Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tovább? Élet a 90 napos után fórum

Hogyan tovább? Élet a 90 napos után (beszélgetős fórum)


155. noedi (válaszként erre: 145. - Emilysmom)
2011. máj. 16. 22:17

Szia, én a helyedben mindenképp várnék a szopi végéig: semmiféle diéta nem tesz jót a tejcinek és a babának. A 9o napost csak akkor javasolják, ha már egyáltalán nincs szopi.

Jó, persze, zabálni sem kell a szoptatás alatt...szerintem ez a kulcs, a mértékletesség.

Olvass bele a fogyis naplómba, én hogy csináltam, hogy kezdtem el, mikor, mit...stb. hátha tudok vele segíteni, fel a fejjel és csak pozitívan! :)

154. csiszas
2011. máj. 16. 20:53

Cordes!

szerintem Te is eszrevetted, a BMI szerint idealis testsulyod van! nagyon ugyes vagy!!!

153. Cordes (válaszként erre: 152. - Csiszas)
2011. máj. 16. 13:39

szia:)

tegnap én is túlettem magam, mondván, dőzsölős napom, de nem éreztem jól magam.

Ma jobb, épp majszolom a gyümisalimat, nagyon finom:)

152. csiszas
2011. máj. 16. 12:59

Sziasztok!

kitartast a mai gyumolcs naphoz!

nekem ma ch, hat idaig eleg sokat ettem... na de ez az egy dozsolos napom van. probalom delutan meghuzni.

151. db82bed8d4 (válaszként erre: 150. - Cordes)
2011. máj. 16. 10:45

Kitartást :D Neked is...

Szép napot :D

150. Cordes
2011. máj. 16. 10:35

kitartást a mai naphoz:)

nekem bezzeg itt a rengeteg finom gyümölcs,és mivel szakad az eső, így mindjárt megyek ellipszis trénerezek egy órácskát:)

Szép napot Nektek!

2011. máj. 16. 10:18

Sziasztok :D

Éljen a gyümi nap :( most is éretlen az ananászom és az a baj,hogy nap sincs ami megérlelje és nincs is nagyon más itthon :=(

Remélem jól vagytok :) nagyon elcsendesedett a fórum.

Szép napot Nektek! Megyek melózni...

148. Cordes (válaszként erre: 147. - Db82bed8d4)
2011. máj. 15. 17:40

Nekem is ch napom van, és mint mostanában mindig ezen a napon, ma is túlettem magam:)

Ettem egy magos zsemlét, kekszet, egy szelet sütit és vacsorára még szeretnék egy zsemlét margarinnal meg friss retekkel.

Én a tésztákat nem nagyon kedvelem, inkább kenyeret, zsemlét eszek ezen a napon, mert azokat egész héten nem.

De az a baj, ha elkezdem nem bírom abbahagyni, most is a vacsira gondolok már, pedig még tök tele vagyok a sütitől:(

Na de holnap szerencsére gyümi és annyi finomság van itthon, eper, barack, ananász, körte...:)

A rizst én zöldségnapon szoktam, de igyekszem belőle keveset enni.


Szép estét Nektek!:)

2011. máj. 15. 14:00

Sziasztok :D

Ma Ch napom van :D és rizst ettem, a fogyi alatt még nem ettem és úgy hallottam,hogy lehet választani,hogy melyik nap ehetek, keményítő, vagy ch, hát én így döntöttem...

Mi újság? nagyon el vesztetek?

Jól vagytok, ugye?

146. Cordes (válaszként erre: 145. - Emilysmom)
2011. máj. 14. 21:39

Szia!

Először is ne keseredj el, menni fog, olyan sokan vagyunk itt akiknek lassan sikerül, neked is fog.

Ha semmiképpen sem akarsz várni míg a kicsit már nem szoptatod, akkor kezdd el most a diétát, próbáld meg úgy, hogy a gyümölcsnapokat kihagyod, ismerek olyat, aki úgyis lefogyott.

Viszont akkor tartsd szigorúbban a szétválasztást, ne egyél kenyeret se fehérje- se zöldségnapon.

De ha a pici igazából már csak az elalváshoz, megnyugváshoz igényli a cicit, akkor lehet, hogy nyugodtan csinálhatod a gyümölcsnapot is.


Kitartást és sok sikert, és sok örömet a gyermekedben!

2011. máj. 14. 19:53

Sziasztok fórumozók!

Szeptemberben született a kislányom. A terhesség alatt 13 kg jött rám. Majd miután haza jöttünk kb 6 hétig alig bírtam mozogni,nagyon rosszul sikerült a császár,így ami a szüléssel lement az vissza is jött rám, most + 15kg ban vagyok.

A lányom 8 hónapos,nagy kislány,74 cm és 11 kg. Köszönhetően annak, hogy a tejcsi nagyon engergiadús.

Számomra a lányom az első!!!

6 hónapos terhesen a férjemnek útlevél problémái akadtak és a mai napig nem tudott visszajönni(de ebbe most nem szeretnék bele menni,nem ide tartozik).

Totál kivagyok lelkileg,nagyon nehéz egyedül,de a legrosszabb ez a kövérség. Elegem van belőle!!! Világ életemben kövér voltam. Rengeteget bántottak érte.

Nagyon félek attól, hogy így újra kövéren fog látni a férjem. Tudom,hogy nem szereti a kövér nőket.

Már nem nézek bele a tükörbe, mert rosszul vagyok a látványtól.

LE AKAROK FOGYNI!!! Tudom,hogy baromi nehéz lesz baba mellett. Estére már olyan fáradt vagyok h belezuhanok az ágyba és két perc alatt elaszom,de mától ez másként lesz. Amikor csak megtehetem tornázni fogok(amennyit bírok)

Én egyszer már ledobtam 20 kg ot a 90 napos diétával,de ez most más. A kislányom még szopizik,igaz,hogy már nem sokat mert igényli a napi 3 4 étkezést,de pl csak szopizás közben tud elaludni.

Szoptatni kb másfél éves koráig szeretném.

Állítólag a gyümölcs nap miatt a test méreg anyagot termel ami átmegy a tejbe? Igaz lehet ez? Kérlek segítsetek, hogy alakítsam át ez a 90 napos diétát,hogy nekem is jó legyen és a kislányomnak is!Talán nektek van ötletetek!

Nem bírom már ilyen kövéren tovább.

2011. máj. 14. 15:33

Sziasztok :D

Remélem jól telt a tegnapi napotok... nekem fantasztikusan, végig dolgoztam az egész napot... :( meg még ma is... 24-ből 21-et :( :( :(


Csiszas vannak olyan alkalmak, amikor ki lehet rúgni a hámból :D Ez pedig egy ilyen alkalom, remélem meg is ünnepeltétek :D


Cordes,hogy tudsz még gyümit enni??? Én már néha undorodom tőle :S Jó neked,hogy szereted...

143. Cordes (válaszként erre: 142. - Csiszas)
2011. máj. 13. 11:27

cseréljünk neked adom a fehérjenapomat, helyette meg elveszem a gyümölcsnapod:)

Épp ezen gondolkodtam, hogy a víznap miatt elveszett a gyüminapom, ha tartani akarom a 7 napost:(

Sok boldogságot a házassági évfordulótokra!


Szép hétvégét Mindenkinek!

142. csiszas
2011. máj. 13. 10:20

Sziasztok!

maris van egy irigyetek a feherje miatt. nekem ma gyumolcs, meglatjuk mi lesz meg, mert ma van az 5. hazassagi evfordulonk. egyelore jol indult ez a pentek 13, mar elegem van belole:(

2011. máj. 13. 09:37

Sziasztok Drágáim :D

Cordes ma én is fehérje napozok :D :D :D

Gratulálok a tegnapi naphoz :D

Én ma tojás rántottát eszek, tejfölös-fokhagymás ubisalival... Fincsi lesz :D

A tegnapi napot túl éltem két ananásszal, nagyon finom volt :D

Kellemes hétvégét Nektek, úgy néz ki,hogy nem nagyon tudok majd jönni,de majd igyekezni fogok :D

Mindjárt megyek dolgozni..

Mindkettőtöknek sok puszi és szép napot... :D

140. Cordes
2011. máj. 13. 07:51

Szép napot Nektek!

Ma fehérje van, de hogy mit eszek, azt még nem tudom.

Sajnos én nem vagyok egy nagy húsos, inkább a sajtokat szeretem, pedig a sajtban gyakran 3-4-szer annyi kalória van, mint a húsban:(

Lehet, hogy tonhalas salátát csinálok magamnak...

Csiszas neked ma gyümölcs van ugye?

Angie neked meg fehérje?

139. csiszas
2011. máj. 12. 23:31
Joejt! ugyes vagy!
138. Cordes
2011. máj. 12. 19:43

na szépen csendben - a ti segítségetekkel is - elmúlt ez a víznap is:)


Szép estét Nektek!

137. db82bed8d4 (válaszként erre: 132. - Cordes)
2011. máj. 12. 15:54

Teljesen egyet értek, nagyon sokat tett és tapasztalt ahhoz,hogy így érezzen.

Én el vagyok ámulva rajtatok mindenki helyett, mert bombasztikusan csinosak lettetek és ezután még csinosabbak lesztek.

Fantasztikus eredményeket értetek el, ámulatba ejtő kitartással és hozzá állással...

Én mind kettőtökre felnézek és bármikor megemelem a kalapom előttetek...

Mert megérdemlitek...


Küldök mindkettőtöknek egy szeretettel teli ölelést...

136. db82bed8d4 (válaszként erre: 121. - Noedi)
2011. máj. 12. 15:49
Köszönjük szépen :D
135. db82bed8d4 (válaszként erre: 129. - Csiszas)
2011. máj. 12. 15:48
Kívánom,hogy teljesüljön minden elképzelésed...
134. csiszas
2011. máj. 12. 14:47
koszi, megnyitottam de kozben felebredtek csoppjeim ugyhogy kezdodik a delutani muszak:)
133. Cordes (válaszként erre: 131. - Csiszas)
2011. máj. 12. 14:45
elküldtem:)
132. Cordes (válaszként erre: 129. - Csiszas)
2011. máj. 12. 14:41

Pedig nagyon büszkének kell lenned, nem elkeseredni!!!

A kövérség érzésének ellenszere szerintem a mozgás, napi 4-5 perc is segít. Tudom, hogy a két gyerkőc mellett szaladgálsz eleget, de a mozgás közben végre csak magadra figyelsz és ez a lényeg.

Kitartás, kitartás, hiszen annyira profi vagy!

A család, ismerősök nincsenek elámulva tőled?


Itt felénk olyanok az emberek, hogy nem téma a másik kövérsége, fogyása, így nem soktól kapok visszajelzést, de a páromon látom, hogy bár mindig siránkozik, hogy el fogok fogyni, azért nagyon büszke a változásomra.

131. csiszas (válaszként erre: 128. - Cordes)
2011. máj. 12. 14:36
elkerhetem en is?
130. Cordes (válaszként erre: 123. - Noedi)
2011. máj. 12. 14:36
Igazad van, és ez a legfontosabb, hogy működik és hogy nem szabad elkeseredni akkor sem, ha pillanatnyilag megtorpan a fogyás, vagy épp nem jól érezzük magunkat.
129. csiszas
2011. máj. 12. 14:35

Angie! en azt mondtam 75 kilonal(-20nal) kezdem a naplot. akkor erzem, hogy felmutattam valamit es az a helyzet, hogy egyre jobban kavarog bennem minden, azt szeretnem leirni, lassam feher-feketen, utanna meg en is maskepp latom. 95 kiloson tudtam mit kell cisnaljak, csinaltam, haladtam es kesz. most sokkal koverebbnek erzem magam,haboruk dulnak bennem stb. aaaaa, hosszu es nem is vagyok normalis.

Amugy 2 honap mulva te is meglepodsz, hogy az emberkeid a vonalzon mar mekkora tavot megtettek es eszre sem veszed, ugy elropul.

128. Cordes (válaszként erre: 126. - Db82bed8d4)
2011. máj. 12. 14:34

köszönöm:)

priviben elküldtem a "naplóm" linkjét.

2011. máj. 12. 14:12

Hát csajok nagyon ügyik vagytok :D

Példaképek :D hát igen mindketten azok vagytok...

Kár,hogy nem vezettek naplót a kezdetek óta :(

Kíváncsi lennék,hogy mit hogy csináltok...

126. db82bed8d4 (válaszként erre: 113. - Cordes)
2011. máj. 12. 14:06

Tiszta szívemből gratulálok :D

Nagyon ügyes vagy és nagyon nagyon büszke vagyok Rád :D

Csak így tovább :D

De örülök :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook