Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tovább? Élet a 90 napos után fórum

Hogyan tovább? Élet a 90 napos után (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
65. Cordes (válaszként erre: 64. - Db82bed8d4)
2011. máj. 8. 17:10

profi vagy, menni fog!

Le a kalappal előtted,hogy ennyi meló mellett nem adod fel!

64. db82bed8d4 (válaszként erre: 62. - Csiszas)
2011. máj. 8. 16:22
Köszönöm :D kitartottam ügyi voltam igaz,hogy hajnali fél 2ig dolgoztam, ma meg 7re mentem szóval hosszú volt a tegnapi nap...de ma meg nem tudom,hogy hogy jött de folyadék napot tartok :D
63. db82bed8d4 (válaszként erre: 61. - Cordes)
2011. máj. 8. 16:20

Köszi, nekem bármilyen különleges gyümit lehet adni, nem lesz soha a kedvenc napom :D :D :D

Bár még mangót nem ettem...


Ma meg vizezek,vagy hát olyasmit csinálok...

2011. máj. 7. 14:30

nekem is a gyumolcsnap a leghosszabb napom, mar ra se birok nezni.

Cordes, a tegnapi lenap meghozta a hatasat, ma reggel nekem is 74et mutatott a merleg. igaz, hogy egy ures kaven kivul negyed liter folyadekot ittam, semmi sem kellett.

ma szenhidratot tartok, varosnapok vannak es megkostoltam a kurtost, apalcsintat, langost, persze csak mertekkel. meg 9 kg...

Angie!

kitartast a gyuminaphoz!

61. Cordes (válaszként erre: 60. - Db82bed8d4)
2011. máj. 7. 11:35

A gyüminapot úgy éled át könnyen, ha nem spórolsz a gyümölccsel, egyél annyit amennyi csak beléd fér, és 2 banán is jöhet, az pedig jól laktat.

Vagy kényeztesd magad valami különlegessel, szőlő, ananász, eper, mangó?

Nekem az a kedvenc napom.

Kitartás! :)

2011. máj. 7. 11:05

Nekem ma gyümi van :( késő estig dolgozok, úgyhogy nem ez lesz a kedvenc napom :(

De hátha összejön :)

59. Cordes (válaszként erre: 53. - Csiszas)
2011. máj. 7. 10:57

Na ma reggel megérkezett a menzeszem, úgyhogy ismét 74,5 kg voltam reggel:)

Ma zöldség van, szerintem estig csak epret eszem, mert végre kezdődik a szezon, este pedig spárga lesz hagymás tört krumplival, imádom.

Ja és holnapra tejszínes-túrós epertortát sütök, igyekszem nem halálra enni magam belőle:)))

58. db82bed8d4 (válaszként erre: 56. - Cordes)
2011. máj. 6. 14:06
Köszi :D :D :D
2011. máj. 6. 14:00

Cordes!

most en is itthon vagyok, mar 3 eve a gyerekekkel. majd februartol dolgozom megint, sajna reggeltol-estig, irigyellek az otthonmunkaert.

a varosnapok csakis szorakozas:)

56. Cordes (válaszként erre: 54. - Db82bed8d4)
2011. máj. 6. 13:48

Ne keseredj el, nézd a napsütést és gondolj arra, hogyha ügyes leszel, akkor pár hónap múlva már büszkén mehetsz majd a strandra.

Kitartás!

55. Cordes (válaszként erre: 53. - Csiszas)
2011. máj. 6. 13:46

Na én tegnapelőtt este 7 óta az előbb ettem először egy almát. De egy óra múlva ebéd, a salátát már megcsináltam.

Nekem könnyű, mert én itthon dolgozom, ritkán járok el itthonról, így nincsenek olyan nagy kísértések. De itt vasárnap van Anyák Napja és akkor tuti sütizni vagy fagyizni fogok én is :)

Kitartást Neked!

2011. máj. 6. 13:03

Lányok nekünk is összejön ugye?

Sikerülni fog? most nagyon magam alatt vagyok, még szerencse,hogy Ch napom van és kicsit boldogíthatom magam :(

2011. máj. 6. 12:49

Meg nem tudom. egyelore nem ittam es nem ettem semmit, ugy alakult. (a gyerekeim nagyon rosszak voltak ma). lehet bevallalom, habar varosnapok vannak es mindenhonnan a sult hus, langos, kurtos szagok tamadnak, de meglepem magam light uditovel?

nagyon szeretnek megindulni lefele es en is azt a szamot latni, mint te:) es azt meg nem is teszem melle, hogy te 12 centivel magasabb vagy!

52. Cordes
2011. máj. 6. 12:28

nekem ma van az 54. napom és nagyon élvezem ezt az új létet:)

A húsvéti kilengésektől eltekintve egész jól sikerült eddig tartani.

Kitartást Neked, próbáld az agyad átállítani és ha"bekattansz" akkor tutira menni fog.

51. db82bed8d4 (válaszként erre: 47. - Cordes)
2011. máj. 6. 12:06
Én még csak az elején,de már nem az első próbálkozásom :(
50. Cordes (válaszként erre: 49. - Csiszas)
2011. máj. 6. 09:13

biztos, hiszen ügyes vagy:)

és Te? bevállalod a mai víznapot?

2011. máj. 6. 08:42
ugyes vagy! remelem holnap reggel engem is ez a szam fogad a merlegen:)
48. Cordes
2011. máj. 6. 07:09

Na megcsináltam a 4. víznapomat, és ma reggel már csak 74 kg-t mutatott a mérleg:)

Összszámoltam, mert kíváncsi voltam, 4,6 l folyadékot ittam, ebből kb. 2,5 liter volt a víz.

Ma fehérjenap van és halat eszünk, nagyon szeretem.

47. Cordes (válaszként erre: 46. - Db82bed8d4)
2011. máj. 5. 18:49

köszi, kitartást neked is!

Hol tartasz?

2011. máj. 5. 17:53

Sziasztok :D

Hajrá mindenkinek ügyesek vagytok és megcsináljátok, erősebbek vagytok a kilóknál :)

Én is 90 napozok :D

45. Cordes
2011. máj. 5. 16:38

Még élek, tök jól vagyok és már csak kb. 6-7 óra lefekvésig:)

Ma számolom mennyit iszom, majd megmondom a végét.

44. noedi (válaszként erre: 43. - Cordes)
2011. máj. 5. 10:36
ügyes vagy, menni fog! A menta teát én is imádom.
43. Cordes
2011. máj. 5. 10:07

Na már csak kb. 12 órát kell kibírnom a mai napból:D

Eddig ittam: 1 bögre kávé, 3x2,5 dl víz.

Lassan főzöm az első teát, asszem menta lesz:)

42. Cordes (válaszként erre: 40. - Csiszas)
2011. máj. 5. 07:09

kösszép menni fog:)

Igazából már húsvét után kellett volna, mert akkor túlettem magam:(

A víznapot azért szeretem, mert ezeken a napokon aztán tényleg leszűkül az ember gyomra és utána ha figyel az evésre, nem erőlteti túl, akkor könnyen megy a diéta utána.

41. noedi
2011. máj. 4. 21:55
Sziasztok, én hétfőre tervezem a víznapot... szorítsatok! :)
40. csiszas (válaszként erre: 38. - Cordes)
2011. máj. 4. 21:15

Cordes!

kitartast a holnapi viznaphoz!

holnaputan en is meg kene egyet ejtsek. az eddigi 120 nap alatt csak 2 volt.

ird meg mi lett az eredmenye!

39. Cordes (válaszként erre: 36. - Anyu 100)
2011. máj. 4. 19:56

Teljesen igazad van a gyakori evéssel, én a 90 napost is úgy csinálom, hogy gyakran eszem és keveset, de betartom a szétválasztás szabályait.

Nagyon örülök, hogy Neked sikerült és a családodat is meg tudtad győzni!

További jó egészséget Nektek!

38. Cordes (válaszként erre: 35. - Csiszas)
2011. máj. 4. 19:50

Még mindig azt mondom, hogy nagyon ügyes vagy eddig és kitartást kívánok a továbbiakhoz, ne add fel, még akkor se, ha épp megállt a fogyás. Gondolj arra a 120 napra, ami már mögötted van, meg a minusz 20 kg-ra:)

Én azt tervezem, hogyha vége lesz a 100 napnak (azért ennyi, mert akkor megyek szabadságra) akkor is megtartom a délelőtti gyümölcsöt, kivéve a vasárnapot, mert nálunk a vasárnapi reggeli az nagy ünnep, frissen sült zsemlével, válogatott finomságokkal. Cserébe viszont heti egy gyümölcsnapot mindenképpen tartok majd, valószínűleg a hétfőt.

Eldöntöttem, holnap víznap lesz, mert én is dühös vagyok, hogy nem megy le semmi:)

2011. máj. 4. 14:46

Anyu! nem ertem mit ne csak egy nap egyek?

Eszem mindennap minimum 4szer, de altalaban 5szor is. Csak epp olyat, ami aznapra belefer. Gyumolcsnapokon kivul mindennap van leves is es masodik is. Gymuolcsnapokon is szoktam meleg etelt kesziteni(sult alma, sult banan, sult korte,almakompot, ananszkompot stb). Tehat a gyomorfekelynek kb 0 az eselye.

Szenhidratot(ami nalam torta, edes habos sutemeny-en azt szeretem) szamitok csak egy heten egyszer enni.Kenyeret eszem gyumolcsnapokon kivul minden nap. Attol felek, ha megint ehetek sutiket mindennap megint fugok tole. Es nekem sutieves utan jon a lerohanom-a-hutot ehseg.

Tudom, hogy ugy ahogy Te es meg innen is masok(Cukornadkiszasszony, Noemi23) csinaltak sokkal jobb: eletmodot valtoztatni, kaloriakat szamlalni. kb ilyesmivel igyekszem foglalkozni sulytartaskent. Sajnos nekem az ido adott: egy ev alatt kene megszabaduljak, mert februarban bele kell ferjek a kosztumjeimbe(ugyanis en abban dolgozok), penzem 2 kisgyerek mellett egy uj ruhatarra nincs. En azt mondom, hogy nem lesz a szervezetemnek semmi baja, ha 180 nap alatt van heti 2 nap, mikor csak gyumolcsot eszem. Maskor rendes hazilag elkeszitett eteleken elek, nem is rosszul, es mindennap levessel es masodikkal. Ahogy a csaladomnak is mindennap kiteszem az asztalra(persze nekuk nem dietasan), ugy magamnak is.

Amugy gratula! ugyes vagy es abszolut nem vitatom, hogy a Te modszered jobb, de ahhoz meg tobb kitartas kell!(ami nekem most epp a beka feneke alatt, de ez mas teszta)

2011. máj. 4. 14:26
Mindenki nagymamája lehetnék és amióta visszaemlékezem állandóan fogyókuráztam. Korházban voltam -3 nap csak viz reggelire l db átlátszó párizsi, este u.a. ebédre nagyon finom hüsleves és pároltkáposzta főtt mellehusival. Mindent kipróbáltam. Cukros is meg magasvérnyomásom lett. Nem kell számolni , mindig azt enni ami izlik, csak nagyon keveset, változatosan.Két évalatt 20 kg fogytam és ami nagyon jó nem jön vissza.Azt tapasztaltam, hogyha 5 étkezés esetleg 6 azt pontosan időhöz kötve betartom a jojo eset 15-20 dkg tart esetleg egy hétig. A szervezet hozzászokik, hogy kap kaját, nem kell éhezni, ilyenkor nem áll fenn-ide hütőszekrényt és azt is befalom. Az egyoldalú gyümölcs és a zöldség napok azért nem jók, mert nem egyenletes az energia bevitel. Minden nap, mindenből egy kicsi. Persze jöhet a séta, vagy kocogás, már akinek megy és csak kertészkedek, meg reggel tornázom, ha csontjaim engedik.Meggyőztem a kislányomat és unokáimat, mert a hajlamot örökölték.Amikor az orvos is mondta nekik, hogy baj lesz, a gyerekek is megértették. Egy hónapja kezdték el Az eredmény 3, 3, 4 Kg.Meg kell tanulni szeretni magunkat, törődjünk a testünkkel. Ha ezt én hamarább meértettem volna!A csiszas-nak üzenem ne csak egy nap egyen gyomorfekély lesz belőle. Én azt kaptam. Mindenkinek jóegészséget kivánok Anyu100
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook