Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Anore-x Quick Diet fogyasztó kapszulát ismeri, használta valaki? Van valamilyen tapasztalatotok? fórum

Anore-x Quick Diet fogyasztó kapszulát ismeri, használta valaki? Van valamilyen tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 19. 09:50

minden ilyen bogyó pénzkidobás

Hihetetlen, hogy az emberek még mindig beveszik, hogy egy bogyótól majd fogynak...

8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Metalllady)
2013. febr. 18. 20:05

Egy csésze (szárazon) barnarizst főzz le kuktában minden nap és 2-3 étkezésre oszd el. Vagy köles, hajdina ugyanígy.

Nem ég majd a gyomrod.

Párolj hozzá zöldségeket, süss csirkét, halat

2013. febr. 18. 15:16
Kedves Társak, sokkal okosabb nem lettem, de azért köszönöm, h hozzászóltatok. Én is tudom, h a fogyást nem adják "ingyen" nem szabad iylen oylan csodaszerekben bízni. Ha nem lennék régóta refluxos, meg gyomorsavtúltengéses, valszeg jobban kibírnám, h kevesebbet egyek, ne vacsorázzak, de állandóan éhes vagyok, állandó szénhidrát éhségem van, és fáj a gyomrom, ha nem eszem. Egy idő után már a sok zöldségtől undorom van, a gyümölcsök meg vagy savasak, vagy édesek... Egész nap mozgok,biciklivel járok, de aktív torna meg sajnos sok más mozgásszervi baj miatt nem jöhet szóba. Hát, minden jót Nektek!
6. Piroshetes (válaszként erre: 5. - AlBundy)
2013. febr. 16. 13:50

Nem tudom. :) Én arra esküszöm, hogy ha az ember minél több olyan dolgot eszik, ami a a lehető legközelebb van az élethez (rengeteg zöldség, gyümölcs, gabona stb.) és annyit, amennyit a szervezet kíván, akkor ott baj nem lehet. És persze a jóleső mozgás sem maradhat ki. Ami szívből jön.

Az összes diétát valószínűleg az hívja életre, hogy az ember nincs jóban magával és felborult kívül-belül. Tehát valami külső ráhatással lefogyni a legegyszerűbb...nek hangzik. De semmi értelme.

(mondja most ezt egy volt anorexiás :-))

5. AlBundy (válaszként erre: 1. - Metalllady)
2013. febr. 16. 09:21
Mikor lépünk túl végre ezeken a kapszulákon amik nem jók semmire?:)
4. AlBundy (válaszként erre: 3. - Piroshetes)
2013. febr. 16. 09:21
Nem lehetne ilyen névvel szerintem forgalomba hozni. Nem ismerem a pontos szabályok, de európai vezető táplálék kiegészítő gyártója a termékei egy komoly hányadát nevezte most át, mert nem lehet a termék neve utaló annak hatására.
2013. febr. 15. 23:00
Na ne, már itt is ez az Anorex. Nem idéz fel a neve bennetek valamit? Hogy engedhetik, hogy ilyen névvel egyáltalán forgalomba hozzanak egy terméket?!
2013. febr. 15. 20:36
Hidd el, ha le akarsz fogyni, nem tudod megúszni a fogyókúrát.
2013. febr. 15. 20:34
Kedves Fórumozó Társak! Anore-x Quick Diet fogyasztó kapszulát ismeri, használta valaki? Van valamilyen tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook