Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a PhytoDynamic kapszulát? Tapasztalatok? Ára? fórum

Ismeri valaki a PhytoDynamic kapszulát? Tapasztalatok? Ára? (beszélgetős fórum)


1 2
46. Organo (válaszként erre: 45. - Organo)
2020. febr. 11. 14:38
Tökéletesen bevált, ízületi problémáknál, cukorbetegségnél és, és még pár apróbb dolognál...
45. Organo (válaszként erre: 44. - Abri)
2019. jún. 5. 16:15
szia. DE. Sőt túl jól, túl gyorsan .....így a nagyobb megrendelt csomagból kimaradt.
44. abri
2019. jún. 1. 15:10
Miért adjátok el? Nem használt?
43. Organo
2019. máj. 29. 16:22
Ha valakinek szüksége lenne - van pár darab, bontatlan dobozom. Kedvezményes áron. organocaffe@gmail.com
42. Organo (válaszként erre: 41. - Bea2011)
2019. máj. 29. 16:21
szia. írtam. Nekem van pár darab bontatlan.
2019. ápr. 22. 17:36

Sziasztok! Ha van még valakinek meg áradt kapszulája, kérem, vegye fel velem a kapcsolatot!

t.trixfleur@gmail.com

40. abri
2018. okt. 27. 12:23
Inkább valami terméktapasztalatot írna már le valaki.
39. katica555 (válaszként erre: 31. - Clayback)
2018. okt. 15. 17:37
Szia, nekem van még..
38. katica555 (válaszként erre: 33. - 2015fun)
2018. okt. 15. 17:37
Szia...nekem van..
37. katica555 (válaszként erre: 35. - Timcsike04)
2018. okt. 15. 17:36
Szia nekem van még...
36. Gabi58
2018. máj. 30. 19:36

Kedves Timcsike,


jelentkezhetsz, ha a lehető legjobb feltételekkel és árban szeretnél vásárolni Phytodynamicot!


gabriella958@gmail.com


Üdvözlet Gabi

2018. máj. 13. 20:57
Van valakinek eladó, mert Pécs környékén érdekelne. :-)
34. Timcsike04 (válaszként erre: 29. - Klári1)
2018. máj. 13. 17:22
Szia, meg van még?
2017. nov. 30. 20:07
Ha valakinek van még "akciós" a termékekből akkor írjon. Köszönöm
32. zsch
2017. szept. 11. 09:41
Igen ismerem, bátran tudom ajánlani, akár a terméket, akár az üzletet. Keressetek. Zsuzsa
31. clayback (válaszként erre: 27. - Gio999)
2017. jún. 25. 21:32
Üdv. Engem érdekelnének a megmaradt dobozok.
30. clayback (válaszként erre: 29. - Klári1)
2017. jún. 23. 14:35
Üdv. Engem érdekel.
2017. máj. 31. 10:31
Van 2 darab PhytoDynamic megmaradt bontatlan dobozom, ha valakit érdekel, ár alatt odaadom.2019 novemberig jo a szavatossága.
2017. febr. 9. 22:38
Pedig a phytodinamit tényleg jó.Apilám 85 évesen tudő és szívelégtelenség miatt egre leromlottabb álapotban volt fél évenként csapolták a vizet , folyadékot a tüdejéből egyre gyakrabban.Erre, amikor már a körzeti orvos is lemondott róla, meg kellett próbálnom és az előirt adagot, 1 hónap alatt egyre többet napi 1 től napi 6 darabig elkezdtem adni neki.3 hónap alatt lényeges javulá történt, egész nyáron kint pihent a teraszon, vidám volt, sokkal jobban érezte magát, br a munkakedve nem tért vissza, de 11 hónappal később bekövetkezett haláláig, békés majdnem egy évvel meghosszabbította az életét.Akinek el kell mennie, a csodagyógyszerek is csak kevés időt adnak, de íg 86 évesen, bkében ment el, az utolsó hónapban romlott le hirtelen, kórházba került, majd haza és elment. De a körzeti orvos , 60 évesen...is azt mondta, szinte csodának minősülő hogy haldoklás helyett 10 hónapig jó állapotban tartotta.Munkatársnőm rákból való gyógyulása után szedte és a vártnál sokkal hamarabb talpraállt Lehet szidni, senkinek nem kötelező, de ahogy én a flavon jó hatását is megtapasztaltam magamon, szerintem nem kamu ez a kapszula.Drága, mert sokat tud.De megéri.Uff!
27. gio999 (válaszként erre: 17. - Gabi58)
2016. aug. 28. 08:13

Most olvasom a hozzászólásaidat: "Aki árulja meg megmaradt neki jobban teszi ha beszedi" meggondolatlan cinikus mondatodra a válaszom:

Nem gondolod hogy azért maradt meg, mert halott az aki szedte, és özvegy meg árva kisgyerek(ek) maradt utána?!

Sportolásra aktív életmód mellé kiváló táplálékkiegészítő és ha jól tudom sokan arra szedik!

Tehát továbbra is mondom, aki szeretné megvenni maradt pár dobozom...

26. sz0989
2016. aug. 24. 09:50
Sajnos, a betegek elmennek, a kapszulák megmaradnak. Tessék vigyázni ezekkel a túlárazott csodaszerekkel!
25. gio999 (válaszként erre: 23. - Yvette0227)
2016. aug. 21. 10:52

Sziasztok


Nekem van pár darab megmaradt bontatlan dobozom, ha valakit érdekel, ár alatt odaadom.

24. 0365c192f5 (válaszként erre: 23. - Yvette0227)
2016. aug. 19. 19:51

Üdvözlet mindenkinek! Nem tudom, hogy aktuális-e még, de ha valakit érdekel és nem tudott még szerezni, szívesen segítenék - bár a lehetőségről csak nemrégiben értesültem, de az információk alapján jónak tűnik.

Az meg, hogy egy ilyen vagy bármilyen készítmény milyen hatékony, az sokmindentől függ és erre is igaz, hogy nem egyformán hat és kevesen tudják sajnos, hogy ezeknek is lehetnek megllékhatásai, amelyek szintén "többfüggvényesek..." meg a gyógynövényekre, belőlük készült dolgokra, beleértve még az egyszerű teát is! Ezekre azonban most nem térnék ki bővebben, de ha valakit érdekel részletesebben, szívesen "tájékoztatom", ha megkeres a témában privát üzenetben.

Azt azonban még megjegyezném, hogy valaki itt lentebbi hozzászólásban említette az orvosok ilyesmihez való hozzáállását, keresetét és bizony egyik esetben sincs igaza - tapasztalatból is írhatom ezt!

Egyrészt a homeopátia egyre elterjedtebb (bár lehet nem is tudja az illető, hogy ez mi - ha így van, nyugodtan kérdezd meg, akár itt, akár priviben,szívesen leírom, ha kell).

Másrészt ismertem, ismerek (sajnos nem mindenki él közülük), aki egészségügyben dolgozott és bizony nem a gyógyszereket, hanem a természetes megoldásokat részesítette előnyben...

Az eü-dolgozók keresetét meg nem kommentelném itt, ha nem érti vki, hogy miért nem értek egyet azzal, amit itt leírt valahol - tképp homlokegyenest az ellenkezőjét, akkor olvassa el,hallgassa meg TV-ben, rádióban a vonatkozó informatív, beszélgetős műsorokat - elég sokszor van róla szó mostanában.

Ill. tképp önmagáért beszél az a tény, hogy nincs elég orvos, ápoló stb. Magyarországon - mit gondoltok, miért megy ki a legtöbb külföldre dolgozni? Ha olyan jól keresnének, meg olyanok lennének a munkakörülményeik, ahogy így leírtátok korábbi hsz-okban, akkor valószínűleg nem így lenne...,

"Yvette0227" Tőled meg bocsánatot kérek, hogy így Neked "címezve" egyben ömlesztettem minden megjegyzésemet, azokat is, amik a többieknek szólnak (csak nem akartam külön, sok hsz-t írni).

23. Yvette0227 (válaszként erre: 21. - Pusu)
2016. jún. 7. 21:08
Írtam neked. Megvannak még?
22. Yvette0227 (válaszként erre: 21. - Pusu)
2016. máj. 24. 22:13
Szia. Engem érdekelne. Megvannak még?
21. Pusu
2016. máj. 14. 13:48
Sziasztok ! Nekem van 4 doboz Phytodynamicom. Jòval az àr alatt odaadom ha szüksège van rà valakinek.
20. Grüni
2016. ápr. 14. 11:03
Érdekes Érdekel de nincs közvetlen rákos beteg most csak a fiam volt 25 éve
19. Kathrina (válaszként erre: 18. - Gabi58)
2016. márc. 28. 09:18

Kedves Gabi58!


Most olvasom a januári hozzászólásod! Hol olvastad hogy a Phytodynamic a rák garantált gyógyszere?


Üdvözlettel Erika

18. Gabi58 (válaszként erre: 7. - Algernon1)
2016. jan. 29. 12:21

Ami nem gyógyszer, arról tilos olyan szöveget terjeszteni, hogy bármiféle betegséget meggyógyít! Az étrend kiegészítőről csakis ebben a formában lehet róla írni, ahogy az írva is van!

Ha ez a termék a rák garantált gyógyszere lenne, nehogy azt gondoljátok, annyiba kerülne, mint amennyibe kerül, hanem az ezerszeresébe! Plusz simán kitiltanák a piacról, mert a gyógyszeriparnak az az érdeke, minél tovább és minél betegebben éljünk!Nehogy már mindenki egészséges legyen! Mi lesz szegény gyógyszergyárakkal??

17. Gabi58
2016. jan. 29. 12:11

Szomorúan olvasom itt a nekidühödött hozzászólásokat! Fantasztikus eredményeket lehet fölmutatni a Phytodynamic használói között!

Több ezer terméktapasztalat van vele kapcsolatban...legalább vegyétek a fáradtságot, hogy utánanéztek! És talán a SOTE vizsgálati eredményeire is köptök? Ugyanis olyan eredményei vannak, mint semmi más étrend kiegészítőnek!! A Tóth professzor nem ütött a hasára és kitalálta az eredményeket!

Feltenném a kérdést: a 100.000 euró értékű kemoterápiás blokk ( mert kb ennyibe kerül a TB nek, egyetlen biológiai kemoterápiás kezelés ára 25.000 eur! Ez a gyógyszeripar legnagyobb biznisze! ) , az mindenkit meggyógyít?? ) Nálunk több száz gyógyulás van! Mindenféle betegségnél!

Csak ennyit szerettem volna hozzátenni, nagyon fölháborított itt néhány hozzászólás! Aki meg árulja, mert megmaradt neki, jobban teszi, ha beszedi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook