Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? fórum

Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? (beszélgetős fórum)


2009. jan. 8. 17:56
Le kell tépni a farkát, amiben van a méreg, aztán már kezesbárány :D
2009. jan. 8. 17:55

Én nyilas vagyok a barátom skorpió.

Katasztrófa...Komolyan.

Szerintem az összes rossz tulajdonság igaz rá.

123. 274c9996b8 (válaszként erre: 118. - Zotya86)
2009. jan. 8. 17:18

JO az önkritikad !

Viszont 1-skorpio SOHA , semilyen körulmenyek között NEM gyenge ! S , mi több le is nezi a gyenge , akaratlan embereket !

Henri Charriere a hires Pillango könyv iroja is skorpio volt ! Es hat ehhez ugye nem igen kell hozzatenni semmit ? !

Azt amit Ö atelt , es megis veghezvitte sok,sok testi ,lelki kinlodas utan a szökeset , amikor emberek hullottak el jobbra , balra körulötte ! Ugyebar NEM mindennapi....

122. c45cf0522b (válaszként erre: 118. - Zotya86)
2009. jan. 8. 15:13
Az én párom is skorpió,és teljesen azokkal a tulajdonságokkal rendelkezik amiket leírtál magadról,picike különbség,hogy ő rendszerető és pontos.Ja és borzasztó makacs,akaratos. :)
2009. jan. 8. 08:49
sose mutasd neki, hogy oda vagy érte. Szenvedjen mint a kutya. (az én férjem is Skórpió)
120. Baster
2008. dec. 6. 22:19
Hagyd szenvedni ès tièd lesz orokre!(èn is az vagyok,ès tudom hogy imàdunk szenvedni,harcolni............
119. c4f059c04b (válaszként erre: 118. - Zotya86)
2008. dec. 6. 21:04
Ja, meg nem vagy olyan titokzatos, ahogy azt a skorpiókról írják, mert most is kapásból felsoroltál rengeteg dolgot magadról :)
118. zotya86
2008. dec. 6. 20:40

Sziasztok, kíváncsi voltam arra hogy vajon mit írnak rólam :P, (mint kiderült skorpió "hím" vagyok) Sok érdekeset olvastam, most magamról, és megijedtem egy kicsit, félig meddig hiszek az asztrológiában, de sosem hittem hogy ennyire igaz lehet....

1-2 dolog a személyiségemről ha érdekel vkit:

-Iszonyat hűséges vagyok, sosem csaltam meg egy barátnőmet se, még azt sem akit nem szerettem!!!

-viszont imádom a nőket!!! Van barátnőm de őmellette is olyan vágyat érzek más nők iránt hogy elmondhtatlan, minden szép nő megmozgat, hiába vagyok szerelmes! De ezt el lehet folytani!

-legszivesebben éjjel nappal szexelnék...

-hihetetlenül szeretnék családot, gyerekeket, fix hátteret.

-a legszivesebben az egész világot irányítanám, ha lehetne! :P

-Ha egyszer vmire azt mondom , hogy vége, vagy azt, hogy nem, akkor annak úgy kell lennie.

-szörnyen lelkis vagyok, és érzékeny, de sosem szoktam mondani a bajaim másnak, nehogy azt higgyék hogy gyenge vagyok.

-Mindig erősnek akarom hogy lássanak, bármennyire is szét vagyok lelkileg csúszva (nehogy én legyek már a gyenge alapon).

-legszivesebben mindenkinek segítenék, a lelki gondjaiban.

-anyagias.

- iszonyat pontatlan vagyok, "hej ráérünk arra még"

-utálom a "rendszereket" szabályokat, nekem senki ne mondja meg hogy mit csináljak mert ha próbálkoznak akkor dacból sem!

-sértődékeny vagyok

-féltékeny!!!! de nagyon.

-szeretetéhes.

remélem a hölgyeknek tudtam valamennyit segíteni.

Ne féljetek a skorpióktól, elvileg szeretitek a kihívásokat.

2008. nov. 9. 13:06
Az én párom skorpió ,és rendelkezik azon jellemzőkkel de őszintén szerintem nem horószkop függő ki mennyire szoknyavadász volt vizöntő párom nah az szoknya vadász volt!A mostani imádja amikor csinos vagyok,de reggel is imád!És az is igaz,hogy megnézi a nőket de csak a nőies nőket szereti:-)
116. 23a7b5b0d4 (válaszként erre: 109. - Viktorin)
2008. nov. 6. 11:42
ezt én is így látom:)
2008. nov. 2. 15:06
Skorpióban is az egyik férfi ilyen, a másik olyan. Mindegyiket másképp lehet meghódítani.
114. 274c9996b8 (válaszként erre: 113. - Csókica)
2008. nov. 2. 14:49
Ez igy igaz !
113. csókica (válaszként erre: 109. - Viktorin)
2008. nov. 2. 01:10

De a nő nem birja kivárni,hogy beinduljon a hóditási folyamat,igy természetesen ő akar lépni))

Én skorpió vagyok,de nő,bizony ha a skorpió valamit nem akar,nem kell erőszakoskodni,mert ugysem fog menni,ha akar valami ugyis megszerzi.)))

112. e792523100 (válaszként erre: 109. - Viktorin)
2008. nov. 2. 00:27
Ez a válasz jobb nem is lehetne:)
2008. nov. 2. 00:25
Há! Befürödtem a 2. skorpival is. Esküszöm, h több nem lesz.
2008. okt. 20. 19:24
Sziasztok. Nekem is megtetszett egy skorpió jegyű srác. Ma is láttam. :) Az asztroneten kérdezősködtem régebben, hogy hogyan is foghatnám meg. Annyit mondtak folyton, hogy ne másszak rá, majd ő fog keresni. Közöltem velük, hogy egyrészt türelmetlen természetű vagyok, másrészt nem várok PASIRA. Nem nekem kell, inkább fordítva legyen már, nem? Nekem nem éri meg.
2008. okt. 20. 18:31

Nekem nem tetszik a kérdés..hogyan lehet meghódítani??? egy férfit???

Szerintem nem a nő feladata...a férfi hódítson, ne a nő!!!!!

108. alyce
2008. okt. 20. 15:54
Az én "volt" párom, aki lehet, úgy újra a párom lesz:), úgy hódítottam meg, hogy teljesen magamat adtam. Nagyon makacs egyéniség, nehéz vele kompromisszumot kötni. Sajnos már megcsalt párszor, így azt tudom mondani, hogy ezek szerint a skorpió jegyű férfi nem nagyon hűséges. Bár hogy most már több, mint egy hónapja nem vagyunk együtt, lehet benő a feje lágya, és többet nem csinál ilyet...ki tudja...
2008. okt. 20. 13:15
Ha NEM akarjuk a titkait megtudni,a hatalom vágyát NEM értjük félre... mi így vagyunk immár 34 éve. Ja, minden Emberben van Skorpió, csak Mindenki másképp éli meg. : )
2008. jún. 29. 17:30

Az enyém is skorpió!!! én rák vagyok, és nagyon jól megvagyunk, 1,5 év alatt még nem vesztünk össze, csak kisebb sértődések vannak, amit puszival fel lehet oldani!:)

A skorpióm is nagy szoknyapecér volt, amikor még megismertem, engem választott, azóta élünk együtt. megnézi a lányokat, de tudom, mit jelentek neki, és igyekszem magamból a legtöbbet és a legjobbat adni neki. rengeteg törődést, szeretetet, szerelmet, türelmet, és támogatást. és jókat főzök!:) úgy néz ki, működik a dolog...

2008. jún. 28. 18:55

Én egyet tudok...engem a halak jegyű tud a legjobban elviselni a temperamentumommal.

Viszont, ha újra skorpióval sodorna össze az élet, menekülnék, amerre látok:D

2008. jún. 28. 12:55
Kezdek hinni az asztrológiában.Úgy látom a skorpió férfiak mind egyformák.
2008. jún. 28. 06:24
ezek akkor hármas ikrek...:))
102. 0292fff612 (válaszként erre: 101. - 6b91894fae)
2008. jún. 27. 18:24
Van ikertestvére a te skorpiódnak?Mert ez mind igaz az enyémre is.
2008. jún. 26. 12:53
Az én skorpióm a legnagyobb punci vadász a világon az biztos. Alig van nyugodt éjszakám, hihetetlen. Ez alatt a fél év alatt szerencsére még nem történt semmi, de amennyit beszél a nőkről. Imádom a skorpiómat, de legközelebb kétszer is meggondolnám. Ismerek ugyan más skorpiót akik nem ilyenek mint ő, hát én kiválasztottam a leg szoknyapecérebbet :D Egy hihetetlen sértődékeny, hisztis, hirtelen ember, kényeske. Nem is sorolom, mert amúgy meg imádni való, és nagyon szeretem :D
2008. jún. 26. 10:40
Jaj ne!Egy társkeresőn épp ma akadtam össze egy skorpióval,már levelezünk.És én is tornacipős vagyok.Akkor ne is reménykedjek?De ő álmaim pasija!
99. 867f9adc74 (válaszként erre: 98. - Alexa77)
2008. jún. 26. 09:47

ne itt van mindjárt egy ellenpélda!!:-D

az én pasim is skorpió.. nem azt mondom, hogy a plázacicák jönnek be neki, de imádja a sexi rucikat, a tűsarkút a szép sminket...


hiába megy el mellette egy bomba nő, ha azon tornacipő van....


Emellett kell egy jó nagy adag humor, lazaság, de ész is kell, mert imádnak nagy dolgokról beszélgetni:-)

2008. jún. 26. 09:40
Az én párom is skorpió. Intelligenciával és nőiességgel lehet rá hatni, plázacicákat meg se nézi, csak az "igazi" nőket.
97. SF (válaszként erre: 96. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 29. 13:48
Hát nem! Azt hiszem, az lenne a furcsa, ha valakivel egyszerűen, és gyorsan boldogulnék...
96. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 93. - SF)
2008. máj. 29. 10:52
Hat, nem a konnyu embereket gyujtod magad kore :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook