Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tovább a 90 napos után? fórum

Hogyan tovább a 90 napos után? (beszélgetős fórum)


2008. máj. 17. 09:18
Halitok! Nekem még csak egy hónap ment le a 90 naposból, de ha végeztem vele, bizti vagyok benne, hogy még egyszer végigcsinálom, mert pontosan 40 kg-tól szeretnék megszabadulni! :( :)
2007. okt. 21. 17:36
anikobaba köszönöm a tapasztalatodat, azt hiszem döntöttem..... még 20 nap van vissza és utána még 90 napig én is gyümölcsöt fogok reggelizni, délben ezek azt ami jól esik, a vacsorám pedig a kekszes Herbalife shake lesz.... remélem így sikerül az idei tervemet teljesítenem...... mégegyszer nagyon köszönöm
3. anikobaba (válaszként erre: 1. - Macilány)
2007. okt. 16. 20:08

Szia!

Nekem egy ismerősöm és a két lány csinálják már hosszú ideje.

Megcsinálták a 90 napot abszolút betartva, a víznapokat is meg mindent. Úgy hagyták abba hogy a mai napig gyümölcsöt esznek reggelire. és még így is fogynak vissza pedig nem híztak. Ők is azt mondták hogy már megszokták hogy így esznek de most ha valami "kicsapongáshoz" van kedvük akkor lelkiismeret furdalás nélkül " bűnöznek" tehát ha megkívánnak egy szelet sütit akkor nem fosszák meg magukat mert aznap épp nem lehetne enni!

2007. okt. 15. 15:11

egy biztos a hagyományos magyar konyha ételeire olyan mennyiségben, és olyan gyakorisággal, mint régebben ettél, nem lehet visszaállni mert akkor visszahizod.


szerintem reggelire a gyümölcsöt egy életen át lehet tartani különben, nem olyan nehéz az

2007. okt. 15. 11:48
Én lassan, de biztosan 90 nap végére fogok érni. Tudom, hogy a hivatalos verzió szerint utána még 90 napig gyümölcsöt kell reggelizni, hogy biztosan beálljon és tartós maradjon a fogyás, de nekem ez így nem az igazi. Én még legalább 20 kg-ot szeretnék leadni, így én most nem szeretnék 3 hónapon keresztül csak várni, várni és várni. Próbált már valaki valamit a 90 nap után? Mi történik, ha újra belekezdek a 90 napba? Nem hinném hogy bármi bajom lenne, ha a rántott húshoz, sült húshoz nem sült krumplit ennék a továbbiakban hanem mondjuk salátát, mint eddig!? Az az igazság, hogy nekem teljesen megszokott és evidens lett, hogy nem keverem az ételeket és nem okoz problémát a betartása, így azt tervezem, a későbbiekben is így táplálkozom majd, ha már nem fogyózom akkor is. Ha van valakinek valami jó ötlete kérem ossza meg velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook