Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
194. LiaNaiva (válaszként erre: 193. - Coxyka)
2012. márc. 19. 19:30
Szia, nos... a zsír tényleg nem fogyott tőle. :-) A méregtől sem. .-) Sajnos rossz a genetikai kódolásom, úgyhogy tetszik vagy sem, de nagydarab vagyok... csak annak a kicsi embernek ezt odabent nehéz megmagyarázni. :-) Nem is szoktam ilyen hülyeségekre ugrani, de ennek a reklámszövege anyira jól össze van rakva, hogy totál benyaltam. :-) Ahogy elkezdtem szedni ezt a szutykot, fájdalmas pattanás-szerű akármik kezdtek megjelenni az arcomon és nyakamon. Ahogy abbahagytam, után több enm jött elő, csak a már megjelentek lassan gyógyulnak. Ha a Fogyasztóvédelem kellő mennyiséű anyagot kap, és nem foglalkozik vele, akkor rájuk kell ugrasztani a sajtót. Azok úgyis szeretik az ilyen sztorikat. :-) Szép estét, Lia
193. Coxyka (válaszként erre: 192. - LiaNaiva)
2012. márc. 19. 19:23

Szia LiaNaiva!


Örülök,hogy Te is megosztottad velünk a tapasztalataidat. :)

Másolni lehet,szabad szerintem honlapcímet,csak reklámozni nem...de nyugodtan világosítson fel valaki,mert kezdő vagyok :))

Gondoltam,hogy kitörlik,hiszen ott csak a pozitív hozzászólásoknak van helye :(Szánalmas.....

Az első pár napban,ahogyan leírtam nem nagyon voltam jól a kapszulától,de úgy voltam vele,hogy tovább csinálom,mert lehet,hogy csak meg kell szoknia a szervezetemnek...Holnap lesz 1 hete,hogy szedem:mostmár nincs mellékhatás,viszont egy dekát nem fogytam tőle...

Megvárom az 1 hónapot,végigcsinálom...

Én egyből majd a Fogyasztóvédelemnek fogok írni,nem a Vám-és Pénzügyőrségnek...ők nem foglalkoznak vele...

Lehet,hogy a fogysztóvédelem sem,de ha összefognánk,vagy -fognátok,akkor lehetne eredménye.

Egyébként a hirdetést a TeszVeszen láttam meg...bíztam benne,hogy esetleg ez a weboldal utánanéz,hogy miket engedélyez a hirdetési felületén,de tévedtem...:(

Neked volt valami mellékhatásod,nem használt semmit a kapszula?

Nem a zsírunk,hanem a pénzünk fogy :))))) :PPP

Szép estét mindenkinek!

Üdv :)

2012. márc. 19. 17:58
nos.. jelentem, máris letörölték a beszólást a [link] :-) ha ilyen gyorsan küldenék vissza a pénzt is... :-)
2012. márc. 19. 17:46
[link] -mellesleg beírtam a weblapjukre egy kis kommentet, kíváncsi vagyok, mikor törlik ki. :-)
190. LiaNaiva (válaszként erre: 179. - Coxyka)
2012. márc. 19. 17:11

Kedves Coxyka... és szabad tudni, hogy hol is találtad ezt pontosan? Ha netről másoltad ki, feltételezhetően nyilvános. Ide nem lehetne bemásolni azt a linket?


Üdv,

Lia

2012. márc. 19. 16:57
Üdv Mindenkinek! Sajna, életemben első ízben, én is beleugrottam ezen szer beszerzésének vermébe. A contacthu@activefood​supplements.com mailcímen leveleztem bizonyos "Szebeni-Müller Ildikó" nevű akárkivel, aki időnként csak Müller Ildikóként írt alá. Sem telefonszám, semmi más elérhetőség nincs. Viszont felhívtam ma du. a vezetékes telefonszámot - 4088950 -, és láss csodát.. elsőre felvette egy kedves férfihang ... állítólagos "Horváth" "úr" - habár úr az, aki ilyen disznóságohoz asszisztál? Hablatyolt nagyon kedvesen összevissza - gondolom napi sok felháborodott telefonhívást kap, én inkább írásban háborogtam nekik, de még a Vám- és Pénzügyőrség emlegetése sem volt rájuk hatással. Tehát.. senki ne várjon csodát... és szerintem az is kamu, hogy valaki visszakapta a pénzét. Hiszem, ha én is visszakapom. Mellesleg, a Fogyasztásvédelmi Hivatalnak most írom a levelet, írjatok nekik ti isnyugodtan, ezen a mailcímen mehet a levél: fogyved_kmf_budapest@nfh.hu. De.. nagy reményeket senki ne fűzzön a dolgok intéződéséhez, mert ahogy intéződnek azok ebben az országban... nyah abba inkább bele se menjünk. Ha valakit érdekel, egy egész oda-vissza levelezés áll rendelkezésre, hogy ezeket a parasztokat mennyire nem érdekli, hogy embereket vernek át. De.. ami a legrosszabb, nem csak a zsebünket vágják meg, hanem az egészségüket is kockáztatják. Mi meg hülyén beleugrunk... ez is igaz... de ez akkor is már gusztustalan. Kérdés, hogy az az ominózus lengyel cég mennyire van benne a buliban, ha benne van? További szép napot kívánok, Üdv, Lia
188. janbor
2012. márc. 19. 07:37
Kedves Ágnes!A leírt soraid tükrözik a gondodat.(Kérnélek, hogy a hozzászólásod írásakor a pirossal aláhúzottat jelöld ki jobb egérgombbal,ekkor felugrik egy választéksor amiből bőven lehet korrigálni.Csak segítség képen.Tisztelettel: janbor.)
187. agnes1219 (válaszként erre: 185. - Coxyka)
2012. márc. 18. 17:07
szép napót,szrintem,is valamit,tenikéne,és a kófein mat,még alvási góndók,is vanak.
186. Coxyka
2012. márc. 17. 16:46

Az oldalon lévő hozzászólások ugyanazok,csak egy kis google-fordítót alkalmaztak...

Én hiába írok valamit oda,vagy szeretnék tanácsot kérni...kitörlik...de hát a negatív véleméyn is vélemény..:) :(

185. Coxyka
2012. márc. 17. 16:43

Éppen most néztem az oldalát a Weight Lossnak és totál megváltoztatták a nyelvet...

Ez egy újabb "kampányfogás" ?! :))))

Én kedd óta szedek,napi 2 kapszulát és eddig nem adtam le semmit,pedig még sportolok is mellette.

Akkor ez mi ha nem átvágás?

2012. márc. 17. 16:39
üdvözlök,mindenkit,a ki sújpoblémákat pobálja,órvósólni.}és,sók,sikert,kivánók. érőt,és kitartást.üdvözletel.ágnes
183. agnes1219 (válaszként erre: 182. - Dorka96)
2012. márc. 17. 11:52
szióka, szép napót,infóként,iróm,a férjem,ötnap útán, nagyón,rószúlet, gengeség, fáratság,és, nem túdót alúdni.}nem irtákóda ,de kófeint,is tartalmaz./és,elnézést,ha megbántótalak. mekék hatást észlelsz, ne szedbe. /pórbáld visza küldeni. sók sikert,remélem nálad még is bevállik. üdvözletel. ágnes
182. Dorka96
2012. márc. 17. 10:42

Sziasztok!

Én 5 napja kezdtem el szedni ezt a kapszulát.

Napi 1-et szedek a természetgyògyászom tanácsára. Direkt ezt ezt a terméket ajánlotta mert ez nem gyengíti a szivet más étrendkiegészitőkkel szemben.

Egyébként már most 1.5kg-ot fogytam, de ùgy hogy normálisan étkezem és az édességeket sem tagadom meg magamtòl.

181. janbor
2012. márc. 16. 19:17

Email-jükre is írtam.Válasz: Technical details of permanent failure:

DNS Error: Domain name not found

180. janbor
2012. márc. 16. 19:11
Kedves sorstársak! A fórumban szereplő +3614088950 telefonszám csak akkor aktiválódik, ha rendelsz. Erre rátárcsáztam. Reklamáltam. Adataim mellet kérték a bankszámlaszámomat, no ekkor az ügy rövidre záródott. Vásárláskor Kp-ben fizettem a futárnak. A telefonba mindenféle magyarázat elhangzott. Rákérdeztem, hogy ön a weight lost képviselője? A válasz: NEM. Ezekután nem volt miről beszélni.
179. Coxyka
2012. márc. 16. 07:30

Egy másik "témában" találtam,amit egy fórumozó írt,remélem,hogy nem gond,hogy kimásolom!?

"Azért egy kicsit hagy nyugtassak meg mindenkit. Én is visszaküldtem a csomagomat a következő címre ajánlottan ( DÁTUM !!! ):

Massive Dynamic sp. 20. o. 00-511 Warsawa

Nowogrodzka 23.

A csomagba mindenképpen legyen benne:

az üres doboz(ok)

a számla másolat ( nekem küldtek )

egy levél rövid leírással:

- név, cím

- mi történt a szedés alatt ?

- volt-e változás a súlyodban ?

- volt-e említésreméltó mellékhatás ?

- mit szeretnél? ( pénz visszafizetési garancia kérése )

- mi a bankszámlaszámod?

- aláírás olvasható és gépelt

- DÁTUM, telefonszám


NEM fogsz erre visszajelzést kapni, ezért írni kell ide:

contact@activefoodsupplements. com


sajnos itt nekem sem válaszoltak, ezért munkaidőben ( 9-16 között )

Hívni kell ezt:

06-1-4088950

Az illető,aki ezt a szöveget írta,4 hét alatt visszakapta a pénzét!

Remélem,hogy segítettem!

178. Coxyka
2012. márc. 16. 07:20

Sziasztok!

Most találtam ezt az oldalt,érdemes átolvasni!!!

[link]


Durvaaaa!!!

177. janbor
2012. márc. 16. 06:56
Kedves Ágnes! Amennyiben károsnak mondható mellékhatást észleltek akkor ne szedjétek tovább. Rosszullét esetén irány az orvos,addig amíg nagyobb baj nem lesz. Amióta befejeztem e " csoda szer" szedését(igaz,hogy csak tíz dekákkal)csökken a súlyom. (Én koromnál fogva találtam túlsúlyosnak magam. 60-on felül könnyen rakodik, de leadni már nehezebb.)
2012. márc. 15. 21:23
üdvözlök,mindenkit,és, aférjem,is ,szintén szedia akapszúlát, hatúdtók infót ,melékhatásók,fáradság.izómgőrcsök, lelentkeztek,és nagyón nem túd piheni. köszönetel ágnes1219
175. Coxyka (válaszként erre: 174. - Janbor)
2012. márc. 15. 19:47

Kedves Janbor!

Jól mondod!Könnyebbek lettünk pár ezer Ft-tal...:(

Ha nem adják vissza a pénzt,akkor fogyasztóvédelemhez fogok fordulni.

Megpróbálom még egy hétig szedni,ha ugyanezek a tüneteim lesznek,akkor biztosan nem fogok tételenkedni tovább.

Ez már nevetséges!!!

És tényleg az az abszolút röhej,hogy bármilyen rossz,negatív tapasztalatot szeretnél megosztani a Weight Loss oldalán,egyszerűen törli a moderátor!

Erről ennyit,ekkora köcsögöket!

Már bocsánat :)

174. janbor
2012. márc. 15. 17:47
Kedves Coxyka! A véleményed megerősített a szóban forgó csodaszerrel kapcsolatban.Amennyiben károsnak mondható mellékhatást észleltek akkor ne szedjétek tovább. Ez nem gyógyszer, nem csodaszer, a hatása annyi,hogy könnyebbek lettünk 7500 Ft-al.A hirdetésről annyit, hogy a reklámot megjelentető oldal NEM VÁLLAL felelősséget a reklám tartalmáért. (170)
173. Coxyka (válaszként erre: 172. - Csokika1)
2012. márc. 15. 11:19

Egyébként azt is észrevettem,hogy néha nekem is nagyon dobog a szívem.Este alig tudok elaludni,mivel elkezd az agyam nagyon-nagyon pörögni...

Én is gondoltam rá,hogy 1 kapszulát veszek be...

Kíváncsi vagyok arra,hogy más,aki 1-et szed mik a hatások?

Nem tudom miért lehet ez...Sajnálom egyébként a magamfajtákat...mert azért nem vagyok nagyon súlyos,csak 67 kg,de miket hitetnek el a túlsúlyosokkal...szerencsétlenek...:(

Nagyon sajnálom,de én is ki szerettem volna próbálni...

Na meg a hozzászólások a Weight Loss honlapján:az egész egy kamu,a moderátor írj a bejegyzéseket.

Ami előtte még pl február 12-én volt hozzászólás,azt már áttették a mai napra..Ez már utána olvasva gyanús!!!

Hiába írtam én is,egyfolytában kitörlik :S

Várom a többiek visszjelzését!

Szép napot mindenkinek!

2012. márc. 15. 10:19
napi egy kapszulat szed valaki? mi a tapasztalat azzal?
171. csokika1 (válaszként erre: 170. - Coxyka)
2012. márc. 15. 10:16

Szia!


Mintha én írtam volna a postodat, azzal a különbséggel, hogy én hétfőn kaptam meg a weight losst és azonnal el is kezdtem szedni. A tüneteim hasonlóak, viszont tegnap este már annyira legyengültem és a szívverésem is nagyon furcsa volt, a pulzusom 52-re lement és bármit csináltam nem változott. a vérnyomásom össze vissza ugrált... nagyon megijedtem. ma nem is veszem be már. Arra gondoltam, hogy esetleg napi 1 db jo lenne. Bár az agyam azt mondja nem vagyok normális ha ezt tovább folytatom....

170. Coxyka (válaszként erre: 169. - Janbor)
2012. márc. 15. 09:00

Szia!


Én is leírom a Weight Loss kapszulával,étrendkiegészítővel való "tapasztalataimat"!

Kedden,azaz március 13-án érkezett meg a termék.Azért mertem csak megrendelni,mert egy olyan oldal hirdette,amelyben megbízom.Nos...Naponta 2 kapszulát veszek be és észrevettem,hogy szédülök és néha halucinálok...Nem tudom,hogy miért van ez?!Ezek mellett naponta 500-at ugrókötelezek és 5 km-ert biciklizem.Érezm,hogy "pörögnöm" kell:) A garnciáról meg annyit,hogy fordulj a fogyasztóvédelemhez...Ők tudnak segíteni,mert nem kis összegről van szó!Ne hagyd,hogy becsapjanak!Én az elejétől kezdve mindent megtartok:boríték,tájékoztató,sms tőlük...stb...Hátha nekem is ezt kell majd tennem,bár remélem ,hogy nem!Remélem,hogy segtettem valamit...?!

Valakinek van valami véleménye a termékről,azaz a Weight Loss kapszuláról?

Sziasztok és szép napot mindenkinek! :)

169. janbor
2012. márc. 15. 07:30
A hozzátok írt soraimat eredetileg a weight loss oldalára írtam (2012.03,14-én), ma reggelre(15-e)le is vették. Telefon elérhetőség ma sincs: "ezen a számon előfizető nem kapcsolható"...!
168. janbor
2012. márc. 14. 18:19
A 2x60 db Weight loss tabletta beszedése mit sem ért!A testsúlyunk semmit nem változott!Még placebo hatást sem észleltünk! A 2012.02.06-án rendelt szer hatástalan.A 3614088950 számon ELŐFIZETŐ NEM KAPCSOLHATÓ! Pénz visszatérítéses GARANCIA!!! Garantáljuk, hogy lefogysz, vagy... visszatérítjük az összes ráköltött pénzedet.
167. missy11
2012. márc. 10. 20:09
Sziasztok,kepzeljetek el ez a csalo ceg azzal fenyeget engem,hogy pert indit ellenem,mert nem vettem at a futartol a weight loss kapszulat ,amit mar ketszer kihoztak ,igy akarjak megijeszteni azokat akik mar megrendeltek ,hogy nincs vissza ut .kozulletek is mar valakinek fenyegetoztek ezzel ez a rablo banda,ok fognak erre remellem hamarosan rafizetni.......
166. buschne (válaszként erre: 165. - D983a70d29)
2012. márc. 8. 20:16

Köszi, de én utálok futni :-)

Nyilván itt elsősorban azokról beszélünk, akik önhibájukból híztak meg, a helytelen életnód miatt, mert pl.az alma helyett a chipset részesítik előnyben, a mozgás helyett inkább a gép előtt ülnek vagy a TV előtt fekszenek...Persze egy idő után eljutnak egy szintre, amikor rádöbbennek, hogy juj, már ez is nehézséget okoz, már az is, az eredmények sem jók, vérnyomás, koleszterin stb, stb...Akkor már persze rég késő, mert az ízületeket már megterhelte a többletsúly. Nekünk úgy tanították az iskolában, hogy képzeljük el, hogy a nyakunkba akasztunk egy 5,10,15 kilós súlyt és azzal közlekedünk egész nap. Szerinted mennyire terheli meg a szívet, az ízületeket, miegymást? :-)

Szóval, ezen gondolkodjunk el. Ördögi kör, az biztos. Mert aki nagyon meghízik, már egyre kevésbé bír mozogni. Most sokan jönnek majd, mit tudom én, hisz sosem voltam ilyen kiövér...hát bocsánatot kérek előre is azoktól, akit ez bánt...tényleg nem voltam....mert TESZEK ÉRTE.

165. d983a70d29 (válaszként erre: 152. - Buschne)
2012. márc. 8. 17:22

Hello buschne!

Egyoldalú gondolkodásra vall az idézet. Sajnos sok orvos is így vélekedik. Pedig a hizásnak sok egyéb, például betegségek sokasága, gyógyszerek másodlagos hatása is oka lehet. Arra is gondolni kellene, hogy sokan éppen a betegségük miatt nem képesek futni.

Egyszóval mielőtt bárki ítélkezik előbb legyen körültekintő, ismerje meg a körülményeket stb

Jó futást!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook