Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? fórum

Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 10. 10:28
de azért nem dobom el a hajam.....:) női praktikák:)
2009. okt. 10. 10:28
hmmmmm elkezdett udvarolni:))))))
153. c502273b01 (válaszként erre: 152. - 43d4d69400)
2009. szept. 20. 17:31
Értettem Po,ezért írtam,amit...hát nehéz az érzelmek ellen tenni,de valóban kell a tisztánlátás is,mit is jelent ki kinek.
2009. szept. 20. 17:29
Angyalfény .... nos azért mondtam most azt neki h elengedem, mert ha velem is kapcsolatban áll barátilag, mindig impulzusokat kap. De nagyon rossz volt látni, h sir, és nagyon rossz volt azt mondani h elengedem..... kiszakad a szivem. De tényleg csak igy fogjuk látni tisztán a dolgokat.
151. c502273b01 (válaszként erre: 150. - 43d4d69400)
2009. szept. 20. 17:25
Ha hozzád húz a szíve,megtalál újra Téged.
2009. szept. 20. 17:24
meghóditani nem nehéz... ugyanakkor, tőlem elvitte az exe, és most h újra találkoztunk, volt nagy összeborulás sirás minden. de ugy döntöttem elengedem..... ő is sírt én is sírtam. de akkora kavar van, h jajj ti mit tennétek?
149. 274c9996b8 (válaszként erre: 148. - Angy 1)
2009. szept. 5. 14:51

A skorpio mindeg tudja mit akar !

Vannak asztrologusok akik a skorpio - skorpio - parositast tartjak a legjobbnak ! Szerintem Te feltetlen tudod a valaszt a kerdesedre !

148. Angy 1
2009. szept. 5. 13:11
Az én párom skorpió és én is az vagyok.Tud nekem valaki segíteni,tanácsot adni.Azt mondta párom hogy pihentessük a kapcsolatot,de találkozunk néha.Szerintetek ez mit jelent a férfiaknál?Vagy nem tudja mit akar?
147. timka35 (válaszként erre: 139. - KGabi87)
2009. aug. 10. 20:34
Írj még tippeket légyszi. Az én skorpim egy éve környékez engem. Talizunk dumcsizunk smacizunk de az alahogy még nem történt meg kettőnk között.Amúgy én rák vagyok és minden tetszik benne. Szerintem passzolnánk!!!
2009. aug. 9. 12:49
beszélnem kell egy skorpió pasival!!!
2009. aug. 9. 12:46
sziasztok van itt valaki?
2009. júl. 14. 18:11
Én szűz vagyok, a párom aki két hete időt kért skorpio. Nagyon tud érezni, nagyon tud szeretni, neki kell a megerősités, és az h érezze jo pasi, szereti a nőket, de imádja a családját, és a szerelmét. Nos... viszont h érzelmes az száz.... gyönyörü hónapjaink voltak együtt. csak felbukkant az exe egy kis segitségért, aztán most sirás van, meg huzavona, meg stb ott egy másik forumban... érdekes... de rosszat nemtudok rá mondani.
143. Müller Kata (válaszként erre: 139. - KGabi87)
2009. júl. 9. 10:38
Ez nagyjából minden férfire igaz lehet :)))!
142. 274c9996b8 (válaszként erre: 139. - KGabi87)
2009. júl. 9. 10:30

Hat nem mondom tanacsod az van ! Kerdes hogy , lessz-e aki megfogadja ?

Szerintem mint NÖ , es aki cseppet sem erdeklödik skorpio pasik kegyeiert , az a velemenyem hogy , minden pasi (minden jegy!)kedvenc temaja alltalanossagban a sajat becses szemelye :)

Tehat ha , azt vetted a fejedbe hogy , meghoditsd a skorpio vagy mas jegyu pasit , essen ki a szemed az erdeklödestöl , amikor sajat magarol zengi a dicshimnuszt , vagy a munkajarol zenel ! De , közbe nyugodtan gondolkozz az utolso divaton , meg hogy mit veszel fel holnap stb.... ugyanis , ha meghoditod es a tied lessz , akkor meg vagy 30-evig halgathatod ugyanazokat az eleselmeju "fontos" dolgokat amiket most mesel :-(

Persze ugy 5-10-percenkent szurd be az igen,igen ,termeszetes es hasonlo szavakat , ugyanakkor ne felets el ertelmessen,elismeröen pislogni !

Ami meg nagyon fontos az az hogy , ha tulzasba viszi az öndicseret es egyebb himnuszt akkor jol karmold össze az elöre hosszura növesztett ,vervörösre festett körmeiddel ! Öszintenek 1-cseppet sem kell lenned , elvegre nem vagy hulye ! Plane nem 1-skorpiohoz , mivel ha , nem vigyazol a skorpio ugyis kipuhatolja minden titkodat !

2009. júl. 8. 21:11
Az én férjem skorpió én nyilas.10 éve vagyunk együtt de mit mondjak nem egy könnyű eset az biztos.
2009. júl. 8. 19:25

Légy igazi NŐ!Nőies és egyben védelemre szoruló!

Az én kedvesem is skorpió!

139. KGabi87
2009. júl. 7. 23:04

Ezért a topikért regeltem ide. Remélem nem késtem el. Skorpió férfi vagyok, skorpió aszcendensel, és szivesen adok 1-2 tanácsot, ha megfogadod:

Előtte viselkedj természetesen, ne játszd meg magad, mert észreveszi, és azzal taszítod. Ruházatodban legyen meg a két színünk: vörös, fekete, picit legyen egyedi is, semmiképp se hétköznapi. Ha kettesben maradsz vele, az érdeklődésének a jele lehet, hogyha folyamatosan mesél, és kérdés nélkül mesél magáról. Akkor kell nagyon ügyesen cselekedned: zárd ki a külvilágot arra az időre, semmi másra ne figyelj, csakis rá, szemeiddel vésd bele a szemébe, hogy hihetetlenül érdekel az, amit mond, még akkoris, ha nem ez nem igaz, de vigyázz, mert egy mozdulattal észreveheti füllentésed, szóval jobb, ha érdekel :) Kérdezgess tőle, és ha komolyan tervezel, semmilyen testiséget ne próbálj felvenni. Ami nagyon fontos, hogy engedd meg neki, hogy ő vadásszon rád, legyél préda, ne túl könnyű, engedd hogy harcoljon érted egy picit.

Nagyon őszintének kell lenned, és akkor is legyél az, hogyha tudod, hogy picit fájni fog neki. A fájdalom lételemünk, ha nincsm, keressük.

Szivesen írok még többet is, ha aktuális még :)

138. 274c9996b8 (válaszként erre: 137. - Gligi)
2009. jún. 10. 16:34
Bator kis kos vagy :)
137. Gligi (válaszként erre: 136. - Aljass Macska)
2009. jún. 5. 14:43
Bár én kos vagyok, de egy IGAZI FÉRFI skorpió a férjem :-)
136. Aljass Macska (válaszként erre: 128. - PiciSery)
2009. márc. 10. 18:39
Rák csaj vagyok,skorpió pasim van. Tökéletes!!! A létező összes jó tulajdonsággal meg van áldva,ami kissé negatív,azt meg tudom kezelni.És nekem egyetlen csaj se mondja hogy nem tetszik neki ha a pasija féltékeny,birtokló,irányító típus! egy szó mint száz,ha IGAZI FÉRFIT akartok,akkor szerezzetek be egyet ebből a fajtából! :)))
135. 274c9996b8 (válaszként erre: 134. - B37711f5f0)
2009. jan. 18. 13:10

Igen ez igy van ! En csak azt mondom inkabb SZERESSETEK egymast ! Abban is igazad van hogy Ö tudja ! (igen a skorpio kb mindent kisilabizal , kinyomoz 1-emberröl!) De , mi lessz akkor ha "veletlenul!" nem tudja , felreert stb ... ???

Es hat minden szeretetre meltosagaval , Isteni -(nöi)nyugalmaval is , szamolni kell a bika duhevel is , ha begorombul ami kb egyenlö lehet a 3-ik vilaghaboru pusztito erejevel !

134. b37711f5f0 (válaszként erre: 132. - 274c9996b8)
2009. jan. 18. 12:29
hehe,van ebben valami.be kell hogy valljam,nagy hatással van rám ez a pokszabásu :D már évekota huzzuk egymás agyát,elég intenziv koztunk ez a valami.de most épp nem vagyunk egyutt,depersze egy percre se szabadulunk egymástol-csak most azt játszom hogy haragszom rá-kicsit szenvedjen értem:D de tudja o is hogy megbolonditott:)) egyébként rá nagyon jellemzoek a skorpio jegy tulajdonságai..nálunk a szitu az hogy vagy szenvedélyesen imádjuk egymást vagy éppen marjuk egymást-de talán ettol olyan jo:))
133. 274c9996b8 (válaszként erre: 128. - PiciSery)
2009. jan. 18. 12:04
Ez a parositas az asztrologia szerint is TÖKELETES ! Csak annyit fuznek hozza , hogy a rak-ot SEM szabad lebecsulni , mert kemeny legeny ill leany ökelme minden valo es valotlas serelmeivel egyutt.
132. 274c9996b8 (válaszként erre: 131. - B37711f5f0)
2009. jan. 18. 12:00
Ez a parositas TÖKELETES lehet ! ? Ami a skorpoi jegyben nincs meg , az ott van a bikanal es forditva is. Ez a 2-jegy , a 2-legerössebb jegy az asztrologiaban ! De egymas ellentetei , ami azt jelenti hogy , vagy csodalatos az egyuttmuködes szerelemben , munkaban , baratsagban stb vagy , kinyirjak egymast , egyenlö eröviszonyok között... D
2009. jan. 18. 02:54
mit szoltok a bika és egy skorpio pasi pároshoz?:)
130. Grácia
2009. jan. 18. 01:17
fondorlattal :P
2009. jan. 18. 00:45
Mondjuk ha minden igaz én teljesen rák vagyok, rák rák aszcendenssel, az övét nem tudom:(
2009. jan. 18. 00:08
Az én párom is skorpió, én pedig rák vagyok:) Páromra teljesen nem igazak az itt leírt rossz tulajdonságok:) Igaz, ő hódított meg engem, én vallottam be neki, de közülünk nekem van a nehezebb természetem, amit ő készségesen el is visel. Nem szégyenli, ha gyengének látom, sosem tűnt még el egyetlen napra sem, nem érdekli más nő, csak én, még nem kaptam rajta, hogy más lányt bámult volna egyszer is:) Egyszerűen imádnivaló pasi, nagyon gyengéd, és érzékeny, nagyon tud szeretni:) Nekem ő a tökéletes pasi, és minő meglepő, ő az erősebb lelki dolgokban, de általában én irányítok, és az én akaratom érvényesül:D
127. 274c9996b8 (válaszként erre: 124. - Cirmanella)
2009. jan. 8. 18:05
Hagyd ott ! Lehetöleg emigralj a föld masik oldalara ! (ez nem vicc!)
2009. jan. 8. 17:57

Valaki nekem is adhatna tippeket!

Várom.:o)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook