Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? fórum

Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
245. tbibi
2011. jún. 16. 14:16

jah és amúgy ikrek leányzó vagyok..

Elvileg a két jegy között csak rövid kapcsolat jöhet létre, remélem megcáfoljuk, az 5 hónap még nem olyan sok.. :)

244. tbibi (válaszként erre: 235. - A0fc1b65a1)
2011. jún. 16. 13:37
:).. pont így van ahogy írod :D.. pluszban ha "megszerzed" a lelkét, és "odaadod" a tiedet, akkor iszonyat harmónikus lesz a kapcsolat szerintem.. meg akkor fogod érezni, hogy áhááá szóval te ilyen vagy mikor szeretsz?:D Amúgy a skorpióval szerintem hosszabban kell ismerkedni, elég sok idő míg tényleg megkedvel.. és még több idő hogy megszeressen.. :D Nekem is ösztönösen jöttek a dolgok, de így utólag azért voltak fárasztó és kínkeserves pillanatok az elején(kezdve az antiromantikussággal, a nemtörődömséggel).. :)De mindent megér ez a mostani állapot :D
243. ritimiti (válaszként erre: 240. - AllySzat)
2011. jún. 16. 09:51

Remélem,h találsz. de ha leadnál ezekből egy kicsit, szerintem megkönnyítenéd a saját és a körülötted élők életét nem picit...:)

ismerek skorpió férfit és nőt is. nem vagytok egyszerűek az biztos... sokszor nézek nagyokat,h mennyire mások tudtok lenni mint pl én.. mennyire máshogy látjátok a világot a dolgokat, mennyire más a hozzáállásotok, stb. de hát épp ez a szép, különbözőek vagyunk :) és még az szép benne,h ti úgy gondoljátok úgy vagytok tökéletesek és egészek ahogy vagytok és eszetek ágába sincs, még csak a gondolat sem merül fel bennetek,h lehet nektek is kéne tenni azért,h boldogok legyetek, nem, nem :) majd a másik és majd az lesz jó aki így elfogad.. :) mert az a fontos,h veletek mi van ,mi ?! :))) barátnőm bírom,h ki van akadva,h én olyan ember vagyok, h anélkül segítek,h nekem hasznom származna belőle, sőt már olyat is mondott nekem,h ő nekem úgy segít,h nem származik belőle haszna, és ez nála mekkora szó.. :) na hát ilyenekre gondoltam amikor írtam,h mennyire máshogy látjátok a világot.. :)

2011. jún. 16. 08:08
És mit szóltok a skorpió férfi, oroszlán nő pároshoz?
2011. jún. 16. 01:06
..A Skorpió vagy nagyon szeret, vagy nagyon gyűlöl.. köztes állapot nincs a számukra... Családcentrikus, de nem veti meg a görbe utakat sem..stb...:-)
2011. jún. 16. 01:01

Nem cáfolom meg, ugyanis ez igaz. Én ugy szoktam mondani, hogy nekem az az első, hogy nekem jó legyen, utána jöhetnek mások.

Anyámtól naponta hallom, hogy őnző vagyok. Pedig nem. Mondjuk anyámmal szerencsétlen a helyzet mer ő ikrek, és ők szeretik ha az van amit ők akarnak, a skorpió meg csak akkor csinál meg bármit is, ha neki is haszna van belőle. :)

De azért remélem van olyan lány akinek igy is kellek:) Még sajna nem találtam meg.

2011. jún. 15. 14:30
elég visszás szerintem ez a viselkedés, de cáfolj meg, vagy épp sz...rj le :)
238. ritimiti (válaszként erre: 237. - AllySzat)
2011. jún. 15. 14:28
ezt én is így tapasztaltam.. szívtelenek vagytok azért nem?! ... :) keményen szerintem... Ti lennétek a legjobban megsértődve és odáig ha valaki ilyen lenne veletek. kettősmérce megvan azért keményen :) + sokkal jobban el vagytok foglalva a saját dolgaitokkal és csak magatokkal foglalkoztok, másikra már nem is jut semmi figyelem.......nocomment... :)
2011. jún. 10. 16:25
Csak ugy tudom. Elvágom a kapcsolati szálakat (msn, facebook stb stb, ha hiv leszarom, ha sms-t ir szarok rá); és után az egész embert magasrol leszarom, ha meg jön hogy ez meg ez történt vele szüksége van rám stb, akkor meg kiröhögöm.
236. Fairy-Met (válaszként erre: 234. - AllySzat)
2011. jún. 10. 10:39
Ezt a csak azért sem mutatom ki, ezt tapasztaltam, csak teljesen más szituációban :)) Ha valakivel végeztél, és már semmit nem érzel iránta képes vagy lezárni a kapcsolatot, Úgy hogy teljesen kitörlöd az életedből?
2011. jún. 6. 11:04
Na igen a skorpiók iszonyat makacsok de ugyanakkor kitartók is. Ha vmit a fejükbe vesznek nincs határ...az én tapasztalatom, az h alapból nehezen engednek közel bárkit is magukhoz, úgymond meg kell érteni a lelküket...bár nem vállalják fel de szükségük van vkire aki érti a működésüket és aki rájuk tud hangolódni..ha ezt megérzik bizalommal lesznek a másik iránt. Igazából nehéz leírnom hogyan lehet elcsábítani egy skorpió férfit, mert vhogy én személy szerint a megérzéseimre hagyatkoztam...és nem tudatos volt. A szemeikből biztosan sok mindent ki lehet olvasni, egy mély összenézés többet jelenthet ezer szónál. bár zárkózottak de imádnak beszélgetni de csak akkor ha érzik a másiknál az egy hullámhosszt. nem túl kezdeményezőek, viszont apróbb jelekkel tudatják ha tetszel nekik. nálam ez a tekintetben nyilvánult meg úgymond a csend is beszél....ő aza jegy akivel én tényleg szavak nélkül is kijövök, és a mai napig jóban vagyok azzal a személlyel akivel végülis nem lett komolyabb a dolog. Bármiben számíthatok rá, igaz barát. Ja a sötétséget imádják, legyen az öltözködés, napszak. szeretnek főzni nálunk ez is közös téma volt. Azért nem árt ha a másik jegy jobban kitudja fejezni az érzelmeit mert így a zárkózott skorpiót könnyen meg tudja fejteni. most több infó nem jut eszembe róluk:D
2011. jún. 5. 01:01

Semmi baj. Ha akarsz nyugodtan privizhetsz. Sőt tőlem emailozhatunkis:) Amugy a mérlegekkel nincs tapasztalatom.

Kérdésedre a válasz: én személy szerint nehezen nyugszok bele a vereségbe (márpedig az elutasitás kőkemény vereség); Ebbe az az érdekes, hogy ha időközbe rájövök hogy tévettem, nem ismerem be, hanem csak azértis kitartok melette, és megprobálom megmaygarázni (ahogy anyám szokta mondani: "belehalnál ha egy 'bocsánat' kicsuszik a szádon?");

Másik érdekes vonásom ez a büszkeség. Ezt egy példával ilusztrálom.

Elhiv ismerős bulizni, de semmi kedvem nincs elmenni, nem akarok sértődést elmegyek, leülök az első padra és unatkozok. Nade! Időközbe megjön azér a buli kedv, ismerős is nyaggat hogy táncoljak már, de a makacsöszvér csakazértse. mert ha egyszer azt mondtam h nincs kedvem, akkor akkoris azt mondom ha időközbe van. Nemtudom hogy ez az én f**ágom vagy skorpió vonás:D

Bocs ha hosszu lett

233. Fairy-Met (válaszként erre: 231. - AllySzat)
2011. jún. 3. 19:07
Ez jó, ez tipikus nálatok :D Ez az "oks akkor legalább alhatok" :DD És a mérlegekkel hogy állsz ? Tapasztalat-e téren? Jaj és még ami érdekel. Miért van az hogy az ember nem szabadul tőletek, amíg ti nem akarjátok ? Makacsság? Bocs ha sok a kérdés, lehet majd priviben folytatom, mert iszonyat izgi jegy a tiétek.
232. Mandy88
2011. jún. 3. 16:15

Hát én nem kerestem skorpiót csak jött, de nem volt szerencsém vele.

Számító és nehéz eset és egyben kiismerhetetlen a végletekig.

A skorpió férfi mindig kiszemeli az úgymond áldozatát és mindent megtesz hogy meg is kapja nem eggyel volt dolgom és mindig pórul jártam.

skorpiót többet soha:D

2011. jún. 3. 15:50

Hát igen nem hiába mondják hogy a skorpio-halak párositás szerelem első látásra (igaz nem volt dolgom halak lánnyal még);

Am második esély valóban nincs nálam, de azért mert általános tapasztalat hogy ameik kapcsolatba voltak gondok, lesznek is. Első barátnőm után fogadtam meg hogy, ha egyszer szakitok valakivel, sohatöbbet nem jövök vele össze ujra.

Ami meg a leszerelést illeti erre van egy sztorim. Exem (bika) öhm... higyismondjam... hát nincs jobb szó rá: tüzelt :D én meg hát kegyetlen fáratt voltam, éshát probálkozott. Egy fél óra birkozás után (birkozás h szex vagy alvás legyen) bevetette a női praktikát: eljátszotta a durcit, hogy majd kiengesztelem szexel. innentől idézem a párbeszédet:

én: akkor most durcizol?

ő: igen..

én: oks akkor legalább alhatok

Zzzzzzz

Horoszkópom is irja"amit a skorpio nem akar azt nem mis fogja megcsinálni" szal ennyi :D

2011. jún. 2. 20:30
az én párom szűz jegyű én halak vagyok, vannak jó tulajdonságai és kevésbé jók. azonban egyszer amikor szünetelt a kapcsolatunk, megismertem egy skorpiót. Bár nem lett köztünk végül komoly kapcsolat annyit azért el kell h mondjak h mély nyomot hagyott bennem. azonnal ráéreztünk a másikra tudtuk a másik gondolatát. Magam is csodálkoztam h létezik e ilyen összhang. Azóta megismertem egy másik skorpiót az első pillanattól kezdve megfogott benne vmi sokszor néz engem énis őt de szólni nem nagyon szólunk egymáshoz max csak ilyen nagyon általános dolgokról cseverészünk. Ja és utólag tudtam csak meg h skorpió...vmiért hatással van rám ez a jegy úgy néz ki. egy szűz férfival is ki lehet jönni csak azt érzem h a legfontosabbat nem adja meg, a lelkiséget...nem tom máshogy leírni. Ők racionális tipusúak míg egy skorpió nagyon is tud érzelmes lenni....Mivel én halak vagyok az érzelmek nagyon fontosak a számomra...próbálom ezt elmondani a páromnak de úgy néz kia szüzek ezekre nem vevők. Persze nem szabad általánosítani hisz minden ember más...voltatok már hasonló cipőben?
229. a0fc1b65a1 (válaszként erre: 125. - Ac1096844d)
2011. jún. 2. 20:18
:D
228. a0fc1b65a1 (válaszként erre: 225. - AllySzat)
2011. jún. 2. 20:02
ez nagyon érdekes csak én pont fordítva vagyok így. Tehát én halak lány vagyok, de vmiért mindig a skorpiókkal vagy a rákokkal lettem jóba. Esetleg még a szűz jegy jön számításba. azt nem tudom mért van ez, de a skorpióknál azt tapasztaltam hogy egyszerűen szavak nélkül is értjük egymást. kissé félelemetes de tényleg így van. amit még én tapasztaltam hogy zárkózottak nehezen adják ki magukat meg kell találni hozzájuk azt a bizonyos kulcsot a lelkükhöz. Ja és nagyon érzékenyek, de ezt nem mutatják ki. :)
227. Fairy-Met (válaszként erre: 225. - AllySzat)
2011. jún. 2. 14:55
És még 1 kérdés. Mi van akkor ha a párod még ragaszkodik hozzád? hogyan szereled le? És mivel igen haragtartóak vagytok,van hogy megbocsájtasz? Egyáltalán van valakinek második esélye nálad?
2011. jún. 2. 14:48
Az a ritka ha egy pasi nem akar folyton szexelni :)És hogy állsz a mérlegekkel? Am a lelki terrorban tényleg mesterek vagytok :) Azt tudom h a mi viszonyunk se volt felhőtlen, de imádtuk minden percét. Igazi kihívás voltunk egymásnak, és bár már vége, ma is azt mondom hogy megérte.
2011. jún. 2. 14:10

Nekem egyszer volt bika barátnőm. Nem volt valami hajde jó kapcsolat. Folyton csak szexelni akart, és a végén meguntam. De akkor még nyúl vltam aztmondani neki hogy "vége" szóval sikeresen elkergettem magam melől. A pszihologiai hadviselés mindig is ment.

Azt tudom hogy hozzám a halak, és a rák illik nagyon. A vizöntö meg egy érzéketlen tuskó számomra

224. Fairy-Met (válaszként erre: 223. - AllySzat)
2011. jún. 1. 14:04
Ezt én is tapasztaltam. A skorpiók valóban nagyon szeretnek. Ha szeretnek valakit, azt mindennél jobban. És hűségesek , ez is igaz. De ezt a hangulat ingadozást elviselni nálatok nem könnyű :) Az ember sosem tudhatja mire számíthat :)) Viszont azt tudom hogy bikaként, ezek után csak egy skorpiót tudok magam mellé újra elképzelni.
2011. máj. 28. 18:13

Sziasztok.


Lehet kissé furcsa lesz hogy férfiként hozzá szólok ehez a női órumhoz, de megnyugtat a tudat, hogy nem én vagyok az egyetlen.

Gondolom mondanom se kell hogy skorpió vagyok(24). És nagy vonalakba igaz rám amit irnak e jegyről, de azért van amit megbotránkoztam. Pl a "nem tul hűséges" én még sose csaltam meg egy barátnőmet se, még azt se akit NEM szerettem, pedig lett volna lehetőségem rá, csak nem volt szivem megtenni vele, mer nem akartam fájdalmat okozni. Viszont a hangulat ingadozással 100% ig egyetértek mer látom magamon, Sokszor én se értem miért tör rám a rosz kedv, de olyankor undok és ellenséges vagyok mindenkivel, de emelett jólesik az érzés hogy melettem vannak (még akkoris ha konszolidáltan elküldöm őket ienkor). És igaz rám a "vulkánt körülvevő jégpáncél" effekt is. Nem szoktam kimutatni a rossz érzéseim, ugy teszek mintha tudomást se vennék róluk és csendbe örlődök. Viszont szeretni azt nagyon tudok, mert tény: vagy teljes odaadással imádok valakit, vagy tudomást se veszek róla.

Jah és ha már hóditárol van szó a topicban, 3 dolog riaszt el engem csajok terén:

1: A tipikus r*banc. Értsd: direkt kiteszi mindenét, mutogatja magát hogy a pasik körbelihegjék, az ijet le se köpném.

2: Aki megfolyt a szeretetével. Amikor nincs egy szabad percem, nem tudok egyedül lenni egy kicsit, mer folyton ott liheg a nyakamba az nagyon nem jó. De tudom van aki ezt szereti.

3: A túl könnyü préda. Amikor a legkisebb megerőltetés nélkül érzem azt hogy ez a csaj az enyém ugymond azt csinálok vele amit akarok.


Énis nehéz eset vagyok, de bizok benne hogy majd megtalálom azt akit 'nekemszántazég' Jelenleg többmint 2 éve nincs senkim, és ezzel kapcsolatba még egy észrevétel

A skorpiók messzire meneküljenek MINDEN vizöntőtöl. Én nagyon megjártam...

2011. ápr. 10. 09:44

Sziasztok!

Az én nagy bánatomat is egy skorpió férfi okozta:)

Ő skorpió én bika, mindenki azt mondja hogy tökéletes párosítás. Én lassan már kételkedek benne. Amit megtanultam róla hogy tökéletes kínzó. Na nem fizikailag, hanem a lelki kínzások nagymestere. Annyira szilárd akaratú, és ellentmondást nem tűrő hogy én ilyennel még nem találkoztam. Na persze talán pont ez tetszik benne. Ha valamiben nem egyezünk vagy így -vagy úgy de mindíg eléri amit akar. Ergo, mindíg én engedek. Amit még megtanultam, hogy nagyon ragaszkodó. hihetetlenül tud szeretni, és ha szeret valakit, azt a saját tulajdonának tekinti, és sosem engedi el. Ha egy skorpió pasi akar valakit, az addig nem szabadul a hálójából amíg ő nem engedi hogy fusson. Hihetetlen kihívás egy pasival együtt lenni. Egy nő csupán akkor képes hosszú távon is együtt lenni vele ha valóban szereti és képes fejet hajtani az akarata előtt. Mindazonáltal rengeteg jó tulajdonsága is van. Na persze ez csak az én tapasztalatom.

221. RB... (válaszként erre: 219. - MissRituska)
2011. márc. 24. 17:57
23
220. MissRituska (válaszként erre: 212. - Sziszkóolasz)
2011. márc. 23. 16:41
HOL VAGY?En nagyon kivancsi lennek h mi tortent. :)
219. MissRituska (válaszként erre: 214. - RB...)
2011. márc. 23. 16:37

Szia RB!

Ti nagyon fiatalok vagytok ugye?

2011. márc. 18. 16:59

OK -:)

En is "igazan" gondoltam amit irtam neked :)

217. d8410ae995 (válaszként erre: 216. - 274c9996b8)
2011. márc. 18. 15:28
Köszönöm, hogy végigolvastad a hozzászólásomat, de most igazán.:))
216. 274c9996b8 (válaszként erre: 215. - D8410ae995)
2011. márc. 18. 14:20
Az utolso elötti mondatodban megadtad az ertelmes valaszt , sajat magadnak ! Akkor mit varsz idegenektöl ?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook