Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? fórum

Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2011. márc. 18. 10:27

Sziasztok!


Nemrég regisztráltam ezen az oldalon, mivel észrevettem, hogy van ez a téma, ami mostanában nekem is nagyon "kapóra jön".

Hosszúnak nem túl hosszú a történet, habár attól függ, hogy valójában mikor is vett észre. Egy hónapja kezdődött a dolog, mikor egyik csoporttársam, aki személyesen egy skorpió srác, én meg ugye halak lány vagyok, szóval bejelölt az egyik közösségi oldalon, előtte megkérdezte, hogy hol lakom, mivel szóba hozta, hogy ő hol lakik, meg mondott vmit a főzésről. Amióta bejelölt, azóta úgy érzem magam, mint gimis koromban, mikor nagyon nagyon odavoltam egy srácért, de az meg szószerint bagózott rám. Én kezdeményeztem vele utána egy beszélgetést, majd mondta, hogy nem szeret neten cseverészni, meghívott egy kávéra a kedvenc törzshelyén. Szépen ki volt csípve, meg is lepődtem, meg persze nagyon tetszett is:)) Beszélgettünk mindenféléről, hogy mit tervezek a jövőben, miről mit gondolok. Ő konzervatív gondolkodású, és hát én sem vagyok az a nagyon elszállt típus, elhívott egy eseményre, ami majd nyáron lesz, és ilyet szólt, persze viccesen, hogy majd jól bepasizok...erre őszintén elmondtam neki, hogy nem vagyok az a fajta, és hogy eléggé megválogatom, hogy kivel szeretnék összejönni, mert eddig mindig félrenyúltam. Aztán kérdezte, hogy mi volt, de csak röviden meséltem neki a volt srácról, akibe valójában nem is voltam szerelmes. Megmondtam neki cakkumpakk, hogy szeretek egyedül lenni, de néha szükségem van egy társra, aki megbecsül és mellettem van. Aztán ő is mesélte, hogy volt barátnőjét azért dobta, mert nem volt olyan gondolkodású mint ő. A lényeg az, hogy első beszélgetés után úgy éreztem, hogy nagyon jól érzem magam a társaságára, és szinte vágytam rá, valamint furcsa volt, de mikor meséltem neki arról, hogy néha megálmodok előre némely eseményeket, akkor először kérdőn nézett rám, majd elkezdtem mesélni az egyik ilyen álmot, és ahhoz képest, hogy sohasem hallotta, mégis be tudta fejezni. És onnantól kezdve, csak haladok lefelé a lejtőn, pedig sejtem, nagyjából, hogy mit kéne, meg mit nem kéne tennem. Következő héten is jópárszor összefutottunk, könyvtárban pl., beszélgettünk, de azt is én kezdeményeztem:( aztán meg egész jól belelendült. Másnap meg utána, tök ideges volt, és ahányszor elmentem mellette a könyvtárban, egyfolytában felkapta a fejét, nem mintha annyira zavarni akartam volna, de tudtam, hogy tök ideges, vagy miattam vagy vmi más miatt. Aztán ez szóba is került, és kérdezte tőlem, hogy én honnan tudom, hogy ő ideges volt, meg jó lenne, ha nem firtatnám, mi a baja. Aztán mintha mi sem történt volna, jól elbeszélgettünk, mondta, hogy fel akart volna köszönteni, de annyira kiment a fejéből. Másnap persze kétszer is felköszöntött:D Majd aznap este megint beszéltünk, kérdeztem, hogy hogy van lelkileg, mondta hogy már jobban, és hogy beszélnie kell velem, de olyan hivatalosan hangzott, hogy egészen hétfő délig szinte mindennap görcsölt a gyomrom. Aztán hétfőn találkoztunk másodjára ugyanazon a helyen, sokkal közvetlenebb volt, mint eddig (később gondolkodtam rajta, és lehet azért, mert tényleg csak egy egyszerű barátként kezelt volna?), beszélgettünk családról, szüleiről, mondta néhányszor, hogy megmutatja, hol lakik, főzés, zene is szóba került, együtt hallgattunk zenét, történelemről is beszélgettünk, mondtam neki pár érdekes dolgot, mindkettőnket érdekli a magyar őstörténet, meg a hozzá kapcsolódó dolgok. Aztán beszélgetés végén óvatosan rákérdeztem, hogy mit gondol a kezdeményező csajokról. Erre mosolyogva és fejvakarások közepette mondta, hogy jelenleg össze van zavarodva, és nem tudja, mit akar, nincs tisztában önmagával, és direkt kerülte az ilyen helyzeteket, és azt mondta, egyelőre legyen csak barátság. Abban a pillanatban (nem látszott rajtam), de kicsit összetörtem belül, mert sokszor olyan udvarias, tényleg tök rendes és korrekt, de a barátság emlegetése általában egy udvarias elküldéssel ér fel.

Igazság szerint az a gondom, hogy gyakrabban kezdeményeztem én beszélgetéseket, és ő nem igazán csinált semmit sem. Max csak abban a két napban, mikor látszott rajta, hogy zavarban van, és pl. ahelyett hogy hazament volna, ott kóválygott az egyetemen, vagy mikor más sráccal beszélgettem az orra előtt, nézte, ahogy mással beszélgetek, és tudtam, hogy őt zavarja vmennyire, vagy másnap este mikor mondta, hogy beszélni akar velem, utána rögtön érdeklődött, hogy mikor lesz az oroszországi részképzés, és hogy van-e telefonom.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak, mert néha azt érzem, hogy abszolút nem érdeklem, kérdéses, hogyha egy kis időre lelépnék, akkor észrevenné-e? Ha megnyerném az orosz pályázatot, és elmennék 3 hónapra, mit kezdene?

Elmondta magáról, hogy eléggé megválogatja, hogy kiket enged magához közel. megértem, mert én is ilyen vagyok. Nekem sincsen sok barátom, de akik vannak, azokra tényleg számíthatok. Komolyan, sok hasonlóság van közöttünk, és ezt említette is, hogy tök jó, hogy sok dologban egyetértünk.

Még soha nem volt dolgom amúgy skorpió férfival, húgom skorpió, de belőle is néha sok..:D

Viszont régóta nem éreztem ilyet, mint amit a társaságában tapasztalok. De mostanában inkább kerülöm, mert felrobbanok, ha meglátom, mert úgy érzem, hogy hiábavaló, akármit teszek is, és talán kár volt ennyire közelednem az elején.


Ha valaki tud valami értelmes tanácsot adni, hogy mit lehetne tenni, annak nagyon örülnék:)

214. RB...
2011. márc. 15. 00:12
Sziasztok, hosszú levél…..csak véleményt kérek…Én nő vagyok és oroszlán...ő pedig skorpió pasi...3,5 évvel ezelőtt ismertük meg egymást...előtte való nap szakított velem az akkori exem....vele/skorpió pasival/ részemről szerelem első látásra történt. Elvarázsolt szó szerint...sose éreztem azt...Szinte megbénított...amilyen határozott lány vagyok és általában minden simán megy...de ő nála a talaj is kicsúszott a lábam alól. aztán megtudtam h. tetszem neki...én léptem is...hú nagyon döcögős volt.../azóta is/. mikor elkezdtünk ismerkedni fél év kellett ahhoz hogy összejöjjünk...Bemutatott a szüleinek. ő akarta annyira. 1hónapig voltunk együtt, mint párkapcsolat...sajnos annyira lenyűgözött, hogy hamar az ágyába kerültem/2hét után/...ami azelőtt nálam tabu volt/1hónap minimum vagy több/. Aztán beszélni akartam vele mert azt éreztem h. megcsal...de nem tudtam neki kinyögni mi a bajom..féltem h. elveszítem...pedig kérdezgette h. mi bánt. persze mire rászántam magamat, ő lelépett...szó nélkül...aztán én írogattam neki, válaszolt is de általában bunkó volt...és úgy éreztem nem őszinte...egy időre hagytam...utána rá fél évre megint találkoztunk egy buliban/persze én tudtam, hogy ő ott lesz/.A buliról leléptünk, ott aludtam nála, akkor kezdődött el a mi szex kapcsolatunk...volt mikor sűrűn találkoztunk volt mikor sokáig nem...aztán elhívott fürdőzni...ahww nagyon jó volt... de utána megint nem kerestük egymást...Aztán éppen egy osztálykirándulás kellős közepén voltam mikor nem is tudom hogy ő írt e rám vagy én ő rá de az mindegy...nagyon örültem...és smseztünk amit azelőtt sohasem tett meg...ahogy hazajöttem osztálykirándulásról másnap taliztunk is...aztán megint...stb.. és akkor nagyon jó volt a dolog, de az egyik nap megkérdezett egy ilyet hogy van e valakim/volt egy távkapcsom/ de azt mondtam hogy nincs, én meg vissza hogy neki van e valakije, de azt mondta nincs...másnap ugyanez fordítva...de másnap már nem kísért ki/azelőtt mindig elkísért a buszhoz/...akkor már tudtam h. „gáz” van. Utána nem keresett, de én írtam neki, hogy lehetett volna őszintébb is és nem csak úgy szó nélkül lelépni...egyszerűbb lett volna azt mondani h. van valakije...de ő mindig a nehezebbik utat választja azaz nem őszinte vagy csak nem akar megbántani...pedig ezzel bánt ha nem mondja meg mi van...utána neki az a kapcsolata, egy évig tartott, persze azalatt akárhányszor összeveszett a csajjal, felkeresett egyből...meg jó pár vita témája én voltam...pedig nem kerestem egyáltalán, sőt ő sem keresett...nem is beszéltünk..egyszer találkoztunk de akkor éppen nem voltak együtt...akkor elmondtam neki mindent ami a szívemet nyomta...jólesett ő is tök beszédes és úgy tett mint aki érdeklődik irántam...de utána megint kibékült a lánnyal...de rá egy kis időre végleg szakítottak. Én meg úgy éreztem h. már nem szeretem. Nekem közbe lett egy kapcsolatom. Közben találkoztam vele. Nem hagytam magamat pedig nagyon kívántam, ő is…így még soha…azt mondta kellek neki akar engem…de nem hagytam magamat. Utána megint taliztunk, akkor elmondtam neki hogy van valakim…és ismeri….akkor csak nézett és ideges lett…. utána nagyon elkezdett kérdezősködni…elmondtam neki ki az illető…hát féltékeny lett… így még nem láttam, és jól esett! …Utána megint elkezdtük ezt a szex kapcsolatot. Ő keresett egyfolytában. aztán feljött hozzánk, éppen nyaralni voltak a szülők és főztem…ő akart átjönni amint meghallotta hogy főzök…egyébként szakács…átjött…itt beszélgettünk persze én próbáltam játszani a kemény kislányt…össze is jött És nagyon ízlett neki a főztöm. Ezután megint taliztunk ekkor már nem volt meg a másik srác, elmesélte, hogy a szüleinek is áradozott a főztömről…úristen ezen csak néztem de nagyon jól esett és elismerő. Ettől kezdve többet beszélgettünk, Őszintébbnek éreztem ezt a kapcsolatot…blabla...ő tervezgetett...Még a legjobb barátjához is felhívott…/egy barátjának se mutatott be 2 év alatt/ Utána megint nem voltak itthon az ősök és úgy volt hogy itt alszik….de persze délután leterelt …meglepetésemre egyik közös ismink rámírt….néztem is és sejtettem hogy ő ír de úgy tettem mint aki nem tudja…de utána mondtam neki hogy tudom hogy ő az….ott írosgatott….utána már telón is hívott hogy had aludjon már itt, többször is…de nem engedtem neki…utána taliztunk….egyik nap közölte, hogy kiköltözik Londonba...De ha nem jönne neki össze költözzünk fel Pestre…erre nem tudtam mit mondani csak hogy jó….Őszintén szólva örültem, mert neki egyik vágya ez volt….nekem meg az hogy hátha így vége szakad ennek a dolognak örökre….mikor mentem haza kaptam kölcsön egy pulóvert, ami az anyujáé volt. Úgy volt hogy talizunk hogy visszaadjam neki , azt a talit 1 hónapig húzta…addig egyfolytában leterelt…mindent kitalált…nem tudom miért…én meg szarul éreztem magamat, a pulcsi miatt…nah utána eljött a talizás napja…furcsa volt…elhatároztam hogy nem engedek neki…Nem is mentem fel hozzá, de nagyon jót beszélgettünk és eljött az amit nem akartam…átölelt szorosan én majdnem elsírtam magamat de nem akartam hogy lássa….utána se sírtam miután elbúcsúztunk…tudtam hogy itt még nincs vége…Mi alatt kint volt beszélgettünk 2-3 szót levélben, nagyon édes volt. persze csak ilyen rövid levelek. 3 hónap elteltével egyszer csak rámírt…hazajött….találkoztunk….elmesélte mi volt kint….és felhozta a pesti összeköltözést..meg hogy mikor végzek a sulival de ezt állandóan megkérdezte….megint elkezdődött a kapcsolat…utána megint terelt hogy nem tudunk találkozni…3 hétig játszotta ezt h. fáj a háta meg ilyen hülyeségek…úristen mondom….utána megint találkoztunk de én már kezdtem azon lenni hogy véget kellene vetni ennek az egésznek mert nem lesz jó vége….ő is máshogy állt hozzám…mint aki sokkal többet érez….teljesen más volt mint eleinte….sose hívott fel telón az utóbbi fél évben meg egyre többet…még ha a haverjaival volt is…hívott hogy bulizzak velük…aztán karácsonykor mentem egy buliba….tudtam hogy ő is menni akar, beszéltünk is róla. Rám írt hogy menjünk együtt/ketten/ de már bnőmmel lebeszéltem…így csak ott taliztunk…én mentem oda hozzá…bnőm ott hagyott…így vele voltam…de ő nem hagyott magamra…pedig nem mondtam neki h. vigyázzon rám….hazajöttem volna egyedül….utána kérdeztem h. ott aludhatok e….mondta hogy igen….nem értem miért nem mondott nemet….miközben mentünk hozzájuk illuminált állapotban rázúdítottam egy két dolgot…hogy 3 éve ismerkedtünk meg…./emlékezett rá/ hogy elvarázsolt…és hogy nem értem mi ez ami van köztünk….de én szeretném ha vége lenne…..vagyis sokat gondolkozok ezen….aztán ő is azt mondta hogy nem tudja mi ez de ő is érzi…meg hogy nem érti magát…áradozik rólam a szüleinek…meg hogy nem tudja miért de elmondta az anyujáéknak hogy milyen finomat főztem neki blabla…én csak néztem…aztán nem szexeltünk mert kO-n voltunk….azaz ő nem akarta úgy…átölelt mikor aludtunk…vagy éppen nagyon közel volt hozzám…de reggel mikor felkeltünk…vagy én voltam nagyon álmos de elkezdett sértegetni amit viccnek szánt….minden esetre rosszul esett…..aztán szinte csapot papot ott hagytam….ő meg csak nézett, sztem nem tudott hova tenni….utána írtam neki levelet….persze hogy ő csak viccelt és ismét alaposan megbántott….:S Mindig engem hibáztat egyébként….azért is én voltam a hibás hogy ott aludtam nála…azóta nem beszélünk 3. hónapja…az első hónap happy volt…mind addig amíg nem hívott fel….persze azt is csak másnap láttam….és kérdeztem miért hívott de nem válaszolt….azóta én küdök neki 2 hetente sms-t, és vissza hív….de mindig mikor alszok….vagy ő hív éjszaka….szal nem tudom hova tenni, mit akar…..Szerintetek??? És bocsi hogy ennyire hosszú…..
213. ritimiti (válaszként erre: 213. - Csilly)
2011. febr. 26. 13:18

Szia!


Szerintem ha továbbra is őszinte, kedves, hűséges, kiváló szakács, háziasszony, gondoskodó, nőies.. úgymond igazi nő leszek akkor nem lesz gond.

Szerintem nincs az a féri aki az ilyen tulajdonságokra nem lenne vevő!!! így tovább! :))

Szurkolok neked!

Egyébként nálam is ez volt,h kiszúrt magának a tömegből és jött is és lehengerelt, de ő az első pillanattól kezdve szerelmes lett :)) képesek ilyenre igen! :)

212. sziszkóolasz (válaszként erre: 211. - Ritimiti)
2011. febr. 24. 22:25
Hát igyekszem! Holnap indulok ki hozzá.Csak másfél napra, de ő már 1 hetet akart mindjárt. Az biztos, hogy nincsenek tabuk nála és nem szégyenlős. Már zavarba ejtő módon kimondja amit gondol. Nincs apelláta! Múltkor feltettem egy kérdést neki amivel leteszteltem, hogy mennyire gyorsan tudom kibékíteni. A reakció a várt volt. Nem válaszolt mikor visszahívtam skyp-on. Mikor pedig válaszolt csak úgy fortyogott a visszafojtott dühtől. Majdnem elröhögtem magam. Esküszöm olyan volt mint egy kisgyerek akitől elvették a játékát. Na aztán rákezdett...hogy ő utálja ha tesztelik, mert én hülyének nézem őt.....blablablabla. Én pedig csak mosolyogtam. Közöltem vele, hogy magasról teszek rá, hogy dühös, de viszont a kérdésemre választ kaptam és az eredmény elég jó és hozzátettem, ha hülyének nézném akkor most nem beszélgetnénk, hanem ment volna a levesbe, mint a többi. Nem szólt semmit csak a szemét forgatta én pedig tovább mosolyogtam mire elröhögte magát. Rájöttem, hogy nem szabad hátat fordítani ha háború van. Viszont ha felveszed a kesztyűt és nem hódolsz be akár győzhetsz is........de még ezt hétvégén letesztelem. :) Egy viszont tutkó. Iszonyú kéjvadász és van egy olyan érzésem a saját fegyvereivel legyőzhető illetve kivitelezhető hogy egyenértékűnek nézzen...majd hétfőn nyilatkozok erről is!!!
211. ritimiti (válaszként erre: 209. - Sziszkóolasz)
2011. febr. 22. 08:29

mind skorpió férfi jellemző amiket írtál róla szertinem egytől egyig... :)

nemtudom sajna,h mi lenne belőletek,az biztos,h óvakodj tőle. Ne hagyd,h bekebelezzen. Ha képes vagy tartani magad akkor képes leszel szerintem túlélni ezt az egészet és akár még jól is kisülhet.

Szerintem nagyon szeretik ha egy nő igazi nő! a legjobb értelemben! Játékokat játszani vele szerintem veszélyes mert átlát az emberen seperc alatt és utána te iszod meg a levét. Légy vele őszinte, kedves, de mégis érezze,h nem vagy totál oda érte, viszont az ágyban teljesen átadhatod neki magad! :) de persze lehet nem ez a jó.. hirtelen ez jutott az eszembe..

Nekem nyilas húgom van én bak nő vagyok.. A húgommal az én skoprióm nem jött volna ki jól szerintem hosszú távon, de lehet ,h egy skoprió férfi még a húgom kemény habitusából is képes lenne egy királylányt varázsolni, egy a skoprió számára minden szinten tökéletes nőt faragni. Mert ehhez értenek szerintem, elvarázsolni! Hát sok síkert kívánok neked, de tényleg nem egyszerűek és veszélyes mert a szíved seperc alatt kitépheti.

2011. febr. 20. 06:15

Lányok.

48 éve élek egy skorpió férfival,nem könnyú eset,nagy türelem,kell,néha az ember ugy érzi,kár volt megismerni,annyira öntörvényű,akaratos ember,néha kedves.

Nagyon gondolja meg az aki skorpió férfit választ társul-

üdv.

2011. febr. 20. 05:30
Sziasztok csajok! Azt hiszem nagyon nagy bajban vagyok! 34 évesen talán most először nem tudom, hogy fussak-e vagy küzdjek....magammal szemben. Nyilas vagyok, de a rosszabbik fajtából,,,,aki élvezi a nappalokat, de a legjobban az estéket. Imádom a szabadságom, de közben keresem életem tökéletes férfiát. Viszont eddig úgy gondoltam, hogy ha nem találom meg inkább egyedül maradok...nem probléma! 7 nappal ezelőtt megismerkedtem egy olasz chat oldalon álmaim pasijával (a magam szórakoztatására regisztráltam-sokat lehet röhögni jó sok önelégült uninteligens majmon, de a fagyi bizony visszanyalt). Az 50 pasas közül csak az ő személyes üzenete volt az ami a figyelmemet felkeltette. Ahogy elolvastam egyszerűen lehengerelt a pofátlan egoizmusával, magabiztosan édes de egyben csibészes írásával. Mindig egy nálam erősebb, inteligensebb férfire vágytam aki mellett nő lehetek, aki véd, oltalmaz és tartani tudja a lépést velem éjszaka. Még csak 7 napja beszélünk, de már most nagyon megérzem a hangulatváltozásait, kezdődő féltékenykedését, manipulálását és akkor még a birtoklási vágyáról és az akaratosságáról már ne is beszéljünk. Érzem ő az igazi. Talán még azt is megkockáztatom, hogy számomra ő az ezerből az a bizonyos egy és azt is tudom,hogy neki sem vagyok játék és még csak a fotóimról látott. Mi lesz ha még az éjszakai habitusommal is megismertetem...már most félek, hogy elvesztem. Pedig nagy a sansz rá, mert nem bírom ha féltékenykedik vagy uralkodni akar valaki rajtam. Hozzátok fordulok segítségért! Mit csináljak, hogy egyenlő félként kezeljen, de az ő édes, dédelgetni való babája maradjak? Hogyan zabolázzam meg úgy, hogy ne vegye észre? Itt tudnátok kell, hogy jelenleg nyomozó, volt misszióban háborús övezetben. Szóval nem elég, hogy skorpió, aki az érzéseit rejtegeti, de rendelkezik a katonák hidegvérével is. Az eszem azt súgja, hogy meneküljek, mert ennek szívhalál lesz a vége. A szívem szerint pedig már most futnék hozzá annyira vágyok rá fizikailag! Még tartom magam, hogy nehogy elbízza magát! De itt megállt a tudományom. HOGYAN TOVÁBB?
2011. febr. 18. 22:07

Szia!


Nekem is skorpió volt a párom és valóban nem lehet rajtuk kiigazodni.Egyik percben szeret,imád,szinte megfojt a szeretetével és másnap meg megöl a ridegségével.

207. ritimiti (válaszként erre: 206. - Ritimiti)
2011. febr. 18. 13:20

Bárkitől szívesen fogadok bármilyen kapaszkodót.. kis tanácsot, ötletet.. hátha fel tudom fogni ,h mi is történt, mi történhetett vele, hogy élhette és,h élheti meg,h még a mai napig és kérem tőle,h segítsen és mindhiába.. vagy hátha tud valaki olyat mondani amivel sikerülne lezárnom őt.

köszönöm előre is!

2011. febr. 18. 13:18

és kért,h ne is válaszoljak inkább a levelére, mert had ne kelljen rajtam agyalnia...

hát ezt én nem tudtam betartani... sajna vagy nem sajna de nagyon elkeseredtem és azóta sem találom a helyem és ennek már majdnem egy éve... szóval érthetitek,h mennyire össze vagyok zavarodva magamon, rajta és nem tudom hova tenni,h miért történt ez így.. és miért nem tudom túltenni magam rajta és miért nem tudok úgy állni hozzá,h nem ír az azt jelenti,h nem és kész és fogadjam már ezt el...

2011. febr. 18. 13:14

sziasztok..

írtam már az üzenőfalra,h sajnos volt már dolgom skorpió férfival sajnos nem egyszer és sajnos ugyanazon a személlyel...

a mai napig azt érzem,h fontos voltam neki és még mintha ma is az lennék, és nem tudok túltenni magam rajta, nem tudom elfelejteni és csak örlöm magam.. és sajna eltűnt a föld színéről, vagyis csak velem nem hajlandó szóba állni.. Hiába kérem tőle,h segítsen nekem, mert egyedül nem tudok kimászni ebből és írja meg,h ne haragudjak ennyi volt és próbáljam meg elfelejteni, még ezt sem teszi meg nekem.. pedig nem kis és egyszerű múltunk van..

nem értem a viselkedését..

létezhet olyan, h ő a fejébe vette,h ő nem elég nekem és ő nem tudna még olyan életet biztosítani ami nekem jó lenne és ezért inkább elhagy miközbe velem szeretne lenni? az a baj,h nem tudom azt sem mondani,h kis lüke vagyok és ezt csak beképzelem, és beképzelem,h mit érzett irántam mert nem. nagyon sok időm volt már gondolkodni ezen és nagyon mélyen érzett irántam, de nem tudom hova tenni ezt,h inkább eltűnik és nem reagál nekem semmire és nem próbál segíteni nekem megérteni vagy elfogadni a helyzetet..

ő most külföldön tartózkodik én itthon vagyok.

Azt mondta,h menjek ki utána csak kicsit összeszedi magát anyagilag,h tudjak hova menni, de nekme akkor azt mondta,h ez 3-4 hónap lesz és addig tartjuk a kapcsolatot és nem is tudja elképzelni addig is hogy fogja kibírni nélkülem.. ám de egyik napról a másikra ez megváltozott... ő már nem nem mindenáron akarja,h menjek, és egy levelet írt amibe azt írta, tudni fogok róla,ha nem egy utolsó csavargó lesz... és most nem tud többet adni, majd ír...

2011. jan. 11. 23:03

Sziasztok!

Olvasgattam a hozzászólásokat és gondoltam megosztom tapasztalataimat hátha segitek igy "sorstársaimnak"..

Az én párom Skorpió ffi. Én mérleg vagyok. Nem a legjobb párosítás, tudom. Mi 9 honapja vagyunk együtt, már maga a megismerkedésünk sem volt egyszerü eset. Mi a tipikus tiltott gyümölcs voltunk egymás számára. Külföldön tanultam, és egy kollégiumbn laktunk. Nem jöhettünk össze, mert neki is voltak kinn barátnői meg nekem is volt egy srcá aki udvarolgatott, mindenesetre mi egymás tudta nélkül megtetszettünk egymásnak, de hát nem jöhettünk össze, mert az ő egyik legjobb haverja a tulajdonának tekintett engem, és hát barátság.. nők... ajjajj.. a lényeg a lényeg: addig hajtott, kerülgettük egymást, mig össze nem jöttünk, természetesen titokban, de meg volt a maga szépsége a dolognak. 3 honapig együtt laktunk, 24ből 24 órűt voltunk együtt, jelenleg távkapcsolatban élünk 5 honapja. de amit megtanultam róla:

Tipikus Skorpió mentalitás(még a saját bevallása szerint is ezek igy vannak):

kiszámithatatlan, titokzatos,féltékeny, hirtelenharagú, a munka számára az elsőszámú(nincs munka közben telefonálgatás vagy titkos smsezgetés), sértődékeny, bosszúálló,teljesen a tulajdonának tekint, én vagyok a fönök tipus,DE iszonyatosan melegszivű, ha szerelmes a szerelméért mindhalálig küzdö tipus, aki nem ismeri a nem-et, a családjáért ölne, nem nagyvonalú, de sosem engedi, hogy a nő fizessen, vagy akár segitséget nyujtson neki. Borzalmasan hiú, sokat kell legyezgetni a hiuságát. És le kell nyelni a sértegetéseit, ha nyugalomban akarsz élni vele, nem mindig de 90%ban adj igazat neki.Ne hazudj, menten megérzi, nem tudom honnana fenéből jön rá dolgokra, de megérzi (és tudja magáról), önbizalma határtalan, dicsérni nem szeret, de időnként ha megdicsér, azt teljesen komolyan gondolja, nála nincs kamu bók. Az életet nagyon komolya veszi. Párom csak 23 éves, de agyilag sokszor 32nek érzem, vagy még többnek. Sokszor mondta h én vagyok számára a nagy ő, nem akar más nőt, és szeretné ha tetőtöl talpig a z övé lennék. Nem emlithetek más fiunevet, rögtön lecsapja a telefont, meg se hallgat. De hatalmas nagy szíve van, nagyon nagyon bújós, engem elhalmozott virággal, minden részletet észrevett, de csak akkor emliti ha olyan kedve van. Hihetelenül manipulálja az embereket, és tudja, hogy lehengerlő a stilusa. Teljesen asztalracsapok tipus.. az ágyban meg egyszerre romantikus és falhozváglak tipus, ahol megkiván ott az övé vagy, nincs apelláta.. a NEMtől indul be a legjobban, erőszakkal viszont semmit de semmit nem lehet nála elérni.. Ugyhogy azt javaslom, lányoknak, hogy skorpiora sose hajtsatok,, amit a fejébe vesz,.. senki nem tántoritja el tőle, hacsak ő maga meg nem gondolja magát. de fél a kudarcoktol, igy nem egy könnyen feladós tipus..Mi 5 honapja nem láttuk egymást, ő külföldön él, és legjobb esetben májusban kap M.o-on munkát, mágis kitart mellettem.. jelenleg éppen fasirtban vagyunk,de ezt akinek skorpioja van nagyon hamar hozzászokik, másnapra megbékül.. csak nekem kell kezdeményeznem, mert ő sose kér bocsánatot. sose, még ha tudja is hogy tévedett... Ezekről beszélgettem vele, elég sokat és ő maga is bevallotta, hogy ő márpedig ilyen... ugyhogy nagyon sok sikert kivánok a skorpiokhoz... a legfontosabb: türelem, és hatalmas adag szeretet... és nagyon nagyon megéri :):):)

203. amilia
2010. dec. 24. 14:10

köszönöm szépen a választ Solyom, és Boldog Karácsonyt Neked és kedves családodnak!


majd válaszolok még, de ez most így ünnepélyes:)

202. 274c9996b8 (válaszként erre: 201. - Amilia)
2010. dec. 23. 16:25

Nem vagy Te olyan elveszett ember ha , rak-kislany vagy :)

A RAK es a Skorpio nagyon összepasszol ! Ha , megörul erted , akkor csak örjitsd tovabb ...... addig amig annyirra megörul hogy az oltar ele vezet -:D

Ne gondolj olyan hulyesegekre hogy Te nem vagy olyan jo mint ökelme pasinak ! Igenis eppen olyan JO vagy , ha nem sokkal jobb mint ö !

A RAK nagyon jol tudja lavirozni a skorpiot ..... igy aztan rajtad all mi lessz -:D

201. amilia
2010. dec. 22. 22:43
sziasztok! rák kislány vagyok és kiszemelt egy skorpió. na, de nem párkapcsolatot akar ám, hanem megfektetni. eleinte nem érdekelt. 1 éve koptatom, pedig a szülővárosomban ő a legjobb pasi, mégis taszít, hogy már jópár barátnőmön végigfutott. sosem tekintettem rá úgy, mert szerintem (és tiszta tényt állapítok meg) ő jobb pasi, mint én csaj és nem érdekelt, volt más. alapjáraton nem szoktam ilyeneken problémázni, de mostmár komolyabbra vette a figurát, tényleg teljes bedobással fűz, azt mondja megőrjítem. én megmondtam, hogy bár tény, hogy bejön, de nem érzem azt a szikrát, mert tárgyiasít. ő meg, hogy csak megmondja az igazat. pedig kívánom mostmár én is. fogalmam sincs mit csináljak. én külsőleg sosem vettem rajta észre igazán, hogy mennyire oda van értem, amikor igen, akkor elutasító voltam, mégis kitartó. most egy oroszlánnal komolyabban alakul a kapcsolatom, de nem tudok már másra gondolni, csak hogy megtegyem-e vagy ne. mert ha foglyul ejt úgymond, akkor elveszek.idiótának érzem magam.
2010. dec. 20. 09:21

sziasztok!

olvasgattam a történeteket, hozzáslásokat...

írtam réebben,h szépen összetörte immár másodszor a szívem egy skorpió férfi.sajnos nagyon szeretem, és szerintem mindig is ezt fogom érezni iránta, de sajnos egyszerűen nem ad életjelet magáról. és sajnos vagy nem sajnos olyan érzésem van,h ez nem ennyi volt, lesz még dolgom vele az életben és félek ettől legalább annyira mint attól,h nem lesz dolgunk egymással... de most ezzel sajna nem is tudok mit tenni, nem nálam van az irányítás...:(

Eközben érdekes vagy nem érdekes,h megismerkedtem egy lánnyal aki szintén skorpió. Most van először skorpió barátnőm, én bak nő vagyok. Jól megvagyunk, és tényleg mindenben számíthatok rá mint ember, és aranyos, stb.. de ahogy kezdem jobban megismerni, hát.. teljesen más ember mint én. és érdekes ezzel találkoznom.. sokszor van,h megrökönyödöm a viselkedésén.. de jól esik,h ad a szavamra annak ellenére,h elég rossz a magánéletem, elég szerencsétlennek mondhatom magam a szerelem terén. megbízik bennem, tudja,h én más vagyok, de tudja,h sose bántanám.. mesélhetnék még sokat, de az ő barátságól sikerül kicsit más szemmel néznem pl a nagy csalódásomat is és sikerül kicsit talán az ő szemével is nézni, h mi mehetett végig benne amikor kegyetlenül elbánt velem... egyébként mindnenkinek sok sikert kívánok a skorpió jegyűekhez akár férfi akár nő.:)

199. 274c9996b8 (válaszként erre: 196. - Lili09)
2010. dec. 10. 19:38

Igen ez igy van , de barmilyen bena is ,ha a skorpio jegyeben szuletett akkor az skorpio azert :)

Ahogy en tudom a legnagyobb kulömbseg az hogy 2-fajta skorpio van , nagy vonalakban az egyik nyitott,emberszeretö csodalatos ember :)

A masik maganak valo,sokszor emberkerulö ,kegyetlen sötet alak , ezzel az utobbival nem jo talalkozni....

198. 274c9996b8 (válaszként erre: 196. - Lili09)
2010. dec. 10. 19:31
Igen nincs ket darab egyforma jegy ,meg az adott csillagjegyen belul sem , de hat ez az erdekes az egeszben , nem ?
197. Lili09
2010. dec. 10. 16:59
Mondjuk az én esetem talán azért sorolható más kategóriába, mert ez esetben egy szinte "ízig-vérig" skorpióról van szó, tehát alig van (talán 1-2 hely)a horoszkópjában, ahol nem a skorpió jegy szerepel neki.
196. Lili09 (válaszként erre: 194. - 274c9996b8)
2010. dec. 10. 16:57

Ez így van, ahogy mondod!!!

De vannak jegyek ahol különösképpen érződik a különbség, és ezt azért mondom mert nagyon sok skorpió vesz körül, mind az erősebbik és mind a gyengébbik nem részéről, és látom, amit látok.

195. laszlozsu (válaszként erre: 193. - Lili09)
2010. dec. 10. 16:55
Az én férjem is skorpió. Az utolsó mondatoddal egyetértek, a többi rá nem jellemző, talán annyi, hogy valóban nehéz eset.
194. 274c9996b8 (válaszként erre: 193. - Lili09)
2010. dec. 10. 16:50

szia !

Az arnyek es a feny valtakozasa,mennyisege minden jegyre jellemzö !

Van ahol sok a feny ( nagyon jo a "vegyulet"összetetel...) , van ahol több az arnyek ....

193. Lili09
2010. dec. 10. 09:11

Sziasztok!


4 éve élek együtt a párommal, aki történetesen Skorpió...

Azt érdemes sztem tudni róluk (és véleményem szerint ez egyik legfontosabb, h ezt felmérjük) 2 csoportba sorolhatóak:

-Az egyik aki fűvel-fával, mert egyszerűen hajtja a vére (szó szerint),

-a másik aki hű marad, de kemény árat kell fizetned érte.

A tény: mindkét esetben nagyon nehéz esetek. És általában a munka az első "szerelmük", utána jöhetsz te, ha megfelelsz neki. És az is biztos, hogy mindkét esetben kiemelten fontos szerepet játszik az életükben a testiség!!! Ha valamitől undorodsz(normális keretek között persze, de biztos van közöttük perverz is :D) akkor jól gondold meg milyen fába vágod a fejszéd...

Én anno azt hittem, hogy a legszenvedélyesebb jegyek egyike, és ez igaz is, de nem mondanám, hogy ez feltétlenül a párkapcsolatra igaz.

De ha megtalálja benned tényleg akit keresett, akkor mindig-mindenben számíthatsz rá! És biztos lehetsz benne, hogy mindent meg fog tenni azért, hogy (szó szerint) tökéletes életetek legyen (amit csak ki lehet hozni belőle)!

192. 274c9996b8 (válaszként erre: 191. - Meg24)
2010. dec. 9. 22:15

Nagyon szivessen , megtiszteltetesnek tartom !

Es igen drukkolok Neked -:D

191. Meg24 (válaszként erre: 190. - 274c9996b8)
2010. dec. 9. 21:38

Szia!


Hadd osszam meg veled az oromhirt. Mult penteken irtam neki mailt, hogy jobb kedvre deruljon es ma valaszolt...Ugyhogy igazad volt, jobb volt varni es nem bele rohanni mindenbe. Nehez volt megallni a dolgot, de szerencsere sok a munkam mostansag...

Kiderult, hogy beteg, most otthon van es pihen, hogy ujra formaban keruljon...

A level vegen megjegyezte, hogy csak jelt akart adni magarol...Lehet, hogy ez megse jelent semmi jot, pedig nagyon megorultem.

Na midegy a jovohetet meg megkapja pihenonek, aztan akcioba lendulok;)

Kosz mindent:D


Ui.: azert ha erdekel ha nem a vegso eredmenyt megosztanam veled:p

190. 274c9996b8 (válaszként erre: 189. - Meg24)
2010. dec. 8. 19:07

Mindegyik vizjegy nagyon melyerzesu !

A skorpio anternai kinyulnak a messzesegbe a skorpio megerzesei legendassak / mert mindenre ratapint,megtud,kinyomoz stb.../

Ami meg rendkivuli az az hogy a skorpio tud varni , kivarni a megfelelö alkalmat hogy , megkapja,elintezze stb amit akar :)

Halgass a megerzeseidre azok soha nem csalnak es ha odafigyelsz megmondjak neked hogy mi a jo es erdemes-e ? Es ha erdemes azt is megmondjak az erzeseid hogy mikor es hogyan tovabb !

Tudom hogy amikor szerelmes az ember , meg egy skorpio is kivan akadva,kapkod,ideges stb..... tehat probalj megnyugodni,lenyugodni es ellazult allapotban vard a belsö iranymutatast ! Ami mindenkeppen megfog jönni , valamilyen formaban , megerzesben,veletlenek sorozataban stb...

189. Meg24 (válaszként erre: 188. - 274c9996b8)
2010. dec. 7. 20:17

Koszi a biztato szavakat:)

Nem akarlak traktalni a dolgaimmal, azonban belemennek en ebbe melyebben...

Lehet, hogy a noknek tobb esze van, de jelen helyzetben nem tudok masra gondolni, mint hogy felhivjam es kicsikarjak belole vmi reakciot...A csutortok mar nincs olyan messze, de a csaloka hatodik erzekem azt sugallja, hogy nem lesz ebbol semmi. Inkabb marad a baratnoje mellett es kapok egy hatalmas IJ kartyat...Nem fog keresni, es ha felhivom akkor az lesz a baj...


Olvastam en mar mindent, itt is ott is a skorpio ferfiakrol, de nem mindenkire igazak a leirtak, vagyis lehet, hogy a skorpiom toketlen:p


Mit tegyek, valami iranymutatas?


Koszi az eddigi valaszod:)

188. 274c9996b8 (válaszként erre: 187. - Meg24)
2010. dec. 6. 17:22

Hogy mi sulhet ki ebböl ? !

Hat mind a 2-ten skorpiok vagytok , ebböl csak egy NAGY SZERELEM sulhet ki :)

Szerencsere Te nö vagy , igy aztan mivel a nöknek több az eszuk , szepen befogod tudni cserkeszni :)

Persze egy percre sem szabad elfelejtened hogy , ugyabbol az anyagbol vagytok gyurva , tehat nem nagy az eselye hogy,tul sokat ugyeskedhetsz vele , ha megis csak nagyon ovatossan,atgondoltan !

Vannak asztrologusok akik szerint az ilyen parositas a legjobb , tehat skorpio ,skorpioval,hal , hallal stb....

Sok sikert :)

187. Meg24
2010. dec. 5. 08:57

Sziasztok!


Vérbeli skorpióként kérem a segítségeteket egy ugyancsak vérbeli skorpió "meghódítása" érdekében.


A story: egy bizonyos cél megvalósítása érdekében találkoztunk (és ez nem egy párkapcsolat kialakítása, hanem annak egy bizonyos tevékenységének kipróbálása, ha értitek mire gondolok...)


Meg kell hagyni az erre vonatkozó írások igazak, nőként tisztában voltam a férfiakra gyakorolt hatásomról, de a skorpió pasi még nekem is tudott újat nyújtani, pedig az elvárasainknak állítólag nehéz megfelelni.


Az eset óta teljesen a pasi hatása alatt vagyok, a bibi csak az, hogy ő párkapcsolatban él, és gáz bevallani, de úgy néz ki, hogy alul maradok a titánok harcában...


Egyikünk sem tervezte a hosszútávú kapcsolatot, azonban skorpió lévén szeretem megkapni, amit akarok és zavar, hogy nem lehet az enyém...

Elég felkavaró volt az egész, nála beütött "az Úristenem, mit tettem" érzés, azonnal a legmélyebb letargiába zuhant. Ilyenkor tudom, hagyni kell az embert (nálam is ez jön be)de bennem munkálkodott az ezt nem hagyhatod ennyiben érzés, a nem igaz, hogy te nyertél helyzet, és első felindulásból felhívtam és kikényszerítettem belőle amit hallani akartam...Amit hallani akartam, az volt, hogy sokkal jobb volt velem, mint a barátnőjével és hogy keresni fog. Egyszóval kétségbeesetten próbáltam átvenni az irányítást, és valahogy elérni, hogy megmaradjak az emlékezetében, hiszen egy skorpiót nem lehet csak így elintézni...


Annyiban maradtunk, hogy ha lenyugszik keresni fog (persze, hiszi a piszi:p)de annyi a közös vonásunk, hogy ha magamból indulok ki akkor keresni fog. Az egész történt múlt csütörtökön, egy hetet kért...


Eleinte segíteni akartam neki, beszéljük meg, hátha tudok vmit segíteni, hogy erre ne menjen rá a kapcsolata, talán azért is, hogy a közelébe legyek és tudatosítsam benne, hogy én kellek neki. Ok ezzel pont annak az ellenkezőjét érném el, amit szerettem volna, jól szétmennek majd, de ott a célom: megszerezni amit akarok... Tudom rossz vagyok és csak magamra gondolok...

Igazából ha nem jön össze vhogy majd csak túl élem, jön másik, de nagy kihívást jelentett/jelent számomra egy skorpió "kezelése".


Sok a közös vonás, és talán ezért is érzem magam közel hozzá, szeretnék segíteni neki, mivel én is átmegyek ugyanolyan hullámvölgyeken.

És ha nem is jó fejségből lennék a közelében, annak más a maslow-i piramis alsóbb szükséglet kielégítése utáni vágy az oka. Azt azonban meg kell említenem, hogy hosszútávon tuti kicsinálnák egymást...


Szóval költői kérdésként: Mi sülhet ki ebből?Töltünk e még együtt időt? Tudtok esetleg személyes tapasztalat alapján segíteni?

186. 274c9996b8 (válaszként erre: 185. - Ritimiti)
2010. okt. 29. 18:07

Az elözmenyekböl itelve nincs miert örulnöd , az emberek nem szoktak megvaltozni !

Az asztrologiaval foglalkozo könyvek azt irjak hogy, egy skorpiotol nem lehet megszabadulni ! ( mert egy eleten at kisert.)

Amit tudsz csinalni az az hogy , messzire költözöl es nyomtalanul tunsz el ! De meg igy is megvan az eselye hogy , elöbb ,utobb megtalal es folytatja apro jatekait veled -:(

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook