Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2012. jan. 26. 19:50

Ezzel csak példázik ha figyelmesen elolvastad volna :-)



"Sok reményt fűztem e titokzatos 50 tablettás üvegecskéhez. Legalább olyan hatást reméltem, mint amiről a nagy mennyiségű emaiben olvastam, mint pl. ez:


Üzenet : D. Kati


Dátum : 15.07.2011


Téma : "19kg fogytam pontosan 6 hét alatt!"


Csatolmány:

13. Kaiser79 (válaszként erre: 9. - Indigokid)
2012. jan. 26. 19:48

Szia!


Nem védeni akarom,de az egy minta csak, az ő fogyása lejebb van le részletezve.

bocs

2012. jan. 26. 10:07
Még valami....Mindig járjatok utána, ki/kikre hivatkoznak az eladók. Medveczky Beáta szakértő dietetikust sehol sem találtam! Azért az is érdekes, hogy Medveczky Ilonára asszociálva az emberek oda sem figyelnek, és már veszik is meg a sok káros szart! Ezt hívják agymosásnak. Ne dőljetek be! Mindennek utána kell nézni, legfőképp a forrásra. Itt a forrás interneten nem elérhető, azaz nem lenyomozható, ergó kuka! :D
2012. jan. 26. 10:02
A boltban kapható sót cseréljétek le! Az nem NaCl, hanem KCl, ami ugyancsak rákkeltő! Helyette vegyetek Himalája sót, ugyan 900 Ft/kg, de minimum fél évig úgyis elég, tuti nem mérgez, mint a bolti!
2012. jan. 26. 09:59
cukrod helyett cukrot, bocs a bakiért! :)
9. indigokid (válaszként erre: 5. - Liliana73)
2012. jan. 26. 09:58

[link]



Sziasztok! Ha valaki figyelmesen olvas, akkor rájön, hogy az egész átverés!!!! 4 hét alatt 12,5 kg-ot fogyott..76 kg 1. hét 65 kg 4. hét. Nem kell nagy matematikusnak lenni: 76-65=11 . Alapvető adatokra nem figyeltek oda! Ne vegyetek ilyen termékeket. Ha valóban fogyni akartok, sport ( nem kondi, mert az egészségtelen, úszás, jóga, pilates, aerobic...), sok mentes ásványvíz, Szentkirályit ajánlom, napi 5x-i étkezés. Az ételadagok akkorák legyenek, mint az öklöd, bármit ehetsz, de a cukrod kerüld! Édesítőszer használata tilos!!! Az aszpartam és a ciklamát is rákkeltőek, ugyanúgy, mint a szója! Lúgosítsd a szervezeted! A cukrot nádcukorral vagy Xilittel helyettesítsd! (xilitet candidában szenvedők is tolhatják, kamu a hasmenés tőle!) Ennyit röviden! A fogyás alapvető hozzávalói: elhatározás, akaraterő, kitartás! Sok sikert mindenkinek! Éljetek gyógyszer, illetve káros szintetikus anyagok nélkül! Semmi KFC, semmi gyros, semmi Burger, semmi McDonald's!!!!! Szép napot!

2012. jan. 8. 13:51

Sorstársaim! Ezzel a videoval szerintem sokkal többre megyünk:

[link]


Ezek a titkok akár még tényleg segíthetnek is, ráadásul tényleg egyszerűek. :-)


Naszóval:

1.) kicsit kisebb tányér

2.) többszöri evés

... 3.) sok száraz hús; kis bab, borsó, lencse,

4.) vízzel turmixolás

5.) sok tejtermék

6.) némi séta

A 10 titokból 6, amik számomra is használhatónak tűnnek. Ez már akár félsiker is lehet. :-)

2011. dec. 31. 01:30
a herbal weight loss az csak étrend kiegészítő. emellett ugyanugy oda kell figyelni hogy mit és mennyit eszel. a sima weigth loss vagy a miss weight loss (slim fit) való arra hogy 'felgyorsítsa' a Fogyást. én is most szeretném kipróbálni. de előbb kipróbáltam, hogy nemettem semmi lisztes terméket (kenyér, liszt, búzadara,stb) 3 hétig csináltam és 7 kilót fogytam. kb 1 kg jött vissza, az is az ünnepek miatt.
2011. dec. 30. 15:55

Érdekes olvasnivaló:

[link]

5. Liliana73 (válaszként erre: 1. - 55cf864a30)
2011. jún. 1. 08:54

Hello,


én beszedtem egy doboz Herbal Weight Loss kapszulát. Nem fogytam egy dekát sem, és nem kaptam vissza az árát sem a reklám ellenére, tehát beszedtem azt is ....

Sok sikert másoknak

2010. nov. 5. 23:45
"Amíg valaki elutasítja saját testét, addig nem is tud rá megfelelő hatással lenni."
3. maminti1 (válaszként erre: 1. - 55cf864a30)
2010. nov. 2. 13:14
Én szedtem kb 2 hónapig a Herbal Weight Loss kapszulát.Sajnos nem mértem közben magam,így aztán ami a 90 napossal lement - 7 kiló- abból vissza is jött 6.Pedig nem zabáltam agyon magam,csak nem figyeltem annyira(hiszen szedem a zsírbogyót:) )Azóta már tudom,hogy mérni kell,és kapszula ide vagy oda figyelni kell arra,hogy mit és mennyit eszem.Ezt senki más nem tudja eldönteni helyettem,nekem kell érezni.
2010. okt. 30. 17:21

Ugyanmár...


[link]

2010. okt. 30. 17:16
Mivel a Reduce Weight kapszulát megszokta a szervezetem és már nincs hatása,ezért a bioboltban kináltak nékem egy hasonló összetételű kapszulát, a neve Weight Loss. Még nem vásároltam meg. Szedi már valaki?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook