Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tovább? Élet a 90 napos után fórum

Hogyan tovább? Élet a 90 napos után (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011. máj. 2. 09:43

Szia, én már 2x megcsináltam a 90 napost, és nem híztam vissza, mert a gyümölcsreggeliket teljesen beépítettem a mindennapokba. Szóval nálunk az egész család gyümit reggelizik az esetek 90%-ában.

Most amúgy megint csinálom a 90 napost, mert a terhesség-szoptatás alatti feleslegtől szeretnék megszabadulni. Összesen 10 kg akaor lefogyni, és ez reális sztem, többet nem is szeretnék, mert akkor már nagyon csonti lennék. Meg ez az egészséges is, kb. havi 3-4 kg átlagban, ez az egészséges fogyásmennyiség, amit nem is jojózik vissza az ember.

4. c130f7eb3b (válaszként erre: 3. - Cordes)
2011. máj. 2. 09:42
Ne rettenj el. :))) A sógornőm a fogyókúra előtt finoman szólva zabált, és mivel elhitte, hogy a fogyása végleges, utána még többet... az lett volna a csoda, ha nem hízott volna vissza még többet, mint amit leadott.:)
3. Cordes (válaszként erre: 2. - C130f7eb3b)
2011. máj. 2. 09:38

Igazad van, az olyan tündérmesékben én sem hiszek, hogy megváltozik az anyagcserém és nem hízom vissza, ha visszatérek a normális étkezésre:)

A sógornőd esete elrettentő.

Ezen a fórumon olyan apró praktikákat remélek olvasni, amik a mindennapokban segítenek - illetve másokat segítettek - abban, hogy ne hízzanak vissza.

2. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Cordes)
2011. máj. 2. 09:35
Volt egy kedves öreg orvosom, aki azt mondta, az emberbe genetikailag kódolva van a testsúlya is. Kitartó munkával meg lehet változtatni, de megtartani nem. A sógornőm végigcsinálta a 90 napos diétát, fogyott vagy 20 kilót, és azt állította, hogy aki ezen túl van, annak minden erőfeszítés nélkül megmarad az eredmény. Hát nála nem maradt. Rövid időn belül 30 kilóval lett nehezebb... vagyis, ha meg akarod tartani a súlyod, az további erőfeszítéseket igényel.
2011. máj. 2. 09:07

Bár én még csak a diéta felénél tartok, sokat jár az agyam azon, hogy hogyan tudom majd megtartani egyrészt az elért súlyomat, másrészt a diéta során megszokott, egészséges étkezési stílust.

Olvastam már több nagyon szép történetet itt, aztán elkeseredtem, amikor láttam a képeket, hozzászólásokat, hogyan híztak vissza az ügyesen, kitartó akarattal lefogyott emberek.

Meséljetek Ti!

Sikeresek, áruljátok el titkaitokat, sikertelenek, keressük együtt az okokat!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook