos linket komiba, amit ezen az oldalon találtam.azt bizonyítja hogy összelopdosott fotókat raknak föl "magyarnak" titulált emberekről...közben kiderült hogy az egyik srác aki x kilót fogyott és pesti szerepelt a Salt Lake Cityben....szóval ennyit erről...
2012. febr. 6. 13:20
Én még időben rátaláltam erre a fórumra....még szerencse! egyébként a pénzt nem fizetik vissza, szóval a termék vissza küldésével felesleges próbálkozni..
2012. febr. 6. 10:49

Sziasztok!

Én is beleestem a csapdájukba,de remélem kimászom belőle.Nem veszem át a futártól a csomagot.Én fel hívtam azt a számot, amin felhívtak adategyeztetés céljából-először nem vették fel, majd később visszahívtak.Mondtam már nem kérem a csomagot-a férfi azt mondta ne vegyem át a futártól.Nem is fogom!!!!!

Ennyire hülye nem lehetek!Áldom az eszem ,hogy még időben utánaolvastam és nem fizettem semmit.

Kívánom, hogy sikerüljön visszaszerezni a pénzeteket.ÜDV:RITA

2012. febr. 5. 22:22
Sziasztok! Hála isten,hogy megtaláltam ezt az oldalt.Még időben tudtam vissza mondani.Eldöntöttem,hogy nem kell semmi bogyó.Minden nap tornázom és lemondtam a coca-colaról.Remélem hamar elérem azt a súlyt amit szeretnék.
50. Tincsi69 (válaszként erre: 45. - Tibee75)
2012. febr. 5. 20:33

Sziasztok!

Azt is megfigyeltem, hogy amik fent vannak hozzászólások, minden nap frissítik a dátumát, tehát az utolsó hozzászólás mindig az aktuális dátummal van fennt, holott legalább egyhetes.

49. wolfe
2012. febr. 5. 08:31

sziasztok!

Kipróbáltam, tényleg eltűnnek a negatív hozzászólások az oldalról. :)

Ennyit a weight fos kapszuláról. ;-)

2012. febr. 4. 16:16
Sziasztok Én Szlovakiabol vagyok,sajnos én is megrendeltem ezt a csodabogyot tegnapelött,még jo ,hogy rátaláltam errre a forumra és nem szeretném attvenni ha megjön,mert rajöttem,hogy az egész egy kész átveres.Én a blikk oldalán rendeltem meg ahol 9900ft-ert kínalták,de most már 7900-ért is odaadnák,nemtudom hogy lehet ennyi embert a csabdába csalni velem eggyütt,de reméllem sikerul ezt a forgalmazót minnél elöbb jol megbüntetni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 4. 14:52

Lányok, asszonyok! Gyűjtöm a póruljártakat !

Egységben az erő! Hétfőn, a mh-ről mindenkit megpróbálok felhívni!

2012. febr. 4. 14:51

Lengyelül, és angolul írtam, hogy : Csalók, tolvajok, börtönbe veletek!

Mire másodszor az oldal aljára értem, már nem volt ott.

2012. febr. 4. 14:35
Helyesbítek...most megint kipróbáltam a dolgot, de most nem tűnt el 1 pillanat alatt a komment, akkor viszont tényleg a moderátor teszi a dolgát...eddig ma volt vagy 8 bejegyzésem, azok közül egy sincs már fent, csak az előbbi amit felírtam..akkor mégiscsak humán erőforrást állítottak rá az ügyre..ez van..pfffffffffffff...
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook