Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tovább? Élet a 90 napos után fórum

Hogyan tovább? Élet a 90 napos után (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
215. Cordes
2011. máj. 22. 10:27
Szép vasárnapot Nektek!:)
214. db82bed8d4 (válaszként erre: 213. - Csiszas)
2011. máj. 21. 14:03

Szia :D

Hátha megindul mindenkinek gőz erővel lefelé :D

Köszönöm, puszi

Neked is kellemeseket :D

213. csiszas
2011. máj. 21. 13:16

Sziasztok!

ma csak este megyunk, de a tegnap egeszen megnyugodtam, mig el nem jottunk onnan este addig volt nagy nagy adag feszultseg bennem. eleg nehezen kezelem ezeket a helyzeteket:(

most letettem a gyerkoket, kene fozzek nekuk, es magamnak is valami feherje napi menut.


Angie, a tegnap en is lenapoltam, es egy par dekat, ha lennebb ment a merleg. ugy nez ki, hogy most mar havi 3 kiloert megy a harc, de nem baj, az irany a lenyeg! kitartast a gyumihez!


Cordes!koszonom szepen, olvastam finomakat eszel ma is. ezek szerint mar 71 el kezdodik a sulyod?-egy masik forumon olvastam:)


kellemes, napsuteses hetveget!

2011. máj. 21. 10:21

Sziasztok!

Szép napot Mindkettőtöknek és kitartást a mai napra én gyümizek :D

211. Cordes
2011. máj. 21. 08:38

na nekem jól eltelt a húsnélküli fehérjenap ma pedig zöldség lesz.

Kitartást Nektek a mai naphoz, sok erőt Csiszas!

210. db82bed8d4 (válaszként erre: 209. - Csiszas)
2011. máj. 20. 14:09
ilyenekről már én is álmodoztam :D :D :D
209. csiszas
2011. máj. 20. 14:08

Angie, akkor en rohogtetem magam egyet: en mindig azon almodozom, hogy most vagyok 100. es ha megigerem, hogy lefogyok 65-re, akkor lehetne, hogy reggel 65el ebredek es utanna kell megszenvedjek(kb olyasmi, mint a hitel... egyszer legyen eredmeny, utanna visszaadom).

nem tudom ertheto vagyok-e, a lenyeg: fela fejjel.

208. db82bed8d4 (válaszként erre: 207. - Csiszas)
2011. máj. 20. 14:05

Igazad van,de most olyan nehéz...

miért nem lehet 100 kg-al lefeküdni és 55-el felkelni???

Ilyen nagy kérés ez???


:D :D :D :D :D :D :D


Csak viccelek,de olllyan rosssz most nem akarok én sokat,csak legalább ha hetente mérem meg magam akkor egy kicsit menjen már le,csak pár dekát vagy egy kilót, vagy bármit... :( én csak ennyit szeretnék... Valamit ami motivál...

207. csiszas
2011. máj. 20. 14:01

Angie!

kitartast, az irany a lenyeg, nem a sebesseg! adj egy kis idot magadnak, ne egyik naprol akarjunk a masik napra lefogyni. nehez, mert eloveszek egy naplot es latom 42 kilo utan... masikban -30 meg 5 a celig. igen, de ok sem a tegnap kezdtek, nekuk is volt stagnalasuk. Te csak irjad magadban a cikked, mert en tuti elolvasom. Azonkivul legy ugyes vezeteskor!


Cordes, latom inditottal naplot, en vagyok az elso szamu kedvenc olvasod.


koszi a jelet, mara ennyi, a viznapot simman birom-sajnos:(

2011. máj. 20. 13:08

Visszanézve a fogyimat, az elsőben ilyenkor már több, mint -6 kilónál tartottam és rám jött az a nadrágom amihez néztem a fogyásom, most ugyanaz a nadrág még mindig nem ér be... :(

Elkeserít az eredményem...

205. db82bed8d4 (válaszként erre: 204. - Cordes)
2011. máj. 20. 12:55

Most a hasam nagyobbnak látom, mint előtte :(

Jajjj nem tudom,mikor először csináltam ezt a fogyit, ilyenkor már kiugrottam a bőrömből örömömben :(

204. Cordes (válaszként erre: 203. - Db82bed8d4)
2011. máj. 20. 10:28
mi lenne ha nem a mérleget néznéd, hanem a centiket, hogy a ruhák hogy állnak rajtad?
203. db82bed8d4 (válaszként erre: 202. - Cordes)
2011. máj. 20. 08:26

Az biztos :D


Képzeld úgy érzem mintha vissza híztam volna mindent,de egyébként meg látom,hogy nem... Tiszta bolond vagyok Nem???

Mérlegre sem merek állni.... Tiszta Süsü vagyok...

202. Cordes (válaszként erre: 201. - Db82bed8d4)
2011. máj. 20. 08:23
Nekem sincs, azért írtam, hogy serpenyős:) A fontos, hogy nagyon forró legyen, csak kevés olaj bele, és a zöldségeket, mindent amit találsz, répa hagyma paprika, káposzta brokkoli stb.úgy sütni, hogy inkább rázni, mint keverni és csak addig sütni, amíg még szép élénk színűek...de ez igazi zöldségnapi kaja.
201. db82bed8d4 (válaszként erre: 200. - Cordes)
2011. máj. 20. 08:18

A legutóbbi Ch-n ettem először rizst...és akkor nagyon jól esett :D

Lehet a fogyi elején választani,hogy keményítő vagy Ch...legelábbis én úgy tudom :D

fincsinek hangzik, nekem még nincs Wokom,de annyian dicsérik :D

200. Cordes (válaszként erre: 198. - Db82bed8d4)
2011. máj. 20. 08:07

a rizst ch napon eszed?

Én keményítőn szoktam, a leggyakrabban wok-os(serpenyős) kínai fűszeres-szójás zöldségekkel.

199. db82bed8d4 (válaszként erre: 196. - Csiszas)
2011. máj. 20. 07:48

Én sem ugrálok érte,de annyira megkívántam az illata miatt... :( Hát sajnos ez van...

Majd ma ügyesebb leszek remélem...

2011. máj. 20. 07:46

Sziasztok...

Hogy vagytok?

A tegnapi napot inkább elfelejtem :(

Ma viszont Ch és valamilyen szószos rizst szeretnék enni, csak nem tudom,hogy mit...

Nincs ötlet?

197. Cordes
2011. máj. 20. 07:04

sziasztok, jó reggelt, nagyon jól telt a tegnapi víznapom, nem is volt időm megéhezni:)

Viszont az éjjel pogácsákkal, meg süteménnyel álmodtam :(

Angie a hurka nem kellett volna...de azért ügyi vagy :)

196. csiszas
2011. máj. 19. 21:48

Angie!

ma en is kemenyitoztem, csak hurka nelkul;)

de adtal egy otletet a csaladnak holnapi ebedre, en amugy sem szeretem, legalabb kivanni sem fogom.

joejt!

2011. máj. 19. 19:45

Sziasztok én ma keményítőztem :(

De most este nasiztam egy kicsit, amit nem kellett volna :(

pár falat hurka... :(


Kitartást még nektek a hátralévő időre :(

194. Cordes (válaszként erre: 193. - Csiszas)
2011. máj. 19. 10:45

nektek is szép napot!

Én a víznapot nem is a fogyás miatt csinálom, hanem , hogy lenyugodjak, én is meg az étvágyam is :)

193. csiszas
2011. máj. 19. 10:15

Cordes!

kitartast a viznaphoz! amugy nekem mindig tobb nem gyumolcsnap utan, mint gyumolcsnap utan, de nem sokkal. szerintem havonta vannak a vizvalasztok, az elso honapban meg motival a nagy fogyas, hiszen akkor jobban megindul, masodik honap vegere pedig mar azt hisszuk a kicsiujjunkban van, pedig igenis, agyilag sokat kell dolgozni rajta, hogy a fogyas mukodjon. es ilyenkor vannak a stagnalasok, stb. kitartast!(en is egy ilyen pillanatban inditottam a naplot, nem tudtam, hogy folytassam-e vagy sem az egesz 90 napost. ezt a masodik honaptol minden honap vegen atelem, de meg egy utolso van belole:) nagyon lelassult nalam is a fogyas, de az irany a lenyeg!)


Noedi!

kitartast neked is:)


nekem ma kemenyito, egyszer a kave, majd a seta es utanna meg meglatjuk. holnapra en is szemezek egy viznappal, de oszinten szerintem most ugyse fogok fogyni, megint stagnalas kovetkezik.

192. noedi (válaszként erre: 191. - Cordes)
2011. máj. 19. 10:06
kitartást a mai naphoz, nekem gyümi van ma!
191. Cordes (válaszként erre: 190. - Csiszas)
2011. máj. 19. 07:23

Miután a vacsorához is sikerült egy kis szelet kenyeret betömnöm és ma reggel 73 kg-t mutatott a mérleg, döntöttem, víznap:(


Nem tudom mi volt tegnap velem, de ennyire már rég éheztem...épp azt szerettem a 90 naposban eddig, hogy általában nem voltam éhes.

Most ahogy így utánagondoltam , több ismerősöm, meg itt a hoxa-n is többen ilyenkor, a 60-70. nap környékén szoktak besokallni...mitől lehet ez?

190. csiszas
2011. máj. 18. 23:42

Cordes!

kitartast a holnaphoz barmi is legyen az:)


nekem ma szuper volt, fasirtbol rengeteget megettem, erosen jol esett, koszi az otletet(igaz elloptam, de most magamtol nem jutott volna eszembe...).


Angie! orvendek, ha jobban vagy:) kivancsi vagyok a doki mit fog szolni.


joejt mindenkinek!

189. Cordes
2011. máj. 18. 19:25

Na a paprikás krumpli nagyon finom lett, csak sajnos nem lakok jól tőle, így ma először ettem hozzá egy kis szelet barna kenyeret is:(


Hogy holnap mi lesz azt még nem tudom, de lehet, hogy víznap, mert egész nap kapkodós lesz, este meg még vendégek is jönnek, olyankor mikor mások körül ugrálok, akkor különösen jól megy a diéta:)

188. Cordes (válaszként erre: 187. - Db82bed8d4)
2011. máj. 18. 13:39
jó munkát neked ( már ha van olyan)és szép napot! :)
2011. máj. 18. 13:19

Drága Cordes és Csiszas,

Köszönöm szépen a mai bíztatást, nagyon jól esett és sokat lendített a kedvemen :D Nem adom fel :D

Vigyázzatok nagyon magatokra, további szép napot, holnap szurkoljatok,hogy ne menjek neki az első fának kocsival :D

Megyek dolgozni...ügyesek legyetek és kitartás :D

Csodálatos napot Nektek :D

Puszi

Angi

186. db82bed8d4 (válaszként erre: 185. - Csiszas)
2011. máj. 18. 13:13

köszönöm szépen :D


Gasztro dokinál is voltam és le kellett nyelnem a csövet...nagyon kellemetlen volt :(

És nem mozog úgy a gyomrom ahogy kellene, meg be volt gyulladva... nem nagyon lehet vele mit csinálni....legalábbis eddig úgy néz ki...

Félek ezekkel a szerekkel még több kárt csinálok, ezért álltam le a hashajtózással...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook