Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygomba - Hogy szabaduljunk meg tőle? fórum

Hüvelygomba - Hogy szabaduljunk meg tőle? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
358. Dolphina (válaszként erre: 357. - Ncilány)
2010. jan. 17. 21:58
Igen olvastam. Köszönöm hogy írtál. De én jobban szeretném a candidákat a testemen kívül tudni, mint belül.
2010. jan. 14. 15:50

Hiányolom hogy a pasikról nem beszélnek. Őket is kezelni kell, nem csak minket. Ha volt róla sz már, akkor bocs.

Dolphina írtam privát üzenetet, olvastad?

356. Ncilány (válaszként erre: 355. - Claudia24)
2010. jan. 12. 23:16

Köszi a választ. Nekem nem ajánlott semmit. de ha rámenősebb vagyok, biztosan ki tudtam volna faggatni egy - két dologról.

Ezt is találtam infó..


" A candida felfogja a higanyt

Európai orvosok a candida szervezetben való elszaporodását (candidiasis) nem betegségként diagnosztizálják. Véleményük szerint a candida elsődleges szerepe a szervezetünkben felgyülemlett nehézfémek és más halálos mérgek kontrollálásában rejlik. Ha valaki szervezetében felszaporodik a candida, az ok véleményük szerint a nehézfémek felszaporodásában keresendő.


A higany megbénítja a sejtlégzést és ezzel elpusztítja a sejtet. Ennek megakadályozására immunrendszerünk inkább "megengedi" a gombák és baktériumok termelődését, csakhogy megkösse a nehézfémeket. Ez lehetővé teszi a sejtlégzést, azonban a kórokozók nagy mennyiségű tápanyagot vonnak el a szervezettől és mérgező salakanyagok kibocsátásával számos új, furcsa tünetet alakítanak ki.


A candida gomba valamint más káros mikrobák gyógyszeres kiirtása iránti igyekezetünkben találkozhatunk az un. “die-off” reakcióval: a mikroorganizmusok elpusztításával az elpusztult mikróbák sejtfalaiból nehézfémek szabadulnak fel, melyek nagy dózisú mérgezést okoznak a testben. Jelenleg még folynak a kutatások ennek bizonyítására.


Ne irtsuk ki a candidát!


A candida gomba vagy egyéb mikrobák kiirtása helyett számos orvos nehézfém méregtelenítést javasol. Az indiai koriander levéllel és a chlorella A-val végzett méregtelenítések fantasztikus eredményeket hoznak: évekig krónikus fertőzésben szenvedő betegek jelentették, hogy a tüneteik egyszerűen elmúltak. A nehézfém mennyiség csökkentésével a szervezet candida túlszaporításra alapuló védekezése is szükségtelenné válik. Számos beteg krónikus candidás tüneteitől csak nehézfém méregtelenítés és kalcium kúra után szabadult meg.


Mi van a vírusokkal?


Az immunrendszer elnyomásával a nehézfémek megkönnyíthetik a vírusos fertőzések kialakulását. Minden higany fertőzött személy könnyebben ki van tehát téve krónikus vírusos betegségeknek. Egy alapos méregtelenítés azonban jelentősen javítja az egészséget. A nehézfém méregtelenítés után orvosok jelentése szerint jelentős javulás állt be a krónikus vírusos fertőzöttek állapotában. "

355. claudia24 (válaszként erre: 354. - Ncilány)
2010. jan. 12. 22:17
CSak akkor csináltam mikor gombás voltam ,a teákat is a doki ajánlotta!Van egy pezsgötableta nem tudom már mi a neve azzal lehet naponta is csinálni intim zuhanyt ha valakinek tul sok folyása van!
354. Ncilány (válaszként erre: 353. - Claudia24)
2010. jan. 12. 21:32
Intimzuhanyt te csinálod saját mgadtól, vagy a doki mondta??
353. claudia24 (válaszként erre: 351. - Dolphina)
2010. jan. 12. 20:59
Sziasztok sajnos nekem is volt részem ebben a gombás fertözésben elmentem nögyögyászhoz és ö irt föl öblögetö port és kuppot,de a kamillatea és a cickafarkfütea is nagyon jo naponta töbször csinálj intimzuhanyt!
2010. jan. 12. 20:47

Érdekes infókat találsz ha beírod a keresőbe " túros folyás, vagy fehér folyás ".

Szerintem a doki minden esetben. És ha gyakran visszatér, kérni kellene valami kivizsgálást, mi lehet az oka.

2010. jan. 11. 18:32
Sziasztok. Már pár oldalt végig olvastam a fórumon, de mind a 12-őt nem volt időm. Nekem sajnos állandó visszatérő fertőzésem van. És nem tudom az okát. Ami röhej, hogy mindig a menzeszem után kb 10-15 nappal jelentkezik. Kb a peteérés időszakában. És nem tudok rájönni, hogy mitől. Van valakinek valami jó ötlete hogyan lehetne tőle megszabadulni? Mert ez a gomba brutális dolog. Tényleg annyira vigyázok. Mindent hajlandó vagyok kipróbálni, ha tényleg hat. Mert nagyon kellemetlen tud lenni, az a viszkető égető érzés egész nap... Szerintem ennél nincs is rosszabb. Előre is köszönöm
350. MissFergie (válaszként erre: 337. - Yamada)
2010. jan. 4. 21:50
Szia, ha még aktuális, tudnál nekem is küldeni ? Kipróbálnám....lassan 2 éve szendvedek én is a gombával...a jelek detto olyanok amiket itt olvasok. Annyira kellemetlen...félek, h annyira elterjed,h nem lehet babám....pedig itt vagyok 21 évesen és ezzel bíbelődöm nap mint nap....
2010. jan. 1. 21:01
Ja, még egy lehet, hogy azért jön vissza mert le van gyengülve a szervezeten, a sok idióta antibiotikum szedése miatt:S Mivel tom az immunrendszeremet megerősíteni? Köszi, köszi:)
2010. jan. 1. 20:53

Sziasztok!

Nekem elég sok kérdésem lenne a hüvelygombával kapcsolatban. Ha valaki szánna rá egy kis időt, hogy válaszol akkor nagyon hálás lennék Több éve van ilyen nyavajám és már nagyon unom. Voltam már többször dokinál, kaptam gyógyszert, kúpot meg kenőcsöt is…de mindig visszajött. Már nem is tudom van-e értelme visszamenni a dokihoz:S Csak attól félek, nehogy legyen valami komolyabb belőle(bár ez a több éves hercehurca is elég komoly)pl: honnan tudhatom, hogy a méhemet és a többi szerveket nem-e támadta meg ennyi év után? Lehet azért húzodik ennyire mert egyidejűleg volt körömgomba is de az elmúlt, a másik nem:S biztos úsziba kaptam el mind2. Milyen az a Candida szűrés, az erre jó lenne? Vagy a dokinak mit kellene mondani, hogy mit vizsgáljon, elegendő ha kenetet vesz? A másik, azon gondolkodtam, hogy kikezeltetem magam itthon, úgyis olyan sok tanácsot írtatok pl: ezt a teafaolajat, hogy 2-3csepp és natúr joghurt, ebbe tampon és ezt helyezed fel. De melyik jó joghurt, az activia ugyi nem jó?:S Ilyen teafaolajat nem tudtam még venni de a másik ötletetek a rózsaméz, ezt, hogy kell használni, csak simmán bekenem? Vagy meddig kell használni és melyik jobb? És, ez az ezüst-kollid? Ezt csak úgy orvosi kezelés nélkül is használhatom? Én, lactacyddal meg niveával mosakodok, ez sem lenne megfelelő? A hüvelyöblítő használta segítene? Vegyek olyat? Még egy kérdés, ha még nem unnátok, hogy a cukorszintemet a múltkor mérettem meg és 5,4 volt azt mondták 5,6 ig normális, még le is hurrogták a fejemet, hogy minek mértem ne izzéljek nem vagyok cukorbeteg… de ez elég magas, nem lehet ettől fertőződök vissza? Köszönöm a segítségeteket!!!!Nagyon nagyon!

2009. dec. 30. 08:14
Candia-diéta! Járjatok utána, mert igazából ez használ! A szervezetből ki kell ürüljön baktérium, pillanatnyi javulást el lehet érni kenőccsel, tablettával, de nem tartósat! Leányom küszködik vele, 6 hete tartom a diétát magam is! Sok macera és odafigyelés, de megéri! Enni aztán rendesen, mert fogyni is lehet vele és nem mindenki engedheti meg magának!
346. Khalidah (válaszként erre: 337. - Yamada)
2009. dec. 30. 08:10

Szia Yamada!


Pár napja nálam is jelentkeztek a kellemetlen tünetek, és mint sokan írtátok, a kenőcsök, tabletták, stb nem igazán váltak be. Ha megtennéd hogy nekem is küldessz ebből a kefírgombából, nagyon megköszönném.

Címemet megpróbálom priviben elküldeni.

Előre is köszönöm: Khalidah

2009. dec. 18. 19:07
Biztos elég erős gyógyszer az Augmentin és azért.
344. ibatisz
2009. dec. 18. 16:09

Sziasztok. Én állítólag az augmentintől kaptam. Már egy hete tart. a Canesten combi nem segített.Most kaptam mycosyst-gyno 15o mg-os kapszulát,1-et bevettem - mert egy volt benne - de most írattam még, mert semmi. Állítólag egy hét alatt fejti ki hatását, meg gynoflor hüvelykúpot. 1-t használtam el, erre ma reggelre megjött a mensesem. Nagyon kellemetlen ez az egész.

Kb. 28 éve is volt, de akkor meg a lux szappantól az orvos szerint. Azt olvastam, hogy akinek már egyszer volt, annál előfordul többször is. Nekem váladék most nem volt, csak az égető érzés és viszketés. Remélem elmúlik gyorsan.

Ha tudtok valami jót még erre, segítsetek.

Köszönöm, Batisz Ildikó

343. yamada (válaszként erre: 342. - Ncilány)
2009. nov. 13. 21:24

Szia!


Én szívesen postázok neked, ha kérsz! Csak írd meg a címed!


Jó hétvégét,


Ildikó

342. Ncilány (válaszként erre: 340. - Yamada)
2009. nov. 13. 20:56
azaz érdekes állagú átlátszó gömbök... volt nekem de tönkrement, azóta nem sikerült szerezni..
341. yamada
2009. nov. 13. 20:09

judyt640! Inkább azt írnám le, hogy mit nem tapasztaltam, próbálom visszafogni magam :) :


- nincs kezdődő égő, viszkető égés, amikor érzed, h basszus, már megint!; szóval folytatása sincs

- nincs rendellenes folyás

- nincs külső hmm.. "bőrrepedés", irritáció sem


Ez az a rész, ami a hüvelygombával kapcsolatos. Egyébként pedig javítja az emésztést, úgymond felgyorsítja kicsit. Más változást nem vettem észre, de ez épp elég :).

340. yamada
2009. nov. 13. 20:02
Anyuca66! Nem tudom, hogy pontosan mi ez az oltásos dolog, nekem kefír gombáim vannak :) De ha érzel változást magadon, akkor biztos jó :)
339. judyt640 (válaszként erre: 337. - Yamada)
2009. nov. 13. 19:31
Szia.Én most kezdtem el inni ird le nekem légyszi mit tapasztaltál , mióta iszod ,meg minden a neten énis elolvastam amit irtak sok jót róla de tényleges tapasztalatra lennék kiváncsi.Köszi
2009. nov. 13. 19:13

Megveszem a kaukázusi kefírt. Flreteszek jó fél decit, és a felforralt langyos tejbe teszem.

Egy - két nap és jó. Ebből megint leszedek, és új adag meleg tejbe teszem. Beoltom. ( mint a joghurtot, azt így kell csinálni azért gondoltam erre )

Így nem jóóó???

337. yamada
2009. nov. 13. 18:45

Úgy hívják, hogy kaukázusi kefírgomba. A neten egy pár oldal foglalkozik ezzel, sokan küldözgetnek egymásnak, én is tudok küldeni (természetesen ingyen), ha valakinek kell, csak írjátok le a címet.

Csak le kell önteni tejjel, várni egy napot, leszűrni, és meginni. Nincs vele sok gond.

Nálam tényleg bevált, ezért is merem ajánlani, mert tudom, hogy mennyi gonddal, kellemetlen szituációval, kellemetlen beszélgetésekkel a barátoddal, az orvosoddal és persze mennyi költséggel jár ez a szar, ráadásul újra és újra lefutod a régi köröket ki tudja már hány éve. Most pedig már vagy 2 hónapja semmi problémám nem volt, mióta iszom!!!!!!!! :)

Hátha bejön másnak is, ezért gondoltam, hogy leírom.

2009. nov. 13. 15:00

Sziasztok,

én megfogadtam, miután elolvastam a fórumot, hogy összeollózom a számomra "kedves" megoldásokat és LESZÁMOLOK végleg a gombával.


Utána ha sikerül a kúra visszajövök és VILÁGGÁ kiálltom!


Előzmény: 1 év fogamzásgátló melletti kiírthatalan gomba,minden 3. hét ellenőrzés, túrkálás, megannyi kúp és gyógyszer.


Recept: 1 db irigátor, bele langyos víz. Teafaolaj 100% 5 csepp, tengeri só egy borsónyi, és grapefruitmag csepp (grlicerin alapú) 10 csepp + 1 db tejsavas tabletta heti 3szor 2 hétig. 3 hét alatt rendbe jöttem 2 napja voltam dokinál és NEGATÍV a gombám és bacim!!!!!!!! ezt most fenttartó jelleggel 1 héten 2* csinálom!


A doki nem hitte el, azt hitte a sok sz@rtól jöttem rendbe.... de nem is csináltam már a kúpkúrát mert meguntam.

2009. nov. 13. 13:16
és hogy lehet ezt a kefírt elkészíteni? és honnan lehet hozzá beszerezni a gombát? Ezt meg kell inni?
334. yamada
2009. nov. 13. 09:37

Kb. mióta az eszemet tudom, én is bajlódok a hüvelygombával... :S Kipróbáltam minden receptes és vény nélküli gyógyszert, de újra és újra elkaptam valamit.

Aztán az allergiám miatt javasolták nekem, hogy igyak kaukázusi kefírt, amit én készítek otthon kefírgombából, nem pedig a boltban veszem meg, aztán azt vettem észre, hogy már 1, aztán meg már 2 hónapja nem volt semmi bajom, nem voltam nőgyógyásznál!

Máshoz nem tudom kötni a változást, nem csinálok semmit sem másként, szerintem ez az otthon készített kefír helyretette a bélflórámat, ez pedig máshová is kihatott, vagy esetleg közvetlenül a hüvely flórámra is jótékony hatással volt. Ki tudja? De azóta, higgyétek el, nem volt semmilyen problémám!!! Próbáljátok ki!

2009. nov. 12. 20:32
Ismeritek a PevarilG kúpot? én már a három darabot elhasználtam és kb. 70%-osan segített, de még mindig nem jó:( de nem akarok orvoshoz menni, inkább még egy napot ráhúzok
2009. nov. 11. 08:54

Még otthon is csak tusolok, nem a gombák miatt.

De ha az embernek jártában keltében el kell mnnie idegen helyen wcre, mit csináljon ha muszály. Én leggyakrabban ilyenkor szedem össze...

2009. nov. 11. 08:20
csajok gombaval azonnal menjetek orvoshoz! ez nem jatek, a mostani mutetemnel mellettem fekudt egy lany akinek mindenet ki kellett operalni, mert a spiral mellett akkora fertozest osszeszedett hogy csak na. a foorvos szerint tiszta gomba volt belul. egy hetig csak kombinalt intravenas gyogyszereket es infuziot kapott. plusz ha a gomba gyulladast okoz akkor akar meddo is lehetsz! az orvos nem fog semmi extrat csinalni, max vesz egy kenetet es elkuldi laborba hogy meglegyen a pontos diagnozis majd jonnek a gyogyszerek. Mondanom sem kell, amit veny nelkul kapsz az max pez-cukorka a venyeshez kepest, annyira gyenge, talan megelozesre ha jo. Arrol hogy hogyan lehet elkapni, csak annyit, hogy ne jarjatok kozfurdobe, strandra mert hiaba fertotlenitos a viz 100% osszeszedheto barmi. En 3x jatszottam el a kb 10e forintos kurat mire rajottem hogy furodni veszelyes, inkabb tusolni kell. Jo tanacs, higgyetek nekem, nem jo dolog emiatt kesobb nagyhasira kerulni, megeri orvoshoz fordulni azonnal.
2009. szept. 28. 22:02
NIZORAL
2009. szept. 18. 18:48
NIZORAL!!! NIZORAL!!! NIZORAL!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook