Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hyaluronsav ráncfeltöltés - mellékhatások? fórum

Hyaluronsav ráncfeltöltés - mellékhatások? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2017. szept. 10. 17:40

Sziasztok! Most tervezek hyaluronsavas feltöltést a két szemöldököm közé( glabella ránc) de félek hogy valami bajom lesz tőle és nem nagyon merek belevágni. Olvastam sokat róla és elvileg nincs semmi rizikó max egy kis pirosság ami másnapra eltűnik. Arra lennék kíváncsi hogy valakinek van itt személyes tapasztalata ha igen mik azok légyszi írjatok.

Még annyi hogy azért merült ez az egész fel bennem mert már többen is megemlítették hogy olyan mintha mérgesen néznék a glabella ránc miatt. Válaszotokat előre is köszönöm!

38. Rawin
2017. jún. 4. 13:07

Egyik ismerősömnek a napfénykárosult, melasmás bőrét kozmetikai mikrodermabrázióval kezelte 20e Ftért/kezelés.

Az az igazság, hogy semmiféle koncepeció nincs a fejében arra vonatkozóan, hogy mit hová kell tölteni ahhoz, hogy egy arc globálisan véve, tehát a teljes összképet figyelembe véve hogyan nézzen ki a kívánt hatás eléréséhez. Botoxot is csak beszúr valahová, nem formáz vele.

Ha csak egy picit ráncot kell tölteni, azt meg tudja csinálni, de ha alakítani kell valamit, ott megáll a tudomány.


Amúgy aranyos, kedves nő, és láttam tőle 3 centis szemölcsöket leszedni arcról nyom nélkül..lehet bőrgyógyásznak jobb.

37. 2af282e602 (válaszként erre: 37. - 6eea6e9c26)
2017. jún. 1. 19:05
Professioklinikan is ivanics már a kész injekciós tűvel vár. Én ettől kivagyok.
2017. jún. 1. 17:12
A botoxnal nagyon fontos hogy előtted nyissa fel és előtted legyen össze készítve. A kinyitott botoxot maximum 24 óráig szabad tartani. Aztán minden el illan belőle. Az én régi botoxos dokim azt mondta hogy maximum 1 órát bír ki az anyag kinyitva. Utána meghal. Ki kell dobni.
35. 6eea6e9c26 (válaszként erre: 34. - Rawin)
2017. jún. 1. 16:28
Igen, de tudod a remény hal meg utoljára és nagyon elkeseredett volt.
34. Rawin
2017. jún. 1. 08:36

Én sem az elégedett ügyfeleik táborát erősítem. Szerintem sem tud tölteni, de botoxolni sem.

Ezen az uh-s sztorin nagyon jót nevettem.. már nem azon, hogy szegény ismerősöd így járt, hanem hogy uh-val próbálták meg helyrehozni... non-szensz..

2017. máj. 31. 19:56
Szóval, más doki által behelyezett szálak javítottak az arcán. Valószínű nem tette elég mélyre a kog szálakat, és ezért behúzódások voltak a fogaknál, főleg mosolygáskor.
2017. máj. 30. 17:44
Köszi. :)
31. b96c4abe37 (válaszként erre: 31. - Szijgyartoe)
2017. máj. 30. 10:30
Ja pint írtad már kinél, bocsi.
2017. máj. 19. 10:53
Sziasztok! Én tegnap töltettem a számba, nazóba. Képek a naplómban!
29. szijgyartoe (válaszként erre: 28. - B96c4abe37)
2017. máj. 18. 16:00

Én hétfőn voltam töltetni, szintén a mosolyvonal árkait céloztuk meg. Kiindulópontnak 1 ml-t kaptam, majd 3 hét elteltével meglátjuk mire volt ez elég. Addig még dolgozik, helyezkedik, terül az anyag. Ha szükséges, rátöltünk picit.😊

Így 3 naposan csodaszépen kitölti a redőket. Bizakodom, hogy nem szívódik fel idejekorán.

Nekem 70 ezerbe került, Debrecenben.

2017. máj. 18. 12:10
Én tegnap csinaltattam hyaluronsavas feltöltést az orr redőbe (mosolyvonal). Nagyon tetszik az eredmény, bár közelről én látom, hogy asszimetrikus. Egészen más pontokban szúrt a két oldalt. Az egyik oldalt kicsit többet is. Bár így is nagyszerű a változás. :) 50ezer ft volt. Nem tudom máshol mennyi. Nektek a beszúrási pontok szimmetrikusan voltak? Egy picit a redőnél magasabban is van az anyag. Ez normális? A pofinál emelte. Nektel csak a mélyedést?
27. 75Eperke (válaszként erre: 8. - Lightrose)
2017. máj. 8. 11:56
Igen! Úgy hallottam nem szabad masszírozni akkor jobb a vérkeringés emiatt gyorsabban bomlik!!! Nézzetek át az arcfiatalitás, arcplasztikára, mostanában pont erről is vannak hsz-ek.
26. szijgyartoe (válaszként erre: 20. - Pfam)
2017. máj. 6. 15:04

Szia!

Te hol cdináltatod, kivel és milyen anyaggal?

Én is a száj körüli ráncok mélységét szeretném csökkenteni.😊

2017. ápr. 23. 10:56

Helló!

Saját testzsíros szem alatti árokfeltőltést csináltatott már valaki, valahol?

24. Gabinenje (válaszként erre: 23. - Csailla)
2017. ápr. 23. 06:40

Szia!

Nekem megírnád légyszí! Köszi! Hatalmas árkok vannak a szemem alatt, arra keresek megoldást!

2017. ápr. 6. 15:46

Sziasztok,


3 hete csináltattam meg a szemem alatti karikákat,hyaluronsavas feltöltéssel, + homlokráncok ellen botoxot.

minden szuper, nekem picit fájt, de simán kibírható, semmi mellékhatás nincs, minden rendben, meg vagyok elégedve.

A homlokommal is! Senki se vette észre h megcsináltattam, csak azt h kipihentebb vagyok...

Az arcomat szeretném még, sajnos anyagi okok miatt nem vágtam bele, de azt is szeretném majd.

Örülök,hogy belevágtam.

Bíztatni tudok mindenkit, priviben megírom hol voltam, ha érdekel valakit.

2017. márc. 19. 11:57
Sziasztok! Nekem Teosyal-lal töltött, Dr. Németh Tamás. Akit érdekel a naplóm kopogjon!
2017. febr. 17. 13:19

Én dr. Lászlófynál voltam, arc és állcsontsebész, de vállal ajak illetve ránc feltöltést. Nekem ajakfeltöltést csinált, de barátnőmnek ráncot és meg van vele elégedve. Egy hátránya van, hogy egy idő után felszívódik. Ebben mindent megtalálsz

[link]

20. pfam
2017. febr. 16. 11:34
Megbízható helyen kell csináltatni a feltöltést. A betöltött anyagtól függ, hogy csomósodik-e vagy sem. Na, ezért fontos a megbízható hely, ahol tudod, hogy mit töltenek be a ráncba, és hogy ki tölti be. Egyébként tök jó dolog, én is csináltatom a szájam körüli ráncok miatt. Semmi bajom és nincs csomó sem.
2016. márc. 1. 14:24
Hat sok jot nem irtok...elbizonytalanodtam😯
2016. jan. 11. 21:56
Néhány éve töltettem fél ml-t a mosolyráncomba. Elvileg ennyi idő alatt teljesen fel kellett volna szivodjon. Tegnap azt éreztem viszket az arcom és mindkét oldalt lett 1-1 csomó ott ahol szúrták... Szerintetek mi lehet a gond?
2015. márc. 28. 14:14

Szia!


Megvolt az első töltés az arcomra Juvederm-el másfél adag szérummal. Aznap nagyon látszott, viszont másnap már nem igazán látom hogy ott lenne. Igaz hogy idő kell neki hogy látványos legyen? Mik a tapasztalatok?

16. gribedli*** (válaszként erre: 14. - Lightrose)
2015. márc. 16. 17:32
Ha én lennék a gyártó, én is azt mondanám, hogy nem csomósodik. Fogalmam sincs, melyiket válaszd, a 2 márka, amit írtam, nálunk csak ez a 2 állta ki a próbát a többivel szemben úgy, hogy ezek sem 100%-ig jók, mint írtam, évente 50 esetben ezek is csomósodtak (nem tudom, hány kezelésből, de kis %, mondjuk akkor is 50 eset és nem nulla), szóval teljesen megbízható termék még nem létezik. Te döntesz
2015. márc. 16. 14:55
Dermalax (erről is azt mondták nem csomosódik)
2015. márc. 15. 20:15

Ezen a kettő szérumon gondolkodok:

-Juvederm

-Revolax (erről egy videóban azt mondták hogy nem csomósodó)


Szerinted melyik a jobb, vagy miben mások?

13. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Lightrose)
2015. márc. 9. 15:03
A mikrodermoabrázió is jó, én is szoktam, jó alapot ad a többi kezelésnek. Tehát úgymond letisztít, és akkor arra az alapra már jöhetnek a tápláló kezelések, pl a rádiofrekvenciás kimondottan kitölti a bőrt, mert jól felszívódnak a kezelés során használt krémek ezáltal. Ami pedig a villanófényes kezelés lényege, hogy mélyre jutva, stimolálja a kollagénszöveteinket. Már tudjuk, hogy 2 éves kor után a kollagén nem termelődik tovább a bőrben csak pusztul, de ilyen kezeléssel olyan jól lehet stimolálni, hogy sokkal lassabban pusztul. És szerintem pénzben sincs akkora különbség, úgy értem, nem drágább egy rendszeres kezeléssorozat, mint évente kétszer böködtetni a bőrödet. Plusz ugye tudod, hogy az injekciózások után sokaknál olyan 1 hétig kb. lehetnek lila foltok is, ezzel szemben a kozmetikai kezelések után, amiket írtam, nincsenek lila foltok és ugye azonnal is szebb a bőr.
2015. márc. 9. 10:20

Köszönöm a választ! Így már többet tudok a dologról más megvilágításban.

Az én bőröm nagyon jó állapotban van, nincsenek ereszkedések, 10 évet le tudok tagadni és még semmilyen ilyen kezelést nem vettem igénybe. Kozmetikushoz rendszeresen járok, mikrodermaabrázióra, ez hosszú távon elég hatásos a bőrömnek.

11. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Lightrose)
2015. márc. 9. 09:27

Igen, lebomlik, de ettől függetlenül vannak rizikói. Nálunk már sokkal régebben kezdték ezt az egészet, így ennyi idő távlatából már tudjuk, mivel jár hosszú távon. A juvederm és a restylane a folyékony állapotúak közé tartoznak és ha ennek a legkisebb a kockázata, csak egy ilyen helyreállító klinikán Rómában évente 50 eset van. Ezek mind a legkisebb rizikójú fillerek injektálása után. A zselés fillereknél a szám magasabb. A szilikont meg már senkinek sem ajánlják. Igazából a kollagént sem de azért akad.


Na, most csak ami a folyékony, teljesen lebomló cuccokat illeti, természetesen nem fogsz sok adatot találni ezekről a mellékhatásokról mert otthon még nem annyira elterjedt, de egyébként a masszírozás hatását nem befolyásolják és nem biztos, hogy nálad is fellépnek csak az a baj, hogy nem mindenkinél elég a folyékony anyag, hanem az arc problémáitól függően szép lassan áttérnek sokan a zselésre.


A folyékony cucc rizikói:

-fertőzés (kikerülhető, mert tiszta bőr, tiszta eszköz esetén nincs semmilyen fertőzés)

-ha érbe injektálják, akár csak mellette de megpattan egy erecske, akkor az az ér elhalhat (ilyenkor örökre megmarad a piros folt vagy sötét), jobb esetben pedig elmúlik pár héten belül

-ha a bőr nagyon meg van ereszkedve és zselés fillert igényelt volna, vagy más okokból, a folyadék ugye folyik tehát csepp alakban összegyűlik ott, ahol tud, ennek eredménye: asszimetriák, "búbok" itt-ott. Ezek pár hónap alatt fognak csak felszívódni, illetve helyreállító klinikákon tudják valahogy semlegesíteni, hogy olyan anyagokat injektálnak oda, ami gyorsítja a felszívódást.


Nem törvényszerű, hogy ezek mind pont veled történnek meg, vagy akár egyik is, csak előre szóltam, hogy vedd figyelembe. Már csak azért is, mert rengeteg olyan kezelés van, ami nem jár injekciózással és mégis hatásos és jó: fotoöregedés ellen villanófény, rádiofrequenciás kezelések, hámlasztás, stb. Ha már mindezeket kipróbáltad és még mindig nem vagy elégedett, csak akkor lépnék a hialuronsavas cuccok felé, de még létezik ugye a biorivitalizáció, ami szintén szuri csak vitaminokkal.

2015. márc. 8. 15:46
Nem értem a logikáját, szóval ha teljes mértékben lebomlik a töltőanyag, akkor miután nyomtalanul lebomlott és megint fel van töltve akkor mitől jelenne meg csomó az 5dik alkalom után, ha pár alkalom után sem jelent meg? Első alkalom után akkor miért nem?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook