Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tovább? Élet a 90 napos után fórum

Hogyan tovább? Élet a 90 napos után (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
245. db82bed8d4 (válaszként erre: 244. - Noedi)
2011. máj. 27. 10:51
Akkro már ketten vagyunk :D Szia
244. noedi
2011. máj. 27. 10:51
sziasztok, én is úgy döntöttem, hogy testkontrollozni fogok, ha végeztem a 9o napommal :)
2011. máj. 27. 08:53

Sziasztok :D


Cordes, képzeld két nap én is tornázgattam a magam módján nem dvd-ről,csak ami jól esett... bár már másnap volt izomláz, ma már nincs :D


Csiszas, örülök,hogy néha felnézel :D


Puszikállak mindkettőtöket :D

242. Cordes (válaszként erre: 241. - Csiszas)
2011. máj. 27. 07:15
szép napot Nektek!
241. csiszas
2011. máj. 26. 21:33

Sziasztok!

en is olvasgatok, de meg nem igazan razodtam bele a hetkoznapokba, nagyon felgyult a takaritanivalo, mosnivalo, stb es kozben jo ido van es ezt csak a gyerekeimre vagyok hajlando szanni(kivetel mikor be kellett menjek a munkahelyre).

tovabbi kitartast Nektek es joejt!

240. Cordes (válaszként erre: 239. - Db82bed8d4)
2011. máj. 26. 19:13

Nekem is eltelik a nap már, de még tornázom majd kicsit.

A saját magam által összeállított gyakorlatok mindig bővülnek, tegnap kitaláltam, hogy dagi a hátam, így most ásványvizes palackokkal súlyzozom:)

Szép estét Nektek!

2011. máj. 26. 17:41

Nagyon el vagytok veszve Lányok :) biztos sokat dolgoztok :(

Azért jó hallani rólatok :D

Puszika

További szép napot:D

2011. máj. 26. 17:38
Mi a augusztus 1-én megyünk nyaralni 7-én jövünk haza :D majdnem egyszerre indulunk :D
237. db82bed8d4 (válaszként erre: 232. - Cordes)
2011. máj. 26. 17:37
Szia :D Szerintem a 90 napos után ezt fogom csinálni :D
236. Cordes
2011. máj. 26. 07:19
ma nem sokat leszek, szép napot és kitartást nektek!
235. csiszas
2011. máj. 25. 22:21

ezek szerint ti hazaertek, mire mi megyunk, tehat te mar be tudsz szamolni a sikeres sulytartasrol, nekem csak kovetni kell teged!


a munakhelyemen mar el voltam hizva. reggel nem tudtam enni, bent ettem valami gyors kajat-varosbol, azt is tomtem, mert ahol szabadott enni ott cigiztek es ott nem volt etvagyam, igy az asztalomnal ettem, gyorsan, lopva. este mikor hazaertem, 8-10 kozott meg leultunk:leves, masodik, es sokszor nasi. azzal lefekves. elhiztam, nem is kicsit. aztan eszbe kaptam es csomagoltam magamnak etelt,salatakot, feherjeket,nem volt tobb varosbol hozott saorma, fornetti, stb, azt ettem bent es otthon keveset, hetvegen volt dozsoles(de 90 napos kereten belul, akkor mar 7 napoztam), de korabbi orakban igy nem volt annyira veszes es terhes maradtam. onnan megint kezdodott elolrol.

most ugy szeretnem, hogy fogok vinni vmi szendvicset, sok hus, tojas, feherje, ilyesmik, ezt eszem meg elsonek(lehet meg itthon), majd valami gyumolcs,ra 3-4 orara majd meg valami salata vagy fozelek, tehat 3szor egyek estig, egezseges etelt, majd este hazaerve csak levest es/vagy feherjet a csaladdal. hatha ezzel el tudnam erni a sulytartast, hanem megtartok heti 1 gyuminapot. es heti 1szer a deli gyumit lecserelem nasira. igy megmaradna a napi 4-5szor evesem, ha sikerul valahogy reggelizzem is, es ha az adagokkal nem szallok el, akkor hatha igy mukodne. de a szetvalasztast probalom tartani, tehat legalabb a koritest kihagyom majd.

erre a regi oregek azt mondanak: szep terv fiam, de meg is kell valositaani. osszel szamoljuk a pipiket. hja....

234. Cordes (válaszként erre: 233. - Csiszas)
2011. máj. 25. 19:27

Jún. 23-án megyünk 9 napra Olaszországba, utána még 4-5 napra az É-tengerhez, remélem sikerül majd tartani.

A munkahelyeden meg nem fogsz hízni, mert régen is vékony voltál, amikor dolgoztál ugye?

Vannak olyanok, akik egyfolytában nassolnak irodában ülve, de én amikor olyan helyen dolgoztam akkor a többiekkel sportot csináltunk abból, hogy ki eszik kevesebbet munkaidőben:)

233. csiszas
2011. máj. 25. 18:36

sziasztok!

Angie, en is ugy tudom az a testkontroll dieta:)


Cordes!mikor josztok haza nyaralasrol?

en is azon izgulok, hogy juli vegen-aug elejen megyunk nyaralni es ott mi lesz? habar nekem addigra lejar a 180 napom, valamikor juli elejen, de nagyon fokozatosan fogom visszallitani, pl meg meghagyok egy gyuminapot(nyaralaskor nem), amugy en is arra gondoltam, hogy reggeli bovebb, ebed leves+hus salataval, koret nelkul es este kint avarosban valami kicsi adag!!! de mar elore felek mi lesz a hazajovesi merlegem. abban bizok, hogy a 2 gyermek mellett sok uldogelnivaloidom nem lesz es mi is apartmanba megyunk, tehat foznom is kell.


azutan lesz az igazi merfoldko, jovo ev elejtol(addig meg az unnepek is), mikor visszamegyek dolgozni es ugyanannyit fogok mozogni, mint amit most egy helyben ulok, tehat szinte semmit. na ott mi lesz???? es idegi alapon is nehez lesz napi 10-12 orakat a gyermekeim nelkul tolteni, ugy, hogy az egyutt toltott orak szama nem fogja meghaladni a napi 2ot hetkozben:( na ezt ne evessel potoljam, hanem munkaval es munkaval...

232. Cordes (válaszként erre: 230. - Db82bed8d4)
2011. máj. 25. 11:47

én gimis koromban testkontrolloztam, az pont így működik és nagyon jó volt, könnyű volt tartani, csak aztán egy betegség miatt még többet lefogytam és akkor anyukám berekesztette a diétámat:)

Akkor gyakran úgy csináltam, hogy ebédre megettem a köretet, vacsorára a husit, sajtot és jól működik. Ha jól tudom 4 óra kell, hogy 2 étkezés között elteljen.

231. db82bed8d4 (válaszként erre: 229. - Cordes)
2011. máj. 25. 10:24

Szia :D :D :D

Sok sikert a tervedhez :D

Mi is megyünk augusztus 1-én a Balcsira :D :D :D

Már alig várom :D

2011. máj. 25. 10:23

Szerintetek, ha csak az étkezésekre van lebontva a szétválasztás az mennyire lehet hatásos?

Pl:

Reggeli: két alma

Ebéd: palacsinta

Vacsi: párolt hús, zöldség ágyon


Ez csak példa ként írtam.

229. Cordes
2011. máj. 25. 10:18

Hogy visszatérjünk eredeti témánkhoz, a szűk értelemben vett diéta utáni élethez, én elmesélem, mi a tervem.

100 napig tartom a 7 napos ciklusokat, a 102. napon megyünk nyaralni. A reggeli kávé és a de-i gyümölcs mindenképpen marad. Terveim szerint ebédre,uzsonnára jöhetnek a finomságok (leves, pizza, péksütik,fagyi hiszen Olaszországba megyünk:) vacsorára pedig valamilyen hús, nekem salátával, a többieknek meg plusz körettel. Apartmanban leszünk és tavaly is így volt, hogy este csináltunk nagyon finom salátákat, meg valamilyen hirtelen sült húst, vagy ettünk valahol, de ott is hasonlókat, szóval szerintem egyszerű lesz megcsinálni. Utána itthon meg majd igyekszem ismét napokra szétválasztani az ételeket, úgy, mint eddig, heti egy gyümölcsnapot tartani és lehetőleg havi 1 vizet.

Ez a terv...

2011. máj. 24. 16:19
Cordes nézz csak bele a naplómba :D és köszönöm szépen :D
2011. máj. 24. 12:03
Megyek is készülődni :D
226. db82bed8d4 (válaszként erre: 225. - Cordes)
2011. máj. 24. 12:01

nyammmmmmmmi,de finoman hangzik, edéb már késik, mindjárt indulok fürödni,vezetni...

haza jövök, utána gondoltam,hogy van itthon karalábé abból csinálok egy krém levest, vagy fokhagymából...

és pizzát akartam csinálni este...lehet megpróbálom az én tésztám ennyi:

50 dkg liszt, 1/4 l víz, 1 cs élesztő, só, cukor, két kanál olaj és ez nagyon fincsi tud lenni :D


Megnéztem van is itthon spenót :D lehet megpróbálkozom vele :D

Köszönöm :D

Nem akarok zabizni...még csinálok kókusz golyót,de abból csak pár darabot eszek majd :D és ennyi... holnapra meg tesóm úgyis felfalja az összeset :D

225. Cordes (válaszként erre: 224. - Db82bed8d4)
2011. máj. 24. 11:55

igen, épp olvastalak, nagyon ügyi vagy!:)

csak aztán ma ennek örömére nem túlenni magad:)


Kitaláltad mit eszel ma? Elmondom a spenótos pizzát.

Fagyasztott spenótot kiolvasztom kicsit átfőzőm fokhagymával, ételízesítővel.

Begyúrom a pizzatésztát, csak annyi tejjel, amiben az élesztő felfut,a lisztet zabpehellyel keverem, megy bele egy kis olivaolaj, só.

Elkészítem a paradicsomos alapot, mostanában már nagyon leredukáltam és senki nem veszi észre a különbséget: paradicsompürébe keverek sót, cukrot, oregánót, kakukkfüvet, áttört fokhagymát. A kinyújtott tésztát vékonyan megkenem ezzel a paris szósszal, utána jön rá a spenót végül leheletvékonyra szelt fokhagymaszeletkék és be a sütőbe, én imádom, de már a többiek is lopkodják, mikor magamnak csinálom :)

2011. máj. 24. 11:47

Motivációnak ott vannak a tavalyi ruhák, amik nem jók rám :(

igen azt hittem,hogy meg van a kattanás,de talán még nem az igazi...

viszont:::D


megindult :D :D :D

80, 1 kg vagyok :D :D majdnem hetes :D :D :D

Mindjárt kiugrom a bőrömből :D:D:D

223. Cordes
2011. máj. 24. 10:28
Ha van egy kis pénzed, akkor vegyél valamilyen szép rucit magadnak, akár csak egy új felsőt, ami most még kicsi rád. Próbáld fel hetente és hipp-hopp egyszer csak jó lesz és akkor nagyon büszke leszel!:)
222. Cordes (válaszként erre: 221. - Db82bed8d4)
2011. máj. 24. 10:26

Az agyadon kell még dolgoznod, hogy meglegyen a kattanás...nézegesd a régi képeid, vedd elő a régi kedvenc ruháid és képzeld el magad, ahogy ismét fel tudod őket venni. Te emberekkel dolgozol, gondolj arra a rengeteg elismerő pillantásra, dicséretre amit majd besöpörhetsz, ha sikerül.

De ehhez az agyad kell átállítani...sok sikert hozzá!

Pussz

221. db82bed8d4 (válaszként erre: 220. - Cordes)
2011. máj. 24. 07:47

Szia :D


Szép napot kívánok Nektek :D

Most napsütésre ébredtem :D és egy Ch napra, nagyon agyalok,hogy mit egyek :S nem akarok megint túlzásba esni.... ügyesen akarom csinálni mostantól...szeretném betartani a napokat és az elképzeléseket...

220. Cordes (válaszként erre: 219. - Db82bed8d4)
2011. máj. 24. 07:16

Sziasztok:)


Itt sajnos nálunk nem esik, pedig amúgy ez itt sokkal nyirkosabb környék mint otthon, de idén nem, a növények nagyon szenvednek:(


Nekem a tegnapi gyüminap jól telt, kedvenceim ezek a napok, ma pedig húsnap lesz.


Szép napot Nektek!

2011. máj. 23. 17:17

Sziasztok :D


Hogy vagytok?

Akkora vihar volt nálunk...majdnem úsztunk egyet, jég is volt, meg minden ilyesmi...

Veletek mi újság?

218. Cordes
2011. máj. 23. 07:14

Szép új hetet Nektek!:)


Hát igen, túléltem a tegnapi ch-napot, valamennyivel kevesebbet ettem, mint szoktam, de még mindig gáz.

Nem baj, ma végre gyümölcs:D

217. db82bed8d4 (válaszként erre: 216. - Cordes)
2011. máj. 22. 11:24

Gratulálok, további kellemes napot Neked :D


Én tegnap este vacsiztam, szóval elrontottam a gyümi napot,de kellett a lelkemnek, jót tett nagyon :D

Mától újult erővel :D

216. Cordes (válaszként erre: 213. - Csiszas)
2011. máj. 22. 10:31

víznap után lett 71,5kg, de aztán maradt is annyi, így tegnap már beírtam a mérlegelőmbe:)

De ma reggel wc-zés előtt megint 72 volt.De így is jó, 12 napja még 74 voltam :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook