Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hyaluronsav ráncfeltöltés - mellékhatások? fórum

Hyaluronsav ráncfeltöltés - mellékhatások? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
93. maszii (válaszként erre: 92. - Ryana)
máj. 28. 11:30
igen, azt használ, de nekem kb. 6 hónapot simán kibír (ősszel-télen kicsit többet) és csak fokozatosan látszódnak erősebben a ráncok.
92. Ryana (válaszként erre: 91. - Maszii)
máj. 25. 08:53

A honlapján úgy látom, Dr Faludi Teosyal hialuronsavat használ.

Akik már jártak nála töltésen, nem tapasztaltatok olyat, hogy az anyag túl hamar felszívódott? Én másnál kaptam ilyet, de egy hónap múlva sajnos már nyoma sem volt.

Más típussal nem dolgozik?

91. maszii (válaszként erre: 89. - Doreszita)
máj. 24. 12:59
szia, nyugodt szívvel ajánlom Faludi Pétert, kedves, korrekt, nem "pancsol", uh. anyukád jó kezekben lesz :)
90. kori54
ápr. 30. 10:51
Szia! Igaz, hogy saját tapasztalatom nincs, de másoktól csak jót hallottam dr. Faludiról. Én is gondolkozom, hogy hozzá menjek e. Légyszives írd majd meg ha nála voltatok. Sok sikert !
ápr. 23. 12:22
Szasztok lanyok, Dr Faludi Peterrol tud valaki valami jot vagy rosszat mondani?:) Edesanyam (60 eves) szeretne hyaluron savat feltoltetni es ennek a dokinak a nevet kapta. Mas nem, az en mellplasztikas dokimhoz menne (dr Rusz Zoltan)üesetleg errol velemeny?:) koszonom
88. kori54 (válaszként erre: 87. - Tulipánka46)
ápr. 2. 22:26
Köszi, akkor gratulàlok, szerencsés vagy, hogy minden rendben van ès teljesült a kívánságod !:)
87. tulipánka46 (válaszként erre: 86. - Kori54)
ápr. 2. 13:53
Nyiregyhazan voltam,Wiki szepsegszalon,dr Dauda Gyorgynel.osszesen 220ezer ft volt a 3 fele beavatkozas.Holnap lesz 2 hete,es nagyon szèpen kialakult minden,most mar latom,hogy en tobbet nem szeretnèk mas lenni,ha fàjt ha nem..😊
86. kori54 (válaszként erre: 85. - Tulipánka46)
márc. 31. 11:43
Szia! Szabad tudni ki csinálta és mennyiért ? Remélem azóta már máshol is látszik a jó eredmény !
márc. 21. 07:26
Sziaeztok,tegnap voltam eloszor eletem elso rancfeltoltesen,es botoxon,es ajaktoltesen.Nem volt egy kellemes dolog,ennyire nem gondoltam hogy fajdalmas lesz...😮Szemkorul es homlokba botox,orrtol lefele hyaluron.Mèg nemigazan latok valtozast,csak a homlokomon,bar ott csak nagyon pici ranc volt,es nem mèly.De remelem egy jo het mulva latvanyosabb lesz.Az ajaktoltes viszont gyonyoru lett,pont ahogy megalmodtam.1ml lett toltve,felulre ment a 70%.
84. kori54 (válaszként erre: 83. - 76Réka)
febr. 12. 15:35
Menj vissza az orvoshoz, mutasd meg neki. Valószínűleg keveset töltött, vagy nem mély ráncokhoz való anyagot használt. Korrigálja ki, ennyi pénzért ne csak 2 hétig legyen hatásos:)
83. 76Réka (válaszként erre: 82. - Eribaby1)
jan. 31. 18:17
Sziasztok! Én egy hétig éreztem a dudorokat, sőt teljesen 2 hét után lett sima, dudormentes a bőröm. Nekem nasolabialisba és mérges ráncba töltöttek juvederm ultra 3-mat. Én nem látok túl sok változást sajnos. Sőt, most 2 hét után, mondhatni visszajöttek a mérges ráncaim, újra elkezdtek bemélyedni. Amég kidudorodott, legalább nem látszodott. Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Botoxot semmiképp nem akartam, annyi rosszat olvasni róla, hogy nem mertem bevállalni! Viszont elszomorít, hogy ez a hyaluron sem nagyon látványos, pedig az első két hétben úgy örültem, hogy mennyire eltűntek a ráncok. Mégis ilyen hamar újra bemélyed, normális ez? Vagy ilyenkor szoktak még rá töltetni? Szem alatti karikákra mit érdemes szerintetek? Elég érzékeny a bőröm, ha ott elkezdene dudorodni az anyag ilyen szinten, hát... nem tudom bevállalható-e! Homlok vízszintes ráncait és a szarkalábakat érdemes szerintetek töltetni? Azt mondták, oda másfajta anyagot juttatnak, ami nem ilyen sűrű.
jan. 31. 13:25
Sziasztok! Nekem szombaton volt hyaluronsavas feltoltésem a nasolabialis rancba.Az normális hogy még mindig érzem az anyagot az arcomba? Az eggyik oldalon ki is dudorodik😣 ez eltunik onnan? Vagy oldatni kell?
81. Kisskee (válaszként erre: 80. - Edyna1986)
jan. 30. 18:20
Ott nem nagyon lehet elrontani szerintem.
jan. 17. 12:47

sziasztok!

Most készülök hyaluron feltöltésre a két szemem közt (glabella). Mennyire veszélyes ez?

79. Kisskee (válaszként erre: 78. - Csipkezsepi)
jan. 14. 09:47
Köszönöm átnézek oda akkor.
jan. 14. 09:31

Szia!

Sajnálom, hogy így jártál. Itt a Hoxán van egy arcfiatalítás, arcplasztika fórum is. Gyere oda, és mondd el a problémádat a lányoknak. Rengeteg hozzászólás van ezen a fórumon, és nagyon sok tapasztalás. Biztos segítenek neked ott a lányok!

[link]

77. Kisskee (válaszként erre: 75. - Csipkezsepi)
jan. 12. 23:41
Ültem s úgy töltötte szemem mellett s alatt 2 szúrás / szem.
76. Kisskee (válaszként erre: 75. - Csipkezsepi)
jan. 12. 23:39
Monalisa a töltőanyag .külföldi oldalon lehet csak infot találni róla.első töltés után nem lett csomós de 2. Után nagyon :-( ez egy sűrűbb anyag de nem merek rátöltetni hígabbal nehogy még rosszabb legyen. Most csak 8 db bioszálat kaptam de nem simult a csomó semmit.Most ott tartok hogy nem merek s nem akarok többet költwni erre :-/ bioszál amúgy nem rossz de sokba ker\l s még csak 36 éves vagyok ...mit tegyek?
75. Csipkezsepi (válaszként erre: 74. - Kisskee)
jan. 10. 10:37

Szia!

Mi az anyagnak a neve, amit a szemed alá töltöttek? Nagyon nehéz szem alá tölteni. Milyen technikával csinálta az orvos? És mi történt a kontrollvizsgálaton?

jan. 8. 16:26

Eddig semmit nem csináltattam vele, de most megfáztam s még ödémás is lett a szemem alatt...holnap megyek vissza dokihoz, de nem hiszem hogy bioszálazni vagy feltölteni fogunk.

Szerintetek hagyjam így az egészet, s árjak amíg felszívóik, s hátha eltünnek a csomók??

2017. dec. 28. 11:59
Sziasztok. Szemráncba kaptam hialuronos feltöltést és bizony csomósodik .Voltam dokinál s mondta hogy ez az anyag szuperül működik másoknál. Nekem amúgy is nagyon érzékeny a bőröm. Azt javasolta hogy egy lágyabb anyaggal töltsünk rá s kiegyenlítödnek az egyenetlenségek. De félek egyrészt mert nem olcsó másrészt mi van ha rosszabb lesz?? Vagy inkább oldassam fel, vagy egy próbát megér? Volt már valakinek ilyen?
72. andi6020 (válaszként erre: 71. - Timo33)
2017. dec. 27. 11:53
Te jó ég :(
71. Timo33
2017. dec. 25. 18:23

Sziasztok!

2015-ben feltoltettem az ajkaimat, csomok alakultak ki az ido soran. 2017.oktober 20-an ajanlottak egy hyaluron semlegesito anyagot a Hylase dessau 150-et olyan szoveti karosodas erte a szamat es eros fajdalmaim lettek hogy nem tudom kihez forduljak. Valaki kapott ilyen anyagot, ha igen milyen tapasztalatai voltak vele? Koszonom a segitseget!

70. tiszike2 (válaszként erre: 69. - Kakuszine.zsuzsa)
2017. dec. 13. 12:08

Szerintem várjál 2 hetet. Utána fog látszani a végeredmény. Én is így voltam az áttöltéssel. Fel akartam oldatni. 2 hét múlva tökéletes lett.

Egyébként létezik egy enzim ami oldja hyaluronidase .24-48ora alatt oldja a hyaluront.

2017. dec. 13. 07:25

Szia!

Voltam hyaluron arc és felső ajak feltöltésen, de nem tetszik.

Hogy tudom minél előbb eltüntetni. Van rá valami ötlet???

68. Nátháska (válaszként erre: 48. - Demediná)
2017. dec. 12. 13:40

Szia!

Ne haragudj, de kicsit kijavítanálak, mert a botox nem feltöltőanyag, mint a hialuronsav, szilikon, saját zsír.

Olvastam ezt a fórumot, és egy előző hozzászólásodban is ezt írod: "én a homlokomat botox injekcióval töltettem fel. Eddig kétszer"

A botox egy idegméreg, ami átmenetileg megbénítja az izmot, így az nem tud mozogni. Mivel a kezelt területen nincs izommozgás, ezáltal mimika sincs, így a ráncok valamennyit vagy teljesen kisimulnak.

De hogy a fórumhoz is hozzászóljak, nekem kb. 3 éve van glabella van botoxxal kezelve, és szeptemberben glabellába és nasolábilis redőbe is kaptam hialuronsavat. Nekem elég hamar felszívódott, de mellékhatást nem tapasztaltam.

Egy hete van ajakban 1 ml, az egy kicsit csomósodik, de nem zavaróan.

67. J.Hajni (válaszként erre: 66. - Tiszike2)
2017. dec. 10. 10:53

Lila fejjel mentem, mindennek ellenére össze jött a meló! :D

Sajnos amúgy csak egy hétig volt szép a szemem alatt, mintha nem is töltettem volna úgy eltűnt :(

Felhívtam a dokit és januárban vissza kell menjek még egy körre :(

66. tiszike2 (válaszként erre: 64. - J.Hajni)
2017. nov. 30. 09:34
Szerintem állásinterjú után kéne csinálni.
65. JustBri (válaszként erre: 64. - J.Hajni)
2017. nov. 29. 19:30
Ha eltalál egy eret ami szétpattan és ez nem hozzá nem értésből ered..akkor bizony akár egy hétig is ott égtelenkedhet egy véraláfutás
2017. nov. 17. 18:17

Sziasztok!

Kérlek segítsetek, hétfőn lesz szem alatti karikákba hylauronsavas feltöltés, az lenne a kérdésem hogy lesz véraláfutás Vagy duzzanat utána? Másnap reggel állásinterjúm lesz :D

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook