Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygomba - Hogy szabaduljunk meg tőle? fórum

Hüvelygomba - Hogy szabaduljunk meg tőle? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. szept. 18. 17:51
Ma vetetem Canestent, nagyon kíváncsi vagyok, hatni fog-e! A tablettát majd csak estére próbálom, a krémet már most próbálgatom, egyelőre egy kis csípést és égést tapasztalok, de a betegtájékoztatóban a mellékhatásoknál ez le volt írva, hogy lehet erre számítani...remélem hatni fog, mert nincs időm betegnek lenni...
2009. szept. 18. 11:09
Ameddig gombám van teherbe eshetek???Vagy csak akkor ha meggyógyultam????
326. momof3
2009. szept. 17. 21:27

Sziaszok!

nem tudom írta-e már valaki: rózsaméz, így lehetkérni gyógyszertárban, akinek volt babája, tudja mi ez - ugyanaz amivel a babák száját kenik belül, ha elkapnák a fertőzést az újszülött ösztályon(ha oda lehet akkor nyilván máshová is)A kislányom szenved mindig tőle ha antibiotikumot szed, szerencsére egyre ritkábban. Viszont ettől múlik el a leghamarabb.

2009. szept. 17. 01:48
Egy kis vicc: Tedd bele a gombás lábadat egy vödör tejbe, az berobban, és kefír lesz belőle...
2009. szept. 17. 01:43
NIZORAL!!! TABLETTA, KRÉM, SAMPON!! NAGYON JÓ!!
2009. szept. 16. 20:59
nekem a mult ev egy remalom volt,allandoan elojott a candida,iden meg most ebben a honapban kuzdok vele.mar sokmindent kiprobaltam, pevaryl g olyan viszketest,egest okozott,hogy egy kupnal megalltam, canesten kup nem rossz. Most tablettat szedek, napi harmat egy heten keresztul,azutan harom honapon keresztul minden menzsesz utan egy tabletta, hasznaltam grapefruit mag kivonata+echinecia cseppeket+lactobacilus tablettat...stb...minden tud valamilyen szinten segiteni,de en azt hiszem ha lelkiekben nincs rendben az ember,akkor szedhet barmit,ugyis elojon,sajnos
2009. szept. 16. 15:17
Rendben de hál istenek most szerintem nincs gombám de a biztonság kedvéért megcsinálom ártani nem árt:D
2009. szept. 16. 15:09
Szívesen!Remélem segítettem!Az eredményről kérlek majd számolj már be!
320. d9e8a01a96 (válaszként erre: 319. - Borokajn)
2009. szept. 16. 15:05
köszi
2009. szept. 16. 14:33
Élőflórás natur
318. d9e8a01a96 (válaszként erre: 316. - Borokajn)
2009. szept. 16. 13:37
Mindegy mijen joghurtba teszem a tampont??
2009. szept. 16. 13:25
Ja még jut eszembe külsőleg pedig teafakrém
2009. szept. 16. 13:24
A hüvelygombára nagyon jó, ha egy kanál joghurtba teszel 1- 2 csepp teafa olajat, egy tambont belemártasz és gyorsan felhelyezed ezt egy hétig legalább minden este csináld meg. EZ már nagyon sok mindenkinél bevált. Mi Just-os teafát szoktunk használni.
2009. szept. 15. 12:22
Sziasztok!Nekem minden menzesz elött vagy után fáj,ég....vagy ha nem akor felfázás szerü panaszaim vanak.Valakinek volt már ijen:S
2009. szept. 4. 23:06
Sziasztok! Csatlakoztam hozzátok én is! Szóval én is szenvedek a hüvelygombától, és sajnos megfertőztem páromat is! Elhasználtam már 2 Canestent, meg 1 Condiline- t, de semmi változás. Hétfőn megyek nőgyógyászhoz, de... Nem tudom mikor fog már elmúlni, de mostmár nagyon kellemetlen! Most először van ilyen, de már fél éve. Én is használok kendőt, meg intim lemosót, mert már fáj is. :)Remélem tudtok adni valami tanácsot! Előre is köszi.
2009. aug. 1. 15:41

Vettem te.... intim lemosót. A többi közel 2-3 X árba vannak hozzá képest.

És egy intim kendőt deo & intimate & antibacterial van ráírva. Továbbá tisztít frissít és megvéd a gombák, bactériumok kialakulásától. Körömvirággal van átitatva.

Nagyon apró betűkkel van ráírva. Narancssárga és 15 db van benne. Legalábbis, a polcon ezt írták ki...

( persze elfekvőbe maradt az előző adag cli... tablettából 3 db. Most használom el.

Szerintem az intim lemosót, és ezt a kendőt csak akkor használom ha baj van. Talán pici javulás már van, kopp kopp ).

312. Álomvirág1 (válaszként erre: 311. - Álomvirág1)
2009. júl. 31. 15:01

A gyógyszertárban csak spray-t adtak. Az is alkalmazható?

Nem tudom, mit csináljak, mert annyira nem gondolom komolynak, hogy fussak a nőgyógyászhoz, de azért kellemetlen. Ég és kissé viszket. Mit tudok ilyenkor csinálni, amivel enyhíthetem a dolgot?

2009. júl. 31. 14:46

Sziasztok!


Használt valaki ilyen problémára Candibene krémet?

310. szeptember99 (válaszként erre: 309. - Csillag85)
2009. júl. 27. 15:47
nem kell kidobni a fehérneműidet...próbáld ki,hogy csepegtetsz grape-cseppet a a fehérneműkre.
2009. júl. 27. 12:13
Sziasztok! Engem az érdekelne ha már megszabadultunk tőle (remélem végleg!!!) akkor én úgy érzem, hogy ki kéne dobni az összes fehérneműt, mert mi van ha még rajta van?! Nem szívesen dobnám ki mind, úgyhogy nyugtassatok meg, ha kimosom "megdöglenek". :D
308. c4da085f2b (válaszként erre: 306. - Babucika16)
2009. jún. 27. 20:49
szia!Mindenképpen menj el orvoshoz!Ezt nem csak szexuális együttlét után ill.alatt kaphatod el,hanem koszosabb wc,többször használt törölköző,ha érted mire gondolok,és ilyen egyszerű dolgoktól is mint pl.:szoros fehérnemű használata!Lehet kapni a patikákban vény nélkül kapható gyógyszereket!Nézz utána!
307. szeptember99 (válaszként erre: 306. - Babucika16)
2009. jún. 27. 11:02

Sok komoly következménye van(pl.meddőség),de szerintem már a tünetek is elég kellemeetlenek,szóval csinálj valamit!

Ne legyél felelősség nélküli,a nőgyógyásztól meg nem tudom miért félsz,egyszer úgyis el kell menni,nem esz meg.

Próbáld ki a diétát,hosszú távon szerintem csak az a hatásos,az Ex-candidások fórumjában nagyobb az élet,és sokkal több tanácsot találsz,mint itt.

2009. jún. 26. 13:14

Sziasztok!


16éves lány vagyok, tüneteim alapján úgy gondolom, hogy hüvelygombám van, még nem élek szexuális életet és nem tudom honnan szedhettem össze.

Egy pár napja észleltem a tüneteket, még anyukámnak nem szóltam róla, mert biztos elvinne nőgyógyászhoz és én nem akarok oda menni.

Ja igen egy kérdés ha nem kezeljük a hüvelygombát elmúlik magától vagy következményei lesznek?

Kérlek segítsetek. Köszi szépen. Puszi!

2009. jún. 22. 21:48

Hja! Meg is találtam:


[link]


24. Kezeli és megelőzi a Candidát.


Meg még 28 más dolgot, de szerintem mindenfélét! Én ajánlom. Asszem én is elkezdem inni, mert nekem elegem van, de nagyon :P

2009. jún. 22. 21:39
A kombuchát is esetlge be lehet vetni. Sok kedvező hatása van. Rá lehet keresni neten, van millió oldal róla. Nagyon kedvező hatásai vannak. Apa issza és neki elmulasztotta a körömgombáját, uh gondolom másféle gombára is jó. Van ki tudja, van aki csak sejti (mákosok), hogy milyen makacs a körömgomba. Ha azt sikeresen kezelte, talán erre is jó. Helyreteszi a belső egyensúlyt és szerintem lugosít is, de ebben nem vagyok biztos.
303. szeptember99 (válaszként erre: 302. - Merci44)
2009. jún. 10. 14:03
A diétával - lúgosítással tudsz tőle megszabadulni tartósan. Tapasztalatból mondom.
302. merci44
2009. jún. 10. 11:41

Sziasztok!egy kérdéssel fordulnék hozzátok;pár napja jött ki rajtam a tipikus viszketés égő érzés,szóval a hüvelygomba és előtte együtt voltunk barátommal,neki láthatólag semmi tünete nincsen de azt mondtam neki h inkább a biztonság kedvéért kenje be magát ő is hátha...

A másik h nem ez az első eset h visszaestem a fertőzésbe de már végleg szeretnék tőle megszabadulni,nincs vlmi tuti tippetek,hogy hogyan lehetne végleg megszüntetni?Előre is köszi

301. szeptember99 (válaszként erre: 300. - Majus2)
2009. máj. 29. 16:24

diétát próbáltad már? mert szerintem az az egyetlen dolog,ami tartós jobbulást nyújthat.

meg kell erősítened az immunrendszered,és helyreállítani a sejtközi egyensúlyt. ne játssz ezzel,mert a gyógyszerek nem érnek semmit,esetleg csak diétával kiegészítve (tapasztalat)


az ex-candidások tapasztalatai c.fórumba is nézz be,ha akarsz,vagy olvasd át,mert rengeteg haszno tanács van!

300. Majus2
2009. máj. 29. 13:25
Szia!!Hát a páromat is tegnap kivizsgálták!!Semmi baja sincs!!Úgy látszik bennem van a hiba!Nem csináltam kenetvizsgálatot:S De majd megpróbálom! Az az igazság,hogy most látszólag elmúltak a tünetek,de még viszketést érzek!!Elegem van!Az orvos szó szerint le se sz.r. Bemegyek felír valamit,aztán ennyi...Ezt már kb 3 orvos is megcsinálta. De ez így nem állapot,hogy egyszerűen nem tudok kigyógyulni,mert mindig visszajön:S Nem tudok mit tenni,de csak szomorúbb leszek ettől a történettől,hogy tehetetlen vagyok:( Nem tudtok valami természetes gyógymódot,vagy,hogy mit tehetek ez ellen?
299. anyuca66 (válaszként erre: 298. - Majus2)
2009. máj. 18. 14:27
Klion kúp és nizoral krém. Azt mondták nekem kenje a párom is... Szerintem gyulladás féle van ha csíp, fáj, viszket, és az összes ilyen kellemetlen mellékhatás. Nem csnált kenetvizsgálatot?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook