Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félek, a félelem úrrá lett rajtam és nem tudom hogyan szabaduljak meg tőle. Segítsetek. fórum

Félek, a félelem úrrá lett rajtam és nem tudom hogyan szabaduljak meg tőle. Segítsetek. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2022. febr. 7. 09:56
Jobbulást a férjednek,kitartást neked!
68. liliom10 (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 3. 20:57

Valószínű, hogy lett gyomorfekélye, ha vérzett a gyomra.

A szívét is ki kell vizsgálni. Hasonló volt a férjemnél is, a kardiológus jó gyógyszert írt fel rá.

Jobbulást a férjednek, Neked sok erőt kívánok !

2022. febr. 3. 09:00

Sziasztok. Jobban van hál Istennek, erősödik. A gyomor fájdalom elmúlt de elküldik gyomortükrözésre meg hasi ultrahangra, megnézni nem-e lett már a sok gyógyszertől gyomor fekély.

Nagyon nagyon vérszegény, most várjuk a válaszukat, tegnap volt labor, hogy kell-e esetleg vért kapnia.

A kanült a mellkasában nagyon nehezen tudja megszokni, amíg a szövetek benövik még lehet valamennyi mozgása :-(

A szíve időnként egyet dobog plusszban, de hallgattam én is a szívét és nem is feltétlenül plusz az hanem 1-1 erősebb dobbanás. Erre azt mondták egyelőre szedjen magnéziumot mert lehet stressztől is, ha nem akkor kardiológia, egyébként neki van egy bal oldali szív megnagyobbodása.

Lelkileg nincs nagyon a toppon és én sem, elfáradt, megértem, én is :-(

66. c9155193c4 (válaszként erre: 63. - Jucika33)
2022. febr. 3. 01:32
Így van.
2022. febr. 2. 13:08
Szia FI! Hogy vagytok?
64. DiaZoé (válaszként erre: 50. - C9155193c4)
2022. febr. 1. 20:07
Mire érted?
63. jucika33 (válaszként erre: 51. - C9155193c4)
2022. febr. 1. 06:36
Az ember ilyenkor (sajnos saját tapasztalatból írom) aggódik amiatt, hogy mi lesz ha, összeroppanok és nem tudok ott lenni mellette. Van az az idegállapot, amin nem segít a "vegyél nagy levegőt", meg "gondolj pozitív dolgokra". Én járok egy pszichológushoz és pár hónapig frontint szedtem (simán abbahagytam , amikor már éreztem, hogy nem kell, minden elvonási tünet nélkül). De amíg benne van a helyzetben, nem utána van (pl. végre gyógyulás), addig nagyon nehéz csillapítani a pánik szerű félelmet.
62. liliom10 (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 21:52

Hogy vagytok ? Sikerült orvossal beszélned ? Megállt vagy megállították a gyomorvérzést ?

Gondolom, eleged van... azért írj ide, ha van egy pár perced, kis energiád, hátha jól esik kiírni magadból a bajokat !

2022. jan. 31. 13:13
Mi újság,hogy vagytok?
60. liliom10 (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 12:58
A gyomorvérzés sürgős ellátást igényel, azzal muszáj foglalkozni !
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Liliom10)
2022. jan. 31. 12:12

Odáig juttotunk már, hogy délután beszél a dialízises orvossal.

A háziorvos egy idióta, covid alatt sem foglalkozott vele egyáltalán.

58. liliom10 (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 12:07

A dialízises orvossal beszélj ! Vagy legalább a nővérekkel !

A háziorvos is tudja, mi a teendő !

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Liliom10)
2022. jan. 31. 12:00
Tisztában vagyok vele, ezért is vagyok ennyire kikészülve tőle. Milyen orvosnak mondjam ezt? Annak akihez nem hajlandó elmenni? :-( nem tudok helyette beszélni orvossal mert ez nem háziorvosi probléma :-(
56. liliom10 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 11:45
Sajnálom ! Nagyon nehéz helyzet ! Azt tudd, hogy a gyomorvérzés óriási probléma, simán bele lehet halni !!! ( Közeli családtagot régebben ezzel vitt be a mentő, gyorsan kellett kezelni, mert életveszélyben volt.) Mondd az orvosnak ezt, pláne, mivel véralvadásgátlót is kap(ott) !!!
2022. jan. 31. 11:19

Nincs jól, a keze türhető de nincs jól szombat óta. A gyomrád valószínűleg taccsra vágta a heparin (véralvadásgátló) amit a műtétek során kapott és dialízis során. Súlyos gyomorvérzést tud okozni, bármilyen kis falatot lenyel azonnal borzalmas gyomorfájdalom kezdődik, volt véres széklet is.

Orvoshoz nem hajlandó menni mert nem akar a sürgősségin ülni, most épp már emiatt veszekszünk, egyszerűen soha nem láttam még ilyennek, hogy nem törődik magával még miattam sem. Aggódom, ápolom, mellette vagyok de nem vagyok orvos, nem tudok segíteni.

Nem tudjuk mi baja de ha gyomorvérzés az nem marad abba magától és nem tudom rávenni, hogy elmenjen orvoshoz.

Délután lesz dialízise amire elviszem és ott lesz körülötte orvos de kivizsgáltatni kellene nem pedig beszélgetni az orvossal.

Teljesen kikészít azzal, hogy nem hajlandó most elmenni orvoshoz, kiabál és ki van készülve teljesen rám pedig nem hallgat, nem igazán tudok már többet tenni érte és teljesen kimerültem már lelkileg, most úgy érzem nem bírom tovább így, hogy nem is hajlandó tenni magáért :-(

54. liliom10 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 10:54
Hogy vagytok ? Gyógyulgat a férjed (keze)?
2022. jan. 31. 10:11
Szia,hogy vagytok?
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - C9155193c4)
2022. jan. 30. 13:32
Ki írta hogy magam miatt??? Miatta természetesn, szerintem valamit nem jól ertmeztel. Magam miatt max olyan téren aggódom hogy nem tudok megfelelő támasza lenni. Aki benne van hasonlóbam vagy volt érti, aki nem az nem fogja megérteni valószínűleg
51. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 30. 11:51

Gyógynövény alapú nyugtatók nem segítenek, próbáld ki helyettük a gyógyszereket.

Furcsa nekem, hogy műtik a férjed és magad miatt aggódsz. A műtétek nagy része sikeres kimenetelű, hacsak nem gyógyíthatatlan beteg az illető, sokan nem mernek elmenni, így ez már egy nagy haladás és gratuálok a döntéshez.

50. c9155193c4 (válaszként erre: 34. - DiaZoé)
2022. jan. 30. 11:46
Sajnos ez nem így működik.
49. Tünci3 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 30. 09:15
Szia! Hogy vagytok? Meglátod,szép lassan rendbe fog jönni a férjed. Kitartást nektek!
2022. jan. 29. 21:54
Minden jót Nektek! Nyugodt, békés éjszakát!
2022. jan. 29. 21:26

Megvagyunk, kb egész nap aludt én meg igyekeztem mindenféle finomat főzni. Talán már nem fáj annyira a keze, időnként a centrális katétert kenyelmetlennek érzi. Valószínűleg vérszegény is, eddig is az volt de a két műtét nem segített a dolgon. Remélem szépen lassan alakul, sajnos a keze egyelőre nem lapul, sok benne a duzzadt nyirokcsomo, csütörtökön megy vissza Pestre egy másik kórházba ahol valamilyen masszázst alkalmaznak erre a célra mert az orvosok szerint a duzzadt csomók miatt nem tud lemenni a víz. Reméljük majd lassanként jobban lesz.

Köszönöm nektek a kedves szavakat

46. liliom10 (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 29. 10:20

De jó ! :)

Hogy aludtatok ? Jobban van a férjed ?

45. Tünci3 (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 29. 09:50
Szia,örülök.csak jobb otthon. mielőbbi gyógyulást!
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Tünci3)
2022. jan. 28. 23:11
Haza. Itthon van végre :-)
43. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 28. 18:18

Nem tudom, hol laktok, de Debrecenben piszok jó, és rendes dokik vannak, TB által finanszírozottak.


A xanaxot biztos nem azért kaptad, ha néha ideges vagy, kapj be egyet! Hagyd, hogy álljon be, és hat. délelőtt, mikor kezded érezni, hogy ideges vagy, és este mindenképp, hogy pihenj.

42. Tünci3 (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 28. 18:10
Remélem minden rendben és haza engedték...
41. liliom10 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 28. 11:20

Szoktam én is imádkozni. Amikor nem tudtam mit tenni, nem rajtam múlt már semmi, teljes szívemből imádkoztam azt is, hogy " legyen meg a Te akaratod" ! Mindig jóra fordultak a dolgok !!! :)

Nálatok is fokozatosan javulni fog a férjed állapota ! Remélni és bízni kell, soha ne add fel !!! És a férjed se !

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Tünci3)
2022. jan. 28. 08:59

Műtötték még egyszer, utána is lettek vérömlenyek amik talán mostmár felszívódnak.

Fáj nagyon a karja, ma dialízis után újra ultrahangozzák és ha nincs gond akkor haza engedik, vissza kell majd menni kontrollra.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook