Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tovább? Élet a 90 napos után fórum

Hogyan tovább? Élet a 90 napos után (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
185. csiszas
2011. máj. 18. 13:05

[link]


az a cime: hogyan szoktad gyorsitani az anyagcseredet

2011. máj. 18. 13:01

Milyen teát ajánlanátok?

Ittam már szűzteát, mate teát... kapszuláját is ettem, és egy darabig hat utána semmi...

Volt hogy ricinus olajat ittam, majdnem kihánytam :( de alul semmi nem jött a negyedik próbálkozásnál :(

183. db82bed8d4 (válaszként erre: 182. - Csiszas)
2011. máj. 18. 12:59

Nem ettem rántott husit nagyon finom lett a rakott husikám :D

A képet a naplómban megtaláljátok, ha érdekel :D

Jól is esett :D Csak sós lett a sali hozzá :( de annyi baj legyen :D

182. csiszas
2011. máj. 18. 12:46

Cordes! en 4 naponta is kepes lennek ennyit osszevissza enni ch napon. nekem most 9 nap kihagyasom volt, lehet azt boszulta mega szervezetem, de kovetkezokor okosabb leszek, 2 napig rosszul voltam tole.


Angie! ha kivanod, a rantott husit megeheted, az ilyesmit minnel inkabb delelott edd, az a lenyeg, es a konnyebb eteleket este. Cordes jo otletet adott a teaval, probalkozz valami emesztest elosegito teat. a hagymasalatat eleg valoszinu en is kihagynam holnap:)

181. db82bed8d4 (válaszként erre: 180. - Cordes)
2011. máj. 18. 11:45

Kíváncsi vagyok erre a spenótos pizzára :D


Én a 4 naposba is szerintem sokat eszek Ch-n, pedig nem kéne...mert nem esik jól, csak tömöm magamba...mintha muszáj lenne...


Nem tudom,hogy egyek-e a rántott husiból,de szerintem az lesz, mert nem bírom megenni ezt a natúr húst... :( hányingerem van tőle...


Meg viszek házi kefírt is :D anyukám szerzett gombát, amivel a kefirt készítik és azóta bőszen csinálja, szerintem olyan, mint az aludt tej, szerinte olyan mint a kaukázusi kefir és hát persze,hogy neki van igaza :D :D :D jó kislány vagyok :D


Én már megcsináltam a holnapi ebédem javát :D

rántott karfiolt eszek és szerintem vagy hagyma, vagy uborka salátával :D Bár holnap lehet,hogy nem kéne a hagymát eröltetni, mert első rutin órámon nem biztos,hogy szerencsés lenne,ha hagymás szájjal mennék és az oktató elájulna mellettem :D


Neked is szép napot

Lassan megyek dolgozni :( megint...

180. Cordes (válaszként erre: 178. - Csiszas)
2011. máj. 18. 11:38

hát nehéz okosnak lenni, a lényeg Angie hogy tényleg ne add fel!

Ki tudja kinél, hogyan működnek a dolgok, és ha lassú az anyagcseréd, akkor én a helyedben mindenképpen innék valamilyen teát, ami ezen segít.


Én is tépelődöm, hogyan tovább, mert bár annyira tetszett csiszas 7 napos ciklusa, de mégis lehet, hogy visszaállok a 4 naposra, mert amíg az volt, addig ch napon nem zabáltam magam tele kényszeresen mindenféle hülyeséggel, így meg, hogy tudom, hogy csak hetente egyszer lehet, borzalmas vagyok.


A rántott husiból nyugodtan ehetsz, később biztos megkívánod majd.


Nálunk paprikás krumpli lesz ma, nekem kolbász nélkül, mióta itt élek Németo-ban még nem csináltam, kíváncsi vagyok a párom mit szól majd hozzá, ő még nem evett soha:)


Aztán hogy holnap ch, vagy gyümölcs, vagy víznap lesz, azt még nem tudom.

Ha ch nap mellett döntök, akkor val.szeg magamnak spenótos pizzát csinálok, jó sok fokhagymával, azt nagyon szeretem.


Szép napot Nektek!

179. db82bed8d4 (válaszként erre: 178. - Csiszas)
2011. máj. 18. 10:59

Köszönöm szépen...


Igyekszem,és nem akarom feladni,csak olyan rossz,hogy direkt hetente mérem magam és hízás az eredmény :(

Bár napok óta nem voltam nagyobb dologgal a Wc-n, lehet,hogy ez is baj... Most sikerült,de nem merek mérlegre állni újra, félek,hogy halálra röhögném magam :D

Mostmár jobban vagyok, nem feszül annyira a hasim :)

Megcsináltam az ebédet is,de mostmár nem kívánom... Ettem pár falat füstölt sajtot, meg ittam kefírt, amíg főztem, a családnak rántott hús, rántott karfiol... csupa finomság. Magamnak amit csináltam,de nem kívánom :( De mást sem...

178. csiszas
2011. máj. 18. 09:50

Angie!

ne keseredj el. nehogy feladd ilyenkor!

szerintem nem jo tul meghuzni sem. en most rengeteget eszem es megis fogyok. csak tobbszor kevesebbet. anyukam alig eszi az enyemnek toredeket, ch napon mondjuk bevag 1500kcalt, feherje napon max 1000, gyumolcs es kemenyito napon pedig 500 alatt van joval. o 2 hettel utannam kezdte, tehat kb 4 honapja csinalja es neki 6 kilo az eredmeny. szerintem o is keveset eszik, igy a szervezete elraktarozza meg a levegot is, amihez hozzajut! azontul en amennyit ulok, o annyit mozog (en gyerekekkel, o munkahelyen)+ o nem iszik folyadekot.

azon is gondolkodj, hogy ezt a sulyt nem-e tartottad valamikor hosszabb ideig, mert az ilyenekhez a szervezet erosen ragaszkodik.

vegulis a lenyeg: ne add fel, az irany nagyon jo, a sebesseg meg... az alakul, ahogy alakul. ma kesobb leirom a naplomban, hogy nekem hogy mentek le a kilok es a centik, megvan havonta a meres.

de kb az elso honapban lejott 7,5 kilo(mensi is besegitett, mensi elott kezdtem pont...), masodik honapban 5 kilo, azota 4-3 kilo megy le. de ez mind mindegy, hiszen ezek a kilok osszeadodnak, es ami fontos, hogy az irany jo!

177. db82bed8d4 (válaszként erre: 176. - Cordes)
2011. máj. 18. 08:17

Szia :(

Van mikor többet eszem,de van amikor alig, mikor hogy esik jól....

Kenyeret Isten tudja mikor ettem utoljára... :(

A vízről azt olvastam,hogy nem szabad étkezés előtt inni, mert belassítja az emésztést, ami nekem egyébként is nagyon nagyon lassú...

Mozogni szoktam, ahogy az időm engedi, nem mindig sikerül... Sőtt inkább nem szokott sikerülni :(

176. Cordes (válaszként erre: 175. - Db82bed8d4)
2011. máj. 18. 07:29

Ne keseredj el, lehet, hogy eltart egy ideig, mire beindul nálad a fogyás.

Nézd meg az adagokat, amiket eszel, hogy mekkorák. Ha kell, akkor fehérje- és zöldségnapokon hagyd el a kenyeret.

Evés előtt igyál egy nagy pohár vizet, akkor hamarabb jól laksz.

Valamilyen zsírégető, elhízás elleni tea? Én régebben az aranybarna dobozos Anti Adiposis teát ittam, borzalmas ízű, de nagyon jó, szerintem a diéta után azt fogom használni majd súlymegtartásra.

A füstölt sajtos, tejszínes husiból, max a tejszínest tartsd meg, a hús a sajttal már kicsit sok a jóból...

Mozgás?

És ne add fel, kitartás, hidd el , hogy menni fog!

2011. máj. 18. 06:34

Nem tudom mit egyek ma,valami füstölt sajtos, tejszínes szószos husira vágyom...jajjj rám jött a depi... :(


Oké nem csinálom ezt tovább, biztos meg van az oka, mindennek...:( De miiiiiiii??? hüpp hüpp

2011. máj. 18. 06:32

Sziasztok lányok...

Nagyon el vagyok keseredve :( Annyira ügyes voltam a két nap alatt és annyira szerettem volna,hogy ha hetessel kezdődök,hogy mindjárt sírva fakadok, nemhogy fogytam még híztam is 81-ről, 81,2-re....

Miért van ez???

Remélem Ti jól vagytok és jól indul a napotok is...

173. Cordes (válaszként erre: 172. - Csiszas)
2011. máj. 17. 21:25
jó éjt Nektek!
172. csiszas
2011. máj. 17. 21:21

Sziasztok!

ma is ugyesek voltunk:)


Cordes! a cikket mindenkepp ird meg! nekem is az ad lokest, mikor stagnalok, hogy masok sikersztorijat olvasom. kulonben holnap en is fasirtot eszem, remelem nem haragszol, hogy elloptam az otleted, de erosen megkivantam.


Angie! erosen ugyes voltal, alig varom lassam mi lett a reggeli merlegeles eredmenye.


A fazas amugy a fogyas konkret jele, tehat orvendeni kell neki. En sajnos a meleget erosen birom, a hideget nem, igy van az, hogy egyes napokon a pizsomara polart veszek es ugy bujok be gyapjupaplan ala, a ferjem meg mellettem kitakarozva.


joejt, en mar alig varom a holnapot!

171. db82bed8d4 (válaszként erre: 168. - Cordes)
2011. máj. 17. 20:06

Köszönöm szépen :D

úgy néz ki sikerülni is fog a nap :D

Vizet, teát, cappuccinot, cukor és hab nélkül...

az utóbbi nem kellett volna,de ez ment meg ezeken a napokon, meg a husi leves lé, az is volt ma... :D

170. db82bed8d4 (válaszként erre: 167. - Cordes)
2011. máj. 17. 20:05

Jól hangzik...

én félek a spárgától, még soha nem ettem, nem tudom milyen lehet...

169. db82bed8d4 (válaszként erre: 166. - Cordes)
2011. máj. 17. 20:03
Ez miért lehet szerintetek?
168. Cordes (válaszként erre: 163. - Db82bed8d4)
2011. máj. 17. 18:41

na milyen ügyes vagy, kitartást a folyadéknaphoz!

Mit ittál?

167. Cordes (válaszként erre: 164. - Csiszas)
2011. máj. 17. 18:38

Épp ezen gondolkodtam, hogyha majd letelik a diéta, meg mondjuk még fél év és még mindig tartom a súlyom, akkor írok majd egy cikket, hogy hogyan ettem és ittam soványra magam:)

Mert mióta 90 naposozok azóta különösen jókat eszem, a finomabbnál finomabb teákról nem is beszélve.

Ja meg a leves, a hétvégén spárga volt, eltettem a lepucolt héját és azt megfőztem leveskockával, szerecsendióval, citromlével és az így főtt levet ittam...hát annyira fini, hogy alig bírtam fél liternél megállni:)

166. Cordes (válaszként erre: 165. - Db82bed8d4)
2011. máj. 17. 18:35

ne is mondjátok a hideget, a diéta elején majdnem megfagytam, most már jobb, de még most is elképesztően bírok fázni.

De az első hetekben...dupla takaró, gyapjúzokni, párom a takaró alatt és még így se bírtam kiolvadni :)

165. db82bed8d4 (válaszként erre: 164. - Csiszas)
2011. máj. 17. 16:15
Én is nagyon fázom épp az előbb nevetett ki anyum hogy ki rázott a hideg... :D :D :D
164. csiszas
2011. máj. 17. 15:57

Angie!

le a kalappal, ugyes vagy!

es meglatod a merleg is megdicser holnap.

nekem ez a mai nap nem igazan a kedvencem, nem varom a kovetkezo ch-t de annal jobban a holnapi feherjet!

fazom is erosen, pedig sut a nap es meleg van!


Cordes! erosen finomakat eszel, csak ugy csorog a nyalam:)

2011. máj. 17. 15:21

Sziasztok Lányok...

Látom ez a Ch nap mindenkit megetet :D én is ilyen vagyok, olyankor mindenbe bele eszek, amibe csak lehet, este meg jön a lelki furdalás:D


Ma vizezek :D vagyis folyadék napot tartok...

Egész jól el vagyok... Tegnap rosszabb volt a napom...


Holnap mérlegelek, remélem már 7el kezdődök, nagyon boldog lennék :D


Mi újság veletek? Látom finomakat esztek...

162. Cordes
2011. máj. 17. 13:27

Na elkészült az ebédem, activiát kikevertem egy kis túróval, zöldfűszerekkel, fokhagymával és azt fogom mártogatósként enni hosszúkásra vágott nyers sárgarépával, uborkával, karalábéval.

Este meg megsütöm a fasírtot sütőben és salátával eszem.

És mindjárt iszom még egy nagy bögre tejeskávét mert ma lehet :)

161. Cordes (válaszként erre: 160. - Csiszas)
2011. máj. 17. 10:29

Ez nagyon jó ötlet, kár hogy még nincs muffinsütőm, de tervezem hogy veszek egyet.

Ma zűrös nap lesz, így már most túl vagyok az edzésen, sietnem kellett, így csak 56 perc volt, de 710 kcal:)

Remélem hamar elmúlik az éhséged és jót tesz a gyümölcsnap, rajtam segített tegnap.

Szép Napot nektek, itt még szakad az eső.

160. csiszas
2011. máj. 17. 10:20

Fasirtrol jut eszembe(en is nagyon szeretem), hogy ha szilikon muffinsutoben sutom a lerben nem kell semmi zsiradekot tenni alaja, o kienged annyi zsirt, hogy abban szepen megsul, megpirul. nagyon szeretem es egyszerre az egesz adag megkeszul, nem kell a kalyhanal mellette allni.

rendesen gombocokat formalsz es beteszed a szilikon muffinsutobe. igaz, utanna el kell oket egyesevel mosogatni, de inkabb.

159. csiszas
2011. máj. 17. 10:18
Hatalmas nagy gratula! le a kalappal! erosen ugyes vagy!
158. Cordes (válaszként erre: 156. - Noedi)
2011. máj. 17. 07:21

Én is imádom a gyüminapot, de tényleg.Az összes többi napon hajlamos vagyok úgy érezni, hogy túl sokat ettem, még akkor is ha 1200 kcal alatt maradok, de gyümölcsnapon annyit ehetek amennyi belém fér.

Én szoktam magokat is enni, a diéta elején vettem egy fél kilós csomagot(kesú,pisztácia, mandula,mogyoró keveréke) most fog elfogyni 9 hét után, de veszek majd ismét, mert pár szem a gyümölcssalátába, vagy uzsonnaidei nassolásnak csodákra képes.

157. Cordes (válaszként erre: 154. - Csiszas)
2011. máj. 17. 07:17

igen, sőt amilyen izompacsirta és mamutcsontú vagyok a testzsír indexem is teljesen a normál kategóriában van:)

Tegnap 750 kcal-t és 62 percet csináltam az ellipszis tréneren és ma már csak 72kg:)


Ma fasírtot eszem, rengeteg salátával, de lehet, hogy eszek Activiát is, mert nagyon szeretem és sehogyan se tudom máskor belerakni a diétámba.


Szép napot nektek!

156. noedi (válaszként erre: 148. - Cordes)
2011. máj. 16. 22:18

na dettó, tegnap én is túlettem magam, de ma jó volt, szeretem a gyüminapot! :))

holnap meg is mérem magam:))))

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook