Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? fórum

Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? (beszélgetős fórum)


65. SF
2008. máj. 28. 17:03

:-)) Csak azért kérdeztem, mert nem hiszek az asztrológiában. A Kos és a Skorpió nem egymásnak való, mindenhol ezt írják, de mi ennek ellenére nagyon jól működünk együtt.

Úgy gondolom, hogy ha két ember egymásnak való, akkor mindegy, milyen csillagjegyűek.


Antea! Ha nem hiszel benne, akkor talán mégis. Ragaszkodunk egymáshoz, ez a lényeg.

64. 274c9996b8 (válaszként erre: 62. - SF)
2008. máj. 28. 15:51

hm ? ! Nem "csak!" felfogas EN is KOS vagyok pl-ul....DDDD

Linda Goodman , amerikai asztrologus a következö keppen fogalmaz ; ....ha TE ott akarsz hagyni egy skorpiot , akkor jobb ha emigralsz , de meg igy is megvan az esely hogy MEGTALAL ! Barhova is bujnal./Lind Goodman szinten kos , kos acendensel aztan van egy kisfia aki skorpio...)))/

En a magam reszeröl egy skorpio közeledesere ugy futnek es olyan messzire es olyan gyorsan ahogy csak tudnek ! Ebben az esetben NEM szegyen a futas , szerintem....DDD

2008. máj. 28. 15:42
"Úgy ragad rám ez a rovar, hogy le sem lehet vakarni!!!" vs. "De igazából én akarom őt."- na ebben sok a logika :)))
62. SF
2008. máj. 28. 15:37
:-))) Érdekes felfogás, de ha menni akarok, ő sem tudna visszatartani! Tudod, ez meg Kos tulajdonság, mindig a magam feje után. De igazából én akarom őt.
61. 274c9996b8 (válaszként erre: 60. - SF)
2008. máj. 28. 15:34

Nem kepes egy kos megtartani egy skorpiot ! A SKORPIO TART TEGED ! ez a kulömbseg.....DDD

Es hiaba bannad ? ! Akkor is tart , vasmarokkal.

60. SF
2008. máj. 28. 11:59
Engem nagyon érdekelne, hogy egy Kos hogy képes megtartani 22 éve egy Skorpiót, mert asztorlógusok szerint ez a leglehetetlenebb párosítás. Úgy ragad rám ez a rovar, hogy le sem lehet vakarni!!! De nem is nagyon bánom:-))
59. 943ca15687 (válaszként erre: 57. - Nesseun Dorma)
2008. máj. 11. 19:24
így kezdik..először csak pár nap, aztán 10 nap, aztán 2-3 hét:DD és neki áll feljebb:D
2008. máj. 10. 08:58
Biztos a "skorpió jegyben szülöttek meghódítására vonatkozó taktikai tanácsok" szigorú betartásával, ellenkező esetben kár próbálkozni is:)
57. Nesseun Dorma (válaszként erre: 56. - 943ca15687)
2008. máj. 10. 08:43

Szia!


Szerencsére ezzel a skorpival nem jött össze a dolog. Pont az történt, amit írtál. Teljesen oda voltam érte, erre lelépett pár hónapra, aztán mikor írtam neki, h ezt nem így kellett volna lezárni, még neki állt feljebb, h én se kerestem és, hogy nem akarja lezárni. Azt hiszem ő az a minden rossz tulajdonságokkal megáldott példány volt.

Viszont most másik skorpim van, aki -na azt nem írom, h teljesen- de más. Sok minden függ az aszcendenstől is, drágám mérleg. Nagyon jól elvagyunk, tanultam a hibáimból és ő még mindig kapar, pedig érezheti, h nem közömbös számomra. Eddig még nem tűnt el hetekre, van, h pár napig nem ír, aztán jön az sms, h ne haragudjak, nehéz napjai voltak. Na mindegy, még elvagyunk. :)

2008. máj. 10. 07:55

szia Dorma, nem tudom, hogyan állsz a skorpióddal, de én egyet tanácsolhatok.


Ne azt nézd, hogy fussál-e, hanem, hogy merre!:D

Borzasztó a skorpió..nagyvilági, amit neki szabad neked nem, nem szereti az unalmat, ha megérzi benned a szerelmet, azonnal visszavonulót fúj..csak addig kapar, míg megszerez..utána hetekre képes eltünni, aztán előbukkan, és úgy tesz, mintha nem történt volna semmi...Nekem a büdös életben nem kéne mégegyszer skorpió..de kinek a papné..kinek a paplan:))

2008. ápr. 6. 00:51
Tökéletesen jellemzitek a skorpiókat,ha a skorpió akar valakit,ugyis megszerzi,ha pedig nem nem akkor hiába futnak utána.Én nőben vagyok skorpió.
54. Nesseun Dorma (válaszként erre: 52. - Mdóri)
2007. nov. 29. 19:32
De szerinted én mit tegyek akkor? nem fogok rámászni. éppen tegnap döntötte el, h most nem férek az életébe, most a munkája a fontos, de kedvel, meg ilyenek.... nem agyalok. lesz, ami lesz, én boldog leszek. :)
53. mdóri
2007. nov. 29. 19:30
legalábbis az "én skorpióm" ilyen! de lehet tévedek, és ő kivétel!
52. mdóri (válaszként erre: 36. - Nesseun Dorma)
2007. nov. 29. 19:28

Hogy vége legyen, azt soa nem akarná! Fontosnak tartja, hogy "biztonságban" érezze magát! Nehezen tudja elkötelezni magát! Nem tudja feladni a megszokott dolgokat!

Tudom, mert már 1 éve próbálkozunk az összeköltözéssel, de még mindig nem történt semmi! Szeretné is, de tőlem várja el, hogy mindent megszervezzek, ő csak rábólint a végén!

2007. nov. 29. 11:43
szerintem a sracok nagyresze szeret kaparni,ertekelik, ha kuzdeni lehet
50. 'szti
2007. nov. 29. 06:47

én azt tapasztaltam, hogy az elérhetetlen sokkal vonzóbb egy skorpi számára, mint akiben biztos

meg vannak őrülve, ha nemet hallanak (már ha egyáltalán meghallják) és kaparnak ezerrel amíg meg nem szerzik az igent

2007. nov. 29. 00:24

korrekt volt, megbeszéltünk mindent. Mindenben maradtunk és mégis semmiben.

Such is life. De boldog vagyok :)

Mert nem szakad meg a "kapcsolatunk". Csak élem az életem, ahogy eddig is. Nem akar elfelejteni..na mindegy, azért jó volt.

2007. nov. 28. 18:20
Nem küldtem el neki. Nem tudom még mindig, h mit tegyek?! Nem tudom miért csábítgat?
47. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 45. - Nesseun Dorma)
2007. nov. 28. 17:11

Majd kiderul, bejon-e :)

Azert szurkolok!

2007. nov. 28. 17:10
Csak meg akarom lepni, mert ha ő annyira biztos az érzéseimben, akkor biztos arra vár, hogy majd könyörgök neki, de ha esetleg kerek perec megírom neki, h mi a helyzet talán meglepődik. Nem tudom :( :)
2007. nov. 28. 17:09
Nem tudom :)
44. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 43. - Nesseun Dorma)
2007. nov. 28. 17:08
Igy hogyan fog levadaszni, ha felajanlkozol?
2007. nov. 28. 17:03
És mi van, ha "felajánlkozom" neki.Nyíltan, őszintén? Szerintetek jó ötlet?
2007. nov. 28. 15:58
igen, igen, többet tudni és megszerezni. Személy szerint én. :)
41. 274c9996b8 (válaszként erre: 39. - Szendmen)
2007. nov. 28. 15:53
oh ! igazan köszönöm a szakvelemenyt ..... tudod ez csak egy baratsagos topik , az emberek CSAK szeretnenek többet tudni ,erröl a misztikus jegyröl.... DDD
40. Nesseun Dorma (válaszként erre: 28. - 01c8755c79)
2007. nov. 28. 15:50
Köszi! tetszik ez az ötlet. Kitalálok valami jót. :)
39. szendmen (válaszként erre: 38. - 274c9996b8)
2007. nov. 28. 15:41

basszus!!

ezt a szurkapiszkát nem nyelem le! ha az én szétcincált véleményem bármiben is megoldás,hát megeszem a baseballsapkám sildjét!:D

konklúzióó: a skorpió minden jóbőrre rámoccan,de valóban a rák és a halak akik tartósabb bokaláncval is elláthatják:p

38. 274c9996b8 (válaszként erre: 37. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 28. 15:33
Nem hinnem , sött nagyon tartozkodva fejeztem ki magamat ! De , most szoltam 1-skorpionak , utovegre Ö tudja legjobban ! ? Meglatjuk , hogy le-e ereszkedik öfelsege es hozza-e szol a temahoz ? !..........DD
37. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 35. - 274c9996b8)
2007. nov. 28. 15:20
Nem fetisizalod ezt a csillagjegyet tulsagosan? Ezek a tulajdonsagok mit sem ernek, ha mogotte nincsen mire mindezt az imadatot elvarniuk a tarsuktol. Nagy reszuk egyszeruen csak nehez termeszetu.
36. Nesseun Dorma (válaszként erre: 26. - Mdóri)
2007. nov. 28. 14:44
A hódítás ok, azon már túl vagyunk. Engem elhódított már,és eddig úgy éreztem, hogy én is őt, de most visszahúzódott. Lehet a "világ nem ért meg" fázisában van?! Mivel tudnám meglepni? Hogy ne tudja kiszámítani a lépésem? Vagy egyszerűen kérdezzek rá, hogy most hagyjam békén? Tudom, hogy megmondaná az igazat. Egyszer megkérdeztem, h akkor hagyjuk abba a kapcsolatunkat, ezt akarja e?! És azt mondta nem ezt akarja, azt akarja, h legyek mellette, mint eddig, és most meg eltűnik, és ha leszúrom miatta, kkor még neki áll feljebb. Tudom, ez tipikus skorpió vonás. :) Szóval nem tudom a következő lépést..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook