Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? fórum

Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2020. ápr. 22. 21:44
A bika semmit sem siet el,lassan halad előre,nem szabad siettetni.Szereti a finom öltözködést,féltékeny tipus,de jó szerető.Erős akaratú hölgy nem illik mellé.
2020. ápr. 22. 20:12

Jaj nagyon hosszú lesz, sajnálom, folytatom még egy részben. Remélem élvezni fogja aki olvassa.. :D


Ezek utan megjobban megszaporodtak a fura dolgok. Neztuk egymast, rendszeresen odajott, ottmaradt helyeken ahol en voltam, vagy masok szamara is eszrevehetoen akkor jott oda, ha en is jelen voltam. Mikor en probaltam az egeszet ignoralni, masok jegyeztek meg, milyen furan viselkedik. Persze en is ereztem, es bar nem akartam kepzelodni, de az a pillanat volt az, amikor vilagossa valt szamomra, hogy nem vagyok hulye, mert egeszen eddig nem ereztem igy, mikor meg nagyon akartam, most meg, mikor szinte abbahagynam, akkor erzek igy.


Azt ereztem, hogy kell neki valami, csak ez az a szakasz (a sracot eddig mindenki elutasitotta, ezt is tudom), amikor nagyon kinos es megalazo odaallni a masik ele, akinek egyszer mar megmondtuk hogy van mas, hogy annak megsem kellettunk, ezert mi lenne ha.

Ez egy bika ferfi szamara duplan kinos lehet. Alapvetoen egy ferfinak ez kinos lehet.


De nyilvan ennek ellenere sem tortent semmi, es tudom, hogy ez az a pont, ahol fel kene adnom, es el kene fogadnom, hogy en sosem leszek az a no aki neki kell, mert valoszinu ugy erzi h nem vagyok kihivas (mikozben ez nem igy van), vagy valami egyeb bikas dolog, talan az is, hogy megkerdeztem tole, tudja e rolam mi a helyzet, es ezzel elrontottam a meghoditas oromet nala, ami szamara duplan fontos a bika mivolta miatt...



De en nem birtam magammal es a karanten ideje alatt irtam neki egy uzenetet, amiben nyilvan szinten nem birtam magammal, es eleg kinos uzenetet sikerult neki kuldenem. Amit valoszinu, a platformbol adodoan ahol irtam neki, azota sem latott :(


Eljutottam arra a szintre, hogy teljesen feladtam.

Csak kivancsi vagyok, masok ismeretlenkent latjak-e ebben a logikat, es hogy mikent velekednek arrol, hogy a viselkedesemmel mennyire leptem rosszul.

2020. ápr. 22. 20:02

Üdv mindenkinek!

Nagy "elkeseredésemben" írok ide, hátha valaki mégjobban meg tudja mondani, mennyire elrontottam ezzel a bika fiúval a dolgot.

Nagyon hosszú lesz :(


Fiatalok vagyunk, ő fiatalabb is, Hirtelen tetszett meg.

Skorpió vagyok, de inkább a skorpióság pozitív oldalait tudhatom magamévá. Ezek közül fontos a testiség, a művészet iránti vonzalom, a közvetlenség, őszinteség, nyíltság, szeretek adni, szeretek főzni, új dolgokat kipróbálni, de mellette élvezem az itthonlétet is. Ismerőseim szerint karizmatikus, nőies egyéniség vagyok, megragadom az embert.


De a lényeg a fiatalember.


Eleinte a barátaitól érdeklődtem iránta, akik örültek neki, hogy így érzek a srác iránt. Elég hülyén kezdődött az egész, ami után kérdezősködött a fiú is a közös barátunknál (nem tudom ez mennyire fontos), hogy tud-e valamit arról, hogy mit érzek iránta.


De aztán nagyon nem történt köztünk semmi, nem akartam lerohanni. Abszolút nem láttam rajta érdeklődést, ráhagytam a dolgot. Közben egyre jobban ért bennem az egész, nem volt tőle semmilyen visszajelzés, de alapvetően kiismertem (skorpióságból adódóan). Nyugodt, türelmes, jóindulatú, csendes srác. Nem bohóckodó, komoly. Nehezen találja a szavakat, kapcsolata kevés van, igazán senki sem ismeri. A hozzá közelebb álló közös barátaink sem tudtak nekem újat mondani, esetleg az érdeklödési köréről csak(orommel hallottam, hogy gyujtogeto szemelyiseg, akarcsak en. Meg azonos szenvedelyunk is van, aminek en eddig kevesebb sikerrel eltem, egyszeruen mas a kozeg amiben felnottunk)


Aztan az eletfilozofiamat eloreengedven, egy rendezveny utan amin mindketten resztvettunk, vegul elmondtam neki. Nem lerohantam az érzéseimmel, úgy gondoltam felteszek neki két egyszerű kérdést, és ha válaszol, akkor sem fogok ráakaszkodni.


Úgy történt, hogy egy helyiségbe kellett mennünk, nalam volt a kulcs. Kozvetlen voltam vele, es ugy ereztem ez az a pillanat, amikor beket kell hoznom magam szamara.

Felmentunk a terembe, pakolasztunk, o ment volna el, mikor en megkertem h maradjon egy percre. Megkerdeztem, hogy látja-e hogy nézem, és tudja-e, hogy miért. Mindkettővel igennel válaszolt.


En erre azt valaszoltam, hogy oke, ha tudod, akkor nekem ennyi eleg, nem firtattam a tortenetet tovabb. Itt o pedig azt mondta, hogy sajnalja, de hogy van valaki, akivel alakuloban van Utana elkoszontunk egymastol, majd kiment. Majd visszajott(!) szinte mondvacsinált okkal. Kicsit megijedtem, mert az egesz napos stressz egy sirassal oldotta meg a nyugalmat, de szerencsere mar befejeztem mire visszajott.


Igazabol en azt hittem, hogy talan kicsit igy bekevel, mashogy fog ram tekinteni, nem vartam semmit tole.


(Az a tipus vagyok, aki ugy inditok, hogy vonzodom hozzad, de mivel nem ismerlek, ezert meg akarlak ismerni, es meg KELL TARTANOD, mert ha kiderul, hogy nem olyan vagy, amilyennek hittelek, akkor zsebkendot rebegtetve integetek neked mikozben mar elore nezek...)


De aztan sehogy nem nezett ram, nem tortent meg igy sem semmi, kicsit csalodott voltam, de probaltam nem a szivemre venni, foleg hogy megtudtam, hogy evek ota szerelmes egy olyan osztalytarsnombe, aki Őt soha, de soha nem fogja ferfinak tekinteni. Őra hiszi azt, hogy van koztuk valami, mikozben a lanyrol aztan hallottam, hogy panaszkodik, hogy nem ir ra egy masik srac, nincs egy normalis ferfi se, o senkinek sem kell, es a tobbi. Megdobbentem teljesen, foleg hogy ha porgettem vissza az emlekeket a lannyal kapcsolatban, meg arra is rajottem, hogy erre a fiura is tett megjegyzest az elmult honapokban, megpedig olyanokat, hogy nem tudja mit akar tole, remeli tobbet nem talalkoznak a lakohelyukon, ugyanis csaladtagjaik egy helyen laknak. Az iskolaban sem latszott kozottuk semmi, se koszones (azok utan sem, hogy a fiu iskolaba is behozta ot), se semmi, szegyelli a kora miatt a sracot, ez nyilvanvalo, kvazi menekul elole. Neki nem ez a jambor, lassu a tipusa.


Kicsit rosszul ereztem magamat emiatt, de aztan rajottem, hogy azert durva dolog, hogy nyilvan a bikasagabol adodoan, de hogy ennyi ido utan sem erzi, hogy feleslegesen harcol.

Sajnos nekem is be kellett latnom, amit neki is be kene, hogy nem tetszhetunk mindenkinek, ez egy nagyon nehez dolog, de el kell fogadnunk. Itt emelem ki, hogy ez a hasonlosag is vonzott benne, en is ilyen megszallott vagyok.


Aztan mar szinte lemondtam az egeszrol, probaltam ignoralni, ra sem neztem, nem foglalkoztam vele.


Aztan elkezdtodtek az osszenezesek. De ilyen teljesen abszurd helyzetekben talaltuk meg egymas pillantasat. Majd egy nap mikor az iskola halljaban alltam, eppen elneztem, es mikor visszafordultam, o mar jott, engem nézve.


Jott, nezett, es vegul ramkoszont. Faziskesessel de visszakoszontem neki, nyugodtsagot sugalltam, pedig belulrol eppen kirobbant az agyam.

385. 47kosbika56 (válaszként erre: 384. - Érdekes73)
2020. jan. 9. 17:20
Lehet úgy lesz... Köszönöm a tippet és Boldog Új Évet kívánok!
384. Érdekes73 (válaszként erre: 370. - 47kosbika56)
2020. jan. 8. 19:13
A horoszkóp azért nem olyan mérvadó de vmi csak van benne :)Olyat keress aki feltölt energiával nem olyat aki lefáraszt.
383. Bea123456 (válaszként erre: 382. - Epresturmix)
2020. jan. 8. 12:56
Mi egy idősek vagyunk, nem hiszem hogy nála a kora volt gond, egyszerűen uralkodott rajtam. Aztán megelegeltem. De persze ez is emberfuggo.
382. Epresturmix (válaszként erre: 377. - Bea123456)
2020. jan. 8. 12:50
Nálunk pasi rák, én skorpió. Vannak hullámvölgyek. De nem fognâm a horoszkópjára, szerintem inkább a kora miatti éretlensêge okoz néha problémákat. Nem ugyanott járunk. Vagyis én már nem.
2020. jan. 8. 12:47
Ahogy a többit.
380. Bea123456 (válaszként erre: 379. - 4477403e12)
2020. jan. 8. 12:29

Az igen gratulalok😁


Én majdnem 8 évig voltam a skorpiómmal, aztán felebredtem és elvaltam😁😁😁 de lett a házasságból egy kiscsajom aki miatt megerte az egesz😊😊


Remélem a bikaval több szerencsém lesz

379. 4477403e12 (válaszként erre: 377. - Bea123456)
2020. jan. 8. 11:19

Nagyon jó barátnőm viszont skorpió bár "megszúrt" úgymond párszor,és ott valami megváltozott utána közöttünk.


3,5 házasok,6 éve együtt

378. Bea123456 (válaszként erre: 377. - Bea123456)
2020. jan. 8. 09:49
Ja ezt AP34 nekem irtam😁
377. Bea123456 (válaszként erre: 376. - Bea123456)
2020. jan. 8. 09:48
Amúgy most olvastam hogy te is rák vagy, és hogy a skorpiót nem szereted. Nekem a volt férjem skorpió, tökéletesen egyet értek veled😁😁😁😁
376. Bea123456 (válaszként erre: 375. - Bea123456)
2020. jan. 8. 09:45
Ti mióta vagytok házasok?
375. Bea123456 (válaszként erre: 374. - 4477403e12)
2020. jan. 8. 07:40
Semmi gond, én sem társaitok sok jelentőséget az emojiknak csak már nem tudok mibe kapaszkodni. Egyszer már kiborultam emiatt a tavolsagtartas miatt, akkor gyorsan el itt egy termál furdobe😂😂😂😂 az nagyon jó kis randi volt de most megint lelassultak a dolgok. Egyelőre nem faggattom, nehogy még jobban behuzta a féket. Megvarom amig atkoltozik aztán meglatjuk.
374. 4477403e12 (válaszként erre: 372. - Bea123456)
2020. jan. 8. 07:03

34,csak az emojik miatt gondoltam,hogy 20-25 korul,mindegy,bocsi.


Nem vagyok jósnő,nem tudom neked megmondani,plusz azert minden ember más.

Mi 6 év alatt összesen 5 napot töltöttünk külön,ebből 3-at kórházban voltam amikor a fiúnk született.

Nem feltétlenül van mindenkinek igénye a folyamatos együttlétre csak azért,mert ugyanaz a csillagjegyuk.

Szerintem nála kérdezz rá,hogy hogyan képzeli,biztosan őszintén fog válaszolni,ha fontos vagy neki.

373. Bea123456 (válaszként erre: 372. - Bea123456)
2020. jan. 8. 06:28
Nekem a biztos és a nyugalom a leggontosabb, ezért tartok ki még mellette. Olyan sok idiótaval találkoztam már hogy ő egy igazi felüdülés.
372. Bea123456 (válaszként erre: 365. - 4477403e12)
2020. jan. 8. 06:26

3 hónap alatt 5szor találkoztunk, több helyen olvastam hogy ez normális egy bikanal😂 olyankor nagyon kedves, istenien csokol😉


Olvastam valahol hogy azzal mutatja ki a szeretetet hogy ajándékokat ad, nekem nem ad😂 akkor megnyugodtam, lehet ezek a mai bikák nem ajandekozosak😁 nem tudom te mennyi idős vagy de én 43.


Annak meg külön örülök hogy érdemes várni a szexre😉😁😁


Meg egy kérdésem lenne. A találkozások sűrűsödni fognak egyszer? Mert ezt a tavkapcsokatot nehezen bírom. Ez a legnagyobb problémám. Mondjuk most építkezik, nem igazán tudunk hova menni. Remélem amikor már be tud költözni akkor javul a helyzet. Elvileg még egy hónap és költözik, azt már fel lábon is😁

371. 4477403e12 (válaszként erre: 369. - Epresturmix)
2020. jan. 8. 05:43

Nekem rákként a skorpió az a jegy ami soha semmilyen körülmények között....

Úgyhogy igazad van,nagyban függ attól,hogy a saját csillagjegy mi.

370. 47kosbika56 (válaszként erre: 369. - Epresturmix)
2020. jan. 7. 20:16
Tudom, Édesapám is skorpió. Én pedig 'türelmetlen-szupergyors' kos, úgyhogy nem is csoda ha úgy érzem hogy ez a bika leszívja az energiámat a tutyimutyi lassúságával (az élet minden területén, amúgy)...
369. Epresturmix (válaszként erre: 368. - 47kosbika56)
2020. jan. 7. 19:34

Gondolom az is számít, te mi vagy. Én skorpió.

Skorpiókênt kritikus vagyok. Nagyoon! Magammal is. Sőt...

368. 47kosbika56 (válaszként erre: 367. - Érdekes73)
2020. jan. 7. 19:29
Nah, ez nem nagyon pozitív... Ahogy Epresturmix is írta... Kezd elmenni a kedvem ettől a 'bikától'...
367. Érdekes73 (válaszként erre: 353. - Epresturmix)
2020. jan. 7. 18:31
Kábé.
366. 4477403e12 (válaszként erre: 364. - Bea123456)
2020. jan. 7. 18:30

Nem tudom,mi már száz éve ismertük egymást,mikoris újra összefutottunk és egymásba szerettünk.

Meg szerintem én idősebb is vagyok nálad,nekem ezek az emojik nemigen jelentenek semmit,én szoktam a barátoknak is küldeni szívet meg szívecskés puszit szóval na,nem tudom.

Hányszor randiztatok?Személyesen

365. 4477403e12 (válaszként erre: 363. - Bea123456)
2020. jan. 7. 18:22

Ajándékozósdi?


Hát nem tudom,az én férjem inkább kedveskéik szívességgel és szép szavakkal,de ajándékot kb soha nem kapok és ez így volt az elején is.

Nála elkötelezettebb és hűségesebb férfival még nem találkoztam.

Mint mondtam,ha szereted a biztosat és nem vagy besózva,akkor a legjobb parti.

Megváltoztatni nem fogod tudni ezt már most fogadd el.Semennyire sem.

A szex hát hogy is fogalmazzam,abszolút megéri várni 😉

364. Bea123456 (válaszként erre: 363. - Bea123456)
2020. jan. 7. 14:12
Ja igen meg egy, messengeren beszélgetünk csak. Ott mostanában kezd sok szívecsket küldeni. Meg szívemnek és drágának szólít. Nem tudom ez nála a szerelem jele vagy csak már én akarom belemagyarazni. Szerinted? Nálatok ez hogy volt?
363. Bea123456 (válaszként erre: 362. - 4477403e12)
2020. jan. 7. 14:07

Szia!


Nagyon koszi a választ. Már rajottem hogy ez a "gyorsaság" csak rosszabb lesz de ha tényleg olyan amilyennek a horoszkópban írjak akkor érdemes megszokni. Legalábbis most meg úgy gondolom. Örülök hogy ez már kapcsolat neki, mert kezdek szerelmes lenni. Kezd közeledni, de nekem még mindig nagyon lassan történnek a dolgok, de azt hiszem kezdem kiismerni és ez jó. Szinte minden igaz rá amit a horoszkópban írnak, csak az ajándékozosdi marad el:) ezért nem tudom hányadan állok vele. A kövi kérdésem az lenne, hogy szerinted hűséges? Úgy értem hogy néhány helyen írták hogy néhány bika gyűjti a nőket. Nem hiszem hogy ő ilyen de persze nem lehetek biztos. Szex nem volt még, akkor miért tartogatna?

362. 4477403e12 (válaszként erre: 361. - 4477403e12)
2020. jan. 7. 09:45

Mmint most 3x annyira igyekszem és annyi energiát fektet a kapcsolatba.

Több bikát is ismerek,mindegyik kiszámítható és szinte már unalmas.

361. 4477403e12 (válaszként erre: 359. - Bea123456)
2020. jan. 7. 09:44

Abszolút azt jelenti,de én csak a sajátomról tudok nyilatkozni.

Viszont!

Soha nem lesz gyorsabb és izgalmasabb,az elején az igyekezetet szorozd még minimum hárommal,szóval ha szereted a halálos nyugalmat,izgalommentes életet akkor jó helyen vagy.

Ha nem,akkor nem.

360. gyöngy:) (válaszként erre: 353. - Epresturmix)
2020. jan. 2. 16:45
Apukám biztos kivétel! ;)
359. Bea123456 (válaszként erre: 358. - 4477403e12)
2020. jan. 2. 13:57

Sziasztok!


Olvasgatlak benneteket, mert kB 4 honapja nekem is van egy bikam. Én rák vagyok. Sokszor van úgy hogy nem értem mit miért tesz illetve nem tesz. Nagyon kedvelem, talán túlságosan is, tarskereson jöttünk össze szóval itt nem volt kérdés mi a vég cél. Csak nehéz ez a lassúsag. Első körben az lenne a kérdésem hogy a csók mennyire fontos nála? Úgy értem hogy az már kapcsolatot jelent vagy az csak a szex után lesz. Nálunk még nem volt szex.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook